Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

Panowie robi się ciepło, kończą się szkoły może warto zacząć myśleć nad zlotem kibiców na poważnie :) wydaje mi się że brakuje poprostu zdecydowania w tej kwestii... potrzebna jest mocna ręka i troche chęci. Największym problemem jest oczywiście miejsce ale tutaj również potrzebne jest zdecydowanie i należy ustalić jakieś miasto czy miasteczko a reszta powinna się dostosować :D Ja osobiście proponuje Włoszczowe bo łatwo dojechać i jest w miare w środku kraju... :D
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
fcp
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2007, 07:42

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: fcp »

Wpadnijcie 20-21 lipca do krakowa to sie jakis sparing zorganizuje z Polskimi kibicami Gialloblu  :]

;)
Ostatnio zmieniony 5 cze 2007, 08:13 przez fcp, łącznie zmieniany 1 raz.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: eKubaL »

fcp pisze: Wpadnijcie 20-21 lipca do krakowa to sie jakis sparing zorganizuje z Polskimi kibicami Gialloblu  :]
;)
Kiedy i gdzie? Bo jak dla mnie to nie ma problemu :D
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Jarek_FCI »

W Lublinie jest pub w którym są powieszone flagi Interu, zdjęcia itp Możnaby tam zorganizować zjazd.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

Ta, zamawiał gośc flagi w naszym sklepie, kiedy ten jeszcze istniał :)
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Jarek_FCI »

Ano właśnie dlaczego sklepu juz nie ma??
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

bo baba ktora z nami go prowadzila miała problemy psychiczne :P
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Orzeu »

co do Zjazdu to potrzeba nam kilku zdeterminowanych osób, które ustalą i zorganizują wszystko... co do miejsca to byłbym za centrum Polski... i sprawa wyglądała by tak, że trzeba by było to jakoś nagłośnić tzn. żeby jak najwięcej kibiców się o zjeździe dowiedziało. Ja jakby co się piszę na zjazd, o ile będzie on w zachodniej/centralnej Polsce.
Obrazek
misiek
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2007, 09:29

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: misiek »

A kiedy teraz jest najblizszy zjazd i gdzie? a moze jezdzi ktos do wloch?
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Jarek_FCI »

Narazie nie ma zaplanowanego zjazdu.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bart »

Mam nadzieję, że wreszcie coś ruszy. Wystarczy np. zorganizować spotkanie w pubie przy okazji, powiedzmy, Superpucharu, a na dzień następny zrzucić się na wynajem jakiegoś porządnego boiska. Grunt to chęci. Ja bym nawet chętnie pojechał chociażby na Śląsk.

A jeśli by nic nie wypaliło, to może spróbowałbym zorganizować coś takiego w Gdyni. Tylko musiałbym mieć pewność, że będzie trochę chętnych wpaść nad morze. :)
misiek
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2007, 09:29

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: misiek »

ja bym wyjechal do wloch na ich mecz ta atmosfera .... achhh nie zastopiona. Rowniez w polsce moze wyjanac boisko i sobie pograc a potem na piwko. Mozna tez zebrac sie aby obejrzec mecz na wiekszym ekranie ;)
misiek
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2007, 09:29

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: misiek »

nigdy nie bylem na taki zjezdzie ma moze ktos jakis filmik, fotki lub potrafi mi opowiedziec jak tam jest? moje gg : 3968039
Ostatnio zmieniony 6 lip 2007, 21:34 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

Taki zjazd jeszcze sie nie odbył?
Ostatnio zmieniony 6 lip 2007, 21:34 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
misiek
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2007, 09:29

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: misiek »

ej no ludzie to trzeba sie postarac zeby tak izjazd sie odbył
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Ty nam tu nie będziesz mówił co trzeba zrobić :!: Nie widzisz,że większość osób mam na myśli takich którzy się udzielają na tym forum iż pracują,studiują, uczą się itp....więc na pewno nie będzie łatwo takie spotkanie zorganizować to po pierwsze a po drugie problemem będzie miejsce zlotu,zjazdu czy jak wy to tam nazwiecie :]
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Grant
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2007, 14:20

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Grant »

Witam wszystkich

Zwracam się do Was kibiców z Wrocławia z propozycją realizacji pionierskiego pomysłu rozgegrania amatorskiego turnieju Ligi Mistrzów, który odbyłby się 28 lipca w sobotę na boisku ze sztuczną murawą przy SP 75 na Kozanowie. 5 zawodników + bramkarz. Bramki "trójki" (takie jak do piłki ręcznej). 
  Wiem, że oraganizowane są mecze pomiędzy kibicami różnych europejskich klubów. Sam ostatnio zorganizowałem dwa mecze pomiędzy Realem Madryt, którego jestem kibicem, a Barceloną. Wiem, że podobne mecze organizują kibice Milanu i Juventusu oraz Liverpoolu i Man Utd. Może warto pójść z tym pomysłem trochę dalej turniej.
Jestem na etapie szukania chętnych kibiców różnych europejskich klubów. Jeśli uda wam się zorganizować i zebrać przynajmniej 6 graczy, chcących zagrać w barwach ukochanego klubu to świetnie. Obecnie swoje uczestnictwo potwierdziło 6 drużyn: Real Madryt, Barcelona, Man Utd, Śląsk Wrocław i Juventus, kóry wystawi, aż dwa składy. Zajmie nam to cały dzień. Zacząć grać planuje od 10 rano.

Plan tego przedsięwzięcia wygląda tak:
1. zbieramy drużyny (mam nadzieje, że uda się zebrać łącznie 8)
2. losujemy grupy
3. gramy każdy z każdym mecze 2 razy po 10 minut
4. potem faza pucharowa i dalej do finału
5. to jest  turniej dla zapaleńców, kochających swój klub, więc jest to walka o prestiż i frajdę ze zwycięstwa :)

Tak więc piszcie w tym temacie czy jesteście zainteresowani taką inicjatywą i czy uda wam się zebrać skład.
ODPOWIEDZ