Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Rozmowy o kibicach Interu...
bart.kubek

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: bart.kubek »

Witam wszystkich fanów Interu

bardzo chcę pojechać na derby Włoch Inter-Juventus. Jedynie czego się obawiam to braku biletów w kasach. Nie mam ochoty płacic 150eur za bilet od koni. Wiem, że kilka osób planowało wyjazd na ten mecz. Ja chcę pojechać z kumplem. Lecielibyśmy rano z Wrocławia w sobotę, a wracali w poniedziałek rano do Krakowa. Musimy się zdecydować do jutra (niedziela 22.01) do 18. proszę o info od osób które jadą na derby odnośnie biletów. najlepiej na gg 760761.

Pozdrawiam
Kubek

Ps. W planie mamy tylko nocleg z soboty na niedzielę. Natomiast z niedzieli na poniedziałek jakaś zabawa na mieście.
karoluch

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: karoluch »

Widze ze maly odzew w sparawie wyjazdu.... :| Dołaczam się do prośby Kubka o info na temat biletow.Czy beda przed meczem w kasach skoro jest to 2 najwazniejszy mecz w sezonie?a moze ze wzgledu na mala liczbe kibicow Juve tez niewielu bedzie na wyjezdzie?z drugiej strony Turyn nie jest daleko od Milanu.moze to glupie wnioski ale nie mam pojecia o systemie sprzedazy biletow we Wloszech a musze je zdobyc :twisted:
pozdro
brovar
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2005, 13:44
Lokalizacja: Wrocław

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: brovar »

Ja chcialem leciec ale juz w Anglii siedze...
kamillo
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2006, 21:46

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: kamillo »

a z biletami ciezko:/ jakby ktos mogl zalatwic to niech sie odzywa....najlepiej miec jakiegos czlowieka w Mediolanie, skoczyl by pod stadioon i zakupil.....a myslycie ze sa jeszcze bilety dla ludzi bez karnetow?
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: EL_CHINO »

Jak ktoś się pyta o bilety to można je kupywać od wczoraj tj. od 6 lutego, pod adresem Banca Popolare di Milano branch in via Bezzi 4, Milan :P
pozdrawiam.
ODPOWIEDZ