Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
Kula_FCI
Posty: 105
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:15
Lokalizacja: Horyniec-Zdrój / Kraków
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Kula_FCI »

Witam wszystkich kibiców Interu Mediolan, powiem to tak jestem kibicem od kilku dobrych lat i wiem ze Inter ma wspaniałych kibiców ale też są najmniej zorganizowani na swiecie ludzie jeszcze nei udąło nam sie nawet zrobić ogólnopolskiego zjazdu kibiców, zawsze jest za mało chętnych, a wymówki sa takei że chajcu brak, albo czasu ja tego nei rozumiem, ja meiszkam w małej miejscowości i nei moge w tej sprawie nic zrobić, ale apeluje do ludzi z wiekszych miast a kraków, Wawa, Wrocław, zorganizujmy sie w kocu, spotkajmy i pokażmy jaka jestesmy siłą bo przeciez dla wielu z nas inter jest jak religia, czekam na wasze opi
nie!!!! Forza Inter!!
Ostatnio zmieniony 31 sty 2007, 23:15 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Forza Inter!!!!!!!!!
dury
Posty: 2
Rejestracja: 1 lut 2006, 12:39
Lokalizacja: Rzeszów

Zjazd kibiców

Post autor: dury »

To generalnie nie ejst zly pomysl, tylko ze musi byc jedna(lub kilka) osob ktora pociagnie ten caly pomysl. Bo inaczej wg mnie nie da rady.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

do tego trzeba organizatorów takich jak Ci od wyjazdu na macz z Artmedią bo tak to ja jestem za Katowicami, wy za Wawą albo Wrockiem......itd... a termin to już wogóle abstrakcja :mrgreen:
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

No to bobo nie jesteś sam, możemy sami sobie zorganizować w Katowicach, choć mieszkam od nich 40 km. Jeszcze jest tu paru z Katowic i okolic. :mrgreen:
Kula_FCI
Posty: 105
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:15
Lokalizacja: Horyniec-Zdrój / Kraków
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Kula_FCI »

A moim zdnaiem najalepszym meijscem na taki zjazd byłby Kraków jest w centralnym miejscu i łatwo sie tam dostąc, Duzo kibiców Interu jest ze Śląska a do Krakowa z tamtąd ni ejest aż tak daleko wiec apel do ludzi z Krakowa pomyślcie gdzie by mozna było coś takiego zorganizować!!!!
Forza Inter!!!!!!!!!
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Zjazd kibiców

Post autor: Suhy »

Pomysl jak najbardziej dobry. Biorac pod uwage to, ze juz chyba wszyscy mieli takowe spotkanie (Lazio, Milan, Roma) tylko nie my. Co do miejsca i terminu to nie ma sie co przejmowac, bo wszystkim sie nie dogodzi. W koncu Polska to nie Rosja, czy Chiny, gdziekolwiek by sie nie odbyl to wiecje niz 10 godzin malo kto spedzi w pociagu. Najlepsza pora według mnie to wiosna , a doladniej 15 kwietnia (mecz z Milanem). A miejsce jest mi obojetne, najlepiej takie miasto w, ktorym jest najwiecej kibicow Interu.
Obrazek
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Zjazd kibiców

Post autor: Wacik »

W sumie to pomysł bardzo dobry zwłaszcza ze teraz sa ferie zimowe .Ja pewnie bym sie pisał na taki zjazd ale tylko gdyby był w Krakowie bo nie mam możliwości dojazdu na przykład do Warszawy .Takimi miejscami mogły by być np Rynek Głowny (ale to lepiej jak zrobi sie cieplej) :szal: :flaga: :inter: :love:
Obrazek
Kula_FCI
Posty: 105
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:15
Lokalizacja: Horyniec-Zdrój / Kraków
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Kula_FCI »

No racja wiosna to dobry czas a do tego derby Mediolanu to juz całkiem jazda, załątwic meisce na oglądanie meczu, wynajac jakiś bar czy coś w tym stylu, racja ze wszystkie kluby od dawna maja takie zjazdy, a my niestety jestesmy w tyle ! Wiec bierzmy sie za robote ! Forza Inter!!
Forza Inter!!!!!!!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Woo-cash »

W sumie tez sie oisze na takie cos ale mi ogolnie blizej do Katowic niz do Krakowa ale czego sie nie robi dla ulubionej druzyny :D heh...zbiezmy sie w taka wyjeb... grupe to w gazetach o nas napisza :lol: :lol: :lol:
Ogolnie niezly pomysl jak bedzie wszystko dopiete na ostani guzik to postarm sie aby mooja skromna osoba pojawila sie na takim zjezdzie :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
kuba13

Zjazd kibiców

Post autor: kuba13 »

mi to tam wali jestem z wawy ale moge jechac nawet do katowic lub krakowa jak ktos jest prawdziwym fanem to pojedzie chocby na drugi koneic polski
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Oczywiście już dawno chciałem taki zjazd zorganizować, ale nic z tego nie wyszło .... Na początku to wolałbym się spotkać właśnie w Katowicach - bo tam mi najbliżej , później przy kolejnych zjazadach można by było omówić kolejne :wink: - najlepiej właśnie byłoby zorganizować sobie zjazdy gdzieś koło siebie, gdyż na pewno jak już mielibyśmy wszystko omówione , miejsce (np.Kraków) itp to później nikogo by nie było .... A tak to przynajmniej będzie jakaś szansa , zwłaszcza, że będzie w okolicach swojego zamieszkania :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Tutek
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2004, 19:51
Lokalizacja: Wrocław

Zjazd kibiców

Post autor: Tutek »

Rzeczywiście, większość kibiców włoskich zespołów miały już zjazdy, na pewno to tifosi Lazio, Romy i Milanu. Mi pasuje każdy termin i każde miejsce w Polsce, nawet mogą być Suwałki :wink: i chętnie się na to piszę. Jak by to było jeszcze połączone z oglądaniem jakiegoś meczu Interu, to myślę, że byłoby naprawdę super.
Obrazek
INTER PER SEMPRE
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zjazd kibiców

Post autor: BoLoNsKi »

Akurat w klubie Inter Mediolan na stronie epuls.pl mielismy zamair zorganizowac taki zjazd :) Wszystko miało odbyć się w Katowicach :) Zresztą sam mieszkam przy Katowicach i mi było by najwygodniej ;)
Wydaje mi się że najlepiej by było zorganizować to w wakacje i w jakimś dużym mieście :)
Forza INTER!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Kula_FCI
Posty: 105
Rejestracja: 18 sty 2004, 12:15
Lokalizacja: Horyniec-Zdrój / Kraków
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Kula_FCI »

Widze ze zaczyna to wzbdzać zainteresowania. Ja myśle tak do wakacji to troche za daleko, ale termin przypadajacy na jakis meczyk Interu który moglibyśmy wspólnie poogladac to by mi się podobało. Wiec apeluje do ludzi z Krakowa pomyslcie gdzie u was mozna by było cos akiego zorganizowac!!! Forza Inter!!!
Forza Inter!!!!!!!!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

JA jednak chciałbym zwrócić się o prośbę do tych fanów - którzy są chętni na zjazd do Katowic, na niedzielne Derby Włoch :!: Czy byłby ktoś wstanie załatwić nam lokal (najlepiej ktoś z Katowic :wink: ), nie ukrywam, że spotkałbym się z paroma ziomami przy browarku, którzy kibicują Internazionale (bo u mnie na placu kicha :| ).

Podobno jest kilka takich miejsc do których można by było wstąpić i pokibicować - Behemot (nie wiem czy dobrze wypisałem nazwe tej knajpki) i "13".
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Wiedziałem , że tak się skończy, dużo sięgadało na początku a teraz nikogo nie ma :| Ja mimo wszystko postaram się przyjechać do Katowic z moim odwiecznym rywalem kibicem Juve :D do pubu "13".

Nie moge opuścić takiego meczu :twisted: i Fooorza Nerazzurri :)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Andy, to jak już tam będziesz to rezerwuj pub na mecz z Milanem, bo do Katowic mam ok. 40 km więc skusiłbym się przyjechać, choćbyśmy mieli oglądać we dwóch. Musze jeszcze porozmawiać z moimi wychowawcami, pewno bym przyjechał z ojcem albo bratem :twisted:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Atmosfera w pubie była wspaniała , co prawda nikt nie brał udziału w żadnym dopingu, tylko odbywały się rozmowy na poszczególne tematy :wink: Ogólnie to było spoko - nie mogłem narzekać, dopóki właśnie Ci kibiece (którzy z początku byli mili) później to się jednak zmieniło :evil: Mam nadzieje, że i następnym razem, tym razem ktoś z forum wybierze się razem ze mną by obejrzeć poczynania Nerazzurri.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Andy ja jestem bardzo chętny, na wiosnę gdy będą derby mediolanu to trzeba odnowić temat i podać dokładny adres owego Pubu, kto nie przyjedzie niech żałuje.
P.S. Obym to nie był ja :wink:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Nie chce mi się czekać zbytnio do wiosny :D , a takie spotkania na pewno są świetne i miłe :smile: .Może nie teraz , ale w meczu LM przeciwko Ajaxowi - podobno mecz leci na Polsat Sport :roll: nie wiem czy to prawda, jeżeli ktoś jednak byłby chętny się na niego wybrać to proszę mi napisać na GG (4344506) :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Zjazd kibiców

Post autor: Nasir »

ja bym sie chetnie ale raczej nie katowice. mysle ze krakow bylby najlepszy. a kiedy jest ten mecz z ajaxem??
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Zjazd kibiców

Post autor: Jarek_FCI »

Inter gra z Ajaxem 22 lutego czyli w środę za tydzień.
internazio
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2006, 18:16
Lokalizacja: Kraków

KRK

Post autor: internazio »

Jeśli odbedzie sie cos w Krakowie to ja jestem bardzo chętny!! Najlepiej w weekend.....wiec LM odpada.... :((
C'e solo L'Inter
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Jeszcze raz chciałbym zakomunikować, kto nie ma Polsat Sport Extra, a chciałby zobaczyć mecz naszych piłkarzy w LM i mieszka w okolicach Katowic to zapraszam do pubu "13" :!: Ja jak najbardziej na to spotkanie już się przygotowuje :D i mnie tam na pewno nie zabraknie 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

Dzisiaj na forum milanu przeczytalem ze w ostatni weekend byl zlot. Podobno spotkali kilku juventinich i odbyla sie jakas walka. Podobno jeden z kibicow druzyny z Serie B zaczal wrzucac na milanistki i dostal w pysk. Z tego co pamietam jest to ten gosc, ktory byl w sporcie w tvp w dzien ogloszenia wyroku w sprawie calciopoli.
temat na forum juventusu: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... c&start=15

i milanu: http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.p ... 243ab11658

Zdecydowanie najlepszy jest moment zamkniecia bramy na kłódke rowerową oraz fakt ze glowny bohater ze strony juventusu nic rzekomo nie pamieta  :-D
Ostatnio zmieniony 28 sie 2006, 17:47 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Shady »

i poraz kolejny mozna to powiedziec...

Juventusowi "gratulujemy" KIBICÓW
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: klusek »

Ljarro pisze: Podobno jeden z kibicow druzyny z Serie B zaczal wrzucac na milanistki i dostal w pysk.
Dodam tylko, ze wspomniany kibic jest takze moderatorem na forum Juve, majacym przy tym problemy z pisaniem nazw "pewnych klubow" z wielkiej litery :lol:.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bart »

To dopiero akcja, brawo Juventini! Nie od dziś mam wrażenie, że co po niektórym wysoko postawionym z Juvepoland należy się świeczka ['].

A'propo bicia. Ostatnio bodajże swiergot na forum Juve grozi klsmkr'owi 'niespodzianką'. Jako że niemal co roku spędzam wakacje 10 km od Łężeczek (miejsca ich corocznego zlotu), zaczynam się bać :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

Bart pisze: A'propo bicia. Ostatnio bodajże swiergot na forum Juve grozi klsmkr'owi 'niespodzianką'.
To ten gosc od oswiadczenia ? To sie nie dziwie.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: RoB »

Może ustawkę mieli ?  :lol:

A ten swiergot wbija się na pilka.pl pod innym nickiem udając milanistę i przy każdej okazji wrzuca na Inter. Nieźle ma koleś zrytą czapę.   :lol:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2006, 19:14 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ