Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

coooz, napisze wam tak jak napisalem Gaszce na gadu:

Piachu (17:42)
no to robimy impreze....
Piachu (17:42)
co...? hmmm
Piachu (17:42)
13 najlepsza chyba
Piachu (17:42)
mozna pozbierac zapisy i caly klub ase zarezerwowac
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

bobogol pisze:
13 najlepsza chyba
Także mi się tak wydaje iż "13" to najodpowiedniejsze miejsce, pomimo,że już nie raz słyszałem skargi i zażalenia na temat tego miejsca...Do marca zbytnio nie chce mi się czekać :P, wolałbym już się spotkać w lutym i od tego spotkania zacząć nasze zjazdy śląskich Interzystów :ave: :szal: na pewno emocji nie zabraknie,zwłaszcza iż Roma o coś jeszcze walczy, a Milan :milanlol: no cóż zostawiliśmy nieco w tyle :flaga:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Moze faktycznie lepiej zaczac od mniejszych zjazdow:P Nie wiem czy dał bym rade przyjechac na jeden dzien tylko, ale jak ktos by zabral sie z kuj - pom to moze wtedy. Jak sie dopnie wszystko na ostatni guzik to wtedy pomyslimy :-)

Ile ten pub pomiesci ludzi? Zeby warto bylo go wynajmnowac :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Wizard pisze:
Ile ten pub pomiesci ludzi? Zeby warto bylo go wynajmnowac :P
Jest na tyle miejsca żeby spokojnie mogło do niego wejść z 35 fanów Nerazzurri :piwko: Przynajmniej tak mi się wydaje, naokoło są porozmieszczane tv i gdzie byś się nie obejrzał to widziałbyś wszystko.Na sali jest bodajże około 7-8 telewizorów...oczywiście moge się mylić dawno już tam nie byłem :P
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Kowal »

Z mojej strony też moge dodać,że na jedniodniowy wypad bylo by ciężko ale coś by się wykombinowało  ;-) Moge jeszcze dodać,że jeśli puszczaja mecz Interu na zywo to staramy sie z Michem iść na ten mecz  ;-) Wcześniej już zostało wspomniane że może lepiej z początku zacząć od mniejszych spotkań Interistów :wink:
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: RoB »

Apropo  zjazdów w Katowicach. Też byli w tej słynnej 13-nastce  ;-)  

http://www.sslazio.pl/index.php?go=zlot3

Jeżeli planujecie meczyk i do domu, to raczej nikt spoza Śląska się nie pojawi.   :wink:
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 22:18 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Wiedzialem, ze gdzies juz slyszalem o tym pubie :P
Dziwne, ze kibice Lazio zamiast zorganizowac zlot w trakcie meczu swojej druzyny to ogladali Nerazzurrich, ale coz :P Ich wybor :D
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Po takiej wspaniałej passie nie można tego tak zostawić...już apeluje do kibiców ze śląskach abyśmy się spotkali w pubie na meczyku i razem mogli pokibicować drużynie Nerazzurri :szal:.Terminy już zostały podane i nie wykluczone,że wkrótce (za 2 miesiące) spotkamy się przy pifku :P,zwłaszcza teraz kiedy nasi piłkarze prezentują dość profesjonalny football :-D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: and1 »

Przepraszam ale czyżby był zjazd w Katowicach :?: Kiedy ;>
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Jarek_FCI »

Przeczytaj poprzednie posty.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: and1 »

No oki czyli 4 Luty, Katowice pasi oczywiście :D Niedaleki Racibórz więc spoko, ciekawe tylko jak z powrotem będzie meczyk się skończy koło 22.30 więc może być różnie i z jednodniowego zjazdu zrobi się dwudniowy :)

Ja się na to pisze :) Czekam na bliższe info
Jakby co moje gg:9053676

Pozdro z Raciborza
Obrazek
se7en
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:31
Lokalizacja: Katowittz

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: se7en »

Planuję przyjechać do pubu "13"
nie wiem o ktorej przyjechac czy robicie wczesniej itd
aha i zaznacze ze przyjade autem.
Obrazek

Diamo un taglio a questa storia.
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Niech ktos napisze dokładniej co do tego zjazdu :) Na Slasku jest dosc sporo kibicow INTERU wiec napewno chetnych by sie znalazło na taki zjazd :) Weic jak najbardziej jestem za wypadem do Katowic do pubu ,,13'' :flaga33:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Widze,że zainteresowanie wzrasta :o .... co mnie oczywiście cieszy (tylko jest jedno ale...).Chciałbym na takim spotkaniu się znaleźć,ale doszły nowe plany i wszystko może się zawalić.Nie owijając w bawełne - siedząc w tym wojsku bardzo dużo myślałem i naszły mnie myśli (może dla niektórych samobójcze :/) aby pozostać na żołnierza nadterminowego :!: To są na razie plany i pewnie wszystko okaże się w ciągu zbliżających się 12 dni (gdyż tyle zostało mi do końca zasadniczej służby wojskowej...nie licząc urlopu na którym obecnie przebywam).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Andy, w największym skrócie napisze- nie rób mi/nam tego, znowu wyjdzie na to że nie potrafimy się zebrać. :|
se7en
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:31
Lokalizacja: Katowittz

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: se7en »

w takim razie kto bedzie z tego forum? jakas lista?
nie chce tam być sam albo z kumplem ktory idzie ze mną.
Obrazek

Diamo un taglio a questa storia.
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Ja z bratem sie zjawie oboje jestesmy kibicami INTERU :) Wiec teraz czekamy na reszte ......
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Łatwo się mówi...najpierw to trzeba by było iść do tej "13" i zagadać tam z kelnerką,że planujemy zrobić sobie taki zjazd i czy byłaby możliwość obejrzenia meczu właśnie w wyżej wymienionym pubie :!: Jeżeli pójdziecie na żywioł to nic z tego może nie wyjść :(,a spotkać się najlepiej by było gdzieś w okolicy Mc Donaldu :D jakieś pół godziny przed meczem.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Jesli ktos mieszka w centrum Katowic lub okolic to moze obadac jakby wygladała sprawa z ta "13" i z ogladnieciem meczu :) Jesliby nie wypaliła "13" mozna pomyslec o innej knajpie ...... I oczywiscie tak jak Andy napisał fajnie byłoby spotkac sie wczesniej przed meczem ....... :)
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Nasir »

A na na jaki ten mecz sie wybieracie?? Bo ja tesh chetnie bym sie wybral, chociaz nigdy nie bylem w katowicach;) niech ktos miejscowy dogada wszystko i potem sie zobaczy, ilu bedzie chetnych. Ja sie pisze na to, jesli mi ktos powie, jak dojsc do tej 13 z dworca PKP:p, albo jak mnie ktos odbierze z pociagu. a to mialoby byc tak tylko powiedzmy do 23 i potem do domu, czy jakies inne rozrywki sa przewidziane??
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Nasir pisze: A na na jaki ten mecz sie wybieracie??
Planujemy już na zbliżające się spotkanie z As Romą 4 lutego :-)
Nasir pisze:a to mialoby byc tak tylko powiedzmy do 23 i potem do domu, czy jakies inne rozrywki sa przewidziane??
Raczej ograniczamy się jedynie na spotkaniu w barze na meczyku i każdy pójdzie w swoje ślady...do domu czy gdzie tam będzie miał ochote :P.Jeżeli taki zjazd dojdzie do skutku (powiedzmy kilkanaście razy,wtedy będziemy mogli się zastanowić nad dłuższymi wypadami :D).Co do spotkania to nie byłoby problemu jak już pisałem,można się spotkać na dworcu czy tam przy Mc'Donaldzie :piwko:

Nasir a skąd jesteś :?:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Nasir »

Ja jestem z Kielc, ale obecnie mieszkam w Krakowie.
Szkoda za na 4 luty, bo ja mam 5,6,7, egzaminy, wiec raczej nie dam rady. A mowia, ze nauka na odbre Ci wyjdzie...eh...
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Do ewentualnego zjazdu zostały dwa tygodnie a nadal nic nie mamy... Rozwiązania są dwa: albo ktoś z Katowic lub okolic dowie się jak wyglądałaby sprawa z tą '13' bądź popyta w innych miejscach (szczególnie licze tutaj na bobogola i Andego), albo przenosimy termin zjazdu na derby z Milanem i liczymy że wtedy coś wypali. Ja nie moge obiecać, że przyjadę bo nie miałbym jak wrócić. Chyba że ktoś z okolic Wodzisławia, Rybnika czy Raciborza wybierze się samochodem i zgodzi sie mnie zabrać :P Z dojazdem do Katowic problemów bym nie miał.
// >> www.FcInter.pl << //
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

u mnie jest podobna sytuacja jak z Gaszką, z dojazdem do katowic nie mam problemow, ale musiałby ktoś oprowadzić gdzie jest ta '13' i jakiś transport spowrotem, by się przydał... chyba żebym sam jechał autem to dam znać, ja jestem z okolic Jastrzębia (Pawłowice).
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Ja bym to widział tak, że się całą ekipą spotykamy np. o 14 i przed wieczornym meczem można jeszcze się poznać i pogadać. Ja znów jestem z okolic Wodzisławia(Pszów).
// >> www.FcInter.pl << //
pythonas
Posty: 9
Rejestracja: 7 sty 2007, 01:44
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: pythonas »

Witam wszystkich..:) ja bardzo chętnie wybral bym sie do katowic choc jestem z krakowa:P ALe mam pytanie jest ktos moze z krakowa badz okolic????????? Wtedy moglibysmy sie jakos zoorganizowac i wybrac razem!!!!!!! :szal:
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Nasir »

Ja teraz mieszkam w KRAKOWIE. Ale kiedy w koncu jest ten zjazd? Bo na 4 luty nie dam rady. dzien pozniej mam już egzaminy.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007, 20:02 przez Nasir, łącznie zmieniany 1 raz.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Lepiej byłoby sie spotkac na meczu z Roma  :piwko: Ktos napisał zeby dopiero na mecz z milanem hmm realnie patrzac mecz z nimi to mecz o ,,pietruszke'' :milanlol: a Roma na chwile obecna jest o wiele lepszym przeciwnikiem :) Wiec osobiscie sadze ze 4 luty byłby najlepszym dniem :) Tak jak Gaszka napisał najlepiej byłoby spotkac sie wczesniej ( np na dworcu w Katowicach ) a pozniej wspolnie isc do ,,13'' :szal:
pythonas
Posty: 9
Rejestracja: 7 sty 2007, 01:44
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: pythonas »

Nasir no to moglibyśmy sie zgadac przed samym wyjazdem i umowic gdzies. Razem bysmy sobie pojechali. Tyle ze jesli byloby to 4 lutego tez nie dam rady. Jak bedzie coś pewnego to pisac. Ja sie pisze na taki zjazd!! POzdrowka
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
se7en
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:31
Lokalizacja: Katowittz

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: se7en »

wielce niezdecydowani, pod dworcem sie mozemy spotac, wiem gdzie klub ma miejsce i łatwo trafimy z dworca.
pytanie, robimy czy nierobimy? 14.00 to nie problem, najwazniejsze by w ogole było chociaż 6-7 osób, i ktoś kto by mogl podskoczyć do "13" i spytać o rezerwacje 2-3 stolików.
Obrazek

Diamo un taglio a questa storia.
ODPOWIEDZ