Reprezentacja Włoch

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: forzaragazzi »

Jakby tak Materazzi i Nesta wrócili do repry obrona mogłaby wyglądać tak:
Chiellini-Materazzi-Nesta-Santon  :-D
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Dzyl »

Ja bym widział Matrixa nawet w podstawowym składzie reprezentacji :D Bardziej martwi mnie atak Włoch a nie obrona. Del Piero raczej nie zagra, nie ma takiej formy jak dawniej. Toni to padaka więc nie zdziwię się jak będzie siedział na ławce. Inzagi także raczej odpada...Myślę że w wyjściowym składzie na ataku ujrzymy Giliardinio czy jak mu tam i Di Natale.
zzz_v1

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: zzz_v1 »

Sam Gila i Di Natale pojadą?
Kto jeszcze? Rossi? Na pewno. Balotelli? Wątpię. Giovinco? Też wątpię. Pazzini? N/c. Iaquinta? Przy tych jego kontuzjach to nie wiem czy zdąży. Palladino? Może, ale on jest raczej za słaby. Cassano? Ech...
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: djqbaa »

Chiellini na boku obrony :roll: Powrót Nesty byłby bardzo korzystny, jednak czy sam zawodnik zmieni swoją decyzje? Wielu piłkarzy zapowiadało zakończenie reprezentacyjnej kariery, jednak dla wielu perspektywa, chęć i możliwość gry na kolejnych Mistrzostwach Świata okazała się silniejsza, niż wcześniejsze deklaracje. Para stoperów Chiellini - Nesta wygląda naprawdę imponująco, zdecydowanie lepiej, niż Chiellini - Cannavaro.

Boki obrony to słaba strona Włochów. Zambrotta już za sobą ma swoje najlepsze lata, a jak o sile defensywy Squadra Azzurra ma stanowić linia obronna Juventusu to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Grosso nic specjalnego nie prezentuje, liczę na młodych, w szczególności na Santona, Marco Motte i Criscito. Jednak już widzę, jak Marcello "stawiam tylko na Juventus" Lippi stawia na tych obrońców.

Del Piero, po tym co prezentuje w tym sezonie nie ma prawa jechać na MŚ. Pewniakiem jest Gilardino, Di Natale i Rossi. Mam nadzieję, że Toni szybko wróci do pełni sił i dalej będzie się prezentował znakomicie, jak w pierwszych kilku meczach w barwach Romy. Mario nie ma, co liczyć na wyjazd, jedynie jako reprezentant Ghany może wystąpić na tych MŚ. Ja bym chętnie zobaczył Quagliarelle i Cassano, ale ten drugi może tylko pomarzyć o powołaniu.
Mietson
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2010, 13:13
Lokalizacja: Piaseczno

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Mietson »

Akurat szanse Del Piero po tym co prezentuje ostatnio zdecydowanie wzrosły, chociaż nadal wątpię w to, że pojedzie do RPA. Pewny jest Di Natale i Pazzini, Gilardino wraca do formy więc on pewnie też. Dobrze grają też Quagliarella, Rossi i Boriello. Jeśli wyleczy kontuzję to raczej pojedzie też Camoranesi.
Jak Wam nie pasuje mój podpis to co mam tutaj napisać? :P

Inter Merda, Forza Juve - teraz jest ok?
IlCapitano

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: IlCapitano »

Powołani na towarzyski mecz z Kamerunem w środę 3 marca:

PORTIERI: Morgan De Sanctis (Napoli), Federico Marchetti (Cagliari), Salvatore Sirigu (Palermo).

DIFENSORI: Daniele Bonera (Milan), Leonardo Bonucci (Bari), Fabio Cannavaro (Juventus), Mattia Cassani (Palermo), Giorgio Chiellini (Juventus), Domenico Criscito (Genoa), Nicola Legrottaglie (Juventus).

CENTROCAMPISTI: Christian Maggio (Napoli), Andrea Cossu (Cagliari), Daniele De Rossi (Roma), Gennaro Gattuso (Milan), Claudio Marchisio (Juventus), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Andrea Pirlo (Milan).

ATTACCANTI: Marco Borriello (Milan), Antonio Di Natale (Udinese), Giampaolo Pazzini (Sampdoria), Fabio Quagliarella (Napoli)

Dziwi mnie powołanie zaledwie dwóch nominalnych bocznych obrońców, czyli Cassaniego oraz Criscito. Dlaczego nie można było powołać świetnego ostatnio Santona zamiast Legrottaglie? Odpowiedź jest prosta, Santon gra w Interze a nie w Juventusie.
Tak samo Gattuso oraz Pepe, dopóki selekcjonerem będzie Lippi, mają pewne powołania.
De Sanctis ostatnio w świetnej formie, tak samo Cossu. Ciekawe co pokażą, o ile w ogóle zagrają...
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Biały »

Już praktycznie oficjalnie reprezentacja Włoch ma nowego selekcjonera - po Mistrzostwach Świata Marcello Lippiego zastąpi Cesare Prandelli. Włoch ma podpisać czteroletnią umowę.

Jak dla mnie jest to wybór dużo lepszy dla federacji, niż samego trenera. Prandelli to bardzo dobry szkoleniowiec, tylko przy obecnym, nazwijmy to potencjale ludzkim włoskiej kadry, nie wiem, czy będzie możliwe stworzenie na tyle silnej kadry, aby walczyć o mistrzostwo Europy w Polsce i Ukrainie. A pewnie taki właśnie cel przed nim postawiono.

Życzę mu jak najlepiej, bo to naprawdę porządny fachowiec. Mam nadzieję, że akurat on odważniej będzie stawiał na innych zawodników, niż gwardia weteranów z Milanu i Juventusu.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: forzaragazzi »

W włoskiej reprezentacji po MS 2006 coś pękło. Stara gwardia odeszła bądź straciła formę (Pirlo, Gattuso,Totti, Toni, Nesta Cannavaro, Materazzi, Del Piero) a następców nie widać (jedynie Chiellini przez te parę lat się pojawił). Ale Włosi to Włosi i każdy będzie musiał na mundialu się z nimi liczyć.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Kropasz »

http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... -friendly-

Jestem w lekkim szoku. Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego powołani zostali: Antonini, Astori, Lucchini, Molinaro(!), Lazzari, Borriello i Amauri(!!!)? Przecież to są przeciętniacy ligowi. Mam nadzieję, że to tylko eksperyment na czas spotkania towarzyskiego z WKS. Cieszą natomiast powołania Cassano i Balotellego, bo brakowało wcześniej Włochom kogoś, kto potrafi pociągnąć grę z przodu. Kolejny plus to Viviano. Mam nadzieję, że będziemy mieć z niego pociechę za jakiś czas.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
IlCapitano

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: IlCapitano »

Spokojnie, to tylko eksperymentalna kadra. Na eliminacje będzie to zupełnie inaczej wyglądać. Amaurus raczej długo tam miejsca nie zagrzeje, bo kiedy po kontuzji wróci Pazzini to automatycznie wskakuje na jego miejsce bo jest o kilka klas lepszym napastnikiem. Szkoda, że Thiago jest kontuzjowany, bo na pewno znalazłby się w kadrze, ale może zobaczymy go w eliminacjach.
Cieszy powołanie Cassano i to, że Viviano, do którego mamy 50% praw, będzie zapewne numerem 1 w bramce. Powołanie "murzyna 45" jakoś niezbyt mnie obchodzi. Mam nadzieję, że do czasu tego meczu będzie już zawodnikiem City.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Dzyl »

Dobrze że Prandelli powołał takich piłkarzy jak Cassano, Balotelli, czy Viviano. Chyba na EURO 2012 będę za Włochami, jeżeli w składzie będą piłkarze który zasługują na grę w reprezentacji a nie ci którzy są lubiani przez trenera. Lippi sprowadził tę reprezentację na dno, ale myślę że Prandelli wyciągnie ją z tego dna. Nie kibicowałem Włochom na Mundialu bo nie lubię Lippiego i dlatego że grali tam sami ulubieńcy trenera i piłkarze którzy powinni już przejść na emeryturę a nie grać w reprezentacji blokując miejsce młodym i utalentowanym piłkarzom. Na EURO skład Włochów będzie zupełnie inny niż ten który grał na Mundialu, dlatego uważam że Włosi mają spore szanse na wygranie EURO. Jednym z najgorszym elementów Włochów na Mundialu był atak...Tacy piłkarze jak Iaquinta czy Toni nie powinni znajdować się w podstawowym składzie reprezentacji. Chętnie ujrzę w ataku Włochów Pazziniego, Cassano i Balotelliego. Mam nadzieję że Motta również zostanie powołany i dobrze spisze się w meczach reprezentacji.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: dodo_IM »

Natchnęła mnie pewna myśl. Otóż zdeklarowanym kibicem Interu nie jestem długo, z jakieś 6 lat, ale Calcio kibicuje całe życie. Od kiedy zacząłem oglądać mecze w TV zawsze byłem za włoskimi klubami i reprezentacją Włoch. Nie wiem z czego to wynika, ale ta fascynacja trwa, nie ważne w jakiej dyscyplinie sportowej, jak widzę Włocha to mu kibicuję, bo jest Włochem. Italia fascynuje mnie nie tylko sportowo ale i w innych dziedzinach życia. Zmierzam do tego, że jakby zmierzyła się Polska reprezentacja piłkarska z Włoską to nie wiem za jaką stroną bym się opowiedział. Dziwi mnie to bo jestem Polakiem z krwi i kości, a we Włoszech nigdy nie byłem (ale mam straszną chęć wreszcie tam polecieć) i znam tylko kilka słów po włosku. Mam tak od małego i trzyma mnie to do dziś. Zastanawiam się skąd we mnie taka miłość od zawsze do tego kraju, bez jakiejkolwiek przyczyny, może ktoś z was jest w stanie mi to wyjaśnić. Forza Italia :D
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Helton »

dodo_IM pisze: Natchnęła mnie pewna myśl. Otóż zdeklarowanym kibicem Interu nie jestem długo, z jakieś 6 lat, ale Calcio kibicuje całe życie. Od kiedy zacząłem oglądać mecze w TV zawsze byłem za włoskimi klubami i reprezentacją Włoch. Nie wiem z czego to wynika, ale ta fascynacja trwa, nie ważne w jakiej dyscyplinie sportowej, jak widzę Włocha to mu kibicuję, bo jest Włochem. Italia fascynuje mnie nie tylko sportowo ale i w innych dziedzinach życia. Zmierzam do tego, że jakby zmierzyła się Polska reprezentacja piłkarska z Włoską to nie wiem za jaką stroną bym się opowiedział. Dziwi mnie to bo jestem Polakiem z krwi i kości, a we Włoszech nigdy nie byłem (ale mam straszną chęć wreszcie tam polecieć) i znam tylko kilka słów po włosku. Mam tak od małego i trzyma mnie to do dziś. Zastanawiam się skąd we mnie taka miłość od zawsze do tego kraju, bez jakiejkolwiek przyczyny, może ktoś z was jest w stanie mi to wyjaśnić. Forza Italia :D

Mnie to specjalnie nie dziwi ,ale ja mam dokladnie takie same objawy ja tutaj opisales. Sam nie wiem moze to przez Ronaldo ,ktory gral w interze. Moze to przez to ,że lubię ciepłe miejsca a w Italii jest ciepło. Podejrzewam, że wiele osób nawet tutaj na tym forum myśli podobnie jak my :)
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: mikruzzo »

Ja natomiast nigdy nie czułem jakiejś głębszej więzi z Włochami. Kocham INTER, lubię Fiorentine, włoską kuchnie i włoszki :roll: , ale nigdy nie kibicowałem reprezentacji Włoch (poza reprezentacją Polski zawsze byłem fanem również reprezentacji Chorwacji).
Natomiast jeżeli chodzi o Serie A to mam bardzo mieszane uczucia, bardzo lubię oglądać Inter (obojętnie z kim grają), Fiorentine, derby Italia, derby Medioanu i Rzymu... ale jeżeli miałbym do wyboru oglądać na przykład siena - chievo czy west bromwich - portsmouth to zdecydowanie oglądałbym ligę Angielską.
Chodzi mi o to że lubię Serie A oglądać ale tylko paręnaście spotkań w sezonie, bo reszta moim zdaniem nie jest zbyt ciekawa (chodź na temat całej serie a czytam mnóstwo informacji, interesuję się aktualna formą wszystkich klubów i oglądam skróty spotkań)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Serpente »

Ja kocham Serie A,lubię te włoskie piłkarskie cwaniactwo,faule,zawziętość no i z drugiej strony to że włoskie legendy zawsze kojarzyły mi się z przywiązaniem do barw (co bardzo sobie cenię) atmosfera na stadionach itd. nie potrafię tego przelać na papier ale po prostu jest coś za co zawsze będę kochał włoską piłkę,jak czasami włączę sobie jakieś dawne mecze i popatrzę na to co dzisiaj się dzieje na krajowych boiskach to włosy jeżą się na głowie,coraz mniej takich piłkarzy jak Materazzi,Totti,Del Piero,Nesta,Maldini itd. trudny okres dla Włochów którzy są w niesamowitym bagnie a na razie nic nie zapowiada się na to że będzie lepiej,fajnie jakby ci nowi właściciele Romy w końcu złapali ten klub za jaja i stworzyli na prawdę fajną ekipę,fajnie jakby Lazio znowu było mocne,fajnie jakby Napoli na stałe trzymało się w czołówce,to samo Udinese i mimo wszystko szkoda mi....Juventusu (tak tak dobrze widzicie) fakt że zasłużyli na to co spotkało ich w 2006r. ale mimo wszystko takiej klasy zespół jak Juve powinien być w czołówce i reprezentować Serie A w Europie,a my oczywiście kontynuując zdobycze co sezon plasowali się na szczycie tabeli w Lidze jak i na szczycie Champions League,brakuje mi trochę tej starej Serie A,denerwuje mnie ta cała otoczka wokół Premierleague (och,jaka to ona wspaniała) i ich wielkimi klubami które w moment stały się "czołówką piłki nożnej". W Serie A grają najlepsze i chyba najbardziej utytułowane kluby na świecie,ta liga powinna miażdżyć tymczasem włosi notorycznie frajersko przegrywają w Europejskich pucharach przysparzając tylko wstyd Calcio,mam nadzieję że stopniowo będzie się poprawiać (w tym sezonie jest naprawdę dobrze bo walka na szczycie będzie emocjonująca do ostatniej kolejki) i włoski futbol wyjdzie na prostą i pokaże Angolom kto jest najlepszy !
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: pewny »

cieszy ze Pazzini strzelił :)

dobrze reprezentuje nasze barwy :)

:szal:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: sampam »

Niezly mecz woczoraj Wlosi rozegrali. Wprawdzie to tylko mecz towarzyski, ale w koncu z mistrzami swiata. Zasluzone zwyciestwo Italii
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Lamatico »

Ja chciałbym nawiązać do reprezentacji Włoch U-21. Ostatnio z dużą pasją śledzę ich poczynania, perspektywę na przyszłość Squadra Azzurra. Widziałem 6-7 ostatnich spotkań w pełnym wymiarze czasowym i... powiem szczerze, że potencjału wybitnego nie ma. Na bramce solidnie prezentował się Sergio Viotti, widać chłopak ma talent.
W obronie/pomocy na wyróżnienia zasluguje Roberto Soriano. Jesienią ubiegłego roku świetnie grał Diego Fabbrini, obecnie zawodnik Udinese. Teraz jednak zdecydowanie obniżył loty. Na Tornego di Tolone fajny turniej zagrał Alessandro Crescenzi był gdzieś wypożyczony z Romy.

Napiszę tutaj jednak jedno nazwisko - Manolo Gabbiadini. Za kilka lat ten piłkarz będzie stanowił o sile reprezentacji, ja to mówię.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: sampam »

Z checia bym obejrzal jakis meczyk U-21. Ciekaw jestem jak sobie radza polfinalisci ME U 21 z 2009 r., bo nie bardzo kojarze kogokolwiek.
W tym roku natomiast mlodzi nawet nie zakwalifikowali sie do tych rozgrywek.
Z bardziej perspektywicznych mozna wymienic Paloschiego, El-Sharaawyego, moze kogos z naszych? Slyszalem, ze przyzwoicie sie zapowiada gracz Romy Viviani i Caprari, aczkolwiek nie dam sobie za nich glowy uciac.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2011, 23:16 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Lamatico »

Mecze U-21 można oglądać za pośrednictwem Rai. Ostatnio był na Rai3, programy dostępne na HotBirdzie. Jak masz np Cyfrowy Polsat to na 203 chyba jest :)
Z tymi kwalifikacjami to był cyrk. Wygrali u siebie 2-0 by przegrać na Białorusi 0-3.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: sampam »

Dzieki za info :brawo: Przegrali z Bialorusia?...O tempora, o mores!
Uwazam, ze Wlosi nie majac wybitnych pilkarzy (bo dobrych maja) moga stworzyc druzyne, ktora nie zawiedzie oczekiwan juz na nadchodzacym EURO. Przypadek Grecji jasno pokazuje, co to znaczy kolektyw (shit! nienawidze tego slowa :P)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2011, 16:27 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Castellazzi »

Włosi, od ostatniej kompromitacji na MŚ 2010 w RPA, stworzyli bardzo dobry zespół. Prandelli odwalił kawał dobrej roboty, pożegnał się z częścią starszych graczy, jednak kilku doświadczonych zostało. W obronie połączenie doświadczenia z młodością, czyli Chielini i Rano. Jego zespół nie gra efektownie, lecz efektywnie. 

I co się okazuje? Włosi mają kilku, klasowych napastinków. Są to między innymi: Rossi, Di Natale, Pazzini, Cassano, a także Matri.

   
Może za wcześniej to piszę, ale sądzę, że Azzurri są obecnie czwartą siłą w Europie. Jednak do trójki: Holandia, Hiszpania, Niemcy troche im jeszcze brakuje  :wink:
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: sampam »

Boki mozna bylo zrywac na tym meczu! Ciekawe co Matri chcial udowodnic marnujac 2 "setki". Piekny "kolnierz" w wykonaniu Mario, reszta solidnie (Pazzo-wreszcie:D). Umowmy sie, ze na tle naszych tzw. orlow, to pol Europy wypada niezle.

Nie wiem czy Wlosi sa 4 sila starego kontynentu, natomiast uwazam, ze polfinal ME jest w ich zasiegu...
Ostatnio zmieniony 11 lis 2011, 23:44 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: IlCapitano »

Nasi bardzo dobrze. Pazzini zrobił co miał zrobić, Ranocchia cały mecz praktycznie bez błędów, bo karnego z dupy nie liczę, a Motta po profesorsku. Pirlo był dziś słabiutki i po wejściu Thiago gra Włochów bardzo się uspokoiła. Ogólnie myślę, że trójka naszych powinna obok graczy Juventusu(Chiellini, Buffon, Marchisio) stanowić podstawę tej drużyny.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Serpente »

Przedwczoraj Włoski zaprezentowali nowe stroje,przyznam szczerze że Puma się postarała i zrobiła na prawdę fajne koszulki,z resztą Włosi zawsze mieli fajne trykoty ale te są na prawdę fajne,może się nawet skuszę i wydam parę zł aby pozyskać taką ;D

Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: sampam »

Criscito wykluczony z kadry na EURO. Nie wiem czy to jego osobista decyzja, czy raczej Prandelliego, ale powodem tego sa nieliche podejrzenia skierowane w strone zawodnika Zenita... Oczywiscie chodzi o domniemana korupcje. Pilkarze reprezentacji powinni byc, jak zona Cezara, poza wszelkimi podejrzeniami.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 15:49 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Lamatico »

We Wtorek 5 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalny otwarty trening reprezentacji Wloch na stadionie Cracovii. Bilety można dostać od 2 czerwca w punktach na terenie miasta oraz w strefie kibica na stadionie. Wejściówki są bezpłatne. Myślę, ze fajna opcja, dla ludzi z Krakowa i okolic.
Dodam jeszcze, że 6 czerwca na stadionie Wisły otwarty trening Holandii o godzinie 17:30. Tutaj godziny nie jestem pewny. Wejściówki również bezpłatne :)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Reprezentacja Włoch

Post autor: Speaker »

Dobra wiadomość, że trafiliśmy na Italię w tej ln, jednak przykro że Włosi w takim kryzysie rep. Obecnie zadziało się coś jak u nas w siatkówce. Zawodnicy powyżej 33 lat, którzy mieli votum na 1.sklad byli w tym sezonie pod formą, młodsi są, ale np obrońcy którzy mają po 27-29 lat nie mieli doswiadczenia kadrowego. Do gry w systemie 3-5-2 w którym ostatnio Italia grała dobrze przez kilka lat, wypadł chociażby Conti. Belotti ten sezon klapa, Bernardeshi nie gra, Eder nie gra, Insigne gra cały czas. Italia powinna pomyśleć o 4-4-1-1, z Darmianem i Zapacostą na bokach, na stopie Caldara i Ferrari. Wyżej Florenzi. W srodku Cristante i ?. To jest niezwykle, że Udine ma jednego Włocha w pomocy w całej kadrze :D podobnie Sampa i Torino jednego w podstawie. Bologna ma jednego liczącego się jeśli założymy że Verdi jest bardziej atakujacym, bo to fakt z resztą :smile: Inter tez jednego, ale już Internazionale to można wybaczyć :] ? W ataku Lasagna, a za nim Immobile.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Reprezentacja Włoch

Post autor: Dzyl »

Jakiego jednego włocha mamy? Padelili, Rano,Santon,D'Ambrosio,Gagliardini,Candreva, Eder. 7 włochów. Z czego 4 jest powoływana do kadry (Eder, Candreva, Gaglia, D'Ambrosio)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Reprezentacja Włoch

Post autor: KoBa »

Dzyl pisze:Jakiego jednego włocha mamy? Padelili, Rano,Santon,D'Ambrosio,Gagliardini,Candreva, Eder. 7 włochów. Z czego 4 jest powoływana do kadry (Eder, Candreva, Gaglia, D'Ambrosio)
1 Włocha w pomocy
ODPOWIEDZ