Mercato

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Zablokowany
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu » 29 lip 2016, 17:22

Witam Państwa. Jako Czarodziej Czasu podsumuje sytuację transferową i opiszę mercato Interu.

W Bramce nie zmieni się nic. I dobrze

Z boków obrony wypozyczymy Dodo do Sampdorii z obowiązkiem wykupu i sprobujemy wypier dolić Santona. Kto weźmie inwalidę, nie wiem. Caritasu chyba nie stać na jego pensje.

Thohir w wywiadzie powiedział, że Ranocchia zostanie. Przypuszczam, że dublerem dla naszego niezniszczalnego duetu Miranda - Murillo będzie Medel. Tymbardziej, że Czilijczyk w zeszłym sezonie grał na tej pozycji nawet jak zdrowy był Ranocchia. Nie wiem co nasz zarząd zrobi z tym przydupasem Andreollim. Gosc leczy kontuzje jak co roku. Rozwiazac kontrakt w piz du.

W pomocy raczej też bez zmian. Melo przylizał ostatnio dupsko i zostanie. Gnoukori pewnie pojdzie do jakiegoś Cremonense. Posiedzi tam na lawce i go sprzedamy. Thohir w wywiadzie powiedzial, że przyjdzie 2-3 zawodnikow. Jestem pewien, że będzie to ktoś z czworki Lass/Lucas Leiva / Ramires / Teixeira. Wiadomo o co chodzi.

Dzisiaj Candreva mial powiedzieć: "Jestem praktycznie piłkarzem Interu". Czyli wiadomo. Atak Candreva - Icardi - Perisic. Rozk urw totalny. Liga nasza. Jovetic na sparingach gra dobrze. Wywalczyl to miejsce. Pierwszy zmiennik w ataku obok Edera. Ktory odpalil na Euro. Do tego Biabiany bo wychowanek. No i doswiadczenie Palacio.

Podsumuje rowniez transfery Interu:

Erkin - 3/10 - przecietny piłkarz z tureckiej ligi, dupy nie urywa
Ansaldi - 3/10 - przecietny piłkarz, Simeone nic z niego nie wyciągnał, a co dopiero Mancini
Banega - 5/10 - średniak, pomocy nie zbawi
Candreva - 7/10 - dobra, solidna marka. Z Perisiciem stworza najlepsze skrzydla Interu od dobrych paru lat.

Generalnie szykuje sie 9 miejsce.

Pozdro

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 29 lip 2016, 17:46

Orzeu pisze:
Jestem pewien, że będzie to ktoś z czworki Lass/Lucas Leiva / Ramires / Teixeira. Wiadomo o co chodzi.
Okienko transferowe w Chinach zamknięte, więc Eryk musiałby być czarodziejem czasu żeby ściągnąć np. Teixeirę. Bez odbioru
Zrozum, że Chinczyki nie moga kupywać. Ale sprzedawać mogą. Pamietasz opcje z Muntarim w 2011 jak 4 wrzesnia Galatasaray go chcialo. Bo u nich okno do 5. Opisz

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 29 lip 2016, 18:26

Orzeu jakie kompro, siedzisz teraz pewnie czerwony przed monitorem

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 30 lip 2016, 07:23

Witam, popieram zdanie jaskara, ten skonczony smiec robi sibie jaja z Interu, to nie jest twoj prywatny folwark zrozum mauro. Gowno mnie obchodzi czy znajdziemy kogos lepszego czy nie ta glupia pizda i jej pantofel nie maja szacunku do tej koszulki. Wypierdalac. A tak wogole to pije piwo.

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 28 sie 2016, 11:32

Beka stachoo jakie dobre wyprowadzenie piłki :lol2: Tyle razy Kondom grał przed obrona i się notorycznie kompromitował, jedynym zawodnikiem godnym gry przed linia obrony jest Banega. BTW jak tam caner?

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 31 sie 2016, 15:34

Słowa stacha nie należy brać na poważnie. Wystarczy spojrzeć na przykład Erkina

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 31 sie 2016, 22:53

Mercato konczy sie za moment, a Inter raczej nie dokona już żadnych ruchów na rynku, czas więc na małe podsumowanie.

W porównaniu do minionego sezonu olbrzymi skok jakościowy. Mówię o pomocy i ataku. De Bur dostał piłkarzy bardzo wszechstronnych. On w tym momencie może zagrać praktycznie wszystko. Generalnie chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że po transferach Barbozy i Mario klub opuszczą Jovetić i Brozovic, tymczasem obaj Panowie zostali. Nie chcę mówić, że mamy kłopot bogactwa, bo nie jesteśmy na tyle silnym klubem, żeby tak o sobie mówić. Ale mamy wybór w końcu!. Jovetic w zeszłym sezonie był postacią przez dłuższą część istotną, tymczasem teraz startuje z pozycji numer 6 w ataku za Icardim Perisiciem candreva Barbosa i Ederem. Mam nadzieje, że nie zadziałają względy pozasportowe i Czarnogorzec będzie w Interze grał.

W zeszłym sezonie mieliśmy do dyspozycji w pomocy tylko Kondogbie, Melo, Medela i Brozovicia przez większość sezonu. Nie liczę Gnoukouriego, bo on nie był ważny. Teraz do tej czwórki dołączyli Mario i Banega. Bardzo dużo obiecuje sobie po obu, szczególnie po tym pierwszym. Tutaj też jest skok jakościowy i trzeba tylko się cieszyć.

Gorzej wygląda sytuacja z tyłu. Miranda, Murillo i może Ansaldi. Od tych zawodników oczekuje bardzo dużo. Mam nadzieje, że D'Ambrosio się ogarnie i coś wniesie do tej defensywy. Reszta wiadomo - Ranocchi, Nagatomo i Santona w klubie być nie powinno. Oby zawalali jak najmniej bramek/ Brakuje w tej formacji jakości. Jestem prawie pewien, że Medel będzie przenoszony z pomocy do tej formacji.

Generalnie każda drużyna z top 3 ma jakieś tam problemy, ale nie może być wymówek. De Bur ma skład na top 3 i o to gramy.

Zablokowany