MŚ 2006- kto jedzie?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Bart »

Zastanawiam się ilu z was udało się dostać bilety do Niemiec, na mecze Polski i nie tylko. A może znajdą się tacy jak ja, którzy jadą na Weltmeisterschaft tylko po to, zeby poczuć atmosferę wielkiej imprezy i obejrzeć mecze w pubie/na telebimie. Ja jadę w okolicach 10.06 do Monachium, z tego co wiem, będzie wielki telebim na Olympiastadion dla tych co nie mją biletow (wstep za darmo, zainteresowanie może być duże). Do tego mistrzostwa tak niedaleko Polski odbywają się rzadko (chyba że z Euro 2012 coś wyjdzie :wink: ), więc szansę wykorzystać trzeba. Jeszcze myślałemm nad wyprawą z Monachium do mediolanu 9w sumie niedaleko), ale raczej nie wypali :|
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: FuLa »

ja się wybieram na finał :mrgreen:
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Interfun3 »

ja miałem jechać na mistrzowstwa żeby poczuć tą atmosferę ale to nie wypali ;( ale i tak jade za to do Zakopanego.Chociaż wolałbym oczywiście na mistrzostwa :roll:
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Shady »

Heh moze jestem dziwny ale mi by bylo szkoda kasy zeby jechac do Niemiec pod stadion... w pubie w dobrej atmosferze z wieloma kumplami to ja moge sobie obejrzec mecz w Lesznie... jak jzu bym mial jechac to tylko majac bilety na mecz...
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Bart »

Kasy mi zupełnie nie szkoda, bo jadę do kuzynki. Płacę tylko za autokar, na miejscu swoje wydatki ograniczam, poruszać się będę głównie rowerem. Zdecydowanie to lepsze niż stresować się w Polsce wynikami matur i rekrutacją :wink:
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Felipe »

W pełni popieram Bart'a. Samo bycie w Niemczech to już coś, nawet podejrzeć jakąś reprezentację na treningu to świetna sprawa, dołączyć się jeszcze do grupy melanżowników z Polsk, telebim, stolik, piwko, klimat :) Mam zamiar jechać, ale czy wypali? Się okaże...
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Lolek »

EEE tam... Ja tam wole w domu pokibicowac z kolegami :smile:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Woo-cash »

Lolek pisze:EEE tam... Ja tam wole w domu pokibicowac z kolegami :smile:
rowniez sie z Toba zgodze tez zostaje w domu i bede kibicowal chociaz mielismy plany ze znajomymi zeby jechac na mistrzostwa ale niestety nie wypalilo :(
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: zydek_fci »

ja jade kibicowac do baru....jakos trzeba sobie zrehalabitowac brak wyjazdu na MŚ i jeszcze ten polsat ogranicza ogladanie normalnym ludziom
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Bart »

Mi wczoraj do kablówki dołączyli PS extra, więc jak wrócę, będę miał dostęp do wszystkich meczów. No i liczę na Serie A w przyszłym sezonie ;)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Ljarro »

Moze masz UPC ? Bo mi sie nie chce szukać :P
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Bart »

nie, Multimedia
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Kalisz »

-80- Bart serio dorzucili już ten polsat sport ekstra??? Musze lecić szukać,bo też mam multimedie :smile: Teraz to sie zacznie oglądanie :mrgreen:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Lolek »

Najlepiej Panowie, wejsc na allegro kupic dekoder fergusona, a potem pobawic sie troche z kodami itp. i macie tyle programow za darmoche :smile: Polsat sport, Extra nie no wszystko nawet sa zagraniczne takie lepsze na ktorych czesto leci Inter.

Tylko za dekoder trzeba sporo zaplacic...
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Bart »

I to jest spory minus, poza tym nie kazdy ma warunki na zamontowanie takiego talerza ;)
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: Lolek »

Bart pisze:I to jest spory minus, poza tym nie kazdy ma warunki na zamontowanie takiego talerza ;)
Talerz a dekoder to przeciez dwie rozne sprawy. Ja mam bardzo stary ale wszystko jest ok. Najwiekszym problemem jest zima. Bo wtedy snieg zasypuje talerz no i nie ma obrazu. I tak trzeba latac na dach i spowrotem.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

MŚ 2006- kto jedzie?

Post autor: EL_CHINO »

Lolek pisze: Najwiekszym problemem jest zima. Bo wtedy snieg zasypuje talerz no i nie ma obrazu. I tak trzeba latac na dach i spowrotem.
Też tak mam, bywa że również gdy mocno pada deszcz to niektóre programy zanikają, ale nie mam problemów z chodzeniem na dach, tylko muszę wejść na balkon ;) :P
ODPOWIEDZ