Pseudokibice

Rozmowy o kibicach Interu...
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

Heheh w ostatni weekend byly burdy na stadionie Fulham... po zakonczeniu meczu Fulham - Chelsea (1:0) okolo 40 kibicow The Blues wbieglo na murawe... do nich dolaczyli kibice druzyny przeciwnej i ogolnie sie "łoili"...
Juz dawno nie slyszalem zeby w Anglii na jakims stadionie Premiership byly zadymy...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Pseudokibice

Post autor: EL_CHINO »

ShadY_FCI pisze:Juz dawno nie slyszalem zeby w Anglii na jakims stadionie Premiership byly zadymy...
Bo jest czego się bać, a Ci poszli na żywioł i napewno słono za to zapłacą. Przecież (jak usłyszałem od znajomego z Anglii) przy samych wejściach jest zupełna ochrona, wchodzi się prawie że 'gęsiego', jak miniesz którąś z liń, pomiędzy którymi powinieneś się znaleźć, to płacisz grzywne większą niż nasz PZPN nałożył na jakiś Polski klub, nawet jakbyś ją przekroczył dosłownie 'przypadkiem'.
BOOM
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2006, 22:53

Pseudokibice

Post autor: BOOM »

EL_CHINO pisze:jak miniesz którąś z liń, pomiędzy którymi powinieneś się znaleźć, to płacisz grzywne większą niż nasz PZPN nałożył na jakiś Polski klub, nawet jakbyś ją przekroczył dosłownie 'przypadkiem'.
rozumiem, ze chciales nam uswiadomic wielkosc kar i ich egzekwowanie, ale chyba przesadziles Ty, albo twoj kolega :twisted: za przypadkowe przekroczenie linii raczej watpie, zeby ktos dostal kare 8)
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Pseudokibice

Post autor: EL_CHINO »

BOOM pisze:rozumiem, ze chciales nam uswiadomic wielkosc kar i ich egzekwowanie, ale chyba przesadziles Ty, albo twoj kolega :twisted: za przypadkowe przekroczenie linii raczej watpie, zeby ktos dostal kare 8)
Abyś się nie zdziwił. W końcu się nie dziwię, co oni kiedyś robili to była masakra, a teraz jest tego skutek. Za winy innych cierpią wszyscy, chociaż jest możliwe, że niektóre 'wybryki' puszczają płazem patrz. dzieci.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: Interfun3 »

scpn pewnie nie byłeś na ani jednym meczu siatkówki,. tylko to co widziałeś w telewizji ale na prawdziwym meczu jest zupełnie inaczej wszyscy klaszczą kibicują spiewają a nie piją piwo i krzyczą wólgarne teksty
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

scpn pewnie nie byłeś na ani jednym meczu siatkówk
Pewnie ze nie bylem. Na Avie przeciez jezdzic nie bede...
tylko to co widziałeś w telewizji ale na prawdziwym meczu jest zupełnie inaczej
W telewizji mecze są "nieprawdziwe" ?
wszyscy klaszczą kibicują spiewają
A no faktycznie. Tego nie ma na meczach pilkarskich :lol: :lol: :lol: .
wólgarne
Jakie ? :roll:
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Pseudokibice

Post autor: Kalisz »

Myslisz ze zginela przypadkowa osoba ktora zawinila tyle tylko ze miala szalik Wisly :lol: :lol: :lol: ?
którzy za szalik nie swojej druzyny potrafią nawet zabić
j.w.


Jakbyś był dobrze poinformowany to właśnie tak było...Zginął przypadkowy kibic Wisły.Ten co go zabił sam powiedzial że zabił go tylko dlatego że miał na sobie barwy białej gwiazdy...[/quote]
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Jakbyś był dobrze poinformowany to właśnie tak było...Zginął przypadkowy kibic Wisły.Ten co go zabił sam powiedzial że zabił go tylko dlatego że miał na sobie barwy białej gwiazdy..
Zdecydowanie zmien informatora. Koles wczesniej bral udzial w ataku TSW na KSC w tramwaju, gdzie Wislacy skroili wracajacych z derbow Pasiakow z barw. Jeden ze skrojonych zadzwonil po posilki. Chlopak, ktorego odratowano w szpitalu bedzie mial postawione zarzuty...
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Pseudokibice

Post autor: Syjon »

Scpn za to ty z ucha szczelasz na medal :wink:. W Krakowie klimat nożowników jest juz od paru lat i nie zanosi sie na zmiany na lepsze :|
Obrazek
Obrazek
tuiko
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2006, 11:56
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: tuiko »

a ja mówie ze niepotrzebne te kłótnie w polsce nie powinno być pseudokibiców bo tylko szkody są......jak kibice kochaja swoje cluby to wytrzymaja bez bicia..... :idea:
Forza Inter Milano

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
El Capitano
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2006, 19:02
Lokalizacja: Polska południowa

Pseudokibice

Post autor: El Capitano »

Po co ściągać Policję z innego kraju? Wystarczy wprowadzić surowszy system kar, a przede wszystkim, żeby sędziowie nie podchodzili do karania zbyt łaskawie. Podać dane personalne w gazetach chuligana i uderzyć go po kieszeni. Pseudokibicie psują piękno futbolu.
MarianoItaliano

Pseudokibice

Post autor: MarianoItaliano »

Póki jest wśród gówniarzy "moda" na chuligankę póty nic z tym nie zrobimy i będą się stukać po mordach... U mnie we Wrocławiu to przychodzą czasem na mecze 12-13 lat gnoje i tylko bluzgają i chcą "dymić" :lol: Polewkowo to wygląda ale z takim zapałem to mając 20 lat będą zabijakami... :x ... i to jest straszne :(
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Pseudokibice

Post autor: Mka »

Co do zadym na meczach to fakt-są bezsensowne bo zawsze może ucierpieć jakaś osoba która nie ma z "pseudokibicami" nic wspólnego.Natomiast co do samych zadym,to nie zawsze winni są tylko Kibice,często to policja prowokuje,albo bez powodu pałuje także dziewczyny i dzieci :roll: Czy to jest  w porządku? Czy im wszystko wolno? NIE,ale w oczach opinii publicznej zawsze winni są kibice.Policja nie,bo policja jest cacy. :roll:
Druga sprawa to media.Jeżeli już coś wspominają o kibicach,to najczęściej są to sprawy dotyczące zadym.To ja się zastanawiam dlaczego nie pokażą świetnych opraw na meczach? Dlaczego nie wspomną że wiele Stowarzyszeń Kibiców pomaga dzieciom z domów dziecka? Ludzie się naoglądają tych bzdur (większość tych programów o kibicach to zwykłe bzdury) i potem dla takiej osoby wszyscy kibice to bydło itp. :/
Niestety media już takie są.Nie będę już wspominać o gazetach typu fakt,bo szkoda słów. :roll:
Media w temacie kibice sieją zwykłą propagandę.
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
Bogdan

Odp: Pseudokibice

Post autor: Bogdan »

INTER
Obrazek[br] 
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Pseudokibice

Post autor: MiRas. »

... BAN..

w 3 wiadomości zarobić na bana... chyba rekord ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Pseudokibice

Post autor: Interista17 »

MarianoItaliano pisze: Póki jest wśród gówniarzy "moda" na chuligankę póty nic z tym nie zrobimy i będą się stukać po mordach... U mnie we Wrocławiu to przychodzą czasem na mecze 12-13 lat gnoje i tylko bluzgają i chcą "dymić" :lol:  Polewkowo to wygląda ale z takim zapałem to mając 20 lat będą zabijakami... :x ... i to jest straszne :(
A wystarczyłoby tylko wprowadzić system kart elektronicznych. Każdy miałby swoją kartę zarejestrowaną w systemie komputerowym klubu. Byłyby tam podane wszystkie swoje dane osobowe i numer. najgorsze jest to że juz te małe gnojki co jak MarianoItaliano wspomniałe od dzieciństwa chodza na mecze tylko po to żeby się napier**lać. A nie wiedza że na stadion sie chodzi po to aby podziwiac piękno futbolu.
FORZA INTER !!!!
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Pseudokibice

Post autor: Globus »

a kto to jest MarianoItaliano?
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Pseudokibice

Post autor: Interista17 »

Ten co pisał na poprzedniej stronie  :P.
ODPOWIEDZ