Czarson i Maniek, oddajcie mi pieniądze

Stare tematy, rozmowy nie na temat.
Zablokowany
Randama

Czarson i Maniek, oddajcie mi pieniądze

Post autor: Randama » 8 paź 2018, 14:47

Witam,

zwracam się z prośbą do Mankafci i Czarsona o zwrócenie mi pieniędzy za heinekena w Chicago's grill. Obiecaliście do spółki z Chuchu rozliczyć się ze mną, tymczasem tylko Marcin dopytał o numer konta i oddał pieniążki zaraz następnego dnia. Sukces sukcesem, emocje emocjami, Inter mecz z Lazio wygrał, ale nie liczcie, że o tym zapomniałem. 16,80 zł to poważne pieniądze, wisicie mi do spółki po 8,40.

Piekarz, ty też napisz proszę ile wiszę CI za tego Ginesa no i za tą pierdoloną kaprykozę z Pieca, bo chyba CI nie oddałem, albo nie pamiętam.

Numer konta wyślę wam dziś wieczorem smsem lub jutro.

ty klaunie

Re: Czarson i Maniek, oddajcie mi pieniądze

Post autor: ty klaunie » 8 paź 2018, 15:07

dzwoniłem dwukrotnie w celu ustalenia gdzie przelcać dukaty jednak nie byles laskaw ani odebrac ani oddzwonic, typowy dla ciebie przejaw chamstwa i braku kultury a teraz masz czelnosc wysapac na forum o jebane 8,50 ty baranie pierdolony... nr konta wyslesz dzis albo jutro co ty mi łaske robisz? pamietaj, ze najwyzej mozesz zrobic mi laske.

wyslalbys ten numer konta normalnie ale sam zaznaczyles, ze trzeba sie ciebie dopytywac, pierdol sie dzbanie

Czasu Czarodziej

Post autor: Czasu Czarodziej » 8 paź 2018, 15:11

Gówno prawda, jak zaczynałem temat pieniędzy przez telefon to ucinałeś kontakt. Taki Freefonix też rok nie oddawał pieniędzy, a to było bodaj 60 zł, lubię was, jesteście w porządku, ale nie jestem waszym pierdolonym sponsorem zrozumcie

windykator

Post autor: windykator » 8 paź 2018, 15:22

w momencie gdy zaczynasz kłamać ta zabawa traci sens...

Randama

Post autor: Randama » 8 paź 2018, 15:25

Ale ja się nie przyszedłem bawić. Po prostu oczekuję, że uregulejecie zobowiązanie wobec mnie.

Kapytaniak

Post autor: Kapytaniak » 8 paź 2018, 15:39

Taki jest wyrok ulicy niestety. Czekamy maniekfci.

Zablokowany