1/8 Champions League: Inter - Ol. Marsylia (rewanż)

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Awatar użytkownika
sampam

Odp: 1/8 Champions League: Inter - Ol. Marsylia (rewanż)

Post autor: sampam » 14 mar 2012, 00:27

mio85 pisze: Sneijder to czlowiek szklanka - przez te jego kontuzje mozemy zapomniec ze ktos bedzie chcial go kupic za jakas wysoka cene.......
W Realu tez miewal kontuzje, a jednak trafil tutaj i wlasnie za czasow gry w Interze swiecil najwieksze tryumfy. Mimo rzekomo slabej formy Wes jakos dalej gra w reprezentacji...
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 00:33 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Imrahil
Kontakt:

Post autor: Imrahil » 14 mar 2012, 00:34

MiRas. pisze: W każdym bądź razie to był historyczny mecz, gdyż najprawdopodobniej ostatni mecz w LM w karierze dla takich zawodników jak J. Zanetti, Stanković, Cambiasso, Samuel, Lucio, Milito czy też dla Forlana. Nie wierzę w to, że za dwa lata ci piłkarze nadal będę prezentować poziom, który pozwoli im w Interze w ogóle być.
Pelne 90 minut ogladania meczu z obawa, ze wyzej wymienone slowa okaza sie faktem. Bardziej napelnia mnie to smutkiem niz samo odpadniecie z ligi mistrzow. Mozna powiedziec ze dniem dzisiejszym zakonczyla sie epoka druzyny budowanej przez Manciniego i wykonczona przez Mourinho. Zakonczyl sie okres ekipy ktora regularnie ogladam od 2004 roku. Czeka nas teraz kilka lat posuchy we wszelkich rozgrywkach i budowanie nowego zespolu od prawie zerowego stanu. Taka jest kolej przeplywajacego czasu - wszystko ma poczatek i koniec.

Marsylia w dwumeczu byla niewiele lepsza, mieli tylko wiecej atrybutow w szczesciu. Jednak stracone 2 bramki w ostatnich sekundach ewidentnie wyciskaja z istoty wszelkie braki.
:love:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=

Awatar użytkownika
Seba.

Post autor: Seba. » 14 mar 2012, 00:36

Inter zaprzepaścił ostatnią szansę, aby uratować jakoś ten sezon, a Ranieri na konferencji pomeczowej się śmieje. Nie wiem, może jestem dziwakiem, ale nie potrafię zrozumieć jak można się śmiać w takiej sytuacji. Czy Mourinho, Ferguson itp. po przegranej w ważnym meczu kiedykolwiek się śmiali ? Najchętniej rozszarpaliby coś ze złości, a "Cezar" sobie żartuje i ubawiony po pachy. Trzymajcie mnie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kermitt

Post autor: Kermitt » 14 mar 2012, 00:38

mio85 pisze:
Kermitt pisze: Nie wiem czemu dziś piszecie o złych zmianach, akurat tego aspektu będę bronił bo z boiska schodzi arcysłaby Forlan i hipergwiazda Sneijder. Panowie przez godzinę gry nie zrobili zupełnie nic.
Bardzo glupie zmiany bo nikt nie bronil grac nam trzema napastnikami i Forlana bym zostawil, natomiast po zejsciu Sneijdera nie mial kto rozgrywac pilki - mimo iz robi to coraz slabiej to i tak najlepiej z calego naszego grona playmakerow.......poza tym Sneijder wylozyl w pierwszej polowie pilke na tacy Milito, wiec nie piszmy ze nie robil zupelnie nic......i od kiedy rykoszet jest asysta?
Ale jaki był sens trzymania Forlana ? Jeden sensowny powód, bo dziś jego kontakty z piłką można policzyć na palcach jednej ręki, do tego zero zagrożenia. Wydawało mi się że jego obecność na boisku jest bardziej na korzyść Marsylczyków. Sneijder ROZGRYWAŁ dziś piłkę :lol2:. Bujną wyobraźnię masz. A co do podania, to rzeczywiście mój błąd, zgadzam się Sneijder + Forlan = jedna dobra wrzutka przez godzinę. Rzeczywiście powód żeby dalej ich trzymać. Rykoszet w tym przypadku jest asystą, ponieważ Pazzini nadał piłce tor i kierunek lotu, działa to zupełnie tak samo jak bramka po rykoszecie, nie mów że nie wiedziałeś ?
magneto86 pisze: Dokładnie widać było, że po zejściu Wesa jest chaos i nie ma kto rozgrywać
No proszę Was ludzie, nie próbujcie mi wmówić że dzisiaj Sneijder ROZGRYWAŁ piłkę ...
Seba. pisze: Raczej bardziej chodzi o charakter zmian. Nie zapominajmy, że było 0:0 i 20 minut do końca meczu. Co w takiej sytuacji robi trzeźwo myślący trener ? Wzmacnia ofensywę. Ranieri natomiast zachował się jakby bronił wyniku. O ile Sneijder zszedł z powodu kontuzji, tak Forlan i Poli powinni zostać do ostatniej minuty. Pazzini powinien wejść jako trzeci napastnik, a nie na wymianę za innego. Ranieri boi się ryzykować i dlatego jest wiecznym przegranym. Poza pierwszymi 10 minutami widzieliśmy typowy Inter Klaudiusza. Atak 2-3 zawodnikami, a reszta schowana na własnej połowie. Koniec końcem i tak uj z tego wyszedł.
Napiszę to samo co do mio. Nie było dziś sensu trzymać Forlana, ponieważ nie stwarzał on dziś nawet procentowego zagrożenia. Same straty i niedokładnie podania. A co do tego że zachował się jakby bronił wyniku ... hmmm, a cóż innego mógł zrobić ? Kogo wpuścić ? Pozwolił grać jedynemu ofensywnemu zawodnikowi na ławce, Pazziniemu, inna sprawa że napastników to my nie mamy (Zarate już raz z Marsylią grał)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 00:45 przez Kermitt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 14 mar 2012, 00:39

Fergoson z każdego drewna zrobi zawodnika, który wygra mu w sezonie kilka punktów. Ranieri nie potrafiłby zmotywować głodnego psa do podniesienia kiełbasy z ziemi.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini

Klinsi64

Post autor: Klinsi64 » 14 mar 2012, 00:40

mio85 pisze: BRAWO BRAWO BRAWO........sami wyrzucilismy sie poza cwiercfinal i to mozna powiedziec dwa razy i dwa razy w 93 minucie!!!!!!!!!!!!!!! przeciez to sie w glowie nie miesci !!!!!!!! co do Pazziniego - to on powinien strzelic pierwsza bramke, ale w swoim stylu nie wiem co on z nia zrobil ale na pewno jej nie kopnal, tylko pelznal i celowal w obronce z 5 metrow......jesli nie strzelilby karnego pograzylby sie ostatecznie........
zobacz jeszcze raz tą sytuację,łatwa to ona była z punktu widzenia widza :)

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 14 mar 2012, 00:42

Kermitt, a chociażby dlatego, że potrafi uderzyć z wolnego. Przypomne, że mieliśmy dwie znakomite okazje na bramkę z wolnego, a do wykonywania musieli podchodzić Maicon i Stanko czyli pewne pudła.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini

Awatar użytkownika
Kermitt

Post autor: Kermitt » 14 mar 2012, 00:47

Nie no, to jest piłka europejska, nie okręgówka, tu nie trzyma się ludzi dla stałego fragmentu. Skoro nie ma wykonawców to rozgrywa się go krótko. Poza tym, dawno nie widziałem Forlana wykonującego rzut wolny, skąd pewność co do jego dyspozycji w tym aspekcie gry ? Można gdybać czy poradziłby sobie lepiej niż Stanko/Maicon.

Awatar użytkownika
Serpente

Post autor: Serpente » 14 mar 2012, 00:52

Piekarz pisze: faktycznie, przepraszam. rozjebali nas na całego. że jedyne co strzelili to gole-gówna w 96 minutach, to tam pewnie taki dar od Boga za te dziesiątki niewykorzystanych sytuacji.
Nie mówię że mieli mnóstwo okazji i multum możliwości ale oni po prostu sobie kontrolowali mecz, odbierali piłkę od naszych jak od przedszkolaków, robili z nami co chcieli jeśli chodzi o posiadanie piłki.
Obrazek

Awatar użytkownika
magneto86

Post autor: magneto86 » 14 mar 2012, 00:56

To w takim razie Kermitt napisz kogo widzisz w miejsce Sneijdera w naszej drużynie. Kogoś kto byłby motorem napędowym zespołu, potrafił rozegrać piłkę, uderzyć z dystansu, niekonwencjonalnie podać. Kogo ?
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

Omen

Post autor: Omen » 14 mar 2012, 00:59

W sumie pozytyw tego,że odpadliśmy jest taki,że Moratti może w końcu spojrzy prawdzie w oczy i zrobi coś z tym zespołem.Nie mieliśmy szczęścia tracąc bramki w w końcówkach ale dalej tak ciągnąc i tak by się tego nie dało.Cóż za upadek tego wspaniałego zespołu obserwujemy w tym sezonie...
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".

Awatar użytkownika
Seba.

Post autor: Seba. » 14 mar 2012, 00:59

Kermitt, osobiście uważam, że w końcówce na boisku powinien być Forlan, Milito, Pazzini, Poli i być może nawet Zarate. W końcu przecież musieliśmy gonić wynik. Wszedł natomiast hiper ofensywny Cambiasso. Ranieri ułatwił Francuzom mecz i taka jest prawda. Zostaliśmy z dwoma napastnikami i to tyle. Drugą linię tworzyło natomiast mega kreatywne trio Zanetti-Stankovic-Cambiasso, którzy kurczowo trzymali się połowy boiska. Marsylia nie została nawet zmuszona do desperackiej obrony, bo mieliśmy w tamtym momencie tylko dwóch ofensywnych zawodników na boisku. Sama obecność trzech napastników + ofensywny pomocnik/skrzydłowy zmusiłaby ich do głębokiego cofnięcia się na własną połowę. Każdy przecież wie, że trudniej pilnować 3-4 zawodników, niż tylko 2. Ranieri, to jeden wielki absurd, a nie trener.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kermitt

Post autor: Kermitt » 14 mar 2012, 00:59

To w takim razie Kermitt napisz kogo widzisz w miejsce Sneijdera w naszej drużynie. Kogoś kto byłby motorem napędowym zespołu, potrafił rozegrać piłkę, uderzyć z dystansu, niekonwencjonalnie podać. Kogo ?
Piszesz te cechy w odniesieniu do Wesa ? Bardzo mnie to dziwi, bo ani ułamka żadnej z nich wg. mnie w tym sezonie Sneijder nie pokazał. Co do pytania to nie mam pojęcia, ale dziś dużo więcej pożytku było z Obiego który Holendra zastąpił, a ja wcześniej nie pisałem w kontekście całego sezonu, tylko pisałem o zmianach i dzisiejszej dyspozycji Wesa.
Kermitt, osobiście uważam, że w końcówce na boisku powinien być Forlan, Milito, Pazzini, Poli i być może nawet Zarate. W końcu przecież musieliśmy gonić wynik. Wszedł natomiast hiper ofensywny Cambiasso. Ranieri ułatwił Francuzom mecz i taka jest prawda. Zostaliśmy z dwoma napastnikami i to tyle. Drugą linię tworzyło natomiast mega kreatywne trio Zanetti-Stankovic-Cambiasso, którzy kurczowo trzymali się połowy boiska. Marsylia nie została nawet zmuszona do desperackiej obrony, bo mieliśmy w tamtym momencie tylko dwóch ofensywnych zawodników na boisku. Sama obecność trzech napastników + ofensywny pomocnik/skrzydłowy zmusiłaby ich do głębokiego cofnięcia się na własną połowę. Każdy przecież wie, że trudniej pilnować 3-4 zawodników, niż tylko 2. Ranieri, to jeden wielki absurd, a nie trener.
Zgodzę się z tym że powinien zostać Poli bo rzeczywiście dawał nam dziś dużo dobrego i ta zmiana na minus. Według mnie, równie dobrze mogło wyglądać to w ten sposób

---Stankovic---Poli---Obi---Zanetti---
-------------------------------------
--------Pazzini-----------Milito-------

Ewentualnie jako trzeci napastnik niech by był ten Zarate, co i tak nic by nie zmieniło moim zdaniem. Zauważ też, że to przecież po tych zmianach zdołaliśmy strzelić dwie bramki, a to raczej nie jest przypadek. Obi zrobił dużo wiatru, i jego gra miała już w sobie zalążek tego co dziś wielu chce przypisać do Sneijdera czyli tego magicznego rozgrywania. Pazzini jako napastnik z kolei sprawdził się stokroć razy lepiej niż Urugwajczyk. Więc podsumuje jeszcze raz mój stosunek do zmian

Forlan - Pazzini (zmiana w skali szkolnej na piątke z plusem, ponieważ Forlan zupełnie niewidoczny, jego dalsza obecność nawet jako trzeciego napastnika dałaby baaardzo niewiele; Pazzini za to zdobywa bramkę, asystuje i prowokuje karnego)
Sneijder - Obi (zmiana która dała nam więcej możliwości z przodu, Obi dryblował, celnie podawał i walczył w przeciwieństwie do Wesa który po stracie potrafił tylko machać rączkami)
Poli - Cambiasso (tu rzeczywiście minus, jeżeli już musiał zdejmować Polego to mógł tu poszukać tego trzeciego napastnika, którego tak się domagacie; na usprawiedliwienie Ranieriego działać może fakt że przy tej zmianie prowadziliśmy 1:0)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 01:14 przez Kermitt, łącznie zmieniany 1 raz.

kulasiak

Post autor: kulasiak » 14 mar 2012, 01:00

magneto86 pisze: To w takim razie Kermitt napisz kogo widzisz w miejsce Sneijdera w naszej drużynie. Kogoś kto byłby motorem napędowym zespołu, potrafił rozegrać piłkę, uderzyć z dystansu, niekonwencjonalnie podać. Kogo ?
To Sneijder niby tym kimś jest? Dziwne, bo ja w nim od półtora roku poza nielicznymi meczami widzę tylko kolesia, który się miota i niepotrzebnie macha łapami za co łapie kartki.

Awatar użytkownika
magneto86

Post autor: magneto86 » 14 mar 2012, 01:06

Zgodzę się, że Wes jest w słabej formie, ale przynajmniej stara się coś rozegrać czy strzelić, i można liczyć na jakieś niekonwencjonalne zagranie z jego strony, bo większość naszych zawodników gra schematycznie aż do bólu.....Mnie podobał się jego występ w meczu z Chievo, tam pokazał że jeszcze nie zapomniał jak się gra w piłkę. Jeśli nie on, no to pozostaje czekać na powrót Alvareza albo Coutinho (jeśli wróci z wypożyczenia)

Dzisiaj Wes zagrał słabo (jak na niego), ale i tak dobrze byłoby zobaczyć go na boisku razem z Obim, wtedy nasze akcje nabrałyby kolorów i może zobaczylibyśmy jeszcze kilka goli, ale pozostaje tylko gdybanie......
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 01:10 przez magneto86, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

Awatar użytkownika
Kermitt

Post autor: Kermitt » 14 mar 2012, 01:12

magneto86 pisze: Zgodzę się, że Wes jest w słabej formie, ale przynajmniej stara się coś rozegrać czy strzelić, i można liczyć na jakieś niekonwencjonalne zagranie z jego strony, bo większość naszych zawodników gra schematycznie aż do bólu.....Mnie podobał się jego występ w meczu z Chievo, tam pokazał że jeszcze nie zapomniał jak się gra w piłkę. Jeśli nie on, no to pozostaje czekać na powrót Alvareza albo Coutinho (jeśli wróci z wypożyczenia)

Dzisiaj Wes zagrał słabo (jak na niego), ale i tak dobrze byłoby zobaczyć go na boisku razem z Obim, wtedy nasze akcje nabrałyby kolorów i może zobaczylibyśmy jeszcze kilka goli, ale pozostaje tylko gdybanie......
No właśnie, pozostaje gdybanie. Jasne jest że dziś Sneijder grał słabo no i niestety zasłużył na zmianę. Podkreślę jeszcze raz, że Obi podobał mi się dziś bardziej niż Wes. Inna sprawa że rzeczywiście mogło być tak że Wes mógł tworzyć duet z Obim. No ale niestety, jak już napisałeś, nie dowiemy się jakie dałoby to efekty.

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 14 mar 2012, 01:20

Seba bardzo dobrze pisze i zgadzam się z tym, że Ranieri ułatwił Francuzom ten mecz. Na prawdę nie wiem czy są możliwe warunki w których ten człowiek zagrałby odważniej i piszę tu ogólnie o wszystkich naszych meczach pod jego komendą. Taką Marsylię nawet z tą kadrą powinniśmy jechać na Meazza, ale instynkt taktyczny Claudio nakazuje mu ostrożnie badać przeciwnika. Jeśli przegrywasz to nie masz nic do stracenia, musisz zaryzykować, wie to Bayern, Arsenal czy inne europejskie drużyny. My nie dość, że wychodzimy z takim Stankovicem, który jest stary, wolny i mega chaotyczny to jeszcze z nastawieniem na farta w ataku. W takim meczu winien trzymać ze 4 ofensywnych graczy do momentu osiągnięcia bezpiecznej przewagi.

btw Nie rozumiem dlaczego w środku pomocy wychodzi niedołężny Deki, a nie Obi, który kondycyjnie dałby radę wybieganym murzynom.

Awatar użytkownika
cor72z

Post autor: cor72z » 14 mar 2012, 01:43

No cóż, panowie i panie. Kończymy w ten sposób piękną passę regularnych występów w Lidze Mistrzów, którą ciągnęliśmy od sezonu 02/03. Tym samym kończymy passę regularnej gry w fazie pucharowej tego turnieju, ciągniętą od 04/05. Eliminowały już nas drużyny z założenia o klasę gorsze, jak Valencia, Villarreal, czy Schalke, a teraz dołączyła Marsylia. Szkoda, że w tak kiepskim stylu żegnamy się z tymi rozgrywkami i miejmy nadzieję, że nie na długo.

Nie wygraliśmy z pogrążoną w kryzysie Marsylią, nie wygralibyśmy i z APOELem, Bayernem czy kogo tam nam los szykował po cichu na ćwierćfinał. Owszem, Marsylia miała sporo szczęścia ale wynikało ono w dużej mierze z naszego frajerstwa. Ich gole to błędy Chivu i Lucio (których już mam nadzieję, że nie będę musiał oglądać w barwach Interu), natomiast te dwie zmarnowane setki to po prostu strzały w bramkarza. Sneijder to w ogóle jak nowicjusz przy swojej sytuacji się zachował, bo miał trochę większe pole manewru i mógł lepiej uderzyć. Normalny klub by tą Marsylię odprawił z kwitkiem, ale my jesteśmy klubem dogorywającym. Natomiast to, że prawie z własnej połowy nie wychodziliśmy od między 15, a 75 minutą i nie umieliśmy stworzyć żadnej sensownej akcji czy chociażby stworzyć iluzji chęci osiągnięcia zwycięstwa woła o pomstę do Nieba.

Przewidywałem przed tym meczem, że ktoś zgarnie czerwoną kartkę. Późno bo późno ale się spełniło. Stawiałem też na remis, ale ugraliśmy w ostatnich sekundach honorowe zwycięstwo. Pazzini tego karnego dostał chyba po to żeby się przełamać, bo i tak już odpadliśmy.

Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu » 14 mar 2012, 02:02

miniu86 pisze: My nie dość, że wychodzimy z takim Stankovicem, który jest stary, wolny i mega chaotyczny to jeszcze z nastawieniem na farta w ataku. W takim meczu winien trzymać ze 4 ofensywnych graczy do momentu osiągnięcia bezpiecznej przewagi.

btw Nie rozumiem dlaczego w środku pomocy wychodzi niedołężny Deki, a nie Obi, który kondycyjnie dałby radę wybieganym murzynom.

Proszę Cię ! Tylko tu miniu nie pisz, że Stankovicia byś zamienił na Obiego - przecież on piłki podać nie potrafi. Wbrew pozorom Dejan raczej pozytywny występ dzisiaij, to raczej do Sneijdera powinniśmy mieć pretensje.
Obrazek

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 14 mar 2012, 02:08

Orzeu gorzej od Stankovica, który nie nadążał za rywalami by nie zagrał.

Zanetti po meczu :

"Zmierzyliśmy się z mocną Marsylią i stworzyliśmy sporo dobrych okazji...Szczerze mówiąc nie uważam, żebyśmy zasłużyli na odpadnięcie. Teraz czas, aby skupić się na Serie A"

Ohh came on!!

Awatar użytkownika
RdK.
Kontakt:

Post autor: RdK. » 14 mar 2012, 02:12

Internazionale Per Sempre. Grazie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu » 14 mar 2012, 02:39

miniu86 pisze: Orzeu gorzej od Stankovica, który nie nadążał za rywalami by nie zagrał.
ale on mial rozgrywac i robil to dobrze, a Wes ? no wlasnie - co robił Wes ? oprócz walenia na pałę z 5 metrów w bramkarza ?
Obrazek

Awatar użytkownika
mio85

Post autor: mio85 » 14 mar 2012, 03:29

Sneijder ROZGRYWAŁ dziś piłkę :lol2:. Bujną wyobraźnię masz. A co do podania, to rzeczywiście mój błąd, zgadzam się Sneijder + Forlan = jedna dobra wrzutka przez godzinę. Rzeczywiście powód żeby dalej ich trzymać. Rykoszet w tym przypadku jest asystą, ponieważ Pazzini nadał piłce tor i kierunek lotu, działa to zupełnie tak samo jak bramka po rykoszecie, nie mów że nie wiedziałeś ?
ja tam wole dziesiec razy styl Sneijdera od stylu Obiego, Dejana, Zanettiego, czy Cambiasso, no ale coz to kwestia gustu......
no a ten rykoszet - dorabiasz do tego ideologie i na sile probujesz przypisac komus plus.....dla mnie asysta jest wtedy kiedy podanie jest zamierzone/intencjonalne i chyba nie tylko dla mnie bo organizacja ktora tworzy te rozgrywki tez tak uwaza:

http://pl.uefa.com/uefachampionsleague/ ... index.html

i cale szczescie, ze niektorzy potrafia jeszcze dostrzegac fakty

Awatar użytkownika
Woo-cash
Kontakt:

Post autor: Woo-cash » 14 mar 2012, 04:39

Haha! Wiedziałem. Bardzo dobrze. Lepiej teraz odpaść niż w kolejnej fazie dostać bęcki od mocniejszego rywala.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley

Awatar użytkownika
and

Post autor: and » 14 mar 2012, 09:40

Żal i wstyd!
Życie kibica Interu w tym sezonie to pasmo nieszczęść i porażek :-(
Grande Inter !!!

yoda79

Post autor: yoda79 » 14 mar 2012, 10:32

Inter Manciniego i Mou ostatecznie odszedł. Teraz ruch należy do MM. Mam nadzieję, że zatrudni konkretnego trenera, da mu z 2-3 sezony na przebudowanie kadry i wymieni choć część kadry.
Sam mecz dramatycznie słaby, obiektywnie żeby nie Inter to przełączyłbym to widowisko na chiński balet czy co tam właśnie leciało na tvp kultura. I to wcale nie żart, mecz słabiutki,chyba tylko dlatego,ze Inter nas przyzwyczaił ostatnio do nędzy można gdzieś usłyszeć jakieś pochwały.
Deki był za słaby na LM 3 lata temu a teraz gra cały mecz, bije kluczowe rzuty wolne i "stara się" rozgrywać.
Letnie zakupy dramatyczne, możecie mnie  krytykowac,ale w Polim czy Obim ja wielkich grajków nie widzę, Alvarez, Palombo czy Forlan też nie wnoszą ani umiejętności ani świeżości. Trzeba naprawdę spokojnie przeanalizowac kadrę i dokonać paru zmian; zobaczymy co przyniesie letnia przerwa. Moze wróci Lele i choć troche wyciągnie nas z tego bagna.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??

Awatar użytkownika
Kermitt

Post autor: Kermitt » 14 mar 2012, 10:48

mio85 pisze: ja tam wole dziesiec razy styl Sneijdera od stylu Obiego, Dejana, Zanettiego, czy Cambiasso, no ale coz to kwestia gustu......
no a ten rykoszet - dorabiasz do tego ideologie i na sile probujesz przypisac komus plus.....dla mnie asysta jest wtedy kiedy podanie jest zamierzone/intencjonalne i chyba nie tylko dla mnie bo organizacja ktora tworzy te rozgrywki tez tak uwaza:

http://pl.uefa.com/uefachampionsleague/ ... index.html

i cale szczescie, ze niektorzy potrafia jeszcze dostrzegac fakty
No kwestia gustu, ale po prostu nie rozumiem, jak można woleć wczorajszy styl Sneijdera od jakiegokolwiek innego piłkarza ? Przecież on wczoraj nie pokazał nic (hola, hola, jedna wrzutka o którą już się dopominałeś) oprócz machania rączkami i pokazywania jaki to on jest obrażony na cały świat. Przecież to co on pokazał wczoraj ciężko nazwać jakimkolwiek 'stylem'. Dobrze, niech będzie z tą asystą, być może rzeczywiście masz rację. W takim razie Pazzini 'tylko' stwarza okazję dla Milito, prowokuje karnego i zamienia go na bramkę. Dalej, w porównaniu do niewidzialnego Forlana ukazuje nam się jako fenomen wręcz. No chyba że znowu Twój gust opowiada się za Urugwajczykiem ;)

BAGGIO1

Post autor: BAGGIO1 » 14 mar 2012, 11:27

No i stało się ... szkoda tylko, że wczoraj padł najgorszy z możliwych wyników, a to dlatego, że pierwsze nie dał nam awansu, a drugie "obronił" siwego. Ja wiem, że to nie wszystko wina trenera, ale też piłkarzy, ale cholera jednej rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć, mamy gonić wynik, wygrać mecz 2 bramkami, a drużynie "armat" starczyło na pierwsze 10min spotkania- dwie bardzo dobre sytuacje, dwie zmarnowane no i ? reszta meczu to co do czego nas przyzwyczaili czyli kompletny brak pomysłu na gre ofensywną i niepewność w szeregach defensywnych, totalna lipa - a Moratti tego nie widzi? Nie wiem czy potrzebna nam jest ta LE w przyszłym sezonie, bo i po co? My możemy sobie wymyślać teorie, zmiany i transfery, ale jeśli zarząd z Massimo na czele nie ruszy głową i dupą to w LM nie będzie nas nie tylko w przyszłym roku, ale i kto wie czy nie przez kilka :( oby nie
FoRzA InTeR!

pantani87

Post autor: pantani87 » 14 mar 2012, 13:17

A ja tam chyba raczej nie będę żałował że odpadliśmy, jak pomyśle co by mogła zrobić z nami Barcelona czy Real lub chociażby Bayern przy grze w tym sezonie to raczej płakać nie będę.

Awatar użytkownika
Chuchu
Kontakt:

Post autor: Chuchu » 14 mar 2012, 14:09

Odpaść z takimi słabiakami jak Marsylia...kilka lat temu to było nie do pomyślenia. I nie mówię tu o czasach Mourinho a Manciniego. Inter prezentuje obecnie poziom europejskiego średniaka i dopóki Moratti nie przejrzy na oczy dopóty będziemy tą przeciętność oglądać.

Zmiany Ranieriego jak zawsze. Nie mam nic do Obiego bo dobrze zagrał ale czemu za Sneijdera? Czy nie mógł ściągnąć Stankovicia albo Nagatomo? No i wygrana daje nam odpadnięcie z LM z jednoczesnym zostaniem Siwego na ławce. Czyli najgorsze co mogło się nam przytrafić w tym meczu...

Zablokowany