Nawróceni kibice

Rozmowy o kibicach Interu...
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Nawróceni kibice

Post autor: Kalisz »

Co za świr :mrgreen: no ale cuż tak się zachowuje kibice Milanu..Ciekawe czemu Figo mu się tak nie podoba,przecież nie gral w jego klubiku :wink:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Nawróceni kibice

Post autor: Jarek_FCI »

Ja jak zacząłem kibicować Interowi jak miałem 8 lat. Podobnie jak Lombardinho. Też na początku lubiłem Ronaldo, a on grał w Interze i tak zostało do dziś.
Damek
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2006, 20:06

Nawróceni kibice

Post autor: Damek »

ja podobnie jka jacek lubilem ronaldo :) zaczolem kibicowac interowi jakies 10 lat temu i zawsze dazylem sympati ten klub.tyle ze jak kazdy mial wzloty i upadki,byl czas ze bylo wiele gwiazd a potem znowu pojawiali sie mlodzi mniej znani:) teraz znowu lubie ogladac w akcji Adriano :o
MoRton \m/
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Tuchów

Nawróceni kibice

Post autor: MoRton \m/ »

---------- 22:37 06.03.2006 ----------

A ja sie zaraziłam od mojego kuzynaa. I chwała mu za to, że mnie zaraził tą miłością :) FoRzA InTeR! :-)

---------- 11:00 07.03.2006 ----------

..bo kto wie, czy dziś moim 'idolem' byłby Beckham, czy Ronaldo .. :P haha :lol:
Inter Królem, Inter Panem, Inter Klubu Ideałem ..xD
Anonymous

Nawróceni kibice

Post autor: Anonymous »

MoRton \m/ pisze: ..bo kto wie, czy dziś moim 'idolem' byłby Beckham, czy Ronaldo .. :P haha :lol:
pewnie gdyby Ronaldo nie odszedl z Interu... to bylby twoim idolem a Ty bys z niego nie szydzil...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: Orzeu »

MoRton \m/ pisze:A ja sie zaraziłam
ShadY_FCI pisze:a Ty bys z niego nie szydzil...
nie szydziła :roll: ...?? :mrgreen:
Obrazek
FcI_Wojas
Posty: 59
Rejestracja: 23 lut 2006, 17:07
Lokalizacja: Slums..xD

Nawróceni kibice

Post autor: FcI_Wojas »

No wlasnie trzeba było tylko uwaznie przeczytac..:) 8)
:mrgreen::ave:!!!..FoOrZa RaAGaZziI..!!!:ave::mrgreen:
tuiko
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2006, 11:56
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: tuiko »

ja to na poczatku kibicowalem man..united...i dlugo morze 1 rok i moje przejscie an inter zaczelo sie od niedawna kiedy w PES'e 5 umego kumpla juz ktos gral tym zespolem to ja patrzeze inter jest czysy i zaczolem nim grac i od tamtej chwili interesuje sie na bierzaco interem i sciagam co mozliwe ale prydala sie jakas flaga interu (ladniejsza) :)
Forza Inter Milano

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Nawróceni kibice

Post autor: Maciek(superofca) »

Umowmy sie tak, lubic mozna za cos, kocha sie mimo wszystko.
MarianoItaliano

Nawróceni kibice

Post autor: MarianoItaliano »

To co usłyszycie wstrząśnie Wami... :o Przez ponad 10 lat byłem fanem Milanu :x Ale cóż... każdemu z wiekiem się coś zmienia... Miasta nie zmieniłem ale teraz dla mnie liczy się Inter i cieszę się z dokonanego wyboru... P.S- Będąc kibicem Milanu zawsze szanowałem Inter i jego fanów a teraz będąc kibicem Interu dalej szanuję Milan i jego tifosich pomimo że są naszymi rywalami...uważam że nawet największy rywal zasługuje na szacunek... Jedynym klubem do którego pałam wręcz fanatyczną nienawiścią jest turyński juventus ,który jest dla mnie uosobieniem korupcji,syfu i szajskich piłkarzy ,którzy tam jakimś cudem zdobywają trofea... Juve Juve Vaffanculo!!!
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Nawróceni kibice

Post autor: Maciek(superofca) »

BTW: Ja naprzyklad najpierw kibicowalem Juve (m. in. LM 02/03), z tym ze wtedy juz Inter rosl w moich oczach, takie pierwsze wspaniale uczucie zwiazane z Interem to pierwsza bramka Martinsa w Lidze Mistrzow. Zreszta Martins to pilkarz, ktory na poczatku kariery wydawal mi sie jakas pomylka, pozniej byl juz dla mnie kims komu zawsze kibicowalem, uwazam ze on tez bedzie legenda Interu. Juve w tej chwili nie cierpie, Milan mi troche zwisa, szanuje wielu ich pilkarzy i dawne osiagniecia ale zarzadu to po prostu szanowac sie nie da.
Pawlak_AG
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2006, 18:48
Lokalizacja: Gdynia

Nawróceni kibice

Post autor: Pawlak_AG »

A ja kibicuję Interowi od 1999 roku, kiedy to odpadli w Lidze Mistrzów z Manchesterem United. Do dziś kibicuję obu tym klubom ;)

We wrześniu prawdopodobnie spełnię moje marzenie - udam się na San Siro. Kiedy dokładnie rusza liga? Może uda mi się zahaczyć jakis meczyk... 8)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Nawróceni kibice

Post autor: Bart »

Heh, myślałem że tylko ja po porażce z ManU wpadłem na kibicowanie Interowi :wink:

Ogólnie to od zawsze jestem z Interem, okazji do kibicowania komu innemu zbytnio nie miałem, piłką tak naprawdę zainteresowałem się dopiero w wieku 12 lat.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: Orzeu »

Liga Mistrzów dwumecz z ManU chyba 98' rok - też jeden z pierwszych "moich meczów". kurde Ventola to wtedy miał być coś a'la połączenie Baggio z Ronaldo - wielki talent, a gdzie skończył ??
Obrazek
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Nawróceni kibice

Post autor: Maciek(superofca) »

Ja pilka zainteresowalem sie dopiero jak mialem 16 lat wiec rekordzista nie jestes;)
El Capitano
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2006, 19:02
Lokalizacja: Polska południowa

Nawróceni kibice

Post autor: El Capitano »

Lubiałem kiedyś włoską Parmę(Stoichkov,Asprilla,Buffon,Cannavaro), ale później już był czas tylko na Inter. Forza Inter.
Moldar
Posty: 31
Rejestracja: 6 maja 2005, 17:25

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Moldar »

hmm Inter od 94 roku, czyli ósmego roku życia, wierny do dziś :) Kiedyś jeszcze kibicowałem Legii, teraz tylko Inter.
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Jaro »

ja jestem za Interem od czasu gdy zainteresowalem sie pilka czyli podczas MŚ we Francji w 1998 roku! wtedy bylem za Brazylia bo tata mi powiedzial ze gra tam Ronaldo i ze jest najlepszym pilkarzem i tak sie to zaczelo jak Brazylia to i Inter! Ronaldo odszedl ale ja nim nie chcialem byc i klubu nie zmienilem i dlatego jestem ciagle za Interem czyli juz ponad 8 lat! i za Odra :) bo w koncu jestem z Wodzisławia! a Milan zawsze szamowalem i szanuje a Juve nigdy bo moj sasiad im kibicuje a teraz moge sie z niego smiac
FORZA INTER!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Felipe »

Ja zacząłem lubić Inter po MŚ w 1998r. Wtedy to Roberto Baggio, Ronaldo, Zamorano, Pirlo, Seedorf, Djorkaeff, Jugović, Moriero, Simeone... Tak mam do teraz, 8 lat. To jedyna drużyna, którą tak lubie.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Shady »

Inter lubie jakos od 98 roku.. wtedy mniejwiecej dostalem swoja pierwsza koszulke pilkarska w zyciu... byla to wlasnie koszulka Nerazzurrich (oczywiscie z Ronaldo na plecach :P ). Od tamtego czasu bardzo lubie Inter, jednak na "powazniej" kibicuje mu od 2 lat (mniejwiecej od przegranego dwumeczu z Milanem w CL).
Ostatnio zmieniony 16 sie 2006, 00:29 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: MiRas. »

Kiedyś był Milan.. przez jakis rok czasu, ale juz mi się wydobywały w tym czasie zajawki także na Inter... od 98 Inter bez zadnych zmian... ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Lamatico »

Ja piłką nożną interesuje się od kiedy pamiętam. Jeśli mnie pamięć nie myli to od 2000 roku. Na samym początku kibicowałem rok Realowi ale to nie było to. Kiedy zacząłem się interesować ligą włoską i zobaczyłem ten herb w kolorach czarno granatowych od razu wiedziałem że to jest klub któremu bedę kibicował do końca życia. Narazie z Interem jestem związany od pięciu lat. Postanowiłem w 2001 roku że zawsze będę wierny tylko 2 klubom Interowi i BOT GKS Bełchatów. Kibicuję im przez te pięc lat i zawsze będę kibicował, aż do śmierci.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Kowal »

Jeśli o mnie chodzi to kibicuje Interowi od 98 roku po zdobyciu pucharu Uefa,a wczesniej to bylem za jude(tam gral bagio,boksic i rawanelli).Czyli z Interem jestem związany od 8 lat i to sie niezmieni długo długo!!!No i pozatym drugi klub za jakim jestem to oczywiście Lech Poznań i to również się niezmieni długo długo!!!
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Interfun3 »

ja z interem jestem od 96 roku czyli od kiedy zacząłem sie interesować piłką kiedyś lubiłem też bardzo Bayern Monachium ale to inter był zawsze na pierwszy miejscu
FORZA INTER  :flaga: :inter:

Obrazek
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
khabar
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2006, 11:14
Lokalizacja: Szerzawy

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: khabar »

Kibicuje Interowi od niedawna tzw. 2 lat wcześniej byłem fanem Realu bo grał tam Figo ale kiedy przeszedl do Interu to pokochałem Inter bo Figo naprawde lubie a to przeciez interowska 7.
Real jednak szanuke mimo ich chudych lat ostatnio :wink:
Forza Inter
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: EL_CHINO »

2 lat wcześniej byłem fanem Realu bo grał tam Figo ale kiedy przeszedl do Interu to pokochałem Inter
To tak jakby uwielbiać Bartosa, który grał w Ruchu Chorzów, a przeszedł do Górnika Zabrze i teraz kibicować Górnikowi, blee nie lubie takiego czegoś, powinno się kochać klub a nie zawodników.
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Paolo_ »

EL_CHINO pisze:
2 lat wcześniej byłem fanem Realu bo grał tam Figo ale kiedy przeszedl do Interu to pokochałem Inter
To tak jakby uwielbiać Bartosa, który grał w Ruchu Chorzów, a przeszedł do Górnika Zabrze i teraz kibicować Górnikowi, blee nie lubie takiego czegoś, powinno się kochać klub a nie zawodników.
Gość ma zapewne (sądząc po jego postach) max 12 lat to czego od niego oczekiwać :-P Oby takich "kibiców" Inter miał jak najmniej...
Obrazek
Głowica
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2006, 15:42
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Głowica »

Witam!!Kiedys bardzo lubilem Real Madryt A teraz ich strasznie nie lubie!!Mam nadzieje ze sie tak od Interu nie nawroce:P :ave:
inter 35
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2007, 20:23

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: inter 35 »

ja od ponad 20lat z INTEREM to moj ulubiony zagraniczny zespol
SłupskCzarniInter
Posty: 87
Rejestracja: 9 wrz 2006, 10:36
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: SłupskCzarniInter »

Ja z Interem od 1997 =D z polskich to wiadomo Czarni Słupsk Lechia Gdańsk Wisła Kraków
ODPOWIEDZ