Pseudokibice

Rozmowy o kibicach Interu...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Szycha »

Scpn pisze:
Jak zarząd i kibice chcą żeby było bezpiecznie to tak będzie. Mogę tu przytoczyć przykład Poznania gdzie nikt niczego się nie boi i na mecze przychodzą całe rodziny.....
Buahha, jakos malo tych rodzin tam macie...

Mysle, ze legijne "Przyszliscie chamy, dlatego ze my tu gramy" w pelni oddaje sytuacje na stadionie Lecha. Pelne trybuny raz w roku, na meczu z Legia wlasnie, reszta to frekwencje na poziomie 7 tysiecy...
A co zadrość Cię chwyta, że takie rzeczy wypisujesz ...Nie raz bywało, że na Leszku było więcej kibiców niż z całej kolejki razem wziętej :lol: Może wiesz, a może nie wiesz Szczepan, że będzie ich jeszcze więcej. 7 tys. to fakt w obecny sezonie ( drobne spięcia na lini kibice zarząd) Spójrz proszę na poprzedni sezon .... Za to ty w Lublinie masz wszystko najlepsze :lol:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

Za to ty w Lublinie masz wszystko najlepsze
O nie, tu to mnie załamałeś.

po pierwsze: co to ma wspólnego z tematem?
po drugie: z tego co sie orientuje, to Poznaniacy uwazają swoje miasto za wspaniałe, glosząc hasła typu: "my som europa"
po trzecie: Scpn nie napisał nic, co by miało oznaczać, że Lublin jest lepszy od Poznania.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Szycha »

Ja podałem przykład Poznania jako miasta, w którym można zwalczyć burdy na stadionie mówiąc o rodzinach przychodzących na mecze Scpn to wyśmiał więc odgryzłem się. Ten temat już naprawdę wykracza po za pewne bariery.... Zaraz się zaczną dyskusje między miastowe...To będzie mój ostatni post w tym temacie. Na koniec powiem, że z tym co się dzieje na polskich stadionach trzeba jak najszybciej skończyć. Niech władza wkońcu zrobi coś w tym kierunku ...My tu możemy sobie dyskutować, ale nie my rządzimy tym państwem tylko ten cyrk w Parlamencie....
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

Zaraz się zaczną dyskusje między miastowe...
Sam zaczales
To będzie mój ostatni post w tym temacie.
I bardzo dobrze
ale nie my rządzimy tym państwem tylko ten cyrk w Parlamencie....
Na który zaglosowal ciemnogród z Lublina i okolic
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

Co do porzadku na trybunach... nowy stadion Korony (a takze Wisly) nie bedzie mial zandego podzialu na sektory dla kibicow przyjezdnych itp... nie bedzie takze siatek miedzy boiskiem a trybunami... ciekawe jak dlugo te stadiony "pożyja" :?
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pseudokibice

Post autor: Anton »

ShadY_FCI pisze:Co do porzadku na trybunach... nowy stadion Korony (a takze Wisly) nie bedzie mial zandego podzialu na sektory dla kibicow przyjezdnych itp... nie bedzie takze siatek miedzy boiskiem a trybunami... ciekawe jak dlugo te stadiony "pożyja" :?
Moim zdaniem to dobrze, że nie będzie żadnych podziałów, może to przyniesie jakąs rewolucje na naszych boiskach :roll: [bo nie bardzo można to nazwać stadionami, no może z małymi wyjątkami :P ]
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Ja podałem przykład Poznania jako miasta, w którym można zwalczyć burdy na stadionie mówiąc o rodzinach przychodzących na mecze
No wlasnie a ja Ci udowodilem, ze to dupa zbita byla, bo frekwencje na Lechu do najwiekszych nie naleza ( czekaj, ile to wy czekaliscie na ten zgodowy mecz z Arka? I ile was wtedy przyszlo? Wez mi kurcze przypomnij)
Na który zaglosowal ciemnogród z Lublina i okolic
Tja, spalic, zaorac. Najlepiej Ukrainie oddac. Byle poznaniak mial dobrze...
Moim zdaniem to dobrze, że nie będzie żadnych podziałów, może to przyniesie jakąs rewolucje na naszych boiskach Rolling Eyes
Tja, no. Napierdzielaja sie miedzy soba, nawet jak jest krata, to teraz tak dla jajec sobie nie beda, bo oni bez kraty nie lubia...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Slepy »

Moze te kraty działaja na nich jak płachta na byka :roll: , albo po w miejscach "stycznności" siedzen kibicow obu druzyn, beda jakies drogie bilety.. loże czy coś innego (licze, ze kibol kupi bilet najtanszy). Nie wiem, innego rozwiązania nie widze.
Szuster
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2006, 18:06
Lokalizacja: Końskie

Pseudokibice

Post autor: Szuster »

Niestety właśnie Ci "kibice" psują cały sport, człowiek chciałby poogladać widowisko i pokibicować swojej drużynie, ale sie boi bo moze dostać pałką mogą go stratować, albo nawet zabić, to przkre , ze takie sytuacje sie zdażają, brakuje juz tego prawdziwego dopingu, kiedy to kibice krzyczę, jedni przez drugich kibicuja, a po meczu normalnie rozmawiają, wypowiadają się z szacunkiem o drugiej druzynie, to jest piękna atmosfera, byłem na taki meczu, tylko szkoda, że to nie była piłka nożna, tylk ręczna> Wierzcie mi to było piękne kiedy kibice przyjezdnych podziękowali naszym zawodnikom za mecz i swoim, obrzucili naszych serpentynami i krzyczeli dziękujemy-zapraszamy. To było piękne, jednak takie sytuacje zdażają sie coraz mniej w piłce nożnej i wogóle coraz mniej na świecie,niech chociaż, nasze pokolenie młodych ludzi postara się aby takich incydentów nie było gdy my dorośniemy
INTER
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Niestety właśnie Ci "kibice" psują cały sport
No. Ostatnio modne staly sie sytuacje, kiedy chuligani jednej z druzyn przebieraja sie za pilkarzy druzyny przeciwnej i graja specjalnie jak najgorzej, zeby ich druzyna wygrala :lol: .
człowiek chciałby poogladać widowisko i pokibicować swojej drużynie
Jak? Trąbka w łapie, szalik z logiem sponsora? Dziekuje, postoje.
BTW, jestes z tych Konskich niedaleko Czermna ?
ale sie boi bo moze dostać pałką
Tez sadze, ze policjanci to jednak niezle skurwysyny...
mogą go stratować
Przypadki stratowan mnoza sie ostatnio jak Polacy po becikowym. Tylko przez ostatni miesiac stratowanych zostalo 78 i trzy czwarte osoby.
albo nawet zabić
No to teraz kolega cwaniaczek wypisze mi wszystkie przypadki, kiedy to ktos w Polsce stracil zycie na stadionie. Z tego tysiąclecia, jesli mozna. Dziiiięęęękuuuujeeee.
brakuje juz tego prawdziwego dopingu
Leże i kwicze. Jestes moim bogiem :lol: :lol: :lol: .
a po meczu normalnie rozmawiają, wypowiadają się z szacunkiem o drugiej druzynie, to jest piękna atmosfera,
Wspaniala. Tylko jeszcze posuwanko wieczorkiem, coby ta doskonala atmosfere udokumentowac.
Wierzcie mi to było piękne kiedy kibice przyjezdnych podziękowali naszym zawodnikom za mecz i swoim, obrzucili naszych serpentynami i krzyczeli dziękujemy-zapraszamy.
A co w tym pieknego :| ?
niech chociaż, nasze pokolenie młodych ludzi postara się aby takich incydentów nie było gdy my dorośniemy
Pff, ja pzynajmniej starac sie nie mam zamiaru...[/quote]
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Slepy »

Scpn, byles kiedys na meczu polskiej repry w siatke?
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Nie. Natomiast widziałem w tv kibicow krzyczacych "Polska, Polska", a ktorym nawet nie chcialo sie podniesc dupy z krzeselka.

Doping dla pilkarzy jest sto razy glosniejszy. I to wcale nie na stadionie Śląskim.
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Pseudokibice

Post autor: Syjon »

Śmieszy mnie napinka niektórych kumatych na tym forum :wink: . Napiszę tak narzekacie jak stare baby. Co byscie zrobili bez tych chuliganów np: na wyjeździe albo u siebie jak jest wjazd innej ekipy ?. Nabójka była jest i będzie a wasze pisanie jacy to oni źli i okropni ich tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg :mrgreen:. Jedni są kibicami inni chuliganami każdy ma prawo dokonać wyboru. Polska to wolny kraj...
Obrazek
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

np: na wyjeździe albo u siebie jak jest wjazd innej ekipy ?.
a wcześniej
Co byscie zrobili bez tych chuliganów
To kto miałby wjeżdżac, skoro nie byłoby chuliganów :lol:
Jedni są kibicami inni chuliganami każdy ma prawo dokonać wyboru. Polska to wolny kraj...
Ależ oczywiście. Powiedz mi gdzie jutro bedziesz na przejściu przechodził, wezme samochod i sobie zrobie Carmageddon - Polska to wolny kraj, w kazdej dziedzinie...
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Pseudokibice

Post autor: Syjon »

Ljarro pisze: Ależ oczywiście. Powiedz mi gdzie jutro bedziesz na przejściu przechodził, wezme samochod i sobie zrobie Carmageddon - Polska to wolny kraj, w kazdej dziedzinie...
Tak nie przyjedziesz :lol:. Chociaż piwko z Toba chlapnołbym :wink:.
Kiedyś jak będzie okazja przy piwie to pogadamy na temat chuliganki. Ja nie jestem chuliganem jak co 8) :wink:
Obrazek
Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

To kto miałby wjeżdżac, skoro nie byłoby chuliganów
Chodzilo mu raczej o to, ze nie da sie wyeliminowac chuliganki ogolnie, a skoro kazda ekipa boi sie wjazdu przeciwnikow, to pojedynczo tez sie nie da.

Zreszta, dobrze przeprowadzona akcja chuliganska naprawde nie robi krzywdy nikomu nie zainteresowanemu. Chyba ze policyja ma ochote sobie postrrzelac w ludzi, ale to juz nie chuliganow wina...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

Zreszta, dobrze przeprowadzona akcja chuliganska naprawde nie robi krzywdy nikomu nie zainteresowanemu.
Co za pocieszenie. Sek w tym, żeby takich rzeczy na stadionach nie było w ogóle
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Dobrze przeprowadzona akcja chuliganska nie dzieje sie na stadionie :twisted: .

Spojrz na pierwsza lige. Ile bylo awantur na stadionach pierwszoligowych w ciagu ostatniego roku? Ale takich prawdziwych ?

A myslisz ze chuligani Wisly, Legii, Gornika Zabrze, Lecha, czy Gónika Łęczna (musiałem :D) po prostu dali sobie spokoj?
BOOM
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2006, 22:53

Pseudokibice

Post autor: BOOM »

Scpn pisze:Dobrze przeprowadzona akcja chuliganska nie dzieje sie na stadionie :twisted: .
na szczescie... tylko jest jedno ale... dobrze przeprowadzona - a ciezko sie spodziewac dobrej organizacji u takich malpoludow... :evil:

Mnie osobiscie denerwuje ta cala "chuliganka"... oni sami nie wiedza po co sie bija... bo napewno nie za klub - na stadion przyjda ocenic szanse jakie beda mieli podczas bijatyki, a nie ogladac mecz... pozniej jedyne co ich laczy z klubem to jakis szalik albo koszulka - podczas "ustawki" nawet nie mysla o druzynie... bija sie dla samego bicia. I tu rodzi sie pytanie - po co wciagac w to futbol? jak maja nadmiar energii, lub ich jedyna pasja jest walenie sie po mordzie to niech zapisza sie na zapasy, boks, albo jakies inne cuda, bo z pilka to nie ma nic wspolego. Przez chuliganki futbol czesto jest zle postrzegany... ludzie boja sie czasami isc, lub puscic dziecko na mecz bo boja sie o zdrowie (co jest uzasadnione) - przez to zatraca sie duch pilki noznej, a przeciez on jest najwazniejszy!
Ja jestem za tym zeby napietnowac ta cala chuliganke i wywalic ja ze stadionow!
Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

na szczescie... tylko jest jedno ale... dobrze przeprowadzona - a ciezko sie spodziewac dobrej organizacji u takich malpoludow... Evil or Very Mad
Mylisz sie tak bardzo, ze nawet nie mam sily cie wyprowadzac z bledu. Powidz mi - o ilu awanturac hna stadionie slyszales w ciagu ostatnich dwoch lat ?
oni sami nie wiedza po co sie bija
Ty natomiast doskonale wiesz, ze oni nie wiedza :lol: .
na stadion przyjda ocenic szanse jakie beda mieli podczas bijatyki, a nie ogladac mecz...
Oczywiscie, Ty wiesz po co oni przychodza na stadion.
pozniej jedyne co ich laczy z klubem to jakis szalik albo koszulka
Jakies wsparcie na te slowa?
podczas "ustawki" nawet nie mysla o druzynie...
O kurwa ! Bóg, we wlasnej osobie ! A o czym ja mysle, kiedy sikam? Wiesz moze?
jak maja nadmiar energii, lub ich jedyna pasja jest walenie sie po mordzie to niech zapisza sie na zapasy, boks, albo jakies inne cuda
A po co, skoro maja ustawki?
ludzie boja sie czasami isc, lub puscic dziecko na mecz bo boja sie o zdrowie
jakas sonde robiles? Normalnie, czy jak na osobe umiejaca czytac w myslach - telepatycznie?
przez to zatraca sie duch pilki noznej, a przeciez on jest najwazniejszy!
Ja tam w duchy nie wierze...
Ja jestem za tym zeby napietnowac ta cala chuliganke i wywalic ja ze stadionow!
A ja jestem za tym, zeby napietnowac wsyzstkich lekarzy na stadionach.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

@Scpn, a może powiesz dlaczego ich bronisz ? Uważasz, że takie coś powinno mieć miejsce i jest w jakiś sposób uzasadnione ?
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Slepy »

i co powieszna temat ostatnich zajsc na stadionie Cracovii? Chłopak ktory stracił życie..
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Ljarro »

Akurat to o czym mowisz nie miał miejsca na stadionie...bawisz sie w Kinge Rusin
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Pseudokibice

Post autor: Maciek (interista) »

Masz rację Ljarro nie miało to miejsca na stadionie
Scpn pisze:Dobrze przeprowadzona akcja chuliganska nie dzieje sie na stadionie .
To właśnie mieliśmy tego przykład jak rozumiem, gratuluje dobrego samopoczucia :|
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Slepy »

I myslisz ze gdyby nie cała "wojna" Cracovia - Wisła to doszłoby do tego zdarzenia? No dobra, ok - zostawmy tą śmierc. Ale co robili kibice kraksy w bluzach "ANTY WISŁA" na PŁYCIE BOISKA przed meczem? Czy to do cholery jest normalne?
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: Interfun3 »

fajnie by było żeby na polskich boiskch siatkarskich było tak jak na meczach siatkówki
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Pseudokibice

Post autor: Kalisz »

Interfun 3 pisze:fajnie by było żeby na polskich boiskch siatkarskich było tak jak na meczach siatkówki
Jak dla mnie to troche bez sensu :lol2:

A wracając do tematu..Kibice w Krakowie prowokuje się nawzajem i dzieki temu mamy te wszystkie burdy,a nawet śmierć kibiców.W tym miescie wszystko przechodzi wszelkie granice,ale tak to jest gdy w mieście siły podzielone są w miare równą i w każdej z ekip znajdą się takie psychole,którzy za szalik nie swojej druzyny potrafią nawet zabić :evil:

Ostatnio na dzielni zobaczyłem takie coś Obrazek
Jestem z Gdyni jak coś :wink:
Ta wojna trwa w całej Polsce.
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Pseudokibice

Post autor: Szycha »

W Gdyni to wiadomo, że takie coś jest ( Triada ) i w Poznaniu często widać jakieś obraźliwe napisy na wisłe. Może nie tak spektakularne jak to, ale są...u mnie w LO jest wlepka " 2/3 kibiców Wisły jest niedorozwiniętych " zdjęcie Downa z napisem Wisła i jakiś tam numer...
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: Interfun3 »

ups chodziło mi oto zeby na boiskach piłkarskich było tak jak na meczach siatkówki :wink:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Ljarro pisze:@Scpn, a może powiesz dlaczego ich bronisz ? Uważasz, że takie coś powinno mieć miejsce i jest w jakiś sposób uzasadnione ?
Bronie, bo inni atakuja wybitnie nieudolnie i na podstawie stereotypow. W ogole, jakies awantury na stadionach co kolejke ponoc są. To ja jestem niedoinformowany.
To właśnie mieliśmy tego przykład jak rozumiem, gratuluje dobrego samopoczucia
Myslisz ze zginela przypadkowa osoba ktora zawinila tyle tylko ze miala szalik Wisly :lol: :lol: :lol: ?
którzy za szalik nie swojej druzyny potrafią nawet zabić
j.w.
Ale co robili kibice kraksy w bluzach "ANTY WISŁA" na PŁYCIE BOISKA przed meczem? Czy to do cholery jest normalne?
Przepraszam, ale Cracovia to patologia na polskiej scenie kibicowskiej. na to nie potrafie odpowiedziec. Zaznaczam jedynie ze taka ekipa jest tylko JEDNA.
fajnie by było żeby na polskich boiskch pilkarskich było tak jak na meczach siatkówki
Fajnie? A co byloby w tym takiego fajnego? Brak dopingu (powaznego) i opraw - to jest dla ciebie takie fajne ?

PS. Dalej czekam na to, az ktos przypomni jakas awanture na trybunach pierwszej ligi. Nie twierdze ze nic sie nie dzieje. Chce jedynie udowodnic wam, ze poslugujecie sie stereotypami.
ODPOWIEDZ