Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ferii »

właśnie wracam z derbów Rzeszowa i to co robią policjanci na meczach to jest paranoja !!
jak można trzymać psy przy barierkach które\re im sie wydzierają z rak a jeszcze stoją ich nie daleko dzieci !!
na prawdę jak to zobaczyłem to aż strach w oczach !!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Jaro »

To ja też się pochwalę  :lol2:  http://odra.wodzislaw.pl/zdjecia/index. ... aodra      http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3503 ... .html  A teraz już tak bardziej związane z tematem to w niedziele wybieram się na Ruch - ODRA  :love:

                                                                      :inter: :szal: :flaga:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Dzonyy »

Widze że wszędzie stadiony modernizują/budują. Jeszcze żeby tylko poziom polskiej piłki się polepszył to jestem na każdym meczu :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: MiRas. »

nosiadek1920 pisze: RUDA SLąSKA RUCH CHORZOW :)


ANTY KSG
Jeszcze jeden taki bezsensowny wpis na tym forum i będzie wypad. Nie pomoże nawet to, że jestem kibicem Ruchu.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: kjuska »

Ja to już się nie moge doczekać Jaga-Wisła w sobote :D
Against Modern Football
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

kjuska pisze: Ja to już się nie moge doczekać Jaga-Wisła w sobote :D
I Legia-Lech. Do tego w piątek derby Łodzi, tydzień później derby Krakowa. Dobre meczyki będą w najbliższym czasie.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ulis »

Ehh mimo, że jestem z Widzewa to tylko od czasu do czasu chodze na mecze. Zwykle z nudów z chłopakami. Nie wielbie tak bardzo Widzewa jak moij kumple z dzielnicy, ale oni wiedzą o tym :P Dla mnie polska piłka nie istnieje i wogóle nie interesuje mnie ona. O polskich stadionach mogę się wypowiedzieć obiektywnie, że bydło bydło i jeszcze raz bydło. Rzadko widziałem na meczu Widzewa jakieś rodziny. Każdy boi się krzesełkiem w łeb dostać :P Mam uprzedzenie do boisk, jak i kibiców, a wszystko to przez polską piłke i style gry w tej lidzeeee... Tylko CALCIO !!! :)  :flaga33:
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Ulis pisze: Dla mnie polska piłka nie istnieje i wogóle nie interesuje mnie ona. O polskich stadionach mogę się wypowiedzieć obiektywnie, że bydło bydło i jeszcze raz bydło. Rzadko widziałem na meczu Widzewa jakieś rodziny. Każdy boi się krzesełkiem w łeb dostać :P Mam uprzedzenie do boisk, jak i kibiców, a wszystko to przez polską piłke i style gry w tej lidzeeee...
Bez urazy, ale nie masz zbytniego pojęcia na ten temat jeżeli tak piszesz, kierujesz sie stereotypami. Aktualnie zadymy na stadionach się nie zdarzają, a jeżeli już coś się dzieje to bardzo rzadko jakieś tam drobniejsze pojedyńcze incydenty.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2008, 12:17 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Dzonyy »

Ciekawe gdzie się krzesełkami rzucają :) Raz na troche czasu się zdarzy jakaś burda i wszyscy już myślą że tak jest zawsze i wszędzie.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Kowal »

Teraz z reguły to burdy są na derbach ;-) Jak na ostatnich w Łodzi :P teraz przed nami derby w Krakowie, napewno prowokacji nie zabraknie a co za tym idzie może być ciekawie :wink: ale oczywiście nie musi :!:
Obrazek
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: pct »

ShadY pisze:
Ulis pisze: Dla mnie polska piłka nie istnieje i wogóle nie interesuje mnie ona. O polskich stadionach mogę się wypowiedzieć obiektywnie, że bydło bydło i jeszcze raz bydło. Rzadko widziałem na meczu Widzewa jakieś rodziny. Każdy boi się krzesełkiem w łeb dostać :P Mam uprzedzenie do boisk, jak i kibiców, a wszystko to przez polską piłke i style gry w tej lidzeeee...
Bez urazy, ale nie masz zbytniego pojęcia na ten temat jeżeli tak piszesz, kierujesz sie stereotypami. Aktualnie zadymy na stadionach się nie zdarzają, a jeżeli już coś się dzieje to bardzo rzadko jakieś tam drobniejsze pojedyńcze incydenty.
Shady ma calkowita racje. Ulis kiedys ostatni raz byles na meczu Widzewa ? Bo ja rodziny lub poprostu matke/ojca z kilkuletnim dzieckiem widuje nawet na wyjazdach :)

Kowal pisze:Teraz z reguły to burdy są na derbach wink Jak na ostatnich w Łodzi Razz teraz przed nami derby w Krakowie, napewno prowokacji nie zabraknie a co za tym idzie może być ciekawie Wink ale oczywiście nie musi Exclamation
Po derbach u nas ŁKS ma zamkniety stadion na mecze z GKS i Ruchem ( szkoda bo u nas sporo osob chcialo wspomoc na tym meczy Niebieskich ) i musi zaplacic 50tys zl kary. Widzew musi zaplacic 25tys zl i kibice maja zakaz wyjazdu do Grodziska i Kielc ... Zobaczymy czy jakies kary beda tez po Swietej Wojnie :)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: RoB »

Mam pytanie odnośnie stadionu powstającego w Poznaniu. Za jedną bramką jest trybuna dwupiętrowa, a za drugą będzie trzypiętrowa?
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

RoB pisze: Mam pytanie odnośnie stadionu powstającego w Poznaniu. Za jedną bramką jest trybuna dwupiętrowa, a za drugą będzie trzypiętrowa?
Niestety tak. Pierwsza trybuna (dwupiętrowa zadaszona) była budowana według innego projektu (który w trakcie budowy był zmieniany chyba 543 razy), reszta stadionu będzie 3-poziomowa. Ogólnie nasz stadion będzie przez to wyglądał co najmniej dziwnie.

Zdjęcia z prac budowlanych u nas, jakby ktoś był zainteresowany.
http://www.budowa.maroonpoint.com/
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 14:33 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: YoozeQ »

Wczoraj w telewizji ogladalem wywiad z ludzmi z "Wiary Lecha" i mowili ze na derby Wlkp szykuja niezla oprawe. Podobno wszystko jest juz przygotowane. Wiec zanosi sie, ze bedzie ciekawie nie tylko na boisku ale rowniez na trybunach.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ulis »

pct pisze:
Ulis kiedys ostatni raz byles na meczu Widzewa ? Bo ja rodziny lub poprostu matke/ojca z kilkuletnim dzieckiem widuje nawet na wyjazdach :)
O ironio.. Akurat tak się złożyło, że tego samego dnia pisząc post kumple wyciągneli mnie na Łks. Prawie w ryj dostałem po meczu ale spoko :) A jeśli mowa o rodzinie i dzieciach to hmm.. Tam gdzie Ja byłem na trybunie akurat nie widziałem :) Gdy na bilet czeekałem przed stadionem widziałem no powiedzmy kilkuletnich łebków z browarami :) (no dobra nie kilkuletnich :P, ale łebki :P)
Co do zachowania kibiców to n/c ;] Zresztą szkoda, że nie widzieliście/słyszeliście tego co po meczu było :)
Wracając tramwajem do domu z chłopakami, inni 'kumple' z innego osiedla wywalili drzwi tramwaju także zachowanie PRAWIE poprawne :)
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Kowal »

Skoro kumple musieli Ciebie "wyciągać" na mecz derbowy to widać zapał do dopingowania swojej drużyny... ale mniejsza o to..
Może w twarz prawie zgarnołeś gdyż byłeś zbyt blisko kibiców ekipy przeciwnej i zabardzo bluzgałeś.. nie wnikam.. a może prawie zgarnołeś od psiarni..???
Możesz mnie oświecić co takiego było ciekawego po tym meczu???
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Kowal pisze: Skoro kumple musieli Ciebie "wyciągać" na mecz derbowy to widać zapał do dopingowania swojej drużyny... ale mniejsza o to..
On nigdzie nie pisał, że jest fanatykiem polskiej ligi i że chodzi na każdy czy też większość meczy, więc odczucia może mieć takie, a nie inne.
Może w twarz prawie zgarnołeś gdyż byłeś zbyt blisko kibiców ekipy przeciwnej i zabardzo bluzgałeś.. nie wnikam.. a może prawie zgarnołeś od psiarni..???
Możesz mnie oświecić co takiego było ciekawego po tym meczu???
A to jest już chyba tylko jego sprawą, więc nie na miejscu takie domysły :). Jakby się miało opisywać każda ganiankę pod stadionem, czy po ulicach lub osiedlach po każdym meczu derbowym w różnych miastach Polski, to sporo książek można by było napisać.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2008, 21:07 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: pct »

Ale po ostatnich derbach nic takiego sie nie dzialo ... Tak jak zawsze, flugi, agresja i jakies pojedyncze akcje, derby jak derby :) Ulis nie mozesz tak strasznie generalizowac. Jak mozesz obiektywnie twierdzic, ze polskie stadiony to bydlo skoro zadko chodzisz ? Jasne, ze praktycznie zawsze znajdzie sie wielu oszolomow, ktorzy zrobia zadyme. O nich jest wtedy glosno i czlowiek wyrabia sobie opinie. Ale skoro mowimy o obiektywizmie to tutaj trzeba zaznaczyc te kilka tysiecy osob na stadionie, ktore tworza wspaniala atmosfere ( mowie na przykladzie meczow Widzewa ). Doping, oprawy ...  o tym sie tyle w mediach nie mowi i dlatego wiele osob boi sie chodzic na stadiony. Ja chodze na mecze od 12 lat i absolutnie nigdy nie balem sie chodzic na stadion Widzewa, mimo ze dostawalem juz od policji bez powodu gazem czy woda. Dlatego Ulis zachecam Cie, wybierz sie na jakis mecz Widzewa u siebie, gwarantuje, ze zmienisz podejscie :)
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ulis »

ShadY pisze:
Kowal pisze: Skoro kumple musieli Ciebie "wyciągać" na mecz derbowy to widać zapał do dopingowania swojej drużyny... ale mniejsza o to..
[red]On nigdzie nie pisał, że jest fanatykiem polskiej ligi i że chodzi na każdy czy też większość meczy[/red], więc odczucia może mieć takie, a nie inne.

[quote]
Może w twarz prawie zgarnołeś gdyż byłeś zbyt blisko kibiców ekipy przeciwnej i zabardzo bluzgałeś.. nie wnikam.. a może prawie zgarnołeś od psiarni..???
Możesz mnie oświecić co takiego było ciekawego po tym meczu???
A to jest już chyba tylko jego sprawą, więc nie na miejscu takie domysły :). Jakby się miało opisywać każda ganiankę pod stadionem, czy po ulicach lub osiedlach po każdym meczu derbowym w różnych miastach Polski, to sporo książek można by było napisać.
[/quote]

Nie widze sensu odpisywać na Twój post Kowal, bo to co chcialem napisać napisał Shady, dzięki Shady ;-)
pct pisze: Ulis nie mozesz tak strasznie generalizowac. Jak mozesz obiektywnie twierdzic, ze polskie stadiony to bydlo skoro zadko chodzisz ? Jasne, ze praktycznie zawsze znajdzie sie wielu oszolomow, ktorzy zrobia zadyme. O nich jest wtedy glosno i czlowiek wyrabia sobie opinie. Ale skoro mowimy o obiektywizmie to tutaj trzeba zaznaczyc te kilka tysiecy osob na stadionie, ktore tworza wspaniala atmosfere ( mowie na przykladzie meczow Widzewa ). Doping, oprawy ...  o tym sie tyle w mediach nie mowi i dlatego wiele osob boi sie chodzic na stadiony. Ja chodze na mecze od 12 lat i absolutnie nigdy nie balem sie chodzic na stadion Widzewa, mimo ze dostawalem juz od policji bez powodu gazem czy woda. Dlatego Ulis zachecam Cie, wybierz sie na jakis mecz Widzewa u siebie, gwarantuje, ze zmienisz podejscie :)
Masz racje Pct, zbyt generalizowałem i przyznaje się ;) A tak między nami to tak jak pisałem wcześniej, czasami chodze na mecze Widzewa u siebie, ale rzaadko :) Ogólnie kiedyś razem musimy się ustawić i wybrać na mecz :) Oby tylko nie w III lidze :P
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2008, 00:36 przez Ulis, łącznie zmieniany 1 raz.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/8700

Afera tortowa nabiera rozmachu!  :lol2:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
kubu$
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2008, 07:15
Lokalizacja: Łódź

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: kubu$ »

jezeli chodzi o polskie stadiony :D polecam wam grę na zimne wieczorki http://s3.onlyfight.pl/c.php?c=snooze :D pozdro :D
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: RoB »

A ja ci polecam z całej siły pierdyknąć łbem o ścianę.  :D
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ForzaeDi »

RoB pisze: A ja ci polecam z całej siły pierdyknąć łbem o ścianę.  :D
Dobre podsumowanie ... :P
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ja jestem Urodzonym Kibicem Cracovii. Mieszkam ok 40 km od Krakowa, więc nie zawsze jestem na meczu, ale staram się być jak najczęściej. Nie umiem zliczyć na ilu meczach byłem u Siebie, natomiast byłem na 10 wyjazdach +6 wizyt na Zgodach :)
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Patryk05 »

Ja uczęszczam tylko na mecze reprezentacji Polski.
Bylem na meczu Polska-Portugalia i Polska-Czechy oba wspominam wspaniale, poniewaz Polska wygrała 2;1 ;)
Ostatnio mialem jechac na mecz Lech-Feyenoord, ale pech chcial, ze zachorowalem ;/
Patryk ;)
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Patryk05 pisze: Ja uczęszczam tylko na mecze reprezentacji Polski.
Bylem na meczu Polska-Portugalia i Polska-Czechy oba wspominam wspaniale, poniewaz Polska wygrała 2;1 ;)
Ostatnio mialem jechac na mecz Lech-Feyenoord, ale pech chcial, ze zachorowalem ;/
I dobrze, że zachorowałeś. Na Lechu nie potrzeba Janków i tak już ich jest za dużo. Jeździj na Reprezentację, a nie na Lecha, jak nie jesteś jego kibicem. A po 2 nie Lech-Feyenord, tylko zapewne chodziło Ci o Lech-Deportivo.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Paru dobrze ze Ty jesteś kibicem wiernym, mowisz o Jankach a ciekawy jestem czy tez bys chodzil na Lecha gdyby to Warta grala w ekstraklasie a Lech włóczył sie po 2 ligach. Kolega może lubi oglądać tylko mecze na wysokim poziomie, a mecze ligowe naszej ekstraklasy są malo atrakcyjne. Trudno sie dziwic ze chcial pojechac na Bulgarską, nie często sie zdaża że do Polski przyjezdzaja grać takie firmy
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Woo-cash »

Paru pisze:
Patryk05 pisze: Ja uczęszczam tylko na mecze reprezentacji Polski.
Bylem na meczu Polska-Portugalia i Polska-Czechy oba wspominam wspaniale, poniewaz Polska wygrała 2;1 ;)
Ostatnio mialem jechac na mecz Lech-Feyenoord, ale pech chcial, ze zachorowalem ;/
I dobrze, że zachorowałeś. Na Lechu nie potrzeba Janków i tak już ich jest za dużo. Jeździj na Reprezentację, a nie na Lecha, jak nie jesteś jego kibicem. A po 2 nie Lech-Feyenord, tylko zapewne chodziło Ci o Lech-Deportivo.
Spokojnie Czesio już się tak nie bulwersuj. Bo nie widzę żadnego powodu.
Wyraził swoje zdanie a Ty od razu wyskakujesz z jakimiś pretensjami.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Patryk05 »

Paru;
Tak nie przepadam za Polską ekstraklasą. Ale jak mam ochotę pojechać na jakiś mecz, to jadę. Siepiesz się jakbyś, to ty mi sponsorował ten mecz.Tak jak powiedział kolega chciałem zobaczyć Polską drużynę, która podejmuje jakiś dobry zagraniczny klub. Zdaję sobie sprawę, że taka okazja może mi się szybko nie trafić.

I(1)N(9)T(0)E(8)R; Dzięki za zrozumienie :]
Patryk ;)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ljarro »

I dobrze, że zachorowałeś. Na Lechu nie potrzeba Janków i tak już ich jest za dużo.

Jak tak czytam kto moze a kto nie chodzic na mecze, kto powinien chodzic, ze tylko prawdziwy kibic rozumie sens rzucana bananami czy tekstow "do pieca" to zaczyna mi to smierdziec sektami  :lol3:
ODPOWIEDZ