34. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Raffal

Odp: 34. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Raffal » 22 kwie 2012, 19:12

ogladalem tylko pierwsza polowe ale utkwiło mi zgubienie krycia przez Cambiasso i jego zdziwienie i wzrok na piłkarza Violi ktory go obiegł...(trudne to nie było)

MiRas.
Kontakt:

Post autor: MiRas. » 22 kwie 2012, 19:22

Oglądamy najgorszy Inter od wielu, wielu lat, wyniki można porównać tylko z sezonem 98/99, a naszym trzymają się żarty o walce o trzecią lokatę w tabeli. Wyzwałbym ich wszystkich od bandy eunuchów, ale mi nie wypada tego zrobić, tak więc powiem tylko, że chłopcy potracili gdzieś jaja... tzn. ich jaja są teraz gdzieś w Madrycie.

A i byłbym zapomniał wspomnieć o moim misiu pysiu - Forlanku. Jak długo żyję, to nie pamiętam, by numer 9 w Interze nosiła taka łamaga jak ten gość. Forlana należy oddać za paczkę fajek jakiemuś wodzowi plemienia do Afryki, albo pingwinom za bryłę lodu. Sprowadzenie tego "piłkarza" to po prostu jakiś bardzo nie ładny żarcik ze strony Branki łapanki.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2012, 20:06 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.

Klinsi64

Post autor: Klinsi64 » 22 kwie 2012, 20:18

widzę że moje Branka łapanka się przyjęło :D zgadzam się to co gra Forlan to się w pale nie mieści gdy przychodził wydawało mi się że w Serie A sobie poradzi z jego techniką i inteligencją boiskową(lol) wielkich cudów nie oczekiwałem ale małego cudziku tak...Pazzini w jak słabej formie by nie był bije na głowę blondasa...najbardziej dzisiaj podobali mi się Guarin
i Palombo walczyli zostawili zdrowie na boisku...Forza Inter Forza Strama

Awatar użytkownika
Seba.

Post autor: Seba. » 22 kwie 2012, 20:26

Klinsi64 pisze: najbardziej dzisiaj podobali mi się Guarin i Palombo
Ja pitole :!: Całkowicie już zapomniałem, że Palombo jest w Interze :lol3:
Obrazek

Awatar użytkownika
miniu86

Post autor: miniu86 » 22 kwie 2012, 20:31

Forlan to rzeczywiście tragedia. Przypomina mi się przygoda z Batistutą w Interze. Tak to jest jak się chce zaoszczędzić mając za dyrektora technicznego takiego kogoś jak Brance.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini

Awatar użytkownika
groch

Post autor: groch » 22 kwie 2012, 20:54

Na + w tym meczu nie zapracował nikt...

To co gramy to jakaś parodia...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY

Awatar użytkownika
tomiko85

Post autor: tomiko85 » 22 kwie 2012, 20:57

dokładnie , miały być 3 pkt bez żadnego "ale" , po słabej bez mocy violi powiini sie przejechać a  nie męczyć 90 min .tragedia i zero szans na 3 miejsce o którym jest ciągle gadka ;/ FORZA INTER

Omen

Post autor: Omen » 22 kwie 2012, 21:47

Dobra koniec marzeń na 3 miejsce... Bezradna Fiorentina 0-0 Bezradny Inter.Żyjemy dakej
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".

Awatar użytkownika
and

Post autor: and » 22 kwie 2012, 22:27

Co chwila ktoś przed nami gubi punkty. Szansa na LM była na prawdę duża. Niestety była ... bo do zdobycia 3 miejsca potrzeba zwycięstw!
Grande Inter !!!

Awatar użytkownika
Chuchu
Kontakt:

Post autor: Chuchu » 22 kwie 2012, 22:48

Jakbyśmy dziś wygrali to nadzieje na LM w przyszłym sezonie by jeszcze były bo odrobienie 4 punktów w 5 kolejek niemożliwością nie jest. No ale nie mamy czego szukać jak z takim słabym zespołem jak Fiorentina nie potrafimy wygrać a nawet kilku składnych akcji przeprowadzić a czekają nas jeszcze wyjazdy do Udine, Rzymu i derby z Milanem po drodze.

Awatar użytkownika
magneto86

Post autor: magneto86 » 22 kwie 2012, 23:03

Wstyd i hańba, już im się nawet truchtać po boisku nie chce  :-x
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

Awatar użytkownika
tomiko85

Post autor: tomiko85 » 23 kwie 2012, 09:47

potrzebna rewolucja letnia i to powazna :)

Awatar użytkownika
groch

Post autor: groch » 23 kwie 2012, 10:04

I nic tu nie da zmiana trenera... Benitez czy też ktoś inny nic nie mógł zrobić, gdy klubem rządzi Zanetti i trenejro(stanko). Puki Moratti ma zaślepki na oczach i czerwone mallborasy w kieszeni nic się nie zmieni. Branca out! Znając życie sprowadzi nam po sezonie młodych gniewnych Bosingwe, Palacio...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY

Awatar użytkownika
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 » 23 kwie 2012, 15:23

Seba. pisze: Tymczasem Destro kolejna bramka i ma już więcej, niż Forlan, Zarate i Pazzini razem wzięci.
Destro udowadnia, że Inter ma dobrych wychowanków, ale klub na nich nie stawia. Grają w przeciętnej Sienie zdobył 9 goli, a w Interze uznali że jest za słaby. Który to już raz? Brawo Branca!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!

Awatar użytkownika
Kubuś:)

Post autor: Kubuś:) » 23 kwie 2012, 15:47

Jaszczu91 pisze:
Seba. pisze: Tymczasem Destro kolejna bramka i ma już więcej, niż Forlan, Zarate i Pazzini razem wzięci.
Destro udowadnia, że Inter ma dobrych wychowanków, ale klub na nich nie stawia. Grają w przeciętnej Sienie zdobył 9 goli, a w Interze uznali że jest za słaby. Który to już raz? Brawo Branca!
W Sienie nic nie musiał, w Interze by sie spalił. A nawet jak by sie nie spalił, to by nie miał do tego okazji
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaszczu91

Post autor: Jaszczu91 » 25 kwie 2012, 07:47

Kubusiu skąd ta pewność, że by się spalił? Jeśli umie grać w piłkę, to dał by radę, jeśli otrzymał by szansę gry. A że w piłkę grać potrafi to już chyba wszystkim udowodnił. Do tego jest naszym wychowankiem więc zakładając niebiesko-czarną koszulkę przynajmniej miał by motywację do pokazania się z jak najlepszej strony. Wielu obecnym piłkarzom Interu tego brakuje. Nie uważasz?
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!

Zablokowany