Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ljarro pisze:
I dobrze, że zachorowałeś. Na Lechu nie potrzeba Janków i tak już ich jest za dużo.

Jak tak czytam kto moze a kto nie chodzic na mecze, kto powinien chodzic, ze tylko prawdziwy kibic rozumie sens rzucana bananami czy tekstow "do pieca" to zaczyna mi to smierdziec sektami  :lol3:
Kiedy byłeś ostatnio na meczu w Polskiej Lidze ?;)

Patryk05 to jeździj na siatkówkę :) Tam też są dobre drużyny i są kibice tacy jak Ty. ;) Kibice sukcesu ;)

master_snake Jestem kibicem klubu, któremu w lidze się nie wiedzie dobrze, więc wiem co to ból. Przejeździłem za Cracovią dużo kilometrów i znam gorycz porażki. Dlatego tak napisałem, bo denerwują mnie ludzie, którzy idą na mecz, bo gra dobry klub z zagranicy z Polską drużyną. Byłem na meczu Lech-Deportivo, ale nie siedziałem i nie wpier.... kiełbaski ... Tylko dopingowałem Lecha.

Dobra koniec tematu, bo się zaraz zdenerwuję i dostanę bana. ;)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Woo-cash »

Paru pisze: Dobra koniec tematu, bo się zaraz zdenerwuję i dostanę bana. ;)
Sam zacząłeś. Ale przede wszystkim kultury trochę. Bo wielką gębą niczego nie osiągniesz.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ljarro »

Kiedy byłeś ostatnio na meczu w Polskiej Lidze ?
A Ty kiedy byles ostatnio w szkole? Chodziłem na polską ligę dawno temu, gdy Motor grał w 3 i 4 lidze, wiec daruj sobie takie teksty. Nikt wtedy nie mowil na ktore mecze moge chodzic, a na ktore nie i jak mam sie zachowywac.
Dlatego tak napisałem, bo denerwują mnie ludzie, którzy idą na mecz, bo gra dobry klub z zagranicy z Polską drużyną.
Nie pojmuję, jak można być tak ograniczonym. Chłopak chce sobie isc zobaczyc Feyenoord, to kupuje bilet i idzie i nie masz prawa mu tego zabraniac.
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: kjuska »

On chce poprostu pokazać jaki to z niego wielki "kibic", a przy okazji naubliżać innym.
Against Modern Football
Obrazek
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Dorba dajcie mu już spokój, nie nasz cyrk nie nasze małpy.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: MiRas. »

Kocham tego typu rozmowy i teksty w stylu:
Patryk05 to jeździj na siatkówkę Tam też są dobre drużyny i są kibice tacy jak Ty. Kibice sukcesu
:ave:

oraz takie:
I dobrze, że zachorowałeś. Na Lechu nie potrzeba Janków i tak już ich jest za dużo.
I teraz z mojej skromnej strony pojawia się pytanie: To kto na mecze chodzić może?
Dobra koniec tematu, bo się zaraz zdenerwuję i dostanę bana.
Sam szukasz zaczepki i jeszcze się denerwujesz z tego powodu? HEELLLOOOŁŁŁŁ.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Patryk05 »

Ale kolo xD
Pozwalasz mi iść na siatkówkę? ej dzięki wielkie xD
Ty nie uczęszczaj  do szkoły, bo są lepsi uczniowie :)
Patryk ;)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

Jemu chodziło głównie o to że tacy kibice nie powinni zasiadać w młynie :) Ale przecież są też inne miejsca na stadionie z których można śmiało oglądać mecz bez zdzierania gardła ;) Zakończmy temat
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Panowie, po 1 nie mam zamiaru ubliżać innym.
Po 2 to Wy teraz po Mnie jedziecie.
Po 3 Globus uściślił Wam to co chciałem przekazać.
Patryk, nie zrozumiałeś aluzji co do siatkówki
Kjuska, uwierz mi, że jestem kibicem..
Ljarro, to była ironia z mojej strony.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ljarro »

Globus vel Pawlak pisze: Jemu chodziło głównie o to że tacy kibice nie powinni zasiadać w młynie :)
Tacy czyli jacy? I kto ma prawo zasiadac w mlynie?

Z drugiej strony...nie chce znac na to odpowiedzi bo mam zbyt malo meczow na swoim koncie zeby to pojąć  :lol3:
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

W "młynie" powinny zasiadać osoby chcące przez 90min a czasami więcej śpiewać dla swojego zespołu i uczestniczyć w pokazach ultras ;)
Jeżeli komuś przeszkadza rozciąganie flag, odpalanie rac, to ma jeszcze wiele miejsca na stadionie by spokojnie obejrzeć mecz.

Paru.. te "Janusze" jak to poznaniacy zwykli zwać kibiców sukcesu itp też czasami pomagają w dopingu i nie można ludziom zabronić jeżdżenia na spotkania. Te zasady panujące w "kotle" oraz na wyjazdach są dla mnie trochę śmieszne. Niby to ma pomóc w ogarnięciu ludzi... polepszyć doping.
Owszem Lech się prezentuje na europejskiej scenie bardzo pozytywnie, jednak porównajmy wyjazd do Rotterdamu "pyrów" z wyjazdem Legionistów do Wiednia. Bez tych zasad Legia zaprezentowała się lepiej niż Lech. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Głośny doping, 4/5tys ludzi, bez selekcji, oprawy, wspaniała zabawa. To są wyjazdy, a nie że ktoś nie może twarzy pomalować, nie może barw wystawiać... jeżeli komuś się to podoba (mnie nie.) to niech to robi. Grupy kibicowskiej się nie ocenia ze względu na to ile pysków jest pomalowanych a ile nie, a po tym jak dopinguje, jakie oprawy tworzy i jak jeździ po kraju / kontynencie.
ObrazekObrazekObrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Ogólnie niemile widziani są u nas "kibice sukcesu", osoby które o Lechu sobie przypomniały, gdy ten zaczął wygrywać. Również nie bardzo tolerowani są "kibice dobrej piłki". Na mecze Lecha mają chodzić kibice Lecha, a nie jakieś wynalazki bóg wie skąd. Druga sprawa, że przy obecnej pojemności stadionu, gdy popyt na bilety znacznie przewyższa podaż to przez takie osoby, które wymieniłem powyżej może zabraknąć biletów dla tych, którzy byli, są i będą zawsze na stadionie.
BoLoNsKi pisze: te "Janusze" jak to poznaniacy zwykli zwać kibiców sukcesu itp
Nie do końca. Raczej spitusów, którzy mecz traktują jak okazję do wypicia, a także wszelkiego rodzaju błaźni obwieszający się kilkoma szalikami, malującymi sobie twarze i używający trąbek małyszówek. Klimat jak na Bundeslidze oraz Małyszu, ostatnio także i kadrze - podziękuję.
Te zasady panujące w "kotle" oraz na wyjazdach są dla mnie trochę śmieszne. Niby to ma pomóc w ogarnięciu ludzi... polepszyć doping.
Każdy ustala własne zasady. Jak na razie na wyjazdach nie mamy czego się wstydzić, a więc i nie można za bardzo się przyczepiać do selekcji, bo nie wiadomo jakby było bez niej.
a po tym jak dopinguje, jakie oprawy tworzy i jak jeździ po kraju / kontynencie.
I po tym nas oceniają.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 16:41 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Boloński, ustalenie przez pewną grupę ludzi zasad wyjazdowych na Lechu było najlepszą rzeczą jaką mogli zrobić. Mówisz, że Legia w Wiedniu lepiej zaprezentowała się od Lecha w Rotterdamie, no nie do końca się z tym zgodzę. Lech nie mógł wnieść bębnów i megafonów, nie mówiąc już o jakiejś oprawie. Po 2 po to są te zasady, żeby nie zdarzyło się 2 Wilno ;)
Ryszard
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:15

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ryszard »

A ja mam wrażenie,że nie zawsze na młynie siadają prawdziwi kibice.Ok,na pewno większość z fanatyków interesuje się swoją drużyną itd.Ale są też goście,którzy chodzą na trybuny dla fanatyków,chociaż nie interesują się piłką w ogóle.Ja znam kilku takich...Chyba,że tak tylko u mnie w Kielcach jest...
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ryszard, nie tylko w Kielcach. Jedynie chyba tak nie ma tylko na Widzewie.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Dla mnie to jest chore jesli pewna grupa ludzi ustala kto moze jechac na wyjazd kto nie, albo zastraszanie ludzi ze jak coś tam zrobia będą mieli "masarz twarzy". Możliwość pojechania na mecz wyjazdowy powinna być dla każdego i bez względu na to czy chodzi regularnie na mecze czy nie
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Lech wypracował sobie dobrą markę, którą chcą utrzymać, dlatego mają takie zasady. Nie chcą poprostu mieć 2 Wilna, nie chcą mieć spitusów na wyjazdach. Chcą, aby ludzie dopingowali na meczach.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

Nie mają masażu twarzy tylko są wypraszani na sektory dla pikników!
@I(1)N(9)T(0)E(8)R - dla jednych chore a dla innych nie! Cieszyłeś się jak Nasi grali z Niemcami w Austrii i cwaniaki z firm i z układami siedzieli na stadionie w koszulkach Wlazłego? Później jeszcze gorsza wiocha bo szkopy ganiali Naszych "wąsów" po mieście i kroili im szaliki :roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Paru skończ już z tym Wilnem, bo robi się to nudne. Co się stało na Litwie to się nie odstanie, trudno, było minęło. Po Twoich postach wnioskuję, że jesteś kiicem Lecha więc pozwól, że napiszę coś, o zauważyłem już dawno, i to nie tylko ja. Otóż, kiedy zasady, które wprowadził Lech są krytykowane przez kibiców Legii to zawsze waszym koronnym argumentem jest Wilno. Wytłumacz mi dlaczego tak się dzieję. Słucham.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Paru napewno widziales ten artykul : http://www.lechpoznan.net/news-5820.html

"Mieszkam w Poznaniu od paru lat i regularnie, kiedy tylko mogę, chodzę na mecze, ale nie zbieram biletów, żeby komuś udowadniać, że w danym sezonie byłem na meczach X razy - broniłem się.

Wytknięto mi, że nie mogę dostać biletu, bo nie mam meldunku w Poznaniu. - Niech Pan zapomni o biletach. Nie mamy, o czym gadać. Wczoraj też tu był też taki jeden. Wykonałem parę telefonów i nikt gościa nie znał..."

Żeby pojechać na wyjazd to niedlugo będzie chyba trzeba zaliczyć przynajmniej 1 ustawke...
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

ardiano88 pisze: Paru skończ już z tym Wilnem, bo robi się to nudne. Co się stało na Litwie to się nie odstanie, trudno, było minęło. Po Twoich postach wnioskuję, że jesteś kiicem Lecha więc pozwól, że napiszę coś, o zauważyłem już dawno, i to nie tylko ja. Otóż, kiedy zasady, które wprowadził Lech są krytykowane przez kibiców Legii to zawsze waszym koronnym argumentem jest Wilno. Wytłumacz mi dlaczego tak się dzieję. Słucham.
Jestem kibicem Cracovii :)
Jeszcze mi powiedz, że to co zrobili Legioniści w Wilnie to było coś ekstra to padnę.
I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Paru napewno widziales ten artykul : http://www.lechpoznan.net/news-5820.html

"Mieszkam w Poznaniu od paru lat i regularnie, kiedy tylko mogę, chodzę na mecze, ale nie zbieram biletów, żeby komuś udowadniać, że w danym sezonie byłem na meczach X razy - broniłem się.

Wytknięto mi, że nie mogę dostać biletu, bo nie mam meldunku w Poznaniu. - Niech Pan zapomni o biletach. Nie mamy, o czym gadać. Wczoraj też tu był też taki jeden. Wykonałem parę telefonów i nikt gościa nie znał..."

Żeby pojechać na wyjazd to niedlugo będzie chyba trzeba zaliczyć przynajmniej 1 ustawke...
Buahahhahahahahahah ^^ Biedny ...

http://forum.wiaralecha.pl/index.php?showtopic=8011

Poczytaj sobie ;)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Paru pisze: Jeszcze mi powiedz, że to co zrobili Legioniści w Wilnie to było coś ekstra to padnę.
Przestań już "wałkować" wciąż to samo.

Co do artykułu z wyborczej, który tu wkleiłeś to większość już go czytała. Był tu umieszczony.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 19:20 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

Jeżeli to jest ten Paru którego z pewnego portalu znam to jest kibicem Cracovii, wiec Lecha też będzie bronił.

Wypracowali sobie dobrą markę... owszem jest dobra ale nie najlepsza. Można spokojnie w PL podać grupy które w danej dziedzinie prezentują się lepiej.
Paru (jeżeli to Ty) to powiedz mi jedno. Dlaczego wiecznie czepiasz się sytuacji z Wilna? Tak samo ja mogę chodź by ostatnie wydarzenia w Gdańsku przypomnieć, bądź zatrzymanie  "hólsów" Lecha. Było , minęło i tyle.
Tak jak napisał I(1)N(9)T(0)E(8)R   że niedługo to trzeba będzie zaliczyć co najmniej 1 ustawkę bądź skroić komuś barwy.
ObrazekObrazekObrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Bolon, tak to ja ;) Nie będę się czepiał już Wilna :) Zakończmy ten temat :)
O jakich grupach mówisz, i w czym prezentują się lepiej ?:)

Ja chciałem dostać bilet na mecz Udinese-Lech, ale kumpel mi powiedział, że nie mam szans raczej, bo nie mam 3 wyjazdów na Lecha. Płaczę z tego powodu? Nie :)
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 19:31 przez Paru, łącznie zmieniany 1 raz.
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

oprawy -> może i Lech robi je dobrze, ale czasami mało pomysłowe. Są na równi z Widzewem i Legią (swego czasu), a także Jagiellonią (imo). Korona też od czasu do czasu coś zrobi, a jak zrobi to bardzo dobrze wykonane.
doping -> Lepszy i tu swego czasu oczywiście - Legia, a także Widzew, Jaga, może Wisła (chociaż tutaj to w ogóle mnie trochę śmieszy) a także Arka, Ruch, Górnik Zabrze.
Wyjazdy -> I tradycyjnie na zakazach.. Legia, Widzew, a także Ruch.

To jest tylko i wyłącznie moja opinia. Nie kibiców Legii, żeby nie było. Każdy ma swoje zdanie i jakby zrobić rankingi i później z nich zrobić 1 tabelę to owszem. Lech będzie na podium. Tylko nie wiemy na którym miejscu. :]

Edit: Nie możesz bo nie masz 3 wyjazdów. Uważasz to za normalne? Ja na Legię też nie miałem więcej niż 3 wyjazdy, a w zasadzie do Wiednia był moim 2 i nikt mi tego nie zabronił, a darłem się jak za wszystkie czasy.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 19:39 przez BoLoNsKi, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Lech wg mnie jest na miejscu 1, nie dlatego, że jestem kibicem Cracovii, ale dlatego, że oni potrafią się najlepiej pokazać. Jagiellonia? Doping mają przereklamowany. Oprawy dobre. Widzew doping bardzo dobry. Oprawy troszkę słabe, ale pomysłowe. Legia, za czasów "przed zakazowych" tylko Oni i Lech walczyli o 1 miejsce. Wisła  ->;). Korona, tak jak napisałeś, od czasu do czasu coś dobrego zrobią.
Wyjazdy- No kto się może równać z Lechem ? :) Gdzie mieli pojechać tam pojechali. Wszystkie masówki zaliczyli. Legia, byli w tym sezonie gdzieś w ponad 1000 osób ? Wiem wiem, zakazy. Górnik Zabrze, oj tak oni dobrze jeżdzą dobra frekwencja u siebie.

Edit:
Tak uważam to za normalne i się z tym godzę. Wiesz, może mi się uda, ale to już nie będzie ode mnie zależeć :)
Ja osobiście na Cracovię mam narazie tylko 10 wyjazdów + 6 wizyty na zgodach, ale to niestety to już zależy od pieniędzy. Nie mam pieniędzy nie jadę.

A właśnie mały OT, ma ktoś link do strony z Włoskimi Liniami Autobusowymi ? Potrzebuję znaleźć kurs z Bolonii do Udine.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 19:45 przez Paru, łącznie zmieniany 1 raz.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Co prawda BoLoŃsKi w wymienianiu paru ekip się zagalopował (choćby Korona przy oprawach, Arka, Ruch, Górnik przy dopingu, Widzew w dobrych liczbach stawiał się z reguły tylko u nas za czasów układu i na Ruchu) to Ty Paru też nie zapędzaj się. Jaga ma bardzo dobry doping. Wisła od jakiegoś czasu (choć niechętnie to przyznaje ;)) też konkretnie dopinguje (nawet przy 1-4 w plecy co wielu od nas zadziwiło, że kibice przyzwyczajeni do ciągłych zwycięstw przy takim stanie tak jadą z dopingiem), ale za to oprawy jak dla mnie nienajlepsze. Co do wyjazdów to nie mogę się zgodzić z BoLoŃsKiM. Nie lubię w takim tonie pisać (tj wychwalać się) no, ale w ostatnich czasach liczbowo deklasujemy wszystkich, choć nie zawsze się to oczywiście przekłada na poziom dopingu, ale nikomu nie wychodzą wszystkie mecze. W oprawach jesteśmy w ścisłej czołówce, ale jednoznacznie "lidera" w tej sprawie oczywiście wyznaczyć się nie da, tu się zgodzę, że dawniej Legia zawsze trzymała wysoki poziom. Widzew, Jaga też czołówka. Pozostałe ekipy sporadycznie zaskakiwały czymś oryginalnym (vide Korona).

BoLoNsKi pisze: Edit: Nie możesz bo nie masz 3 wyjazdów. Uważasz to za normalne? Ja na Legię też nie miałem więcej niż 3 wyjazdy, a w zasadzie do Wiednia był moim 2 i nikt mi tego nie zabronił, a darłem się jak za wszystkie czasy.
Paru trochę bezsensu pisze o zasadach sprzedaży biletów u nas, do końca ich nie wyjaśniając, przez co z boku może się to wydawać niezrozumiałe. Mianowicie. "Bilety będą mogły nabyć jedynie osoby, które w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 zaliczyły minimum 3 wyjazdy(liga, PP lub UEFA), z tym że w tej trójce musi być przynajmniej jeden wyjazd krajowy." Przy liczbie biletów jaką mamy otrzymać (1700) i w jakich liczbach stawiamy się na wyjazdach nie będzie przynajmniej przypadkowych osób, tylko w miarę stała ekipa.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 20:00 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Shady pisze: Co prawda BoLoŃsKi w wymienianiu paru ekip się zagalopował (choćby Korona przy oprawach, Arka, Ruch, Górnik przy dopingu, Widzew w dobrych liczbach stawiał się z reguły tylko u nas za czasów układu i na Ruchu) to Ty Paru też nie zapędzaj się. Jaga ma bardzo dobry doping.Wisła od jakiegoś czasu (choć niechętnie to przyznaje ;)) też konkretnie dopinguje (nawet przy 1-4 w plecy co wielu od nas zadziwiło, że kibice przyzwyczajeni do ciągłych zwycięstw przy takim stanie tak jadą z dopingiem), ale za to oprawy jak dla mnie nienajlepsze. Co do wyjazdów to nie mogę się zgodzić z BoLoŃsKiM. Nie lubię w takim tonie pisać (tj wychwalać się) no, ale w ostatnich czasach liczbowo deklasujemy wszystkich, choć nie zawsze się to oczywiście przekłada na poziom dopingu, ale nikomu nie wychodzą wszystkie mecze. W oprawach jesteśmy w ścisłej czołówce, ale jednoznacznie "lidera" w tej sprawie oczywiście wyznaczyć się nie da, tu się zgodzę, że dawniej Legia zawsze trzymała wysoki poziom. Widzew, Jaga też czołówka. Pozostałe ekipy sporadycznie zaskakiwały czymś oryginalnym.
Byłem w Białymstoku i się przekonałem, jak Oni dopingują :) Widzew ma o niebo lepszy doping :)
Co do Wisły, to może i mają dobry doping, ale strasznie Monotonny.
BoLoNsKi pisze: Edit: Nie możesz bo nie masz 3 wyjazdów. Uważasz to za normalne? Ja na Legię też nie miałem więcej niż 3 wyjazdy, a w zasadzie do Wiednia był moim 2 i nikt mi tego nie zabronił, a darłem się jak za wszystkie czasy.
Paru trochę bezsensu pisze o zasadach sprzedaży biletów u nas, do końca ich nie wyjaśniając, przez co z boku może się to wydawać niezrozumiałe. Mianowicie. "Bilety będą mogły nabyć jedynie osoby, które w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 zaliczyły minimum 3 wyjazdy(liga, PP lub UEFA), z tym że w tej trójce musi być przynajmniej jeden wyjazd krajowy." Przy liczbie biletów jaką mamy otrzymać (1700) i w jakich liczbach stawiamy się na wyjazdach nie będzie przynajmniej przypadkowych osób, tylko w miarę stała ekipa.
No tak, nie wyjaśniłem do końca o co chodzi. Z tego co wiem to Klub będzie starał się o 3000 biletów dla Was :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Paru pisze: Byłem w Białymstoku i się przekonałem, jak Oni dopingują :) Widzew ma o niebo lepszy doping :)
Co do Wisły, to może i mają dobry doping, ale strasznie Monotonny.
Też byłem w Białymstoku i mam zupełnie inne zdanie. Na Widzewie byłem 2 razy, zawsze konkret. Co do Wisły (też 2 wizyty) zgadzam się z Tobą, pomimo, że głośno to ich repertuar mnie nie powalił.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Też byłem w Białymstoku i mam zupełnie inne zdanie. Na Widzewie byłem 2 razy, zawsze konkret. Co do Wisły (też 2 wizyty) zgadzam się z Tobą, pomimo, że głośno to ich repertuar mnie nie powalił.

Może na mecz z Wami bardziej się zmobilizowali, niż na mecz z Nami ? :)
Wiesz, jak to w kraju jest. Gdzie przyjedzie Lech tam mobilizacja ma maksa :)
ODPOWIEDZ