Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Rozmowy o kibicach Interu...
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Luk »

No to po emocjach zwiazanych z meczem Artmedia Inter trzeba isc z pradem.

Poniewaz obecnie zostalo juz niewiele czasu do derbow Mediolanu, z biletami tez jest roznie, postawilismy z szogo jednak na derby Wloch z Juventusem z kilku powodow. (Na Milan przyjdzie czas za rok ;) )

1. Bilety sa najtansze jakie tylko sa mozliwe. W 2 strony z Krakowa bilety kosztuja Ogółem: PLN 306,92 !!!

Mozna to sobie sprawdzic na stronie http://www.skyeurope.com/start.php?lang=pl

2. Z biletami powinien byc mniejszy problem niz na derby Mediolanu.

3. Duzo czasu do wyjazdu to i mozna na spokojnie wszystko przygotowac.

...

Oczywiscie wylot jest z Krakowa, ale niestety tylko tam sa tak tanie bilety, i jesli ktos mieszka dalej bedzie musial do Krakowa dojechac i trzeba doliczyc te koszty rowniez. Ale coz my jechalismy 10 godzin w jedna strone, wiec i wy dacie rade jesli jestescie zdeterminowani :P

Oprocz cen biletow wiemy, ze bilety na Curva Nord mozna kupic(o czym nam powiedzial Pablo w Bratyslawie) spokojnie bez zadnych legitek z Curva Nord. Bilety te kosztuja w okolicach 25 Euro czyli koljne 100 zlotych.

Wylot liniami SkyEurope jest z Krakowa - Balice o godzinie 7.45 12 Lutego, natomiast w Mediolanie jestesmy za ok 1.30 godziny! :)

Powrot mamy na drugi dzien o godzinie 10:00.

W tym miejscu pojawia sie taka sprawa. Mamy 2 opcje.
a) albo isc do Hotelu i kimnac przed powrotem te kilka godzin. Jesli bylo by nas kilka osob, to na pewno by wyszlo taniej
b) albo olac hotel tym bardziej, ze mecz sie skonczy kolo 23:00 zanim wyjdziemy ze stadionu. Pozniej na jakies pifko posiedzimy, pogadamy. Pozniej mozna uderzac na lotnicho, bo pewnie juz okolo 8.00 zaczna odprawe. A zwazywszy na to, ze na lotnisko sie szybko nie dostaniemy, tak wiec czas nam powinien jakos zleciec.

To sprawy przylotu, odlotu.

Najciekawiej na pewno bedzie z biletami na sam mecz. Bo, zeby kazdy byl przygotowany moze byc tak, ze polecimy kilka rzeczy sie nalozy na siebie, i w koncu na meczu byc nie bedziemy. Ale trzeba byc optymista. Z szogo wiecej ryzykoalismy przed meczem z Artmedia, bo wogole nie bylismy pewni czy kasy beda otwarte w dzien meczu.

Na mecze na San Siro zawsze jakas partia, jednego, dwoch tysiecy zostaje w kasach. Tak wiec jesli kasy bylyby otwierane kilka godzin przed meczem, mozna z 2 godziny przed otwarciem juz byc pod kasami i czekac na bilety. Mysle, ze nikt nie bedzie tak zdesperowany(poza nami :P )aby tak wczesnie juz pod kasami byc.

Ale to juz jest plan jeden z trzech. Bo Pawel_FCI moze jeszcze sprobowac dwoch innych prob. Pierwsza to taka, aby probowac przez Fan Club z Wloch bilety zalatwiac. A druga to przez Sinise, dziewczyne, ktora prowadzi strone Sinisy Mihajlovica i mieszka na stale we Wloszech.

Piszemy to dla tych, ktorzy chca naprawde jechac. Nie dla tych, ktorzy pod wplywem impulsu beda pisac, ze jada, a pozniej sie okaze, ze to tylko sie zapisali, bo inni sie zapisywali.

Bilety na samolot trzeba zalatwiac jak najszybciej, najlepiej jeszcze we Wrzesniu je Zabookowac, a co za tym idzie, zaplacic za nie.

Tak wiec ci co faktycznie chca jechac niech dadza znac, a moze przezyjemy jedna z najlepszych przygod w naszej kibicowskiej karierze.

lukair
Quote of the week:
"The stars still shine bright. Yet something is different..."
F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...
Garfield

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Garfield »

To jest marzenie, ale jak dla mnie zbyt kosztowne. kasy nie mam :( taki to juz moj los ;(
Anonymous

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Anonymous »

Chetnie bym sie przejechal ale nie za bardzo mnei stac na taki wyjazd.... to okolo 600-700 zlotych....... bo poza biletem do Mediolanu (300zl) i biletu (100zł) na mecz (ktore koniecznie trzeba by bylo zalatwic przed wylotem, zeby bylo to pewne, bo wydac 400 zloty na nic tzn. nie byc na meczu to slaby interes, a wrazie czego wzamian meczu zwiedzac tam raczej nie bedziemy bo wstepy wszedzie kosztuja no i czasu brak)... trzeba jeszcze tam przezyc dobe (takze okolo 25-30 euro - wiec kolejna "stówka"...). Jak dojdzie hotel tez pewnie kilkanascie euro... ale heh zaraz po wakacjach jakbym wiedzial ze cos takeigo jest organizowane to pewnie bym sie wybral (mialem kase zarobiona za lipiec:p).
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Luk »

ShadY_FCI pisze:(ktore koniecznie trzeba by bylo zalatwic przed wylotem, zeby bylo to pewne, bo wydac 400 zloty na nic tzn. nie byc na meczu to slaby interes[...]
Jakby to bylo takie proste to nawet bym o biletach nie wspominal :P

Jak chcecie miec pewne bilety mozemy jechac na Inter - Reggina tylko, roznice pomiedzy derbami Wloch a takim meczem czujecie chyba ? :)

Mysle, ze dla kogos kto mieszka niezbyt daleko Krakowa wyjazd sie zmaknie w okolicach 500 zlotych.

Bo tak 400 zlotych to mecz + samolot. Natomiast 100 zlotych to ewentualny dojazd do Kraka + jedzenie na miejscu w Mediolanie. W koncu to jeden dzien, zapychac sie nie bedziemy. A jak wspominales zwiedzac nic nie bedziemy, bo i czasu nie bedzie za wiele. Foty jakies se mozemy zawsze cyknac na polu, wszak takich atrakcji tez w Mediolanie nie brakuje.

Do tego przeciez na pewno mozna wziasc jakis prowiant na podroz wiec kolejne koszta odpadaja. Wydaje mi sie, ze 500 zlotych to max dla kogos kto mieszka niezbyt daleko Krakowa.

Ja z Szogo np. mielismy po prowiancie i na 10 godzinna podroz w dwie strony + caly dzien w Bratyslawie wydalismy po okolo. 800 koron czyli 80 zlotych.

Fakt, ze we Wloszech zycie jest "troche" drozsze, ale i czas spedzony na wyjezdzie bedzie krotszy. Bo wyjdzie nas 24 godziny z hakiem.

lukair
Quote of the week:
"The stars still shine bright. Yet something is different..."
F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: EL_CHINO »

Kurde, teraz rozmawiałem z moim tatą i pojade na 30%, bo trzeba się jeszcze zastanowić, bym dał znać gdzieś w styczniu tylko nie wiem czy nie za późno to będzie. Byśmy lecieli w dwójke, bo rzecz jasna jestem niepełnoletni :] .
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Bart »

Mam nadzieję, że wyjazd nie okaże się po raz drugi niewypałem i weźmie w nim udział sporo kibiców. Ja niestety dołączam się do grona osób mówiących: 'nie mogę, mama mi nie pozwala, nie mam kasy, może jak wygram w sts, mam maturę, boli mnie kolano itp' :P A problem jest taki: wybieram się w czerwcu do Monachium na MŚ, więc siłą rzeczy fundusze w lutym będą się wciąż pomnażały ;). Ale jako ze Monachium leży nie tak daleko Mediolanu, postaram się wybrać chociazby na San Siro. Bo ja działam stopniowo: w Mediolanie już byłem, teraz pora na San Siro, a w dalszej kolejności na mecz :wink:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: EL_CHINO »

To ja raczej nie bede miał takiego problemu z mundialem, ponieważ pojade do cioci do Niemiec, a z tamtąd tylko na autobahn i jestem na meczu ;)
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Bart »

No tak, ja też mam tam rodzinę, tylko że bilety+pobyt+dojazd z Gdyni do Monachium to nie jest mało...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: EL_CHINO »

To można dać później znać czy się jedzie, np. po nowym roku, czy jeszcze w tym? Bo to jeszcze dużo czasu, a w tym miesiącu było dużo wydatków, a w styczniu to bym miał jakby co.
speed86
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2005, 14:25
Lokalizacja: Tychy

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: speed86 »

Ja moge jechać na 100%. 8) Niestety kase moge wpłacić dopiero w styczniu. :( Jeśli ten wyjazd nie wypali to i tak w tym sezonie pojade do Mediolanu, choćby samemu, ale dopiero w maju, na ostatni mecz Interu na San Siro ze Sieną. Jakby ten wyjazd niewypalił to chetnych na wyjazd na mecz ze Siena prosze o kontakt przez gg:4154187.
FORZA INTER!
Jeśli sądzisz, że już gorzej być nie może zacznij się tłuc deską po nodze. Zobaczysz jaka odczujesz ulgę, gdy przestaniesz. :D
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Meti »

Gdzie sie mam zapisac? Bo jestem raczej zdecydowany na ten wyjazd. Mam nadzieje tylko ze nie bede mial w poniedzialek egzaminu, ale jak cos to go moze odpuszcze.

Czekam na dalsze info.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
araga

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: araga »

Podobnie jak kolega wybralbym sie na wyjezdzik na mecz ,tylko sie obawiam ze moge miec akurat jakis wazny egzam, a mecz raczej bedzie slabym wytlumaczeniem :smile: Pozatym mieszkam od Krakowa dosc daleko bo az pod Olsztynem ale to problem do rozwiazania, jeszcze musze przemyslec wyjazd, kase zawsze sie skombinuje :smile:
siciliana

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: siciliana »

Hej, też bardzo chętnie bym się wybrała, na początku października przeprowadzam się do Krakowa więc z dojazdem na lotnisko nie było by problemów. Z tego co wiem bilety dla pań są tańsze :D Jest inny problem: rodzice mnie nie puszczą w wyłącznie męskim towarzystwie :P
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: RoB »

siciliana pisze: Jest inny problem: rodzice mnie nie puszczą w wyłącznie męskim towarzystwie :P
To zabierz koleżankę :D i nie będzie problemu :wink:
siciliana

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: siciliana »

Niestety nie mam koleżanki będącej jednocześnie fanką Interu. Wogóle mam mało koleżnek interesujących się piłką nożną. Hmmm właściwie tak naprawdę zainteresowane są tylko dwie z czego jedna jest fanką Romy a druga Górnika Zabrze :D. Nie licząc mojej siostry która jest nieletnią fanką Juve... Może jednak kogoś uda mi się przekonać :D
brovar
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2005, 13:44
Lokalizacja: Wrocław

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: brovar »

Ja tez bym sie pisal na ten wyjazd, ale pod warunkiem ze wejsciwki beda zalatwione wczesniej. Troche szkoda wydac 500zl na transport do Mediolanu i nie zobaczyc meczu :P Jak zalatwicie bilety to lece na 99% bo siano mam i warto za nie spelnic jedno z marzen 8) Przydalaby sie tez jakas wieksza gromadka, a jak na razie wiekszosc osob pisze, ze by pojechala ale nie moze...
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Meti »

Jezeli ten wyjazd dojdzie do skutku to ja praktycznie na pewno jade
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Anonymous

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Anonymous »

Bylaby mozliwosc zalatwienia biletow wczesniej? To pytanie jest kierowane glownie do Sinisy chyba :-). Wydaje mi sie ze osoby chcace jechac juz teraz musialby wyrazic chec (ale nie tylko chcace tylko te ktore napewno pojada), zeby bylo wiadomo mniejwiecej ile osob pojedzie, ile biletow zalatwic (takze na samolot - bo bedzie trzeba zarezerwowac wczesniej). Chcialbym byc pewien czy odkladac kase na wyjazd - czy on napewno dojdzie do skutku (ale tylko wtedy gdy beda pewne bilety na mecz)... bo jak sie okaze miesiac przed ze jedziemy to przynajmniej ja.... w miecha 600-700 zloty nie skoluje... dlatego mysle ze trzeba by bylo wczesniej sie zadeklarowac, dowiedziec sie coz biletami itp.
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Richy »

Chetnie bym pojechał ale to dzień po mojej 18-stce więc raczej nie wykonalne :\.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Anonymous »

Z ciekawosci wszedlem na strone CentralWings i szukalem lotow.... z Wroclawia 12 lutego jest lot do Mediolanu.... za 99,50zł.... wiec wcale nie drogo (jak na samolot)... tylko powrot jest 14... wiec trzeba by bylo znalesc linie ktora ma lot do polski 13.... bo 2 dni spac w mediolanie to znacznie zwiekszaja sie koszty wyjazdu...
brovar
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2005, 13:44
Lokalizacja: Wrocław

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: brovar »

Wylot z wrocka by mi bardzo pasowal bo niedaleko mieszkam. Wszedlem na trone SKY Europe i oni maja powrot 13 lutego o godzinie 10 do Krakowa. Pozniej zerkne na inne tanie linie lotnicze, ale juz trzeba sie powoli zbierac do ogladania meczu :D
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Meti »

Ja bym wolal leciec z Krakowa niz z Wroclawia, mam blizej, a poza tym do Krakowa sa lepsze polaczenia niz do Wrocka.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Kujon »

ShadY_FCI pisze:Z ciekawosci wszedlem na strone CentralWings i szukalem lotow.... z Wroclawia 12 lutego jest lot do Mediolanu.... za 99,50zł.... wiec wcale nie drogo (jak na samolot
Niby wszystko ładnie tanio ale dolicz OPŁATY LOTNISKOWE bo na 99% tego nie uwzględnili....do tego bilety im wcześniej zamówicie tym taniej wyjdzie...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
mumin

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: mumin »

ja sie pisze na ten wyjazd.
poza tym jade juz lece w dniach 21-22 stycznia na mecz Inter-Palermo.
jezli ktos chce jakies pamiatki ze skalepu Interu to prosze o kontakt na GG(2755534).
lece z Wroclawia place 508 zl za 2 osoby w 2 strony
prosze o kontakt na gg osoby ktor moga mnie poinformowac jak najlpeiej kupic bilety na mecz.
pozdro
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Meti »

I co z tym wyjazdem? Robi ktos cos w tym kierunku bo jakichkolwiek informacji od dawna nie ma.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Anonymous

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Anonymous »

Przydalo by sie kiedys zorganizowac taki wyjazd np: zamowic autokar kibicow :P niestety przez najblizsze kilka lat niema szans niemam jeszcze 18-stki :wink: Ale spelni sie kiedys napewno to marzenie! Na moich oczach milan dostanie po dupie ! 8)
karoluch

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: karoluch »

Witam wszystkich!
W lutym wybieram sie do Mediolanu na 4 dni i tak sie sklada ze akurat w czasie mojego pobytu sa derby Wloch.Nie jade tam tylko dla meczu,co wiecej nie znalem wczesniej dokladnej daty derbow wiec jak sie dowiedzialem ze to akurat wtedy to prawie epilepsji ze szczescia dostalem.Bilety na samolot juz zakupione- 200 zlotych w obie strony na 3 tygodnie przed wyjazdem!!!Kto nie wierzy niech sparawdzi na www.Centralwings.pl. Brakuje mi tylko biletow na mecz.Stad pytanie do was:Jak najlepiej to zrobic?Przez Internet,przed meczem czy organizujecie zakup grupowo???
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Syjon »

Hmm przeca derby są 15.04.2006 czyli Kwiecień :?
Obrazek
Obrazek
karoluch

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: karoluch »

Syjon:jak w temacie...
Anonymous

Wyjazd na derby Wloch do Mediolanu!!! 12 Luty 2006

Post autor: Anonymous »

Syjon pisze:Hmm przeca derby są 15.04.2006 czyli Kwiecień :?
Ale tu chodzi o derby Włoch.... a te sa w lutym.
ODPOWIEDZ