Zjazd kibiców

Rozmowy o kibicach Interu...
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

se7en  skoro wiesz gdzie miesci sie ten pub to moze bys wpadł do niego i popytał jakby wygladał sprawa z meczem i stolikami w tym dniu :) Jesli wypad dojdzie do skutku napewno z bratem wpadne na 100% tylko co z reszta kibicow ???? Czas leci wiec pisac kto sie by zjawił ..... :)
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: dudu »

kuzwa nieudzielam sie tu zaduzo ale czytam praktycznie wszystko skusilbym sie na to takze ale jestem na etapie pisania pracy inz i wielkimi krokami obona tej pracy wiec jesli nie bede jej mial w okolicach 4 lutego to sie pisze na ten zjazd ;] FORZA INTER
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Bart »

Hm, a może ktoś by mnie przenocował? To bym przyjechał, w końcu ferie, po sesji. :P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Mam nadzieję że pojawi się w końcu Andy (albo ktoś inny kto już zarezerwuje) i napisze oficjalnie o której się spotykamy ( bo miejsce najlepiej PKP) i komu będzie pasować ten przyjdzie, a okolice Katowic powinny się wstawić, a ja mam małe szanse na własnytransport, ale dokładnie dam znać w okolicach 1 lutego.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Jeśli nie pojawi się Andy to szanse zorganizowania zjazdu będą nikłe, choć już teraz są nikłe bo zostało mało czasu a na stronie nie ma jeszcze newsa o wszystkim... i pewnie nie będzie bo czas goni a nie damy jeden dzień przed meczem. A tak można by było napisać nie nazywając tego jeszcze "zjazdem" a na pierwszy raz może tylko "spotkaniem" to byśmy nazwali i by było git. A tak lipa. Zapewne trzeba będzie przełożyć, ewentualnie na miejsce dotrze kilku kibiców, ja jeszcze nie wiem co ze mną, ale bez jeśli nikt nie będzie mógł mnie zabrać ze sobą po drodze to też raczej nie wpadnę.
// >> www.FcInter.pl << //
se7en
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:31
Lokalizacja: Katowittz

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: se7en »

BOYS@N pisze: se7en  skoro wiesz gdzie miesci sie ten pub to moze bys wpadł do niego i popytał jakby wygladał sprawa z meczem i stolikami w tym dniu :)
ja mam swój prywatny problem, ktory mogę wyjaśnic na zywo :/
Obrazek

Diamo un taglio a questa storia.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Witam po 9 miesięcznej przerwie :!: Panowie mamy dokładnie 5 dni na zebranie się do kupy i zorganizowanie takiego "zlociku" :P.Jak wiadomo nie miałem zbytnio czasu aby wybrać się we wcześniejszym terminie do wspomnianej "13" wiadomo z jakich względów...do domu wróciłem dopiero wczoraj (REZERWA :D).Z miłą chęcią pooglądałbym sobie meczyk w towarzystwie fanów Nerazzurri,ale musze mieć 100% odpowiedzi kto będzie a kto nie,bo jeżeli ja (przykładowo) pojade tam dzisiaj i się dowiem że będzie możliwość zarezerwowania sobie miejsc, nadejdzie niedziela,przyjade i nikt się nie zjawi to takie coś nie ma sensu :/
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Ja Andy jak Cię poinformowałem smsem, wybieram się swoim transportem, okolice Jastrzębia Zdroju mogę zabrać kogoś za małym pobraniem ;) Jakby był ktoś chętny to PW.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

El Chino ile to dla Ciebie małe pobranie :P Bo jeśli się wybiorę to tylko z transportem, najlepiej z kimś z okolic Wodzisławia czy Rybnika (jestem z Pszowa), ale Jastrzębie też obleci :yes2:
// >> www.FcInter.pl << //
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Wiec do listy dopiszcie jeszcze 2 osoby :) Mam nadzieje ze spotkamy sie gdzies wczesniej koło dworca lub w innym miejscu ..... na małe co nie co apozniej dopiero do ,,13''
jaworek
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2006, 12:17

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: jaworek »

Przyjedzcie do Katowic kto moze a ja was odbiore !!!!!!!!!!!! MAM SUPER PUB Z TELEBIMEM , jest to najwiekszy club bilardowy w POLSCE  !!!!!!!!!!!! mozecie organizowac zjazd  ja w pubie wszystko zalatwie!!!!!!!!!!:D  serioo  jak cos 695110110  nawet fajnie sie spotkac na INTER--roma
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

jaworek pisze: Przyjedzcie do Katowic kto moze a ja was odbiore !!!!!!!!!!!! MAM SUPER PUB Z TELEBIMEM , jest to najwiekszy club bilardowy w POLSCE  !!!!!!!!!!!! mozecie organizowac zjazd  ja w pubie wszystko zalatwie!!!!!!!!!!:D  serioo  jak cos 695110110  nawet fajnie sie spotkac na INTER--roma
Nie sądzę, aby na ślepo iść na twoją propozycję, zwłaszcza że mecz już zaniedługo, moze innym razem, a tak to wygląda mi to na jakiś podstęp :]
jaworek
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2006, 12:17

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: jaworek »

EL_CHINO pisze:
Nie sądzę, aby na ślepo iść na twoją propozycję, zwłaszcza że mecz już zaniedługo, moze innym razem, a tak to wygląda mi to na jakiś podstęp :]
hehehhe ja chcesz    jak tu wierzyc w pL  rozumie :P
Ostatnio zmieniony 31 sty 2007, 23:19 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

A ja się zainteresowałem. Oto ten klub: www.mario-bilard.pl

Jest w Mikołowie, niedaleko Katowic, więc busem łatwo można dojechać.
// >> www.FcInter.pl << //
jaworek
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2006, 12:17

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: jaworek »

No i spotykamy sie w K-ce  i  ja prowadze dalej  bez problemow. Pub jest w Mikołowie czyli 25 min.  od Katowic ale zeby bylo latwiej  moge spotkac sie w katowicach i pozniej jedziemy busem 25 min. i jestesmy na miejscu  czyli Mikołów , mila atmosfera pewny i do tego super PUB
Ostatnio zmieniony 31 sty 2007, 23:26 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

13 jest zabita dechami i zamknieta na glucho

a mario to jest od mojego kumpla taty, Błażeja Legierskiego... wiec nie wiem czy Ci wierzyć mistrzu ;)
Obrazek
jaworek
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2006, 12:17

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: jaworek »

Bolonski a gdzie mieszkasz?? :D pozdro

No wiesz  bobogol moze to byc od nie wiem komu ja moge zalatwic miejsca  i wogole pewne miejsce na mecz  wiec  co Ty sadzisz to Twoja sprawa , ja tez mam wtyki  i  to nie male  pozdrawiam FORZA INTER
Ostatnio zmieniony 31 sty 2007, 23:27 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Nasir »

Qrde ja teah chce jechac, ale w poniedzialek mam egz :( jesli ten zjazd dojdzie do skutku, to niech ktos z obecnych machnie kilka fotek i rzuci na forum.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Moim zdaniem i tak nie wypali, bo jest już za późno. A jeśli nawet to będzie tylko kilka osób, gdyby wcześniej był załatwiony klub to dałoby się info na stronę i więcej ludzi o tym by się dowiedziało. A tak lipa. Zostało tylko kilka dni, a nadal żaden klub nie jest załatwiony.
// >> www.FcInter.pl << //
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Przeciez to nie musi byc zlot na 40 osob :/ zacznijmy od spotkania w 6-8 osob a w przyszlosci myslmy o czyms wiekszym :) A sadze ze te 6-8 osob sie tu uzbiera patrzac na wpisy na forum :) Dzis mozna jeszcze o tym wspomniec na czacie w trakcie meczu wiec nie sadze by było tak zle :) Niech ktos da znac jak wyglada sprawa z tym pubem w Mikołowie ?? Andy czekamy na wiesci od Ciebie ...:)
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Nom wiadomo mały zjazd można zorganizować dla samych forumowiczów. Chodzi mi o to, że teraz już nie damy info na stronę bo za późno jest i narobi się bałaganu. Ja nie wiem czy wpadnę, ale raczej nie bo nie miałbym jak wrócić do domu ;(
// >> www.FcInter.pl << //
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Nie widze zadengo problemu z tym zeby dac info na strone :) Gosciu z Mikołowa proponuje nam swoj lokal wiec dac namiary na niego na strone i kto da rade ten sie zjawia :) Zreszta to nie ma byc zlot tylko zjazd posiedziec ogladnac mecz itd ( i tu bynajmniej nie chodzi o zlot ogolnopolski bo o tym mozna pomyslec w przyszlosci :) Sledzac to forum to mozna zauwazyc ze duzo jest fanow z Slaska ... :) I napewno chetnych sie znajdzie :)
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Gaszka »

Można dać info na stronę, jeśli wszystko będzie załatwione. Inaczej będzie jeden wielki burdel.
// >> www.FcInter.pl << //
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Aktualnie się wybieram do Katowic...w poszukiwaniu dla nas lokalu...Jeżeli nie "13" to może inny...Bohema :?: Nie wiem czy większość słyszała,ale tam także istnieje (a przynajmniej była taka możliwość przed moim pójściem do woja,spotykali się tam fani Barcelony :P).Jeżeli to nie dojdzie do skutku to będzie jednym słowem LIPA :x,3majcie qciuki :D abyśmy mogli w niedzielny wieczór spotkać się przy pifku i pokibicować swojej drużynie :ave:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Powinniśmy dać jeszcze czas do jutrzejszego dnia, bo niby '13' jest zamknięta, ale Andy próbuje coś innego wykombinować, jutro powinny być rozpatrzone wszystkie propozycje i wtedy dać pod wieczór newsa na stronie, Tylko żeby jutro podać informację gdzie mogłoby się odbyć spotkanie, gdzie i kiedy zbiórka (najlepiej PKP, bo większość wie jak tam trafić).
BOYS@N
Posty: 63
Rejestracja: 15 sty 2007, 11:23

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: BOYS@N »

Czy ktos wie jak sie maja sprawy co do niedzieli ???
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Niestety nic z tego nie wypali...wszystko już jest pozajmowane,ale nie wszystko jeszcze stracone :roll: ponieważ odwołali niedzielne spotkania Serie A i mamy szanse się jeszcze spotkać, trzeba tylko znać date i godzine meczu (wtedy trzeba by było jak najszybciej pognać do pubu i zarezerwować sobie miejsca).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: EL_CHINO »

Co do zjazdu tego w Katowicach, jeśli Andy będziesz miał jakieś pomysły to napisz do mnie sms'a, bo wyszło na to, że przez dłuższy okres nie mam neta i nie wiem kiedy się pojawi :] Pozdrawiam.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: bobogol »

yyyy no tego ten bohema jest zamknieta do 29.03 bo jest remont.
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zjazd kibiców

Post autor: Andy »

Bobogol mecz jest co prawda w kwietniu,ale nie ma czasu zwlekać z czekaniem aż nam pub otworzą....proponuje STS koło Mc'Donaldu :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
ODPOWIEDZ