Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

Specjalny wyslannik bobo melduje:
STS otwarty na propozycje... pani za barem ładna. piwo tyskie i zywczyk itp stosunowo tanio. lokal do zarezerwowania nawet na dwa dni wczesniej . do 20osób.
powiedzcie ktorego my dokladnie z roma gramy?
teraz ustalmy miejsce spotkania liste osob i szturmujemy!

Forza INTERRnazionaleee!
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Wiedziałem,że można na Ciebie liczyć :brawo: ,jeżeli się nie myle to gramy z Romą 18 kwietnia (jest to środa) środek tygodnia troche lypnie :neutral: ,ale mam nadzieje,że nie przeszkodzi nam to w zorganizowaniu zjazdu...Data może się jeszcze zmienić,wiem,że na sports.it coś o tym meczu pisało,że mógłby się odbyć 11 bądź 15 kwietnia,ale ręki sobie uciąć nie dam :P.Więc ja na pewno pisze się na takie spotkanie :!: Spotkać byśmy się mogli koło Mc'Donalda chyba najlepsze miejsce no i może każdy wie gdzie to jest...a jak nie to koło przystanku tramwajowego to także niedaleko :)

Ps.Myślę,że niebawem będzie można umieścić info na stronie głównej odnośnie tego zjazdu :-D i licze na ogromne zainteresowanie,przynajmniej z 10 musi nas tam być :-)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2007, 12:10 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Jest jeszcze troche czasu ale powinienem byc, choc boję się tylko o transport bo to środek tygodnia i nie wiem czy bede miał transport, więc musze pogadac z kim trzeba zawczasu a nie na ostatnią chwilę, aby lipy nie było. Moje szanse wyceniam na 90%, szkoda że to nie np. sobota, ale sądzę że może byc to ciekawszy (większe zainteresowanie) mecz niż derby mediolanu ;)
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

Ja, Andy, Chino, Gaszka (?) i co dalej...?

STS do dyspozycji nawet w tygodniu także to nie będzie jakiś problem.

Chino skąd Ty jesteś?
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Pawłowice k. Jastrzębia Zdroju.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

coś marne zainteresowanie :/...jak jest do zorganizowania zjazd to nie ma chętnych...ale znowu jak pubu nie ma to ludzi jest jak mrówek :!: CO się z wami dzieje :!: Zachęcamy Was do takiego przyjazdu na meczyk,bo to naprawde będą niezapomniane emocje (Bart coś może na ten temat powiedzieć).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

Ja to odpadam juz na starcie. Mieszkam we Włocławku więc troche km do przebycia bym mial :| Poza tym to jest srodek tygodnia, a ja jestem w klasie maturalnej wiec nie moge sobie pozwolic na 2-3 dni nieobecnosci..

Jednak mam nadzieje, ze cos dojdzie do skutku i bedzie to bodziec do kolejnych spotkan.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Wizard »

i wyszlo cos?
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Niestety nie...za małe zainteresowanie,choć miesiąc czy nawet dwa przed meczem wiele osób wyrażało zainteresowanie a jak przyszło co do czego to nagle nikogo nie było :neutral:.Jednak ja bym jeszcze nie przekreślał szans na takie spotkanie.Mamy przecierz jeszcze finał Coppa Italia Inter-Roma w którym to na pewno nie powinno zabraknąć emocji :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bart »

No niestety, łatwe to nie jest, z tym że ja robiłem szeroko pojęte werbowanie poprzez maile, gg i newsa. Nie ma łatwo z tymi ludźmi, a na forum coś mało osób zagląda. Jak uda mi się przed rewanżem w finale Coppa pozbyć się gipsu, spróbuję coś zwołać jeszcze. Co do relacji- no nie udało się, a to przekładałem, a to czasu brak, teraz mam go aż za dużo, ale za późno raczej.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: ferii »

Nigdy nie byłem na taki zjędzie i jestem bardzo ciekaw jak to wszytsko wygląda moze ktos był z  was ??
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Ibanez »

Witam wszystkich interistów!!! Pierwszy raz udzielam sie na forum i jestem jak najbardziej chętny na zjazd! Miejsce jest mi OBOJETNE oby tylko były jeszcze inne osoby chetne... Ja jestem z Wrocławia i proponuje najpierw kibicom z tego miasta sie spotkac i pogadac o zjezdzie w cztery oczy, a nie przez internet. Nie wiem ile osob tu jest z Wro ale prosze o odpowiedzi na mojego posta i ustawimy sie kiedys (jak najszybciej) na rynku na piwku i pogadamy:]. Takie spotkanie napewno przyblizy realizacje wiekszego miedzymiastowego spotkania. Tak wiec do dzieła panowie i panie. Wezmy sprawe w swoje rece! Pokazmy ze potrafimy! FORZA INTER!!! Pozdrawiam i czekam na odp
Ostatnio zmieniony 2 maja 2007, 15:08 przez Ibanez, łącznie zmieniany 1 raz.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: dzielik »

Jakby człowiek był jeszcze pełnoletni, to by problemów nie było, a tak to marne szanse...A już szczególnie marne szanse, gdy zjazd miałby być gdzieś dalej niż tyle, ile mogę przejechać tramwajem:)Ale z tego co się orientuję, to wielu tutaj jest już dawno pełnoletnich, to i zjazd już dawno powinien się odbyć, a tu nic:( Musicie poczekać 2 lata to i jeden chętny wam przybędzie:) pozdrawiam
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Lamatico »

Hehe chłopie masz ten sam problem co ja. Rodzice to utrapienie nastolatków  :lol2: ale co tam odbijemy sobie kiedy ukończymy "18 lat".
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

Chłopaki nie pękajcie!!! ściema że wyjazd na wycieczke szkolą... dajcie rodzicą kartkę do podpisu z zezwoleniem na max zmyłkę :P i się uda :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: dzielik »

hehe mocna ściema by była:) Nie wiem czy na moje serce;D Ale i tak co sie odwlecze, to nie uciecze czy jakoś tak i prędzej czy później gdzieś się z wami wybiore. Bo to, że będę dalej za interem nie ulega wątpliwości, jest kwestia czy będę miał z kim się wybrać:)
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: 3kropki »

Moze zrobimy tak.
W wakacje jest bardzo dużo czasu, a wtedy można jechać wszędzie!
Najlepiej Kraków(duże miasto itp.)
W sierpniu napewno duzo osób by się spotkało, chociaż na 3 dni pod namioty.
Drugą sprawą  jest to, że każdy z nas kibicuje komu innemu w Polsce ja np. GKS Jastrzębie, a ktoś inny Katowice czyli pewne nieporozumienie!
Trzecia sprawa Chino napisz do mnie na gg: 5170053.
Mieszkamy blisko więc moze zrobimy zlot gdzies u nas xD
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

3kropki pisze:
Drugą sprawą  jest to, że każdy z nas kibicuje komu innemu w Polsce ja np. GKS Jastrzębie, a ktoś inny Katowice czyli pewne nieporozumienie!
Jakie nieporozumienie? tutaj jest wiele osób które kibicuja różnym klubom w Polsce i zadnych nieporozumień niema... jezeli jestes jakims kibolem to lepiej żeby Cie nie było na takim zlocie bo tam bedzie liczyl sie Inter a nie Lech czy Legia czy Widzew...
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: 3kropki »

Wiem wiem.
Uwierz, że 50 osób może być spokojnych, ale 5 już może bluzgać itp.
Choć w sumie to każdy będzie w koszulce Interu więc nawet sie nie dowie:)
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

3kropki pisze: Wiem wiem.
Uwierz, że 50 osób może być spokojnych, ale 5 już może bluzgać itp.
Choć w sumie to każdy będzie w koszulce Interu więc nawet sie nie dowie:)
No niewiem czy tak bedą bluzgac... Shady, Kowal oszczędzicie mnie Lechici? :P ale mam Master Snaka (Legioniste) to moze jakos damy rade :lol3:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: 3kropki »

Dobra jak tam wolisz, ale zobaczysz sa w Polsce ludzie i debile...
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Ciekawe do której grupy można przyrównac GKS Jastrzębie ;)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

3kropki pisze: Dobra jak tam wolisz, ale zobaczysz sa w Polsce ludzie i debile...
Wsrod kibiców Interu niema debili ;) a jezeli juz sie jakis trafi to go wspólnie uciszymy :P
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007, 16:19 przez Globus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: 3kropki »

skoro tak to jadę...:D
Obrazek
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Mora »

3kropki pisze: Uwierz, że 50 osób może być spokojnych, ale 5 już może bluzgać itp.
3kropki pisze: sa w Polsce ludzie i debile...
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania 10% polskich kibiców Interu to kretyni i debile :?: Albo w dzisiejszy , upalny dzień za długo przebywałeś na słonću , albo wierzysz w jakieś stereotypy ,jakoby wszyscy kibice , bez wyjątku, byli bezmózgimi idiotami napierdalającymi się przez 24 godziny na dobę :shocked:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Lamatico »

Globus pisze: Chłopaki nie pękajcie!!! ściema że wyjazd na wycieczke szkolą... dajcie rodzicą kartkę do podpisu z zezwoleniem na max zmyłkę :P i się uda :)
Globus to jest myśl  :lol2: musze sie zastanowić  :-D
Globus pisze: Jakie nieporozumienie? tutaj jest wiele osób które kibicuja różnym klubom w Polsce i zadnych nieporozumień niema... jezeli jestes jakims kibolem to lepiej żeby Cie nie było na takim zlocie bo tam bedzie liczyl sie Inter a nie Lech czy Legia czy Widzew...
Co do tej kwestii to raczej nieporozumień bym się nie spodziewał. Ja jestem za GKS-em Bełchatów, ShadY, Kowal, Michu i... już nie pamiętam kto  :lol2: za Lechem, Grzybek za GKS Jastrzębie EL CHINO za Górnikiem Zabrze itd i jeszcze w sprawie polskich klubów między mną, a którymś z "delikwentów"  :lol3: wyżej wymienionych do żadnych sprzeczek nie doszło
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

Dokladnie Matico! ja mam wielu kumpli z którymi widze sie codziennie i pije z nimi codziennie piwko... chodzimy razem na imprezy i gramy razem w piłke... ogólnie to są najlepsi moi kumple za którymi bym w ogien skoczył i są za Wisła, Lechem, Widzewem! czesto sa docinki po przegranym meczu ktorejs z druzyn ale ja wiem kim oni sa i sie kłocimy o te kluby na maxa razem pijac piwo i tak bedzie pewnie zawsze :P wiec mysle ze na takim zlocie nie bylo by problemow :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
MardOk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:02

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: MardOk »

Globus pisze: ogólnie to są najlepsi moi kumple za którymi bym w ogien skoczył i są za Wisła, Lechem, Widzewem!
za Lechem???? Kto jest Glob za Lechem???:):):)
TYLKO INTERNAZIONALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Globus »

MardOk pisze:
za Lechem???? Kto jest Glob za Lechem???:):):)
Alvaro jest za Lechem :)  sorki za OT
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
3kropki
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007, 14:40
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: 3kropki »

Dobra spoko.
Chino ty siedź cicho:P
Ja czekam na bliski zlot...
Obrazek
ODPOWIEDZ