1. kolejka LE: Inter - Hapoel Beer Sheva

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Zablokowany
Czarodziej Czasu

Re: 1. kolejka LE: Inter - Hapoel Beer Sheva

Post autor: Czarodziej Czasu » 15 wrz 2016, 22:59

CHCIAŁBYM POZNAĆ ZDANIE FANÓW DE BURA.

P.S Mancini wróć

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 16 wrz 2016, 08:38

O KANT DUPY OBIĆ TEGO DE BURA. GOŚĆ JEST JEDNOWYMIAROWY. NAKŁADA WYSOKI PRESSING NA RYWALA KTORY ZAZWYCZAJ KONCZY SIE BLEDEM W SRODKU POLA, PESCARA RADZIŁA SOBIE Z NIM NIEZLE, A HAPOEL WOGOLE ZAORAŁ HOLENDRA GRAJAC PO PROSTU DUZO PRZERZUTOW ZE SKRZYDEL TYM SAMYM WYKORZYSTUJAC DZIURY W USTAWIENIU. JAK MOZNA GRAC 90 MINUT TAKIM PRESSINGIEM PRZECIEZ TEGO SIE NIE DA ZROBIC TO TRZEBA ODPOWIEDNIO DOZOWAĆ TAKI MAZZARRI TEZ TO STOSOWAŁ ALE ON PO PIERWSZE GRAŁ 352 GDZIE O WIELE ŁATWIEJ JEST WPROWADZIC TAKI POMYSŁ A DWA DAWAŁ OD CZASU DO CZASU CHWILE ODPOCZYNKU I INTER GRAŁ NISKI PRESSINGIEM Z ZAGESZCZENIEM SRODKA POLA. TO JEST RAZ. A DWA CO GRAJA TERAZ NASI SKRZYDLOWI PERISIC I CANDREVA SA TO PILKARZE KTORZY NAJLEPIEJ CZUJA SIE GRAJAC SZEROKO, GDZIE MOGA SIE ROZPEDZIC ALBO DOSRODKOWAC TYMCZASEM DE BUR KAZE IM ZAWEZAC GRE I BIEGAJA GDZIES W SRODKU POLA PROBUJAC GRAC NA JEDEN KONTAKT, EDER TO DOBRY PILKARZ ALE PODOBNIE JAK OBAJ CIERPI GRAJAC W TEN SPOSOB, KTOS WIDZIAL BIABIANEGO GRAJACEGO TAK BLISKO SRODKA JAK WCZORAJ? MOGE DALEJ WYMIENIAC BLEDY DE BURA ALE MI SIE JUZ NIE CHCE. CIAO

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 16 wrz 2016, 14:27

Raffal pisze:nie myślałeś o karierze trenerskiej ?

mając taką wiedze i o tyle wieksze doświadczenie od De Bura myśle że zrobiłbyś wielką kariere.
---------------------------------------

A tak serio.:
Próbujecie ocenić trenera po może 15 treningach z zespołem.
Gdzie zmieniła się filozofia gry, jej wykonawcy. Ja obecnie widzę że De bur chce wpoić im bardziej nowoczesną piłkę ale na to trzeba czasu - nie wiem czy mu się uda ale droga wg mnie jest słuszna.
Pewnie że lepiej byłoby ustawić sie w obronie i grać dzidę do przodu ale taka gra nigdy nas wysoko nie zaprowadzi.

De bur wyciąga wnioski co widać po Ajaxie czy nawet peczu z Palermo gdzie sam szybko uznał że się pomylił.
Jest odważny co pokazały 3 zmiany z Pescarą
Nie boi się dać grac wiekszej ilości ofensywnych zawodników co pokazał nawet wczorajszy mecz
Na więcej na pewno potrzeba czasu a czy plan wypali ? Przyjdzie ocenić we właściwym czasie - teraz jest na pewno za wcześnie. To co martwi to napewno forma Perisica, Candrevy bo to oni mieli napędzać Inter a poki co tego nie robią a winy De Buura tutaj nie ma.
Mam tylko nadzieje ze De Bur szybko pozna się na Palacio, Medelu , Melo czy Ederze i zrezygnuje z nich bo prochu już nie wymyślą a ich gra lepsza juz nie bedzie,

Natomiast zwykła ludzka przyzwoitość każe nie obrażać ludzi. Niestety zbyt wiele osób czuje się tutaj zbyt mocnych w słowach i nie ma podstawowej przyzwoitości a gdyby staneli przed takim Palacio to o autograf by sie zabijali. Trochę więcej szacunku do ludzi bo to nie profile z gry a żywe istoty. To że ich czasy minęły albo umiejętności są z niskie nie oznacza ze trzeba wyzywać ich jako ludzi. Żaden z nich nie zachowuję się jak Balo czy nie imprezuję po nocach zaniedbując treningi żeby pozwalałało wam ich wyzywać.

Więcej szacunku do ludzi.
Filozofia się nie zmieniła. Dalej gramy zero.

Wykonawcy też się nie zmienili.

Jaka nowoczesna piłka? To bardziej granie na osiedlu przypomina.

Potrzeba czasu? My go nie mamy.
Pewnie że lepiej byłoby ustawić sie w obronie i grać dzidę do przodu ale taka gra nigdy nas wysoko nie zaprowadzi.

Mancini wiekszosc minionego sezonu gral pomoca Medel Melo Brozovic, tymi samymi bokami co wczoraj, Murillo, a Biabiany i Palacio tez sporo grali. Grajac taka kadra pol sezonu liderem a ostatecznie skonczyl na 4 miejscu. De Bur jak na razie walczy o utrzymanie z mocniejsza kadra, wiec skonczmy z wymowkami.

De bur wyciąga wnioski co widać po Ajaxie czy nawet peczu z Palermo gdzie sam szybko uznał że się pomylił.

Wyjaśnij jakie wnioski.

Jest odważny co pokazały 3 zmiany z Pescarą

No fakt, zrobić 3 zmiany to pokaz odwagi.

. To co martwi to napewno forma Perisica, Candrevy bo to oni mieli napędzać Inter a poki co tego nie robią a winy De Buura tutaj nie ma.

A w reprezentacjach są kluczowymi postaciami. Wiec jak z tą wina de Bura?

Pozdro

Zablokowany