Nawróceni kibice

Rozmowy o kibicach Interu...
MarioS
Posty: 189
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:08
Lokalizacja: Grudziądz

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: MarioS »

Ja na szczescie stoje od 98 za Interem  i stac bede dopoki mnie w trumnie nie poloza...
Z Polskich GKM Grudziądz(żużel) i Lech Poznań
Obrazek
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Radzisz_IM »

w 1998 roku uderzyła we mnie strzała amorka...

Per Sempre...C'e solo l'Inter!:)

Tiamo Neroblu! :love: :love:
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
alsiw7
Posty: 15
Rejestracja: 6 maja 2009, 15:04

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: alsiw7 »

JA KIEDYS KOCHALEM REAL MADRYT ALE PRZESZEDLEM NA INTEREK ;) BO REAL CIAGLE PRZEGRYWAL WIEM ZE NIEPOWINIEEM ZDRADZAC KLUBU ALE ZA INTEREM JESTEM JUZ 7 LAT I BEDE NA WIEKI!!!!!

Adin - nie ma takiego klubu jak "Interek"
Dwa - Caps Lock
Tri - Aaeee Aaooo
/rdk.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 14:04 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: SlimShady »

Jak pamięta kibicuje Interowi chyba od 13 roku życia ;) czyli od chyba 1998 roku, jednak tak na prawdę moja miłość do klubu umocniła sie w 1999 kiedy to kupiłem sobie pierwszą koszulkę Interu (bez nazwiska) gdzie na bazarze w Mediolanie na wakacjach, wtedy ten gość co sprzedawał miał dwie koszulki (rzecz jasna AC Milanu i Interu) i się mnie sie wtedy spytał którą wole, bo ojciec mi powiedział żebym sobie wybrał dowolną, ale od razy pokazałem na czarno-niebieskie barwy, ówcześnie 3 drużynę Serie A, nieodnoszącej wielkich sukcesów w Europie. 1998-2000 lubiłem obie ekipy z Mediolanu, wtedy też AC był wielki, ale widząc jakom niechęcią sie klubu mają odstąpiłem od sąsiadów za miedzy i od czasu miłuje tylko Internacionale.
Pomimo, że ówczesny Inter jest znacznie mocniejszy od tamtych ze przeszłości, to jakoś bardziej pozytywne emocje pałam to tego z kilku lat wstecz, głownie ze względu an większa ilość włochów, teraz z roku na rok jest ich u nas mniej ;(

Jeśli chodzi o polskie kluby to oczywiście Górnik Zabrze, od wielu lat, praktycznie nigdy nie było innego w moim życiu jeśli chodzi o polska ligę, ale to bardziej mnie otoczenie do tego zmusiło, ale oczywiście nie am im tego za złe, bo nie wyobrażam sobie kibicować komuś innemu w Polskiej Lidze, teraz już niestety ale mam nadzieje chwilowo w ! lidze Polskiej.

Kibicuje w też lokalnemu RKM ROW Rybnik czyli żużel, które też jest wielkim fanem, praktycznie ten czarny sport jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w moich rejonach i zawsze zbiera dużą widownie, to pewnie za sprawą wielkich sukcesów w extra-lidze lidze w przeszłości, kiedy to ROW był 12 krotnym mistrzem polski !!!

jaką, Internazionale, Włochów
dalej już się nie czepiam, bo wyjdę na jeszcze bardziej wrednego niż jestem.
/rdk.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 14:55 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: MiRas. »

alsiw7 pisze: JA KIEDYS KOCHALEM REAL MADRYT ALE PRZESZEDLEM NA INTEREK ;) BO REAL CIAGLE PRZEGRYWAL WIEM ZE NIEPOWINIEEM ZDRADZAC KLUBU ALE ZA INTEREM JESTEM JUZ 7 LAT
To Realowi nie zazdroszczę taki kibiców.
I BEDE NA WIEKI!!!!!
... nie mów hop...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
RafiQ
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2008, 01:14
Lokalizacja: Łódź

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: RafiQ »

Moimi ulubionymi kolorami od zawsze był ciemny niebieski i czarny . Gdy byłem mały oglądając jakiś mecz w TV te barwy miał Inter i odrazu zaczołem darzyć sympatią ten klub , i tak mi zostało do dzisiaj ;) . Z innych klubów lubie też Ajax , Benfice czy HSV , noi oczywiście regionalnie Widzew ;)

Napisz proszę, że te dwa słowa machnąłeś razem z rozmachu.
/rdk.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 16:21 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Raffal »

Był rok 98 , Raffal mial wtedy 10 lat a Ronaldo 20 :) Ronaldo przeszedł do Interu a ja z niewiadomego mi powodu pokochalem Inter , do dzis nie wiem czy pokochalem Inter przez Ronaldo czy Ronaldo przez Inter :) Pozniej byl pamietny mecz z ManUtd czyli pierwszy mecz w Tv ktory pamietam do dzis :) A najbardziej z tego meczu pamietam Youriego ktory gral bardzo samolubnie i nie podawal do Ronaldo :P .
Później bylo BavoSport i MegaSport , pozniej brakowalo Ronaldo a Inter został i tak historiia trawa juz ponad 10 lat :)

Z Innych klubow to bardzo lubie Ajax czy Porto a ostatnio bardzo przypadla mi Genoi :)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: kibix »

Interowi zacząłem kibicować w 2002 roku, trochę przez to , ze kuzyn im kibicował i w szkole ktoś miał koszulkę z Vierim(z Interu, nie z Włoch). polubiłem Christianiabo dowiedziałem się, że jest bardzo dobrym graczem, właściwie trochę też dzięki niemu pokochałem Inter. potem przyszedł rok 2003. graliśmy w półfinale CL z Juve, niestety przegraliśmy. powiedziałem sobie:"no to teraz kibicuje Juve"jednak to było bardzo na siłę, nie mogłem przekonać się do zebr, podświadomie miałem w sercu Inter. więc na 3 dzień przestałem się męczyć tym Juventusem i wróciłem do Interu, już na zawsze.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Ynter »

Koledze u góry coś się chyba pomyliło... ;] Nie graliśmy wtedy z Juve, tylko z Milanem. I do dziś twierdzę, że nie przegraliśmy tylko wykluczyła nas ta głupia zasada bramek na wyjeździe, która w tym przypadku była beznadziejnie bezsensowna -.-

Real Madrid CF 2-1 Juventus FC 6 maja
Ronaldo 23, Roberto Carlos 73 - Trezeguet 45
Milan AC 0-0 FC Internazionale Milano 7 maja
Juventus FC 3-1 Real Madrid CF 14 maja
Trezeguet 12, Del Piero 43, Nedved 73 - Zidane 89
FC Internazionale Milano 1-1 Milan AC 13 maja
Martins 84 - Szewczenko 45

Tak to dokładnie wyglądało, zresztą pamiętam to jak dziś bo ryczałem ze złości  :-D
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: kibix »

no faktycznie, ale mały wtedy byłem to nie pamiętam dokładnie ;p.ale wiem, że Juve wtedy wygrało swój mecz więc im"kibicowałem".
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Dzonyy »

alsiw7 pisze: ty co mowiz nie mow hop ja jestem za Interem 7 lat!!!!!!!!! to szmat czasu!!!!!!!! mam w sobie wiernosc do tego klubu
Napisz jeszcze że wszyscy sikaliśmy w pieluche jak Ty kibicowałeś :)

A ja pamiętam jak po tym jak strzeliliśmy bramkę mieliśmy znowu okazje i niestety nie strzelił ( nie pamiętam kto). Strasznie mnie to zdenerwowało.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Mora »

Jestem hardkorem pisze: A ja pamiętam jak po tym jak strzeliliśmy bramkę mieliśmy znowu okazje i niestety nie strzelił ( nie pamiętam kto). Strasznie mnie to zdenerwowało.
"Setkę" zmarnował Kallon,strzelił wprost w bramkarza...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Stachoo »

A ja kibicuje Interowi od czasu jak zakupiłem pierwszą koszulke R.Baggio to było w pierwszym roku jego gry w Interze Mediolan bodajże 1998,a nawracac się nie miałem z czego ,bo to mój jedyny klub któremu kibicowałem i kibicuje
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: InterNH »

Ja jestem fanem Interu Mediolan od 2000 roku.Przyczyniły się do tego barwy...Kibicuje bowiem lokalnemu Hutnikowi (barwy Biało-Błękitno-Niebieskie) i tak kiedyś zacząłem kibicować wszystkim "Niebieskim" drużyną.Zwłaszcza lubiłem Schalke, zresztą lubię ich nadal, ale nie śledzę wszystkich ich meczów.Inter pokochałem po meczu w Pucharze Uefa, w którym Nerazzuri wyeliminowali lokalnego rywala - Wisłę.Pamiętam, że zawsze denerwowało mnie to iż zawsze Inter był tym trzecim po Milanie i Juve, ale nie przejmowałem się, bo u mnie w mieście jest tak samo.Wisła,Cracovia, a potem "najsłabszy" Hutnik.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Kosa
Posty: 8
Rejestracja: 2 maja 2009, 12:06
Lokalizacja: Tuchola

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Kosa »

A Garbarnia na którym miejscu jest?:p
cooba
Posty: 97
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: cooba »

Odkąd interesuję się piłką nożną to liczył się tylko Inter. Duże znaczenie miało to, że mój Ojciec także jest Kibicem Nerazzurich. Kibicować Interowi zacząłem w 1997 roku, jakoś na początku tego roku, zanim przyszedł Ronaldo. Najbardziej lubiłem Pagliukę i Djorkaeffa.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
zzz_v1

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: zzz_v1 »

Ten, kto zdoła mnie nawrócić, dostanie nobla.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Raffal »

InterNH nie żebym sie czepiał albo sporów szukał ale Hutnik chyba mistrzem polski nigdy nie był natomiast Garbarnia juz tak :)
pzdr z Podgórza:P
zzz_v1 pisze: Ten, kto zdoła mnie nawrócić, dostanie nobla.
A w Boga to wierzysz?:) Przynies wode świeconą i nie grzesz synu , zreszta mysle ze ty wcale tak bardzo Interu nie nielubisz :)
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 22:51 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
zzz_v1

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: zzz_v1 »

Raffal pisze:
zzz_v1 pisze: Ten, kto zdoła mnie nawrócić, dostanie nobla.
A w Boga to wierzysz?:) Przynies wode świeconą i nie grzesz synu , zreszta mysle ze ty wcale tak bardzo Interu nie nielubisz :)
Haha... HHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAAHHAA!

Nie tyle w Boga wierzę, co staram się Mu wierzyć, ale...
Lubię Inter jako rywala, zwłaszcza po ostatnim meczu, grało tam kilku ciekawych piłkarzy, no i punkty do rankingu UEFA lecą, ale tak to...
Obrazek
Z fanami to już bywa różnie. Zwłaszcza polskimi, bo co do włochów to mogę być pewny, że oni będą chcieli mnie zjeść za bycie juventinim.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: InterNH »

Raffal pisze: InterNH nie żebym sie czepiał albo sporów szukał ale Hutnik chyba mistrzem polski nigdy nie był natomiast Garbarnia juz tak :)
pzdr z Podgórza:P
Ja mówiłem bardziej o aspekcie kibicowskim ;) Choć trzeba przyznać, że za starych czasów również "Lwy z Ludwinowa" miały mnóstwo kibiców, ale to były bardzo odległe czasy, których nie mogę pamiętać.Dziś Garbarni została już garstka darzonych przeze mnie jak i większość kibiców Hutnika szacunkiem kibiców.Nie chciałem nikogo urazić po prostu w Hucie kibiców Brązowej Armi nie znajdziesz, a i na Ludwinowie ze świeczką szukać HKSów ;)
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Akwarel
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 14:46

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Akwarel »

A ja najpierw byłem a Arsenalem potem za Juve a teraz za Interem i za Skalnikiem drużyną z mojej wsi


:inter: :flaga: :inter: :flaga: :inter: :flaga: :inter:
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Mate1908 »

Za Juve a teraz za Interem?  :-(
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
zzz_v1

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: zzz_v1 »

ζ Ibra ψ pisze: Za Juve a teraz za Interem?  :-(
Myślisz, że to tylko jeden u was taki jest?
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Jedrula »

Ja tam od kiedy zainteresowałem się piłką nożną zawsze lubiłem Inter, poza Interem kiedyś lubiłem.. Arsenal a dziś śmieję się z przedszkola Wengera (i z samego Francuza). A na dziś dzień to drugim po Interze ulubionym moim klubem jest Sporting Lizbona :) zawsze miałem jakiś sentyment do Lwów :)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
paqao
Posty: 147
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:04

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: paqao »

a ja na "Inter" przeszedłem z tak zwanego "futbolowego ateizmu":P
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: NeroBlu »

Ja nie pamiętam okresu 'futbolowego ateizmu' :P ale w sumie ładne okreslenie :D Od zawsze u mnie był Inter Inter Inter :)
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Claudio »

Ja tam kiedys bylem sympatykiem Barcelony(Kluivert, Rivaldo to byli zawodnicy..chociaz dzis jeszcze sa lepsi w kadrze Dumy Katalonii) do dzisiaj uwielbiam patrzec na gre Barcy..ale poszedlem za Ronaldo :P Baaardzo spodobaly mi sie barwy Interu..no i zostalem z Interem ;) Bedzie juz kilkanascie lat..teraz juz nic chyba nie zmieni mojej "przynaleznosci klubowej" ;)

Bardzo lubilem tez gre Arsenalu..teraz troche mniej juz, ale nadal mam sentyment do tej druzyny.

Takze...Forza Inter :)
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Mate1908 »

zzz_v1 - nie śmiem w to powątpiewać, bo przez calciopoli wielu 'fanów' odeszło od Juve. Dla niektórych Serie B to zapewne nie te klimaty...
Okej powiedzmy że ktoś kibicuje Realowi, bo to drużyna którą zafascynowany jest każdy dzieciak, później jednak mądrzeje
i zaczyna dostrzegać inne wartości w piłce, nie kasę. Wtedy uświadamia sobie co tak naprawdę według niego liczy się w tym pięknym sporcie. Wracając do tematu, tak jak już wyżej napisałem. Być fanem Realu czy Barcy i przejść na Inter czy Juve to jest w miarę normalne, ale żeby przejść z Juve na Inter, albo odwrotnie? Dla mnie to co najmniej dziwna sytuacja.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: WTF »

Okej powiedzmy że ktoś kibicuje Realowi, bo to drużyna którą zafascynowany jest każdy dzieciak, później jednak mądrzeje
i zaczyna dostrzegać inne wartości w piłce, nie kasę. Wtedy uświadamia sobie co tak naprawdę według niego liczy się w tym pięknym sporcie.
True
Sam tak miałem, że zaczynałem od Realu bo mieli dobrych graczy i tytuły. Później jednak zrozumiałem, że nie tylko to się liczy i tak odkryłem Inter :inter:
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: djqbaa »

Jak byłem młodszy to zdarzyło mi się obejrzeć z dziadkiem kilka spotkań na jakiejś ważnej imprezie. Najbardziej z tamtego okresu pamiętam finały Mistrzostw Świata w 1998 roku, a w szczególności trzech piłkarzy: Ronaldo, Rivaldo i Šukera. Jednak mistrzostwa się skończyły, więc zmalało moje zainteresowanie piłką nożną. Ponownie wróciło wraz z kolejnymi ... mistrzostwami świata i tym razem fascynacja piłką się nasiliła. Zacząłem więc śledzić rozgrywki ligowe, mecze w Champions League i pierwszą drużyną, której "kibicowałem" był Real Madryt. Sympatia do Królewskich trwała od sezonu 2002/2003 i przeminęła tak szybko jak się zaczęła. Kilka miesięcy później moją uwagę zwrócił dla mnie kompletnie nieznany klub. Zrobił na mnie wrażenie, kiedy pokonał Juventus Turyn. Następnie w fantastycznym dwumeczu pokonali Milan, mimo porażki 1:4 w pierwszym meczu zdołali odrobić straty wygrywając u siebie 4:0. Mowa oczywiście o Deportivo La Coruna. Jak odpadniecie w półfinale z Porto sprawiło, że moja fascynacja tą drużyną wygasła. Przerzuciłem się więc na Inter, który w drugiej połowie sezonie 2003/2004 grał w Pucharze UEFA. Pamiętam, jak Nerazzurri awansowali dzięki korzystnym remisom (u siebie 0:0, na wyjeździe remis bramkowy), ale skończyło się na Marsylii z niesamowitym Drogbą w składzie. Mimo porażki sympatia do Interu pozostała i trwa do dziś. Wiem, kiedyś byłem typowym sezonowcem, jednak przez te kilka lat dojrzałem na tyle, że Interu nigdy nie zdradzę.
ODPOWIEDZ