Pseudokibice

Rozmowy o kibicach Interu...
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Pseudokibice

Post autor: hamsti »

Ostanie zajścia w Lublinie i w Mielcu pokazują że w Polsce trzeba naprawdę wysokich kar za bandytyzm. Bo jak inaczej nazwać taką sytuację. Jedziesz sobie samochodem na mecz drużyny której jesteś kibicem. Po meczu zastajesz swoje auto z wybitymi szybami i porysowaną od kamieni karoserię. Kilku ochroniarzm dostało się za to że bronili osób i ich mienia. Mówię o przypadku w Lublinie który szczególnie dotknął mnie. Może nie materialnie ale duchowo bo myślałem że takie chamstwo w Lublinie się skończyło. Niestety banda zwyrodnialców wszystko zepsuje. Wszyscy najeżdżają na policje że strzelała do ludzi, ale co mieli robić jak te chwasty wprowadzały taką atmosferę i przedzierały się między ludzi. Nie chcę obrazić dobrych kibiców Motoru (ufam że taki jest Scpn), ale takich chamów jak ci co niszczyli czyjeś mienie powinna spotkać prawdziwa kara. Bo założę się że nawet jak ich policja złapała to i tak dostaną może 3 miesiące w zawiasach. Wogóle dresów-złodziei którzy napadają na pożądnych ludzi tylko dlatego że mają fajną komórkę albo buty powinno się tępić jak chwasty, w zarodku...

A wy co myślicie o tym
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

WIADOMOŚCI: Policyjna ścieżka zdrowia


NIEWINNY DZIAŁACZ MOTORU ZOSTAŁ SKATOWANY I UPODLONY OPOWIADA NAM O TYM, CO GO SPOTKAŁO W NIEDZIELĘ!

"Reporterzy Kuriera dotarli wczoraj do 25-letniego działacza lubelskiego Motoru Wojciecha Pogorzelskiego, który został bez najmniejszego powodu skatowany przez policję w czasie niedzielnych zajść w Lublinie. Z pękniętymi żebrami i stłuczoną śledzioną wylądował szpitalu.

– Zmieniłem zdanie o policji. Zwierzęta traktuje się lepiej niż oni mnie potraktowali – mówi W. Pogorzelski. Ma sine oko. Ręką z bandażem i wbitym wenflonem pokazuje liczne ślady po pałce. Podkreśla, że został pobity już po zakończeniu akcji przeciwko wandalom.
25-latek przyszedł na stadion w południe. Prowadził festyn przed meczem. Późniejsze spotkanie Motoru z Avią oglądał z budynku klubowego. Kiedy na ulicach zaczęła się zadyma pobiegł na parking zabrać samochód.
– W drodze spotkałem kolegę, który dostał gumową kulą. Nigdzie nie było pomocy. Krwawił. Zabrałem go do auta i zawiozłem do szpitala – opowiada W. Pogorzelski.
– Później wróciłem w okolice stadionu. Było już po zadymie.
Mężczyzna przechodził koło hali MOSiR, kiedy nagle przed nim wyłoniła się około 30-osobowa grupa policjantów wracających po akcji do samochodów.
– Rozdzielili się i zrobili szpaler. Myślałem, że chcą mnie przepuścić. Kiedy ich mijałem dostałem tarczą w plecy. Upadłem – opowiada pobity.
Funkcjonariusze wzięli go pod ręce i wlekli w stronę radiowozów stojących przy stacji benzynowej. Mężczyzna zdołał wyciągnąć komórkę i zadzwonić do brata, który jest wiceprezesem Motoru i był na stadionie. Wiceprezes Jacek Pogorzelski natychmiast pobiegł w stronę grupy funkcjonariuszy.
– Chciałem się dowiedzieć co z Wojtkiem. Usłyszałem tylko od policjanta ze strzelbą, żebym „wyp...” – mówi.
Zaraz potem jego brat został załadowany do policyjnego radiowozu.
– Zanim mnie wrzucili dostałem kilkanaście razy pałkami. Usłyszałem, że to za to, że rzucałem w nich kamieniami – relacjonuje mężczyzna.
Mężczyzna trafił do komendy przy ul. Północnej. Został dołączony do grupy innych zatrzymanych.
– Na korytarzu kazali położyć się na posadzce. Każdemu pisali flamastrem numer na ręce, jak w obozie – mówi i pokazuje rozmazaną dziewiątkę na dłoni. – Już wtedy czułem okropny ból. Nikt nie chciał mnie słuchać. Jeden z policjantów przeszedł po ludziach. Deptał po rękach, plecach. Zrobili mi zdjęcia i zaprowadzili do celi. Dopiero tam zajęła się mną lekarka i kazała zabrać na badania.
Mężczyzna opowiada, że zanim trafił do szpitala przy al. Kraśnickiej odwiedził kilka innych. Wszędzie go odsyłano. Dopiero grubo po północy przyjęto go na oddział w szpitalu im. Wyszyńskiego.
Wczoraj był przesłuchiwany przez policjantów. Nie w sprawie pobicia, ale jako świadek zadymy.
– Tego, co się stało, tak nie zostawimy. We wtorek składam zawiadomienie do prokuratury. Zrobimy wszystko, aby sprawcy pobicia zostali ukarani. Policjanci powinni cały czas panować nad sobą, a nie zachowywać się jak ci bandyci, z którymi sami walczyli – zapowiada ojciec pobitego.
O tym, że w czasie niedzielnych zajść ucierpiało więcej przypadkowych osób mówią inni świadkowie. Katarzyna Sowińska przyszła na mecz z mężem.
– Nagle w naszą stronę poleciały gumowe kule. Mąż mnie zasłaniał i sam dostał pociskiem w głowę. Ma silne wstrząśnienie mózgu, prawie nie słyszy na jedno ucho – opowiada zbulwersowana. Mężczyzna trafił do szpitala kolejowego.
Według Janusza Wójtowicza, rzecznika prasowego komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie jak dotąd nie wpłynęła żadna oficjalna skarga na działania funkcjonariuszy".


ze stronki gksjastrzebie.prv.pl


NAPISZĘ TAK : NIKT NIE JEST BEZ WINY ! ANI KIBICE, ANI POLICJA !
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Pseudokibice

Post autor: klusek »

to trzeba nazwac po imieniu - to jest bydlo, z ktorym trzeba walczyc. a do tego potrzebne sa zdecydowane dzialania nie tylko ze strony policji, ale rowniez poslow, ktorzy powinni zdecydowanie zaostrzyc kodeks karny.
najlepiej byloby, gdyby zamiast wsadzac chuliganow za kratki, uderzylo sie im po kieszeniach. taki bandyta pomysli 2 razy, zanim zacznie awanture, jezeli bedzie wiedzial, za za takie cos bedzie musial zaplacic z 5 tysiecy. a jak nie ma kasy, to do niech to spolecznie odpracuje np. odnawiajac stadion. w Anglii sie sprawdzilo, to moze i u nas da rade.
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

klsmkr pisze: najlepiej byloby, gdyby zamiast wsadzac chuliganow za kratki, uderzylo sie im po kieszeniach. taki bandyta pomysli 2 razy, zanim zacznie awanture, jezeli bedzie wiedzial, za za takie cos bedzie musial zaplacic z 5 tysiecy. a jak nie ma kasy, to do niech to spolecznie odpracuje np. odnawiajac stadion. w Anglii sie sprawdzilo, to moze i u nas da rade.
Dokladnie, zaostrzyc prawo tak jak to jest w Anglii..... za jeden wybryk dozywotni zakaz wstepu na stadiony (ale trzeba by bylo tego przestrzegac - bo aktualnie niektorzy takie zakazy maja a na mecze chodza bez problemow)... do tego jakas odsiadka i WYSOKA kara pieniezna.... minimum 10 tysiecy zlotych.... (w Anglii jest chyba 10tys funtow za wejscie na murawe podczas meczu itp).
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

ShadY_FCI pisze:
klsmkr pisze: najlepiej byloby, gdyby zamiast wsadzac chuliganow za kratki, uderzylo sie im po kieszeniach. taki bandyta pomysli 2 razy, zanim zacznie awanture, jezeli bedzie wiedzial, za za takie cos bedzie musial zaplacic z 5 tysiecy. a jak nie ma kasy, to do niech to spolecznie odpracuje np. odnawiajac stadion. w Anglii sie sprawdzilo, to moze i u nas da rade.
Dokladnie, zaostrzyc prawo tak jak to jest w Anglii..... za jeden wybryk dozywotni zakaz wstepu na stadiony (ale trzeba by bylo tego przestrzegac - bo aktualnie niektorzy takie zakazy maja a na mecze chodza bez problemow)... do tego jakas odsiadka i WYSOKA kara pieniezna.... minimum 10 tysiecy zlotych.... (w Anglii jest chyba 10tys funtow za wejscie na murawe podczas meczu itp).
Panowie, w Polsce to jest IMPOSSIBLE ! ! !
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Pseudokibice

Post autor: klusek »

Piotr3k pisze:Panowie, w Polsce to jest IMPOSSIBLE ! ! !
a czemu nie? przeciez Anglicy poradzili sobie z duzo gorszym bydlem (wspomne tylko Heysel :( ). Polscy chuligani to przy nich potulne baranki :wink:
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

Ale przy naszych władzach to naprawdę jest NIEMOŻLIWE !
Może kiedyś... :roll:
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Pseudokibice

Post autor: hamsti »

W sumie dochodzi już do takiego debilstwa jak w Brukseli. To antymiłośnicy Motoru pierwsi jak ...(bo nie chcę obrażać krów i byczków) wdarli się w sektoru Avii bijąc ochroniarzy.
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Pseudokibice

Post autor: klusek »

Piotr3k pisze:Ale przy naszych władzach to naprawdę jest NIEMOŻLIWE !
przy okazji ostatnich wydarzen pokazywali Ziobre w TV, ktory mowil o zmianach w Kodeksie Karnym po wyborach. mowil np. o wprowadzeniu 24 - godzinnych sadach, ktore mialyby skazywac chuliganow jeszcze tego samego dnia. to ma byc caly pakiet ustaw, ale szczegolow nie znam.
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

klsmkr pisze:
Piotr3k pisze:Ale przy naszych władzach to naprawdę jest NIEMOŻLIWE !
przy okazji ostatnich wydarzen pokazywali Ziobre w TV, ktory mowil o zmianach w Kodeksie Karnym po wyborach. mowil np. o wprowadzeniu 24 - godzinnych sadach, ktore mialyby skazywac chuliganow jeszcze tego samego dnia. to ma byc caly pakiet ustaw, ale szczegolow nie znam.

Mówił tak, bo za niedługo są wybory... Obiecanki... Tak jak to bywało w przeszłości :mlotek:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Pseudokibice

Post autor: RoB »

A co do tematu to powiem, że panowie policjanci na meczach często proszą się o jakiś dym ...
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

RoB pisze:A co do tematu to powiem, że panowie policjanci na meczach często proszą się o jakiś dym ...

No właśnie. Nikt nie jest bez winy ! Ale to właśnie policja często prowokuje kibiców...
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Pseudokibice

Post autor: Lombardinho »

Takich ludzi ludzi trzeba tępić ale jednak policja także popełniła błąd

Szkoda tego chłopaka ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Amor Patriae Nostra Lex
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Pseudokibice

Post autor: EL_CHINO »

Mecze ligowe nie powinny się odbywać wogóle w polsce, bo nie doś, że """kibice"""= zwierzęta a policja= bydło. Powinni wogóle przenieść mecze do innego kraju, albo ściągać policjantów zza granicy, którzy by się z nimi ni cackali. A może zaimportujemy polityków? :wink: To jest chore.
Piotr3k
Posty: 6
Rejestracja: 9 wrz 2005, 18:17

Pseudokibice

Post autor: Piotr3k »

EL_CHINO pisze:Mecze ligowe nie powinny się odbywać wogóle w polsce, bo nie doś, że """kibice"""= zwierzęta a policja= bydło. Powinni wogóle przenieść mecze do innego kraju, albo ściągać policjantów zza granicy, którzy by się z nimi ni cackali. A może zaimportujemy polityków? :wink: To jest chore.

No właśnie... Dlaczego w Polsce zawsze wszystko musi być nie tak :?

Ale i tak cieszę się, że jestem Polakiem 8)
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Pseudokibice

Post autor: Hubi »

A slyszeliscie o zajsciach w Argentynie? Podczas meczu pseudokibice zaczeli rzucac przedmiotami a policjanci zaczeli strzelac w trubuny gumowymi nabojami. Zawodnicy jednej z druzyn podeszli i popchneli tych policjantow zeby nie strzelali, a jeden z nich sie obrocil i z bardzo bliskiej odleglosci strzelil gumowym nabojem zawodnikowi w klatke piersiowa. Przeszedl on operacje, ale jego stan okreslany jest jako ciezki.
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Pseudokibice

Post autor: hamsti »

Wczoraj mojemu koledze jakieś dwie dresiarskie szmaty ukradły koszulkę Motoru a chłopak chodzi na mecze niemal co kolejkę. A to że nie należy do utrasów Mototru nie znaczy że nie jest kibicem. I jak tu kibicować klubowi z rodzinnego miasta który się kocha :evil:
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: Imrahil »

Kiboli trzeba tepić, najlepiej jest w anglii,tam za rozrobe dostaje sie dorzywotni zakaz wchodzenia na stadion. czy to nie surowa katra?? :?
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

Imrahil Hitokiri pisze:Kiboli trzeba tepić, najlepiej jest w anglii,tam za rozrobe dostaje sie dorzywotni zakaz wchodzenia na stadion. czy to nie surowa katra?? :?
W Polsce tez mozna dostac zakaz stadionowy, tylko problem tkwi w tym ze takiej kary sie nie egzekwuje potem....
SZPARKI pisze:Wczoraj mojemu koledze jakieś dwie dresiarskie szmaty ukradły koszulkę Motoru a chłopak chodzi na mecze niemal co kolejkę. A to że nie należy do utrasów Mototru nie znaczy że nie jest kibicem. I jak tu kibicować klubowi z rodzinnego miasta który się kocha
Heheheh to ale macie porabana wiare tam, zeby kroic kibicow swojego klubu :lol:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Heheheh to ale macie porabana wiare tam, zeby kroic kibicow swojego klubu
Pfff... Problem w tym, ze z Motorem utozsamiaja sie wszystkie mety z calego miasta. Oni nie wiedza, w ktorej Motor jest lidze nawet. Nie znajda tabeli, nie potrafia wymienic ani jednego pilakrza. Ba, czasem nawet nie wiedza gdzie jest stadion. Poprostu wiedza, ze taki Motor sobie w Lublinie jest, to jak kogos skroja, to krzyknal pare razy "RKS" i juz jest szpan na całą Lubartowską... Niby jak sie takiego kolesia zlokalizuje na meczu, to ma w***rdol gwarantowany, bo takie kradzieze sa u ans strasznie pietnowane. Problem w tym, ze ten typ z meczami eRKaeSu ma tyle wspolnego, co ja z techno.

Co do samej sytuacji, to informacje podawane przez media, to byla paranoja . Owszem, poczatkowe awantury wszczela grupka kretynow na ktorych szkoda mi slow. Policja jednak mogla to wsyzstko zalatwic po 20 minutach. Dymy zaczelo sie gdzies tak w 30 minucie meczu. Nie wmowicie mi chyba, ze wielki oddzial policyjny z pelnym wyposazeniem nie powstrzyma 100 osob. Ba, mniej nawet. Oni sie poprostu bawili. Dla nich to byla zabawa. Tak jak to, ze strzelali sobie do spokojnie wychodzacych ze stadionu ludzi, tak jak to, ze pobili jednego z dzialaczy, tak jak to, ze strzelali do wypelnionego po brzegi kobietami i dziecmi sektora, bo znalazla sie na nim JEDNA osoba ktora rzucila w sektor Afii pare rac etc.

To nie byly walki policji z kibicami. To byly walki bydla z bydlem.

A kto ucierpial najbardziej ? Normalnie kibice, ktorzy po meczu nie mogli powiedziec ani slowa, bo poprostu nie mieli juz gardla, tak jak ja, albo ci ktorzy zrezygnowali z niejednego piwa, na rzecz balonikow w barwach klubowych, czy rac swietlnych, tak jak grupa FzB. Dlaczego niby ucierpieli? Bo teraz kazdy ma ich za bandytow. W przeciwienstwie do bohaterskich panow policjantow, ktorzy to od kiboli lepsi byli tylko o tyle, ze to nie oni zaczeli.

A decyzja pana pruszkowskiego boska. Jszcze nigdy nie spotkalem sie z takim absurdem, jaki on wymyslil. Ale widac z jakiej partii jest prezydent miasta, a z jakiej szef rady klubu. Widac tez zblizajace sie wybory. Eh...
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Pseudokibice

Post autor: hamsti »

Scpn zgadzam się z tobą. A propos co takiego Pruszkowski wymyślił??
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Pseudokibice

Post autor: Scpn »

Zamknal stadion. Nic nadzwyczajnego, co nie ? Otoz nie. Zamknal go "na tyle" ze pilkarze nie moga grac przy pustych trybunach. Musza sie wyniesc gdzies poza Lublin. Na ile? Do odwolania. Czyli jak skoncza sie wybory. Bo to nie moze byc tak, zeby na stadionie miasta, ktorego prezydentem jest szanowny pan pruszkowski, reklamowal sie Grzegorz Kurczuk.
Marek79

Pseudokibice

Post autor: Marek79 »

nie podoba mi sie to ze piszecie takie bzdury o kibolach-ze czeba ich tępica w angli tez som zadymy tylko otym nie piszą
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

Marek79 pisze:nie podoba mi sie to ze piszecie takie bzdury o kibolach-ze czeba ich tępica w angli tez som zadymy tylko otym nie piszą
1. Zmiejsz avatar
2. Poproś Mikołaja o słownik
3. To że w Anglii sa chuligani tzn ze w Polsce tez moga byc? Zreszta na wyspach sie ich od dawna tępi, wiec czemu u nas nie mamy tego robic? Moze masz racje, lepiej zeby rozwalali i tak juz marne stadiony polskich klubów... i wpedzaly kluby w jeszcze wieksze kłopoty finansowe, bo za takie wybryki kluby sa karane grzywnami... :|
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: Woo-cash »

zgadzam sie z przedmowca :smile: Angielscy kibice jakos sie nauczyli spokoju na meczu a przeciez oni byli gorsi od nas :P :P :P o jescze maly cytat mam filmik rakowa cz-wa a tam koles mowi "jezeli chodzi o chuliganow to jestesmy w pierwszej 3 w Europie, mysle ze duzo krajow moze sie od nas duzo nauczyc" :lol: :lol: :lol: tez jest sie czym chwalic ze zamiast mozgu mamy siano i myslec komu by tu najeb... na meczu ale mam cicha nadzieje ze polscy kibice kiedys zrozumieja i naucza sie tego co Anglicy :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Pseudokibice

Post autor: MiRas. »

Tacy polscy, typowi kiboli z baseballem w reku, kominiarką na twarzy za przeproszenie w dupie byli i gówno widzieli... gdyby pojechali na mecz Premiership czy Bundesligi to by się dopiero dowiedzili co to znaczy być na meczu i oglądać go, a nie być na meczu i lać się po mordach... a tak btw: w Anglii są zadymy? chyba na polu paintball'owym ... n/c
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Anonymous

Pseudokibice

Post autor: Anonymous »

MiRas pisze: btw: w Anglii są zadymy? chyba na polu paintball'owym ... n/c
Sa zadymy, ale bardzo zadko i NIE NA STADIONACH.... w Polsce tez zadko kiedy juz sie leja na stadionach, zazwyczaj umawiaja sie w lasach itp...
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Pseudokibice

Post autor: martinboss »

MiRas pisze:... a tak btw: w Anglii są zadymy? chyba na polu paintball'owym ... n/c
Uwierz mi, ze są co prawda nie na stadionach, ale na ulicach jest 10 razy nie bezpieczniej niż u nas w Polsce... Np w takim londynie grasują liczne grupki fanatyków Millwall i West Hamu biada ich spotkać nawet gdy jesteś kibicem któregoś z tych klubów...

Inter niema hooliganów... (napewno są ale niewyróżniają się) Inter głównie słynie z Ultasów którzy sa najlepsi w europie w tym co robią :P
Milan znowóż ma dobrą hooliganke szczególnie daje się we znaki "Brigade Rossonera"... grupa kibiców którzy chętnie oddali by życie za klub !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Pseudokibice

Post autor: RoB »

martinboss pisze: Inter niema hooliganów... (napewno są ale niewyróżniają się) Inter głównie słynie z Ultasów którzy sa najlepsi w europie w tym co robią :P
Nie są najlepsi … nie tylko w Europie ale też w samych Włoszech.
martinboss pisze: Milan znowóż ma dobrą hooliganke szczególnie daje się we znaki "Brigade Rossonera"... grupa kibiców którzy chętnie oddali by życie za klub !!
"Brigade Rossonera" to grupa ultras ...
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Pseudokibice

Post autor: martinboss »

RoB pisze: "Brigade Rossonera" to grupa ultras ...
Zgadzam, się ale grupa hooliganów też kryje się pod tą samą nazwą...
bynajmniej keidyś tak bylo, jak jest teraz niewiem...
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
ODPOWIEDZ