Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Artur300
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2009, 21:06
Lokalizacja: Otwock

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Artur300 »

Jestem kibicem Legii od 1982 (fajne były czasy) Zwiedziłem kilkanaście stadionów w kraju i mimo upływu lat dalej mnie to kreci...
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: morgothbauglir »

Ja ostatnio coraz rzadziej. Polska piłka jakoś mnie nie kręci. Kiedy Korona grała w ekstraklasie to od święta się wybrałem na mecz. Teraz jednak mało jest ciekawych spotkań, wolę siąść przed kompem i obejrzeć Serie A albo Premier League
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: pabloos6 »

morgothbauglir pisze: Ja ostatnio coraz rzadziej. Polska piłka jakoś mnie nie kręci. Kiedy Korona grała w ekstraklasie to od święta się wybrałem na mecz. Teraz jednak mało jest ciekawych spotkań, wolę siąść przed kompem i obejrzeć Serie A albo Premier League
Na ale jak Korona kiedyś wróci  do ekstraklasy  i znowu będą wielkie mecze w Kielcach to z pewnością również wrócisz na stadion przy ul Ściegiennego?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2009, 12:10 przez pabloos6, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ulis »

Artur300 pisze: Jestem kibicem Legii od 1982 (fajne były czasy) Zwiedziłem kilkanaście stadionów w kraju i mimo upływu lat dalej mnie to kreci...
a to ile masz lat? tak przy okazji zapytam : p
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: morgothbauglir »

pabloos6 pisze:
morgothbauglir pisze: Ja ostatnio coraz rzadziej. Polska piłka jakoś mnie nie kręci. Kiedy Korona grała w ekstraklasie to od święta się wybrałem na mecz. Teraz jednak mało jest ciekawych spotkań, wolę siąść przed kompem i obejrzeć Serie A albo Premier League
Na ale jak Korona kiedyś wróci  do ekstraklasy  i znowu będą wielkie mecze w Kielcach to z pewnością również wrócisz na stadion przy ul Ściegiennego?
Pewnie wrócę. Może nie od razu na każdy, ale na starcia z Wisłą czy Legią pójść wypada
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

morgothbauglir pisze: Pewnie wrócę. Może nie od razu na każdy, ale na starcia z Wisłą czy Legią pójść wypada
Fajne podejście :P
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

ja chodze na mecze Piasta Gliwice chodze od najmłodszych lat, pamietam mecze w okregówce...a teraz jestesmy w Ekstraklasie, fajna sprawa przejsc tyle klas rozgyrwkowych,:):) na wyjazdy teraz rzadziej jezdze-praca itd, ale na mecze u siebie w Gliwicach czy "Wodzisławiu" stawiam się zawsze, lubie ultraske, od opraw po malowanie scian (przyklad pracy od nas z dzielnicy, nie jest to hiper super nie wiadomo co ale sprawia nam to radość:
http://www.gkspiast.website.pl/graffiti/34.png
http://www.gkspiast.website.pl/graffiti/28.png
http://www.gkspiast.website.pl/graffiti/18.png
itd itd
co do "Hóólsów" to temat ocean, sami mowia ze jak sie tego nie sporbuje to nie wiesz o czym gadasz... moze i owszem... ale jakos mnie to nie kreci...chcą sie bic niech biją ale nie na stadionie, lub durne wjazdy na osiedla po 4 fury w 20chłopa obijają 3 typa na lawkach w smyczach- paranoja, w lasach niech biją się, ustawiają itd...tylko na ch**a ta policja im zabrania;/ rozumiem na stadionach niech ich gania, na ulicach tez....ale w lesie po cichu chlopaki chcą "wymienić sie argumentami" to niech wymieniaja... co do nozowników to same noze juz są mowia za siebie;/... ale co ma zrobic taki Krakowiak...jak np jest za Wisla, a podlatuje gosciu za Craxą z nożem - proste broni sie, walczy w taki sposób jak napastnik, czyli nożem....
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Messie pisze: ale co ma zrobic taki Krakowiak...jak np jest za Wisla, a podlatuje gosciu za Craxą z nożem - proste broni sie, walczy w taki sposób jak napastnik, czyli nożem....
Cracovia, a nie Craxa to raz.
A dwa, taką sytuacje można opisać także w odwrotny sposób. Wisła również lata z nożami i to nie zawsze w samoobronie.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2009, 13:27 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Messie »

Shady pisze:
Messie pisze: ale co ma zrobic taki Krakowiak...jak np jest za Wisla, a podlatuje gosciu za Craxą z nożem - proste broni sie, walczy w taki sposób jak napastnik, czyli nożem....
Cracovia, a nie Craxa to raz.
A dwa, taką sytuacje można opisać także w odwrotny sposób. Wisła również lata z nożami i to nie zawsze w samoobronie.
co Ty się tak czepiasz? :P:P:P:P: to był przykład tylko...to co tam zamiata  Wisła,Cracovia, Hutnik  to każdy wie że nikt nie jest święty...a tam wyżej podałem tylko przykład....i nie miałem nikogo na myśli konkretnego...baa jakbym miał wybierać klub z Krakowa to chyba brałbym Cracovie... nie wiem czemu:P:P:P:P

a spytam Craxa - to nie jest skrót uzywany przez Pasiaków? czy raczej obelga ze strony Wiślaków? bo jak tak to sorka:)
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

Messie pisze:
to co tam zamiata  Wisła,Cracovia, Hutnik  to każdy wie że nikt nie jest święty
Hutnik walczy na pięści
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Messie pisze: co Ty się tak czepiasz?
Nie czepiam. Chciałem to tylko sprostować :P
a spytam Craxa - to nie jest skrót uzywany przez Pasiaków? czy raczej obelga ze strony Wiślaków? bo jak tak to sorka:)
To drugie. Cracovia nie lubi, gdy się na nich mówi "Craxa".
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Shady co Ty tak bronisz tą Cracovie zobacz z czym przyjechali do Lublina w 2002 http://www.youtube.com/watch?v=Dk6_z0OSXmQ  i co te noże zabrali ze sobą zeby miec czym kielbase pokroic na kanapki?
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Shady co Ty tak bronisz tą Cracovie zobacz z czym przyjechali do Lublina w 2002 http://www.youtube.com/watch?v=Dk6_z0OSXmQ  i co te noże zabrali ze sobą zeby miec czym kielbase pokroic na kanapki?
Nie bronie Cracovii tylko uważam, że nie ma sensu pisać, która ekipa w Krakowie jest "gorsza" pod względem sprzętu skoro tak na prawdę wszyscy tam go używają w równym stopniu.
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: pabloos6 »

Shady pisze:
I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Shady co Ty tak bronisz tą Cracovie zobacz z czym przyjechali do Lublina w 2002 http://www.youtube.com/watch?v=Dk6_z0OSXmQ  i co te noże zabrali ze sobą zeby miec czym kielbase pokroic na kanapki?
Nie bronie Cracovii tylko uważam, że nie ma sensu pisać, która ekipa w Krakowie jest "gorsza" pod względem sprzętu skoro tak na prawdę wszyscy tam go używają w równym stopniu.
Hutnik nie używa
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Messie, Craxa z tego co dobrze mi wiadomo to wymysł "Malinowego Nosa;)". Dla większości z Nas jest to obelga. My jesteśmy Cracovia.
Artur300
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2009, 21:06
Lokalizacja: Otwock

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Artur300 »

Jwśli chodzi o mnie to mam 36 lat. Moim pierwszym meczem był mecz Legii z Pogonią 2:0(ostatni mecz S.Majewskiego) a juz za 3 dni wyjazd do Chorzowa.I tak jakoś dalej się to toczy
santonik
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2009, 16:28

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: santonik »

pierwszy mecz, Śląsk - arka, mecz barażowy o wejście do II ligi, Kosztowniak w pieknym stylu czerwona kartka^^ ;)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

Artur300 pisze: Jwśli chodzi o mnie to mam 36 lat. Moim pierwszym meczem był mecz Legii z Pogonią 2:0(ostatni mecz S.Majewskiego) a juz za 3 dni wyjazd do Chorzowa.I tak jakoś dalej się to toczy
Mamy coraz więcej seniorów w ekipie :) Witam na forum i zapraszam na zlot! Siedem będzie miał kompana do golonki :D
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Artur300
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2009, 21:06
Lokalizacja: Otwock

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Artur300 »

Witam Globus.Na zlocie sie jeszcze nie spotkamy ale zrobie wszystko aby sie z Wami poznac jak najszybciej.Choc nie jem golonki to spokojnie przy kieliszku pogadamy o Interze i nie tylko...Pozdrawiam Artur
MiRas16
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2008, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: MiRas16 »

Moim pierwszym meczem byl: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 4:0... i ostatni mecz sezonu 2007/2008. Byla wilka feta po mistrzostwie... staram sie byc na meczach kiedy to tylko mozliwe, ale nie jestem na kazdym
FORZA INTER!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!
zlataniX
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2008, 11:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: zlataniX »

Moim pierwszym meczem było spotkanie ... Lechia Gdańsk 2-4 Wisła Kraków 2008/2009  :)
Byliśmy na wycieczce szkolnej :) Dali nam czas wolny to biegliśmy przez pół miasta na stadion na mecz.
Kibice zaprzyjaźnieni i bardzo dobra atmosfera a co więcej dużo bramek :)
Na mecze ekstraklasy mam dość daleko bo jestem z Gorzowa. Najbliżej Lech Poznań.
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

A ja nawet nie umiem zliczyć na ilu już meczach byłem :) Liczę tylko wyjazdy, a byłem narazie tylko na 24 ...
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Paru rozumiem, że jezdzisz wszedzie walczysz zawsze :D  jak na swoj wiek ladna liczba wyjazdowa powiem Ci
Obrazek
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

Paru, a tak obiektywnie to w Miechowie jest więcej Cracovii czy Wisły? ;>

Ja wyjazdowo słabo.. 3xChorzów, 1xSosnowiec (ale to mecz przyjaźni), 1xZabrze. ;]
ObrazekObrazekObrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

I(1)N(9)T(0)E(8)R -> z tego 8 wizyt na zgodach mam ^^ 3x Nowy Sącz 2x Poznań i 3x Gdynia ^^

Bolon, 50/50, ale wisły coraz mniej w Miechowie. Okoliczne wsie to praktycznie sama wisła. Nas w tej rundzie na meczu u siebie nie było mniej niż 50 osób. Z moich źródeł wiem, że wisła jeździ w liczbach 30-40 osób, więc ;)
alsiw7
Posty: 15
Rejestracja: 6 maja 2009, 15:04

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: alsiw7 »

ja mam w sercu Wiselke i Inter tylko te 2 kluby w moim sercu
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

A chodzisz na mecze Wisły jezdzisz na wyjazdy, jesli masz ją tak w sercu??
Obrazek
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ricardo »

Chodzę na mecze Odry Wodzisław, co drugi tydzień na mecze u siebie
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Jaro »

ric@rdo pisze: Chodzę na mecze Odry Wodzisław, co drugi tydzień na mecze u siebie
To może Cie kojarzę  :P
Ja wczoraj zaliczyłem bodajże swój 10 wyjazd: Łódź, Kielce, Chorzów x2, Zabrze, Wrocław, Sosnowiec, Bytom, Piast (w Wodzisławiu jako gość  :P) i wczoraj już w Gliwicach na Okrzei  :P
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
paqao
Posty: 147
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:04

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: paqao »

Ja chodzę tylko na żużel, na unię tarnów, ale tylko na mecze u siebie, w tym sezonie 100%
ODPOWIEDZ