Chodzicie na polskie stadiony?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: kjuska »

Paru pisze: Byłem w Białymstoku i się przekonałem, jak Oni dopingują :) Widzew ma o niebo lepszy doping :)
Co do Wisły, to może i mają dobry doping, ale strasznie Monotonny.
Kiedy byłes w Białymstoku ? Jeżeli byłeś sezon temu to doping był jeden z najlepszych w sezonie i co do tego nie ma wątpliwości. Jeżeli byłeś w tym sezonie owszem nasz doping był słaby, ale to było spowodowane konfliktami kibiców i rozpadem SSJB. Teraz mamy jeden z najlepszych dopingów w Polsce. Przyjdź na Słoneczną a się przekonasz.

Sorry myślałem, że jesteś kibicem Lecha i chodzi ci o mecze z Lechem. Ale jeśli jesteś z Craxy to w sumie sztama. Jeżeli mówisz, że mamy słaby doping u siebie, to chyba jesteś głuchy.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 20:12 przez kjuska, łącznie zmieniany 1 raz.
Against Modern Football
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

kjuska, spokojnie :) Byłem w tamtym sezonie. Co zaprezentowaliście oprawę z Gwiazdkami. Nie powiedziałem, że macie słaby doping :) Napisałem, że przereklamowany ;) Bo wszyscy w Polsce wychwalają Was, ale są lepsi :)

a po 2 nie z Craxy, bo takiego klubu nie ma !! Jest Cracovia ! Nie ma Craxy, wbij sobie to do głowy :)
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: BoLoNsKi »

Dobra ludzie, nie licytujmy się. Każdy ma swoje zdanie, tylko warto spojrzeć obiektywnie. Każda grupa ma swoje lepsze i gorsze momenty.
ObrazekObrazekObrazek
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: kjuska »

A dlaczego kibice Cracovii tak się bulwersują jak na ich klub mówi się Craxa ?
Against Modern Football
Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Bo to nie jest nazwa Naszego klubu, tylko wymysł jakiegoś barana, który nie umiał wymówić nazwy Naszego klubu.
My jesteśmy Cracovia, a nie kraksa.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ljarro »

BoLoNsKi pisze: W "młynie" powinny zasiadać osoby chcące przez 90min a czasami więcej śpiewać dla swojego zespołu i uczestniczyć w pokazach ultras ;)
Jeżeli komuś przeszkadza rozciąganie flag, odpalanie rac, to ma jeszcze wiele miejsca na stadionie by spokojnie obejrzeć mecz.
Aha, czyli w zasadzie taki Patryk moze tam isc, bo przeciez Paru nie moze przez internet wiedziec czy spiewa, czy przeszkadzaja mu race itp.

PS. W zasadzie chodzilo mi o to co napisze Globus bo wiem ze jest kibicem Legii, no ale trudno :P
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ljarro, domyślam się, że Patryk raczej nie śpiewa. Taka jest większość kibiców "dobrej piłki" :) Ale to tylko moje domysły :)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

Ljarro pisze:
Globus vel Pawlak pisze: Jemu chodziło głównie o to że tacy kibice nie powinni zasiadać w młynie :)
Tacy czyli jacy? I kto ma prawo zasiadac w mlynie?

Z drugiej strony...nie chce znac na to odpowiedzi bo mam zbyt malo meczow na swoim koncie zeby to pojąć 
:lol3:
Ljarro pisze: PS. W zasadzie chodzilo mi o to co napisze Globus bo wiem ze jest kibicem Legii, no ale trudno
To jak to jest właściwie? ;)

Prawo w młynie mają zasiadać osoby które głośno dopingują! Znają przyśpiewki itp. Dla kibiców z młyna to jest troszkę inny mecz niż dla obserwatorów murawy! Każdy z młyna rywalizuję z kibicami przyjezdnymi, chce ich zagłuszyć itd. Pamiętam jak w ostatnim sezonie podbiegł do młyna piłkarz Hetmana i powiedział do Nas tak- "Wiem chłopaki, że wy również tutaj rywalizujecie i się staracie ale jest upał i nie odpalajcie już tych wulkanów bo nie mam czym oddychać na boisku" :P Taka ciekawostka
Ostatnio zmieniony 4 sty 2009, 01:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Ljarro »

Kwestią dyskusji jest, czy Lech lub Feyenoord jest "dobrą piłką". Rozumiem, że kibic, ktory wlasnie od tego meczu chcialby zaliczac wyjazdy, mialby przesrane w momencie pojawienia sie na stadionie.

Dodam jeszcze, ze na Interze w meczu z Juventusem spotkalismy sie z czyms podobnym jak na Lechu. Problem tylko w tym, ze niektorzy wprowadzali swoich znajomych (po 2-3 osoby), ktorzy przez caly mecz przestali i pewnie nie wiedzieli nawet w ktorych koszulkach gra Inter ;P
Prawo w młynie mają zasiadać osoby które głośno dopingują! Znają przyśpiewki itp.
No spodziewalem sie czegos innego, ale w zasadzie potwierdziles tylko to, ze odpowiedz Paru na post Patryka byla niestosowna.
Ostatnio zmieniony 4 sty 2009, 01:06 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ja oglądałem mecz Feyenord-Lech w Tv, bo niestety z braku pieniędzy tam nie pojechałem. Wydaje mi się, że ten mecz mógł się podobać. Wiadomo, to nie to co mecz Lech-Austria Wiedeń. Przytaczam tylko przykłady meczy Lecha. Wisła-Lech też dobry mecz.
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

To i Ja wtrącę swoje trzy grosze do dyskusji. Moim zdaniem na stadionie powinno byc miejsce dla osób takich jak ja, Paru czy Globus oraz takich których interesuje tylko mecz piłkarski i nie zamierzają drzeć się jak opętani, wywieszać flag, wymachiwać nimi, odpalać rac i układać chareografi. Jedni lubią to, inni tamto i tyle, nigdy nie ma tam, że wszystkim odpowiada to samo.

Paru, zadałem Ci proste pytanie więc oczekuję prostej odpowiedzi. Czemu ciągle wracacie do tego Wilna? Wiem, że jesteś kibicem Cracovii, ale sam zacząłes temat Wilna więc teraz wytłumacz mi, jak to jest, że prawie zawsze, gdy krytykowane są zasady wprowadzone przez kibiców Lecha przez kibiców Legii, to w odpowiedzi przewija się Wilno, Czemu?
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Globus »

A swojego podwórka nożów się nie widzi ;)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Globus, widzę widzę :) O tym nie zapominam :) "Nasze Miasto Tysiąca Noży..." :)

ardiano88 tak, jak napisałem wcześniej. Nie będę tutaj poruszał tematu Wilna. Napisałem tak, bo napisałem.
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Wiesz co. Zadałem proste pytanie więc oczekiwałem prostej, klarownej odpowiedzi. Uzyskalem odpowiedź w stylu tak, bo tak. Moja rada, jeżeli coś piszesz to póżniej uzasadniaj to w jakiś sensowny sposób, w innym wypadku nie pisz nic. Tak będzie lepiej.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Napisałem Ci też, że nie chcę już poruszać tematu Wilna. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Paru pisze: Globus, widzę widzę :) O tym nie zapominam :) "Nasze Miasto Tysiąca Noży..." :)
Powodu do uśmiechów z tego faktu nie masz.
Ostatnio zmieniony 4 sty 2009, 21:41 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Paru, skoro nie potrafił sensownie odpowiedzieć na moje pytanie, nie potrafi podać uzasadnienia swojej wypowiedzi to ja kończę z tobą dyskusję. Shady, trafne spostrzeżenie.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paru »

Ja pier... dałem uśmieszek i od razu myślicie, że mnie to zadowala, że jesteśmy tak nazywani. To w " to jest tekst z jednej z Naszych flag.
Strażnik obcasów
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2006, 20:45
Lokalizacja: Tarnów

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Strażnik obcasów »

Moje zdanie jest takie.
Na meczu nie powinno byc bójek... to jest kompletnie nie porozumienie. Głośny doping i pirotechnika jak najbardziej, pikniki nie powinny wlazic w miejsce ktore sa w mylnie, jest jeszcze wiele innych miejsc na stadionie. Bójki... niech sie piorą na ustawkach. Umawiaja sie gdzies w lesie gdzie nie ma nikogo i niech sie biją, byle bez sprzetu i jakas opieka medyczna.
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

Ziemniak wszystko fajnie, ale powiedz mi kiedy po raz ostatni na meczu była jakaś awantura trwająca dłużej niż 5 minut? Ja jakoś sobie takowej nie przypominam. Z resztą twoich słów w pełni się zgadzam.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Paolo_ »

Dokładnie bójki na meczach to już przeszłość, a nawet jeśli już są to wynikają często z beznadziejnej ochrony meczu, infrastruktury stadionu itp. Żeby była jasność - nie bronie tych co się biją, tylko twierdze że niemal zawsze można temu zapobiec. No bo przypomnijmy sobie ostatnie "spektakularne" zadymy na stadionach w Polsce. Ja pamiętam dwie:

- Wisła vs Legia - finał Pucharu Polski, dwa najpopularniejsze zespoły w kraju, miające największą liczbę kibiców. Jakiś inteligent ogłasza że mecz odbędzie się na stadioniku w Bełchatowie... Mogącym pomieścić bodaj 6 tysiecy ludzi. Dwie nienawidzące się ekipy oddzielone są od siebie kilkoma ochroniarzami i siateczką. Toż to przecież "aż się prosiło" o zadyme (chociaż też wielkie słowo, kilkanaście sekund i po sprawie)... Moge się założyć że gdyby mecz odbył się w Chorzowie albo w Kielcach to nic takiego nie miałoby miejsca. Popatrzmy chociażby na zabezpieczenie derbów Górnego Śląska.

- Motor vs Lechia - stadion w Lublinie jaki jest wiadomo. Dwie nie darzące się sympatią ekipy. O jakości zabezpieczenia meczu niech świadczy fakt że do interwencji doszło dopiero po minucie-dwóch bójki na środku boiska.
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

Paolo_ pisze: Dwie nienawidzące się ekipy oddzielone są od siebie kilkoma ochroniarzami i siateczką.
I jeszcze Mercedesem dla "polaka inaczej" Rożera Perejro. :]
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: ardiano88 »

"Zadyma" podczas meczu Legia - Wisła, o ile można ją tak nazwać, trwała dosłownie chwilkę. Natomiast media, głownie telewizja TVN, nagłośniły ją do granic absurdu.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Shady »

ardiano88 pisze: Natomiast media, głownie telewizja TVN, nagłośniły ją do granic absurdu.
Taka polityka Waltera. Na żadnym meczu piłkarskim w takiej LM czy też Pucharze UEFA nigdy nie są pokazywane jakiekolwiek incydenty z trybun. Race, bójki itp. są od razu wycinane i pokazywane jest coś innego, żeby nie niszczyć wizerunku piłki nożnej i ogólnie sportu. A w Polsce? Na TVN od razu było zbliżenie na całe zajście tak aby cały kraj mógł zobaczyć jakie wielkie zło (według towarzysza Waltera) to są ci kibice.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, 16:04 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Strażnik obcasów
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2006, 20:45
Lokalizacja: Tarnów

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Strażnik obcasów »

No ja akurat ostatnio na meczu na którym była zadyma to w Andrychowie. Ale tez bardzo krótka, bardziej nas policja sprała niz starcie z fana Cracovi było. Oczywiście zaznaczam, dostałem pała za to ze poprostu tam byłem... jak większosc z nas, ale cóż taki los kibica ''na wyjeździe'' I akurat nie powiem, że słaba ochrona, bo na stadionie było chyba ze 100 policjantów i 50 ochroniarzy na nas 140 i okolo 80 Andrychowian, wiec zapezpieczenia były... wiec moze dlatego 'nasi' dobiegli tylko to lini autu  :lol2: :lol2:
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: and1 »

Co do tych innych "kibiców" znalazłem "fajny" obrazek przedstawiający całą prawdę o tych debilach....

http://photos.nasza-klasa.pl/1806306/58 ... 0a468.jpeg
Obrazek
Bulinho
Posty: 23
Rejestracja: 25 gru 2008, 23:36

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Bulinho »

and1 pisze: Co do tych innych "kibiców" znalazłem "fajny" obrazek przedstawiający całą prawdę o tych debilach....

http://photos.nasza-klasa.pl/1806306/58 ... 0a468.jpeg
też mi się to nie podoba ale co zrobić czy chodze na polskie stadiony chodze na mój Bielsko Biały stadion :P 20stego ktoregos są derby ślaskie w chorzowie tez jade zobaczyc 50 tys stadion :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rysiu
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Rysiu »

and1 pisze: Co do tych innych "kibiców" znalazłem "fajny" obrazek przedstawiający całą prawdę o tych debilach....

http://photos.nasza-klasa.pl/1806306/58 ... 0a468.jpeg
Co masz na mysli mowiac "Innych kibiców". Przypuszczam ze dla Ciebie kibic to ktos kto siedzi na stadionie z kielbaską z grilla i z pepsi w reku...
POMEZANIA MALBORK
Haj
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Toruń

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: Haj »

Kibicuje Elanie Toruń ;) byłem na 4 wyjazdach i lubie ultraske ;) w Tym sezonie słabiej coś chodze na mecze (praca - jedna sobota wolna ;/)

Pozdrawiam Wszystkich ;) a zwłaszcza kibiców Ruchu, Myszkowa, Jezioraka i RTSu Łódź ;)
Jesteśmy Hardkorami!
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: CHodzicie na polskie stadiony?

Post autor: SlimShady »

Stadiom w Żabrzu !!
i oczyścicie mój rybnicki ROW Rybnik (piłka i żużel)

..... pozdrawiam także wszystkich fanów żużla.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
ODPOWIEDZ