wybieram sie na mecz interu ....

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
goody

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: goody »

Hej.
Mam nadzieje ze topic zalozylem w dobrym miejscu. Jestem fanem Realu wiec mam nadzieje ze nowe nabytki Solari, Figo i Samuel beda wam dobrze sluzyly choc argentynski obronca znow partaczy... Ale to bylo off topic bo chcialem wam oznajmic ze 14-17 pazdziernika bede w mediolanie i postanowilem isc na mecz interu bo milan gra na wyjezdzie ( do tej pory nie wiem na ktora druzyne bym sie zdecydowal ale tak mam przynajmniej problem rozwiazany). I mam kilka pytan do was: moze ktos byl na meczu i by sie chetnie podzielil kilkoma wskazowkami ? Jak dojechac, ile kosztuja bilety, czy je dostane pol godziny przed spotkaniem ( mecz z Livorno ), ile jest karnetow wykupionych na ten sezon itd. Bede bardzo wdzieczny. pozdrawiam
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: EL_CHINO »

No właśnie, gdzie można dostać, bądź zamówić bilety na mecz Ligi Mistrzów INTER- Bratyslava, bardzo prosze o pomoc, bo mecz jak wiecie już leci 13 września, więc trzeba się jak najszybciej zaopatrzyć.
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: vahu »

http://www.inter.it/en/biglietti/acquista.html

Tu macie info jak dotrzec, jak wygladaja sektory i jest jeszcze mozliwosc kupienia biletu przez net. Sa tez ceny i fotki stadionu. Chyba powinno starczyc :smile:
goody

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: goody »

dzieki ale tyle to znalazlem juz wczesniej i sie zawiodlem bo jak klikam na buy tickets lub Banca Popolare di Milano to wyskakuje strona ale nigdzie tam nie mozna wejsc, jednym slowem kupa .....
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: EL_CHINO »

http://www.soldouteventtickets.com/list ... -milan-oet
nie wiem czy już są, ale napewno będą...
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

wybieram sie na mecz interu ....

Post autor: Meti »

Przeciez spokojnie mozna upic bilet przed meczem. Karnetow jets wykupione niecale 40 tys., a stadion i tak sie nie wypelnia nigdy(poza derbam)


Ostatnio przesunięty w górę 24 cze 2018, 04:17 przez: Anonymous.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
ODPOWIEDZ