Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: klusek »

Bart pisze: A'propo bicia. Ostatnio bodajże swiergot na forum Juve grozi klsmkr'owi 'niespodzianką'.
Ja jestem spokojny, nie zrobia mi niczego bez uprzedniego wydania oswiadczenia :wink:.
RoB pisze: A ten swiergot wbija się na pilka.pl pod innym nickiem udając milanistę i przy każdej okazji wrzuca na Inter.
A o tym nie wiedzialem :lol:.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

klsmkr pisze:
Bart pisze: A'propo bicia. Ostatnio bodajże swiergot na forum Juve grozi klsmkr'owi 'niespodzianką'.
Ah ta biurokracja ;)
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: .Imperatore. »

Ja bym zrobił zlot jeszcze nawet w tym roku najlepiej w Łodzi bo to srodek Polski podobno :P a ja jestem z pomorza :| niech dadza terminarz t o mozna  by coś skołowac
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Internazionalista »

ja tez bym wpadl na taki zlot tylko gdzies tak w lipcu sierpniu ;P
Ostatnio zmieniony 24 lis 2006, 16:33 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Tak tylko, ze to wszystko sie tak latwo pisze :P A zorganizowac to juz jest ciezej. Swoja droga to szlak mnie trafia jak wchodze na strony romy, milanu, juve czy lazio i oni maja regularne zloty, wyjazdy na mecze fan cluby itp..  a my nic, wielkie NIC!! :(

Smutne to...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Woo-cash »

Bo jakos mamy slomiany zapal !! Panowie apeluje do wszystkich aby w tym roku jakby nawet ch**j na ch**u stal to musimy zorganizowac jakies wspolne spotkanie. Najlepiej to jakbysmy zaczeli myslec o takim spotkaniu wlasnie teraz a nie wymyslamy cos na szybko "za piec dwunasta". Wiec czekam na propozycje :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: RoB »

Jeśli już ktoś się tu wpisuje to lepiej żeby takie propozycje i chęć organizacji miał. Bo takie pisanie, że trzeba, że inni tak robią NIC NIE DA.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Rob masz racje, ale droga wspolnego dialogu moze w koncu znajdziemy jakies rozwiazanie. Niestety w naszym gronie nie ma chyba jakiegos dobrego organizatora ( sam nigdy nie probowalem tej roli...), ale moze cos wymyslimy. Niechce wypisywac koejnych swoich marzen czy zyczen, ale za 2 lata stulecie naszego ukochanego klubu... Trzeba cos do tego czasu zrobic.  :flaga33:

Forza Nerazzurri :-)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: RoB »

Takie dialogi to trwają mniej więcej od dwóch lat, z mniejszymi lub większymi przerwami. A co z nich wynikło wiemy.  Największa bolączka to brak osoby, która podjęłaby się zorganizowania tego. Jeśli  by ktoś taki był to podał by miejsce/czas i na pewno pare osób by się zebrało.   
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Woo-cash »

Wymyslec miejsce i czas to jest najmniejszy problem. Problem stanowi to zeby zebrac do kupy osoby chetne na takie spotkanie. Bo jeden powie ze mu nie odpowiada dane miejsce drugi ze mu mama nie pozwoli itd itp. Wiec z takimi osobami nawet nie ma sensu rozmawiac. A miejsce i czas bedzie trzeba omowic z osobami ktore bylyby pewne na 100%. Trzeba zorganizowac sie i jak najszybciej cos wymyslec. Mamy cala zime na rozmyslanie i wybor odpowiedniego miejsca i czasu. Mi ogolnie pasuje kazde miejsce w Polsce ale najlepiej jakby taki zlot sie odbyl w Katowicach lub Lodzi. :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Orzeu »

Jeśli zjazd miałby się odbyć gdzieś blisko WLKP to bym się najprawdopodobniej pisał.
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

No i tutaj są problemy, bo nie wszyscy mają transport albo są porozrzucani po różnych częściach Polski... Powinniśmy wszyscy napisać prywatną wiadomość, każdy aktywny user, do jednego z moderatorów i podać z jakiego jest województwa a wtedy podałby statystykę i tam gdzie jest najwięcej userów w danym rejonie zrobić zlot, wtedy większość bądź wszyscy z tego obszaru zapewne by się pojawili, a drudzy zaś mogą zorganizować coś w swoim rejonie bądź przyjechać do 'wybrańców'... coś mi się wydaje, że najwięcej jest hanysów ;) Choć to też może być niewygodne, bo to w końcu powinienen być ogólnopolski zjeździk, hanysy jakby co to jestem za katowicami (jakoś dojade pksem ;) )
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

EL_CHINO pisze: hanysy jakby co to jestem za katowicami (jakoś dojade pksem ;) )
Z kierej strony za Katowicami? :P

FcInter.pl ostro szykował sie do założenia oficjalnego fanklubu w Polsce, do zjazdów, wyjazdów na mecze... Zgłosił sie kolo co miał to zorganizowac wszystko ale od dwóch miesięcy chyba troche odłożył tą sprawę na dalszy plan i wątpie że jeszcze coś wypali... :(

Statystyki FcInter.pl(czyt. najczęściej odwiedzanego polskiego portalu kibiców Interu :P) jasno mówią, że najwięcej wchodzi na strone ludzi ze Śląska:

1. śląskie 12.86 %
2. kujawsko-pomorskie 6.17 %
3. mazowieckie 5.62 %
4. małopolskie 4.98 %
5. wielkopolskie 4.66 %
6. dolnośląskie 3.85 %
7. pomorskie 3.82 %
8. łódzkie 3.80 %
9. zachodniopomorskie 3.06 %
10. podkarpackie 2.23 %
11. lubelskie 1.59 %
12. warmińsko-mazurskie 1.52 %
13. podlaskie 0.75 %
14. opolskie 0.71 %
15. lubuskie 0.24 %
16. świętokrzyskie 0.07 %
17. nierozpoznane 0.03 %

Dane naliczane są od kilku miesięcy. Wcześniej mazowieckie było na 2-gim miejscu. Co nie zmienia fakt, że ze Śląska wchodzi 2 razy więcej kibiców niż z kujawsko-pomorskiego czy mazowieckiego. W rankingu naliczanym od 5 dni (nowe statystyki wtedy założyłem :lol2: ) także prowadzi sląskie z niewielką przewagą nad mazowieckim. Później o połowe mniej wejść ma małopolskie.

W rankingu miast także najwięcej bandy jest z Katowic, później Bydgoszcz i Warszawa.

Nie widze więc zatem innej możliwości na ewentualny pierwszy zjazd niż Katowice :P
Ostatnio zmieniony 28 lis 2006, 18:27 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
// >> www.FcInter.pl << //
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Ha wiedzialem, ze kuj - pom jest niezle :D

Moze byc Slask :P Z kuj - pom duzo ludzi wiec pewnie kilka osob by sie zebralo zeby od nas pojechac na slask:P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

A więc jak najbardziej śląsk ;) tylko najlepiej na jakieś derby mediolanu, albo Roma-Inter, bądź co bądź finał LM INTER-???  hehe :P Tylko teraz to już sie biorę to na serio, bo ostatnio to jakoś miałem się z Andym wybrać na mecz, a lipa była... bo też coś wyskoczyło nie tak, a teraz kolo w wojsku siedzi, może ktoś się pofatyguje i napisze kiedy gramy kolejny mecz np. z Romą albo Milanem? Bo już z góry trzeba sobie ustalić ten dzień za 'święty' ;)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Orzeu »

eee na meczyk ?? Ja myślałem, że to ma być jakiś wakacyjny zjazd - piwko, jakiś meczyk w pubie, nad jeziorkiem cuś w tym stylu, a Wy mi tu wyskakujecie z Katowicami... ja się nie piszę na to w takim razie ;p
Obrazek
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Orzeu nie rob problemow :D

Chociaz ja tez myslalem bardziej o wakacyjnym 2-3 dniowym zjezdzie:P Piwko, pileczka, moze jakies archiwalne mecze Interu :-) Takie cos chyba by bylo lepsze :D
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Orzeu pisze: Ja myślałem, że to ma być jakiś wakacyjny zjazd - piwko, jakiś meczyk w pubie, nad jeziorkiem cuś w tym stylu
piwko, meczyk i jeziorko większość ma co roku, a nie wiem czy w lato znajdziesz jakiś mecz Interu w TV, mamy się spotkać jako grupa kibiców czyli rzecz jasna pokibicować trochę, pokrzyczeć itp. bez ludzi którzy ciągle śmieją się z naszego klubu itp. itd. i oczywiście w większej grupie
a Wy mi tu wyskakujecie z Katowicami... ja się nie piszę na to w takim razie ;p
No tylko bez takich mi tu ;) Nie chcesz się na to pisać no to przykro mi bardzo, w WLKP coś załatw to też będzie dobrze i nie zapomnij przesłać zdjęć, a jakiś kibiców musisz znaleźć.
5. wielkopolskie 4.66 %
Ciao! :P
Ostatnio zmieniony 28 lis 2006, 20:50 przez EL_CHINO, łącznie zmieniany 1 raz.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bart »

Katowice to ostatnie miejsce do jakiego chciałoby mi się jechać, ale jak już byście coś w końcu zorganizowali to bym się poświęcił. ;) Oby, oby.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Szycha »

No ty Bart masz chyba najdalej do Katowic. Ja bym się na taki zjazd zorganizowany pisał i mogę dodać, że z Poznania będzie nas 2 jeszcze Kowal  :szal:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: RoB »

Wiedziałem, że tak się to skończy. Licytowanie się na miejsce itp  :roll: Jeżeli to ma być zjazd ogólnopolski to raczej wypadałoby żeby to była Polska centralna. Jeśli miałoby to być w lato to też dobrym pomysłem byłby Bałtyk. Katowice ? a może Sosnowiec ?  :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Faktycznie zawsze problemem była miejscowość...Szkoda,że jak dotychczas nic nie wypaliło w tym kierunku, ale według mnie wszystko jest już jasne - Gaszka podał statystyki i wiadomo w jakim mieście mielibyśmy się ewentualnie spotkać...są to Katowice - mało tego jest tam pare knajp,które już odwiedziłem (właśnie na oglądaniu takich meczy :P) i nie widze problemu aby coś miało niewypalić.Co prawda jestem teraz mało osiągalny :-x, ale na taki wypad się pisze...tylko teraz kwestia meczu...na jaki mielibyśmy ewentualnie pójść i oczywiście ustalenie terminu :piwko: Napisze tyle do końca stycznia mnie nie ma :!: Chyba,że w międzyczasie trafi się jakiś urlopik :-D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ljarro »

Troche niektórzy odbiegli, albo nie rozumieją tematu. Zjazd jest raczej ogólnopolski, co jest wyraźnie napisane w pierwszym poście. Jak mieszkańcy Slaska chca sie umowic na mecz i piwo, to założcie sobie temat w ktorym o tym porozmawiacie. I kieruje to do El_Chino i Andy'ego :P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Hmmm... Ogólnośląski zlot kibiców Interu , jak to dumnie brzmi, nieprawdaż?  :lol3:
21/01/2007 Inter Mediolan  - Fiorentina
04/02/2007 Inter Mediolan  - As Roma
11/03/2007 Inter Mediolan  - Ac Milan
15/04/2007 Inter Mediolan  - Palermo (o ile Palermo będzie grało jak dotychczas)

To takie małe propozycje, Andy byłbyś dostępny któregoś z tych dni?
Bądź jakie byście (chętni) proponowali? Jest sporo czasu do tych meczy więc cos powinno z tego wyjść.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 15:34 przez EL_CHINO, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Z Fiorentiną jeszcze nie wypali,ale już na mecz z Romą jestem przygotowany :-D (no chyba,że nie uda mi się dotrwać do tego czasu po imprezie wyjścia do cywila :pijaki: :P).Ale jak najbardziej się na te spotkania począwszy od 4 lutego pisze - teraz trzeba by było zobaczyć czy te spotkania pokaże canal+ sport :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Czyli z tego co rozumie to by mialo byc takie jednodniowe spotkanie na jakis emczyk tak?
W sumie to od czegos trzeba zaczac :-)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Dokładnie byłoby to tylko spotkanie na jeden mecz,choć nie koniecznie na tym musi się skończyć :wink:
Widze,że jest kilka osób ze Śląska nie ma chętnych do zorganizowania takiego zjazdu śląskich "INTERZYSTÓW" dlatego ja się postaram wszystko załatwić (pomimo,że jestem poza zasięgiem :P).

A więc przejdźmy do rzeczy: pierwsze spotkanie miałoby się odbyć 4 lutego 2007 roku, właśnie w tym dniu Inter będzie podejmował As Romę czyli obecnego v-ce lidera Serie A :!: Miejsce spotkania : MacDonald :D Pub w którym mielibyśmy ewentualny mecz obejrzeć : "13" .Ktoś chętny na zjazd :?: Pisać, udziele wszelkich informacji
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

A dlaczego w Katowicach zjazd miałby nie być ogólnopolski? Jeśli najwięcej ludzi jest ze sląska, to na pierwszy zjazd to województwo jest idealne. Później jak się już posmakuje 'zjazdowej' atmosfery można spróbowac np. w Warszawie - bliżej środka Polski. Jednak jako że to pierwszy zjazd warto zrobić go w miejscu, z którego wchodzi najwięcej userów, aby na takim zjezdzie pojawiło się kilkanaście osób.

Jeśli Andy zobowiąże się coś załatwić to można na stronie dać info o tym temacie i dołożyć do tematu sonde, gdzie ma odbyć sie pierwszy zjazd i wpisać kilka miast. Ale tak jak mówie, na pierwszy zjazd K-ce są idealne. Pogadam jeszcze z Bobogolem - on nie jest w wojsku i mieszka w Katowicach więc może on będzie miał jakieś informacje o pubach czy nawet cenie noclegów dla osób, które nie byłyby w stanie po meczu dojechać do domu z róznych powodów :pijaki:
// >> www.FcInter.pl << //
Bossiu
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2004, 22:56

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bossiu »

Jak dla mnie KTW bomba :) jak do lutego zdaze sie obronic to jeszcze po piwku postawie :D pozdro z wodzislawia slaskiego :D :D :D
It is not for us to forecast the future but to shape it !
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Musze pogadać z kolesiem co chciał robić oficjalny fanklub i był ponoć już po rozmowie z prawnikiem. Może jeszcze wróci do swojego pomysłu, a miał w planach nawet wyjazdy na San Siro  :roll: Szkoda Andy że jesteś w tym wojsku, ale moim zdaniem najciekawiej byłoby na Milan się spotkać w marcu. Jest gwarancja że będzie meczyk na c+. Do marca to Andy będzie w chacie i może coś wspólnymi siłami zorganizujemy xD Czekam cały czas aż bobogol coś napisze w tym temacie.
Bossiu pisze: pozdro z wodzislawia slaskiego :D :D :D
Pozdro po sąsiedzku z Pszowa:P
// >> www.FcInter.pl << //
ODPOWIEDZ