Reprezentacja Włoch

Wszystko o reprezentacjach, zarówno Polski jak i innych krajów
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Reprezentacja Włoch

Post autor: Andy »

Myślę że taki temat powinien powstać , gdyż na pewno większość z Was kibicuje tej reprezentacji :) a mecze się odbywają. Czy jesteście zadowoleni z gry , stylu prowadzenia , z powołań jakich dokonuje trener :?:

Wczoraj Włosi przegrali z Islandią 2-0 , nie wiem co mam myśleć o tym wyniku - skład też nie najlepszy :/ ( wiem że to mecze towarzyskie , ale każdy przegrany mecz w jakimś tam stopniu dołuje ;) ) mam nadzieje że w eliminacjach do MŚ już będzie lepiej :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

Ja im kibcuje nie mniej niż Interowi ;) Nie było Vieriego i nie miał kto strzelać :/ Szkoda porażki z Islandią. NAwet Polska z nimi wygrywa hehehe :D
Dexster

Reprezentacja Włoch

Post autor: Dexster »

Coś ostatnio źle sie porobiło we Włoskiej reprezentacji.Przegrywają z takim rywalami, młodziki też nie za dobrze przegrali z Paragwajem 0-1 trzeba coś zmienić!!!!!
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Reprezentacja Włoch

Post autor: Karol1908 »

hehe fajnie wczoraj Matrix zawalił bramkę na 2-0 :D:D Buffon ją prawie miał w rękach a on ją wybił...na słupek potem się odbiła i jakiś ziomek dobił Italie. Co do Vieriego nie jestem pewny czy wogóle ma miejsce w składzie. Wszystko zależy od jego dyspozycji od samego początku sezonu. Ale trzeba też przyznać że Włochy nie grały swym mocnym składem w przeciwieństwie do Polski :haha:
ostry18go

Reprezentacja Włoch

Post autor: ostry18go »

może nie było to najsilnieszy skład ale trzeba pamietać że w składzie włoch wyszli piłkarze grający w najlepszych klubach swiata i powinni pokonac islandię 5:0 wzwyż.
Milosz_FCI

Reprezentacja Włoch

Post autor: Milosz_FCI »

wszyscy swistali na Trappatoniego ale ITALIA naprawde grala ciekawie ze SZwedami i Bulgarami ... a ze DAnia to dobra druzyna , przekonalismy sie chyba ....
ale grali eksperymentalnym skladem , ale i tak powinni ich lekko rozmucic
Lippi nie spodziewalem sie .... :oops: :evil:

racja - Vieri jest potrzebny reprezentacji
napastnicy grali fatalnie ( jak wogole grali)
Kily

Reprezentacja Włoch

Post autor: Kily »

Karol1908 pisze:hehe fajnie wczoraj Matrix zawalił bramkę na 2-0 :D:D Buffon ją prawie miał w rękach a on ją wybił...na słupek potem się odbiła i jakiś ziomek dobił Italie. Co do Vieriego nie jestem pewny czy wogóle ma miejsce w składzie. Wszystko zależy od jego dyspozycji od samego początku sezonu. Ale trzeba też przyznać że Włochy nie grały swym mocnym składem w przeciwieństwie do Polski :haha:
Vieri ma nie mieć miejsca w składzie? Kto mu jes zabierze? Corradi? Bez przesady.

Włosi powinni grać z Vierim z przodu, a za jego placami biegaliby Cassano i Totti. Ten tercet już pokazywał, że ze sobą potrafi grać jak z nut.

Następcą Vieriego w kadrze będzie niewątpliwie Gilardino, ale to dopiero za jakiś czas.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Reprezentacja Włoch

Post autor: PioFCI »

A ja dalej sie bede upieral, ze Vieri powinien dac sobie spokoj z reprezentacja...A Gilardino i Cassano to juz moga grac z najlepszymi...dodac to tego jeszcze tottiego i juz masz na pewno lepszy tercet...nie wiem co Wy widzicie w Vierim?? bardzo bym chcial, zeby gosciu mnie do siebie przekonal, ale on poprostu traci kolejne ze swoich wartosci...szybkosc i moc poszly juz pol roku temu, widac bylo na Euro ze gra glowa tez mu ucieka spod kontroli...jeszcze niedlugo straci zastawianie sie i bedzie po Vierim... :roll:
Inter na zawsze !!!
Kily

Reprezentacja Włoch

Post autor: Kily »

Przesadzasz Pio, Vieri to wciąż najlepszy włoski snajper. Zobaczysz w tym sezonie.
Maju

Reprezentacja Włoch

Post autor: Maju »

Początek Lippiego niezbyt udany, ale to dopiero paczątek jego pracy więc zobaczymy później, jednak to Islandia i Włosi powinni to wygrać nawet bez trenera!!!!
17_7

Reprezentacja Włoch

Post autor: 17_7 »

ja na pewno bardziej im kibicuje niz Polsce(oczywiscie chodzi jedynie o pilke nozna :P), ale na pewno wiele mniej niz Interowi. ostatnio mniej podoba mi sie ich gra :roll: b. dobrze grali na mistrzostwach swiata w 2002i na euro 2000(zwłaszcza Toldo). mysle, ze Lippi nie jest odpowiednim trenerem dla reprezentacji, ale to tylko poczatek i mecz towarzyski, wiec nie martwmy sie na zapas
Milosz_FCI

Reprezentacja Włoch

Post autor: Milosz_FCI »

Lippi to bardzo dobry trener zobaczymy co sklei , gdybym byl jego asystentem to bym gral nastepujaco

----------------------------Buffon
--Panucci -----Nesta ---------Cannavaro ( :eek: )---Zambrotta
----------------------------------------------------------------------
-----------------gattuso--------------------------------------------
----------------------------------Pirlo------------------------------
---------------------------------------------------------------------
------del Piero-------------- Totti-------------- CAssano-------
--------------------------------------------------------------------
------------------------------Vieri--------------------------------
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Reprezentacja Włoch

Post autor: Ljarro »

No i se makaronki zaszalały dzisiaj ze Szkocją. Już myslalem ze dotrzymają Szkoci no ale jakimś fartem wpadło :/
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Reprezentacja Włoch

Post autor: Andy »

To już nie jest ta sama reprezentacja co kiedyś :roll: teraz Lippi ją prowadzi i według mnie nie nadaje się na trenera tejże reprezentacji :!: Jak on chce wygrać MŚ - remisując :lol: czy może broniąc dostępu do własnej bramki :lol: . Jedno wiem Włosi nie są wliczani do faworytów :evil:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

Na Euro 5 lat temu też na nich nikt nie stawiał, a w troszke okrojnym składzie prawie wygrali cały turniej. Włosi zawsze grają jak najmniejszym nakładem sił. Oni nie gromią tylko spokojnie wygrywają 1-0, 2-1 a to że remis ze Szkocją to trudno i tak wyjdą z pierwszego miejsca w grupie. Włosi zawsze grają cieniutko w meczach towarzyskich i eliminacjach. Inna sprawa na turniejach, tylko oni często mają małego pecha ( sędziowie, jakieś pakty Skandynawskie itp.). Wole Italie od Hiszpanii ( w elimnacjach jak burza po czym nie wychodzą z grypy, albo odpadają we wczesnej fazie turnieju :wink: ) chociaż akurat w tych elimnacjach mają troszke problemów :twisted: Ja już się przyzwyczaiłem do słabej gry Italii gdy nie gra się o stawkę albo gdy awans praktycznie zapewniony :roll:
Chipp Zanuff

Reprezentacja Włoch

Post autor: Chipp Zanuff »

Ciekawe czy Inzaghi dostanie powołanie na MŚ2006?
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

Holadnia 1- 3 ITALIA 8) :P :smile: :o Jestem niezwykle zadowolony ze zwycięstwa Italii nad pomarańczowymi. Oglądając skrót widziałem składna, zespolową, dobrze grającą w obronie reprezentacje Włoską . Taką jaką każdy tiffozi chciałby widzieć :smile: Gila-Toni hm..... Italia w półfinale na MŚ :wink: Oby tylko nie było żadnych kontuzji... :twisted:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Reprezentacja Włoch

Post autor: Nasir »

ale trzeba podkreslic, w jakim skladzie grali oranje. ciekawe czy Toldo pojedzie na mundial?? jak nie zacznie grac w interze, to moze sie nie zalapac. swoja droga to dziwne, ze podstawowej 11 interu tylko jeden wloch.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Reprezentacja Włoch

Post autor: Kujon »

Nasir pisze:ale trzeba podkreslic, w jakim skladzie grali oranje. ciekawe czy Toldo pojedzie na mundial??
Toldone o ile mi wiadomo, zakończył kariere reprezentacyjną :) naszych w barwach Italii nie zobaczymy za dużo, bo poprostu ich niemamy :) a przydałby się choćby Barzagli, który ostatnio sobie nieźle gra...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Reprezentacja Włoch

Post autor: Nasir »

swoja droga to dziwne jak np. w Interze gra bardzo malo lub zaden krajowiec. popatrzmy na taki Arsenal, gdzie w podstawowej 11 nie ma zadnego Anglika.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

No cóz z tego co wiem Cambell jest anglikiem i gra w 11 jedenastce, a Cole ma kontuzje i nie gra, a także normalnie 11 8)
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Reprezentacja Włoch

Post autor: Nasir »

qrde, ale chodzilo mi o stan na dzien dzisiejszy. ale Campbell nie gra chyba w kadrze, ale moge sie mylic
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Anonymous

Reprezentacja Włoch

Post autor: Anonymous »

Michu pisze:No cóz z tego co wiem Cambell jest anglikiem i gra w 11 jedenastce, a Cole ma kontuzje i nie gra, a także normalnie 11 8)
Chodzi o to ze bywaly mecze ze w Arsenalu ani jednego anglika nie bylo... bo mieli kontuzje lub kartki...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

U nas przy odpowiednim ustawieniu obrony też może być zero Włochów :lol: ZeMaria, Wome out Grosso, Bonera przybywajcie :!: :wink:
kicay
Posty: 7
Rejestracja: 6 kwie 2006, 17:26
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Reprezentacja Włoch

Post autor: kicay »

wedlug mnie w ostatnich czasach inzaghiemu w ataku nikt nie dorownuje(nie liczac eto'o
Pazza Inter Amala
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Reprezentacja Włoch

Post autor: martinboss »

kicay pisze:wedlug mnie w ostatnich czasach inzaghiemu w ataku nikt nie dorownuje(nie liczac eto'o
To miał być żart, jeżeli tak to bardzo niskich lotów :x
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Kubek
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2006, 10:52
Lokalizacja: Błonie

Reprezentacja Włoch

Post autor: Kubek »

Widzisz,ja uważam,że kadra Włoch jest mimo wszystko niedoceniana,
a przynajmniej moim zdaniem.Może to i dobrze,bo nie ma presji,że mamy zdobyć Mistrzostwo świata,wszak faworytem są Canarinhos.
Kubek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Reprezentacja Włoch

Post autor: Ljarro »

Na Mistrzostwa pojedzie tylko jeden piłkarz Interu...jak to sie ma do lat 60, kiedy w wyjsciowej jedenastce bywało ich 8, a nawet czasami 9 :lol:
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Reprezentacja Włoch

Post autor: Maciek (interista) »

po co siegać aż do lat 60, jeszcze niedawno grało wielu: Vieri, Toldo, Cannavaro, Di Biaggio, Zanetti, Adani, Materazzi...
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Reprezentacja Włoch

Post autor: Szycha »

Ostatnio spotkałem się z głosami, że Włoskiej piłce będzie bardzo trudno pożegnać po Euro 2008 starą gwardię w sensie iż brak jak narazie zmienników. Co o tym sądzicie  :-? Oczywiśćie ja twierdze inaczej niż te "głosy"  :ave:
ODPOWIEDZ