Nawróceni kibice

Rozmowy o kibicach Interu...
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Nawróceni kibice

Post autor: hamsti »

Czy w waszym życiu zdarzył się taki przypadek że kibicowaliście bardzo jakiejś drużynie np. Milanowi :evil: a potem dzięki jakiemuś zdarzeniu przeprogramowaliście sie na INTER. A jednak może od zawsze kibicujecie Interowi??

Szczerze mówiąc ja aż tak radykalnej zmiany nie przeżyłem ale kiedyś szalenie nienawidziłem Realu... Ciekawe dlaczego zmieniłem zdanie :wink:
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: toldo12 »

Hehe :D Ja kiedyś nie lubiłem Chelsea, a teraz ją lubie najbardziej z Angielskich drużyn :) Hmm...co do Interu. Najpierw kibicowałem Juve- płakałm w Finale LM 2002/2003 :D Ale to już minęło ;) Teraz lubię Inter i to jest coś większego :P
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Nawróceni kibice

Post autor: Szycha »

Ja jak byłem mały ( 8-9 lat ) kibocowałem Jude, a potem milanowi. Ponieważ Baggio tam grał, a on był bogiem 8)
Anonymous

Nawróceni kibice

Post autor: Anonymous »

Kiedys kibicowalem Bayernowi Monachium, w tej chwili nie lubie zadnego niemieckiego klubu... kiedys poza Interem z Włoch takze lubilem Juve... ale to naszczescie przeszlo :-).

Only Inter, Lech & Unia :]
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Nawróceni kibice

Post autor: PioFCI »

Ja na szczescie stoje od lipca 97 za Interem 8) i stac bede dopoki mnie w trumnie nie poloza... :wink:
Inter na zawsze !!!
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Nawróceni kibice

Post autor: EL_CHINO »

Ja podobnie jak ShadY_FCI kibicowałem Bayernowi, ale nadal go lubie, ale nie tak jak INTER :P
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Nawróceni kibice

Post autor: Szczupac_FCI »

Ja do 98 kibicowałem ManU od 98-2000 reprezentacji Włoch a w 2000 Inter
Lokrez

Nawróceni kibice

Post autor: Lokrez »

Od dłuższego już czasu kibicuję Legii i oczywiście Interowi. Nie miałem takiego przypadku, że moje ulubione klubu się zmieniały... Miałem w każdej lidze swoją drużynę, na którą patrzałem kibicowskim okiem, ale tylko te dwa wymienione na początku kluby, były i są (choć ostatnio zniechęcam się do ligi polskiej) tymi pierwszymi, na których mi naprawdę zależy i których poczynania śledzę na bieżąco.
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: .Imperatore. »

Od kiedy tylko zobaczyłem Inter w gazecie (a było to w 97 cz 98) postanowiłem stać się jego największym kibicem ... w Sławnie :P . I od zawsze też nie lubie Realu no i ofc Milanu, aha liczy sie jescze jeden zespół - Hannover 96 :smile: bo to jedyna porządna drużyna, której mecze moge ogladać na żywo
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
Dani666

Nawróceni kibice

Post autor: Dani666 »

Od zawsze kibicowałem interowi, nawet kiedy mieli trudne chwile.I do końca mego życia pozostanę wierny tej drużynie.
araga

Nawróceni kibice

Post autor: araga »

Ja od 1998 kibicuje Interowi i pomimo chudych lat jestem im wierny.
Pepsi

Nawróceni kibice

Post autor: Pepsi »

Dla mnie tez Inter od 98 i tylko on:]]
siciliana

Nawróceni kibice

Post autor: siciliana »

Fanką Interu jestem stosunkowo nie długo bo dopiero do 2002 roku :roll: ale jedno jest pewne drugiego tak oddanego kibica Interu w mojej miejscowości nie ma :D
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: Orzeu »

Ja w swoim życiu miałem i mam tylko jeden ulubiony klub: INTER MEDIOLAN. Jestem kibicem Interu od 1997 roku, a zaczęło się od Ronaldo, który był moim idolem. W momencie jego odejścia do Realu, z początku myślałem o tym, aby zacząć kibicować $realowi, lecz to bylo niemozliwe - za bardzo przywiązałem się do Interu.

INTER na zawsze...
Obrazek
Stefano

Nawróceni kibice

Post autor: Stefano »

Jestem fanem Lecha, Interu i Barcelony. Najbardziej denerwują mnie Real i Arsenal. Nie wiem dlaczego ale Milan toleruje a Maldiniego to po prostu podziwiam Ale pierwszym "moim" klubem był Juventus a Interowi zacząłem kibicować bo grali tam Baggio Djorkaef Ronaldo i Vieri a teraz Adriano.. :wink:
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Nawróceni kibice

Post autor: Wacik »

Ja kiedyś lubiałem ManU. teraz juz nie TYLKO Inter :szal:
Obrazek
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Nawróceni kibice

Post autor: Lombardinho »

Ja od zawsze kibicowałem interowi byłem mały to lubuiałem Ronaldo a on grał wtedy w Interze . Póżniej on odszedł ale miłość jaką daże INTER nigdy (wzruszające słowa co?)
Amor Patriae Nostra Lex
Anonymous

Nawróceni kibice

Post autor: Anonymous »

I co w zwiazku z ta fotka?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: Woo-cash »

wlasnie o co chodzi z ta fotka bo gapie sie w nia przez 5 min i nic ciekawego nie widze :(
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Nawróceni kibice

Post autor: Szymon »

ja kiedyś byłem fanem drużyny, która w jakimś meczu grała dobrze. Jak był jakiś mecz i jakaś driżyna grała fajnie to jej kibicowałem :lol: Aż ujrzałem Inter w jednym meczu LIGI MISTRZÓW
Obrazek
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Nawróceni kibice

Post autor: martinboss »

Ja kibicuje trzem zespołom mam nadzieje, ze to nie grzech :wink:
Inter, Athletic Bilbao, Manchester United...
U mnie niebyło żadnego nawrócenia poprostu Inter od zawsz był w moim sercu :smile:
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Nawróceni kibice

Post autor: bobogol »

mnie kumpel zaraził INTERKIEM w 99 i tak już zostalo :) mimo ze odkad pamietam to sa chude lata to wierze ze dozyje czegos wiecej niz COPPA ITALIA :P
Obrazek
MARIO
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2006, 17:57
Lokalizacja: Grudziądz

Nawróceni kibice

Post autor: MARIO »

A ja kiedys lubilem Inter,teraz kocham Inter a w przyszlosci to dam sie zabic za ten kochany INTER!!Niewiem jak mozna kochac jakis klub a potem go nie lubic!!To dla mnie zenujace!! :evil:
Szuster
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2006, 18:06
Lokalizacja: Końskie

Nawróceni kibice

Post autor: Szuster »

ja jak miałem 7,8 lat kibicowałem Juve, ponieważ bardzo lubiłem Zidana, potem spodobał mi się Inter i wtedy miałem pierwszą ich koszulke, Baggio z nr 10, ale potem, przeżuciłem sie na Chelsea, bardzo ich lubiłem i kibicowałem im, jednak sentyment z lat powrócił i jestem znów z Interem
INTER
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Nawróceni kibice

Post autor: Zajczak »

ja jestem kibicem kilku druzyn, numer jeden to będzie zawsze GKS Katowice !!! Ale nastepnym klubem - miłością jest Inter i Barca, Nastepnie Man. Utd i Olimpique Marseille z troszkę mniejszym zaangażowaniem ale lubię popatrzeć na gre tych drużyn, również sympatią dziele Borussie Dortmund a tak reszta jest mi albo wroga albo obojętna :P
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Nawróceni kibice

Post autor: MiRas. »

A ja byłem niegdyś fanem.. Milanu, ale z 8-9 lat temu, byłem młody, głupi, więc można mi to wybaczyć :P Miałem 10 lat, więc tyle ile każdy przeciętny Milanista... :P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
milanista_1
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2006, 18:18

Nawróceni kibice

Post autor: milanista_1 »

FORZA MILAN!!!!!!!
MILAN GRANDE
101%Anti Inter!!!!
FIGO TO JUDASZ!!!!
KOCHAM MILAN I NIC TEGO NIE ZMIENI. Nie cierpie Interujavascript:emoticon(':twisted:')
Twisted Evil
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Nawróceni kibice

Post autor: Ljarro »

Ale desperat :lol:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Nawróceni kibice

Post autor: Slepy »

Polska debilem stoi :roll:
ODPOWIEDZ