Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: InterNH »

Ja od ponad dekady chodzę na mecze Hutnika.W tym sezonie wszystkie u siebie plus jeden wyjazd ;]
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: yoda79 »

Zaczynałem od meczu Stomil Olsztyn-Zagłebie Lubin w 1994. Od paru lat jeżdżę na Wisłę mimo,że mam blisko 600 km do Kraka. Ale zawsze warto,nawet jak Wisełka przegrywa.
JJJBG!
Forza Inter!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Czyli jak najpierw byles za Stomilem a teraz za Wislą?? jakbys mogl wytlumaczyc bo jestem ciekawy
Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: MarcoPolo »

Oczywiście jak obrazek poniżej wskazuję jako człowiek urodzony w Rudzie jestem raczej skazany na Ruch od małego : )
mecze? ostatnio coraz rzadziej nie wiem czemu...
do najbardziej udanych zaliczam mecz w Bytomiu z Polonią czy wielkie derby na Śląskim przy około 40 tysiącach fanów
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Dzonyy »

yoda79 pisze: Zaczynałem od meczu Stomil Olsztyn-Zagłebie Lubin w 1994. Od paru lat jeżdżę na Wisłę mimo,że mam blisko 600 km do Kraka. Ale zawsze warto,nawet jak Wisełka przegrywa.
JJJBG!
Forza Inter!
A skąd jeździsz ?
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: yoda79 »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Czyli jak najpierw byles za Stomilem a teraz za Wislą?? jakbys mogl wytlumaczyc bo jestem ciekawy
Na Stomil zabierał mnie ojciec,Wisła to mój wybór,choć nie ukrywam,że jestem "telefonikowcem"-i nie wstydzę się tego,byłem na Groclinie gdy Wisełka przegrała 0:4 i na Koronie gdy wygraliśmy w takim samym stosunku i jeszcze parę innych meczyków mam w pamięci,gdy na żywo z R22 oglądałem Wiślaków.
@ Jestem Hardkorem
Nosi mnie po Polsce - dojeżdżam aktualnie z Mrągowa (uczciwie przyznam,że w Sosnowcu nie byłem,trochę to zbyt skomplikowany dla mnie numer z biletem na mecz i pociąg) i to mój wybór-parę lat temu do Kraka miałem dużo bliżej,ale życie przynosi różne niespodzianki.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Mam podobną sytuacje bo mnie ojciec i wujek zabierali na Górnik Łęczna ale mój wybór padł na Motor. Szczerze mówiąc na wyjazdy zacząłem jezdzic powazniej od tego sezonu(Zabrze, Nowy Sącz,Stalowa Wola) wczesniej to tylko 2x Pruszków, Stalowa. Smak zwycięstwa mojej drużyny ostatni raz poczułem w kwietniu :lol2:ale kto chodzi na mecze wie, że nie liczy sie tylko pozytywny wynik ale dobra zabawa szczegolnie na wyjazdach :pijaki:
Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: MarcoPolo »

ŻĄDZIĆ to sobie może,bo Ruch rządzi...

a co do tematu to chyba nie dużo wniosłeś i takie napinki zostaw sobie na co innego przecież to nie forum Rudy Śląskiej, a Interu Mediolan.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: WTF »

Od czasu do czasu czyli kolo 3 czasem 4 razy w sezonie pojawiam się na meczach Widzewa. Ostatni mecz, na którym byłem to spotkanie ze Zniczem w maju gdy świętowaliśmy awans do ekstraklasy, którą nam pzpn ukradł ale to inna sprawa. Jeśli chodzi o wyjazdy to nie byłem mimo iż, kilkakrotnie się nad tym zastanawiałem.    
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

yyy jakies dziwne jest twoje podejscie do chodzenia na mecze swojej drużyny, szanuje to ale nie rozumiem czemu chodzisz kilka razy na sezon możesz to wyjasnić? i zachecam do jezdzenia na wyjazdy bo to naprawde niesamowite przeżycie i nie ma co sie zastanawiac:)
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: WTF »

Wynika to z braku czasu:(  w weekendy zazwyczaj pracuje, a w tygodniu jak jest mecz to na uczelni trzeba na laborkach siedzieć lub jakieś koło pisać. Znajduje czas na tyle i jestem zadowolony, że mogę tyle. Uwierz lub nie ale chętnie chodziłbym częściej, a co do wyjazdów to jestem coraz bardziej przekonany jeśli czas i okoliczności pozwolą to może coś się z tego urodzi:)
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
76andre
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, 19:40

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: 76andre »

Artur300 pisze: Jestem kibicem Legii od 1982 (fajne były czasy) Zwiedziłem kilkanaście stadionów w kraju i mimo upływu lat dalej mnie to kreci...
No proszę a już myślałem, że na Ł3 jestem jedyny co ma serce w barwach czarno-niebieskich ;-). Teraz mamy kiepską atmosferę na (L) ale może to się zmieni... ale "zgody" z Juve nigdy nie zaakceptuję i mam ją w nosie.
Pozdro dla innych stadionów.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Minister »

76andre

Rozglądaj się po avatarach a znajdziesz jeszcze kogoś z Łazienkowskiej.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Ewentualnie podpisach ;) Kilka nas na Legii się znajdzie.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: Chodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

Zgadza się ;)
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, 12:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek
vviktorek
Posty: 119
Rejestracja: 5 cze 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Chodzicie na polskie stadiony?

Post autor: vviktorek »

Panowie to czy w takim razie bo z tego dobitnie tak wygląda mieszkacie w Warszawie ? jesli tak to udzielać się w temacie "mecze interu w Warszawa"! Pisać pisać pisać to sie zgrupujemy! (sorry za oftop) A tak zeby cos w tym poscie napisac w temacie to ja nie chodze cyklicznie na zaden polski stadion! Tak miedzy bogiem a prawda to chyba wiecej razy byłem na Giuseppe niz na jakims jednym Polskim stdionie ;)
Jest Jeden Klub.. Jest Jedno Życie..
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: Chodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

na mnie nie licz, prędzej na śląskie spotkania mogę iść, gdyż mieszkam w Siemianowicach Śląskich :P
ObrazekObrazekObrazek
Faflik
Posty: 140
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:59
Lokalizacja: Jaworzno-Pieczyska

Odp: Chodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Faflik »

Ja się tu nie wypowiadałem jeszcze :D ja uczęszczam na mecze mojej Szczakowianki Jaworzno nieprzerwanie od 8 lat i już trochę zjeździłem za klubem, a jakimś tam dziadkiem nie jestem :P moje zdanie jest taki kto nie jeździ ten nie wie co traci ;)
ODPOWIEDZ