store.inter.it

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Van Dall
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2004, 18:42
Lokalizacja: Zgierz

store.inter.it

Post autor: Van Dall »

Siemacie! "Orginalne" repliki koszulek, dostępne na Allegro, tylko w rozmiarze XL, w cenie +/- 100 złotych mnie nie interesują więc postanowiłem bliżej zapoznać sie z oficjalnym sklepem internetowym naszego klubu - https://store.inter.it/en/index.php

Mam więc pytanie do Was - czy ktoś z Was miał przyjemność coś z tamtąd zamawiać? Jeśli tak to byłbym wdzięczny gdyby napisał mniej więcej jak to wygląda.

Mnie problem napotkał już przy rejestracji - co to jest ten dziadoski "TAX number"? :evil:

:flaga:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

store.inter.it

Post autor: Bart »

Jak dla mnie te ceny nie są przystosowane na polską kieszeń, koszulki za +/- 100 zł zdecydowanie mnie zadowalaja. No ale wiem też że sa samą przesyłkę do Polski płaci się jakieś 30 euro. No ale może to już nieaktualne i po wejściu do Unii są niższe ceny? nie wiem.
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

store.inter.it

Post autor: Lombardinho »

cena raczej ta sama (za przesyłke), no moze nieznacznie taniej ale to góra 5 euro

;(
Amor Patriae Nostra Lex
Van Dall
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2004, 18:42
Lokalizacja: Zgierz

store.inter.it

Post autor: Van Dall »

Przesyłka 30 euro ale i tak staniało bo kiedyś było 50 :lol:

Jednak to akurat nie jest duży problem bo jak cztery osoby zamówią to już wychodzi 30 złotych na głowe.

Ciągle tylko nie wiem co to jest numer TAX i sie przez to zarejestrować nie moge :(
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

store.inter.it

Post autor: Messie »

tax number to jest numer NIP :)) ja juz tam ejstem zarejestrowany:)) ale nci ejszcze nei zamowilem bo nei wiedzialem za ile jest przesylka ale teraz juz wiem:))) 30 euro troche duzo:P ale cos sie wymysli:PP
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: store.inter.it

Post autor: Messie »

Chłopy Ta Moze Cos pokombinujemy wkoncu z ta przesylka:))) np jak VanDall wczesniej pisal z 4-5 osob i przesylka nie stanowila by problemu:),a mozna by bylo np po oryginalnym szaliczku czy cos sobie zamowic:)
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: store.inter.it

Post autor: Interista17 »

Messie pisze: Chłopy Ta Moze Cos pokombinujemy wkoncu z ta przesylka:))) np jak VanDall wczesniej pisal z 4-5 osob i przesylka nie stanowila by problemu:),a mozna by bylo np po oryginalnym szaliczku czy cos sobie zamowic:)
No moglibyśmy coś zamówic w pare osób. Bo samemu 30 euro to troche drogo.
ODPOWIEDZ