5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Zablokowany
Czarodziej Czasu

5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Czarodziej Czasu » 19 wrz 2016, 11:42

Co tu dużo mówic. Inter kozacka forma. Teraz seria zwycięstw. Idziemy po scudetto a co.

Szkoda, żę Empoli, a nie Milan. Moglibysmy ich rozniesc.

Musi zagrac Perisic. Za Banege Kondogbia. Za Medela Melo. Za Santona Miangue.

Typ: 1:6

Czarodziej Czasu

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Czarodziej Czasu » 19 wrz 2016, 13:47

Nie ma czasu na rotacje w tym momencie, taki Mario i Kondogbia powinni zagrac z Empoli i Bologna skoro nie graja w LE a do Pragi trzeba pojechac mocnym składem, przypuszczam ze z Empoli zagra najsilniejsza jedenastka a De Boer jakieś rotacje przeprowadzi w meczu u siebie z Bolonią, wydaje mi się bardzo prawdopodobny występ Joveticia w którymś z tych spotkań od 1 minut, bo to jedyny zawodnik z kadry którego De Boer jeszcze nie sprawdził przed dłuższy okres, bardziej nastawiałbym się na Bolonie.

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 20 wrz 2016, 19:55

Stachoo pisze:
Minister pisze:Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie.
Nie każdy. Dla mnie na chwilę obecną Miangue powinien mieć pewnie miejsce w pierwszej 11.
Nie kompromituj się. Za nabranie Dybali nie ma się pewnego miejsca w 11. On może dostać co najwyżej szansę. Zrozum

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 20 wrz 2016, 21:42

Stachoo pisze:
Czarodziej Czasu pisze:
Stachoo pisze:
Minister pisze:Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie.
Nie każdy. Dla mnie na chwilę obecną Miangue powinien mieć pewnie miejsce w pierwszej 11.
Nie kompromituj się. Za nabranie Dybali nie ma się pewnego miejsca w 11. On może dostać co najwyżej szansę. Zrozum

Nie za późna godzina dla Ciebie?

Wiem, że Yuto jest twoim pupilkiem, ale wreszcie pojawił się ktoś, kto ma większe poparcie u trenera niż on.
Nagatomo nie jest moim pupilkiem. Ale skoro mówimy już o poparciu.. Jestem gotów postawić większa gotówkę, że Nagatomo zagra jutro, a Miangue usiądzie na ławce. Deal?

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 22 wrz 2016, 08:23

Przypomniał mi się mecz bodajże sprzed dwóch lat z Empoli. Przeciwnicy wyszli z podobnym nastawieniem co dzisiaj, co prawda grał wtedy jeszcze Zieliński czy Valfidiori, a trenerem był Sacchi. Ale wtedy kopaliśmy się po czole, Guarin strzelał po dachach, a oni zwyczajnie zaorali nas fizycznie. Skończyło się na 0:0. Na mecz wyszła ta sama jedenastka co na Juve poza Kondogbią i Perisciem, więc fizyczne zmęczenie zaskoczeniem być nie może.

Nie zgadzam się, że obrona zagrała dobrze. Empoli łatwo wydostawało się z naszego pressingu. Coś w tej dziedzinie dziś nie zagrało. Murillo straszny babolarz. Zimą trzeba ściągnąć kogoś do pomocy na tyły bo długo tak nie pociągniemy. Kondogbia potrafi grac pod presja, zastawic się, ale mam wrażenie, że odkąd trafił do nas gra tak samo. Cały czas głupie straty, ryzykowne podania. Dzisiaj na boisku wyglądalo to na 4-3-3 i on sobie nie radzi jako LSP. Niestety, nie wygląda na to aby De Boer zrezygnował ze swoich założen i zmiennikiem Medela będzie Melo.

Mario dzisiaj świetna pierwsza połowa, naliczyłem chyba ze 4 kluczowe podania po których szła akcja i mieliśmy sytuację. Piłka do Icardiego mega. Gość jest mega inteligentny, wie kiedy przytrzymać piłkę, przyśpieszyć grę, a kiedy wyjść do ataku na obieg, uwielbiam takich zawodników. Z Banegą nie będą sobie przeszkadzać, to inni zawodnicy.

Pozytywne zaskoczenie Santon. On chyba woli lewą obronę od prawej. Dziwna sprawa z tymi naszymi bokami. Mam tu na myśli Santona, Nagatomo i D'Ambrosio. Zazwyczaj grają słabo, ale czasem zdarza się mecz w którym grają solidnie i zawsze dotyczy to nie obu boków, a jednego. Na dzień dzisiejszy za podstawowe uznaje za boki Ansaldi - Santon. Mam wrażenie, że to najbezpieczniejszy duet. Oby Nagatomo grał jak najrzadziej.

Brakuje mi troche dryblingów Candrevy. Dzisiaj poza ładną asystą nic szczególnego nie zagrał. Czekam na więcej.

Czarodziej Czasu

Post autor: Czarodziej Czasu » 22 wrz 2016, 08:44

Dokładnie, Kompro

Zablokowany