Odp: Skargi , prośby , zażalenia

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Awatar użytkownika
Lamatico
Kontakt:

Post autor: Lamatico » 17 sty 2012, 16:29

Robicie afery, chcecie wysłać linka do torrentów, zróbcie to na prv, co za problem!
Jeden dostał drugi nie? Admini to też ludzie i nie są w stanie śledzić wszystkich wpisów. W tym wypadku wrzuty na regulamin i redakcję są nie na miejsce.

Powoli sie zaczynam zastanawiać, o co tak naprawdę chodzi? Tworzycie konflikty wewnątrz pewnej grupy społecznej jaką niewątpliwie są kibice Interu. Wstyd!

Myślałem, że regulamin uporządkuje wszystko i byłem jego wielkim zwolennikiem, zresztą nadal jestem. Widzę jednak, że każdy myśli, że na stronie jest wyjątkowy i w jego przypadku należy przymknąć oko. Mówicie o stronniczości... bzdura! Nawet redaktorzy dostają bany, więc takie pomówienia są śmieszne.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 16:33 przez Lamatico, łącznie zmieniany 1 raz.

ZnawcaCalcio
Kontakt:

Post autor: ZnawcaCalcio » 17 sty 2012, 16:31

przecież PW jest czytane. To niezgodne z regulaminem w takim razie, nawet przez Priv...Poza tym, dlaczego za torrenty jest ban?

Awatar użytkownika
Lamatico
Kontakt:

Post autor: Lamatico » 17 sty 2012, 16:37

IM99 pisze: przecież PW jest czytane.
Nie ośmieszajcie się tego typu tekstami. Znajdź mi człowieka o zdrowych zmysłach, któremu chce się czytać jakieś tam pw. Nawet gdy jest taka techniczna możliwość.

Torrenty są nielegalne i tyle, więcej w tym temacie wyjaśniać nie trzeba.

ZnawcaCalcio
Kontakt:

Post autor: ZnawcaCalcio » 17 sty 2012, 16:41

No właśnie na SB była o tym mowa. Poza tym czy nie można napisać, w regulaminie, że redakcja i właściciel strony nie biorą odpowiedzialności za wpisy innych użytkowników?

coutinho24

Post autor: coutinho24 » 17 sty 2012, 16:46

IM99 pisze: No właśnie na SB była o tym mowa. Poza tym czy nie można napisać, w regulaminie, że redakcja i właściciel strony nie biorą odpowiedzialności za wpisy innych użytkowników?
na wielu stronach i forach tak jest i pozniej nie powataja takie konflikty :)

ZnawcaCalcio
Kontakt:

Post autor: ZnawcaCalcio » 17 sty 2012, 16:55

"Znajdź mi człowieka o zdrowych zmysłach, któremu chce się czytać jakieś tam pw."
EKubal, mówił o tym na SB zresztą...

Awatar użytkownika
Lamatico
Kontakt:

Post autor: Lamatico » 17 sty 2012, 17:06

IM99 pisze: "Znajdź mi człowieka o zdrowych zmysłach, któremu chce się czytać jakieś tam pw."
Widocznie nie wyczuliście w tym sarkazmu  :-D
IM99 pisze: No właśnie na SB była o tym mowa. Poza tym czy nie można napisać, w regulaminie, że redakcja i właściciel strony nie biorą odpowiedzialności za wpisy innych użytkowników?
Hehe oj byłby dopiero syf, sprzeczki i samowolka :D

coutinho24

Post autor: coutinho24 » 17 sty 2012, 17:11

Lamatico pisze:
IM99 pisze: "Znajdź mi człowieka o zdrowych zmysłach, któremu chce się czytać jakieś tam pw."
Widocznie nie wyczuliście w tym sarkazmu  :-D
Hehe oj byłby dopiero syf, sprzeczki i samowolka :D
lepiej czasem jakas  sprzeczka niz tracenie w oczach uzytkownikow za takie bezsensowne bany

coutinho24

Post autor: coutinho24 » 18 sty 2012, 03:00

wezcie wyluzujcie i odbanujcie czlowieka.... smiejecie sie z petycji i w ogole ale to jest jeden z kibicow Interu i czesto udzielal sie na stronce... osobiscie go nie znam ale kojarze bo czesto sie udzielał... a wy sie spinacie i debatujecie jak w naszym sejmie, zalosne to jest... odbanujcie go, wiem ze nie mam nic do powiedzenia i "to jest wasza strona" chcecie pokazac ze nie mozna popuścic ale to tylko (i az) strona kibiców Interu  :roll:

Zablokowany