Flaga?

Rozmowy o kibicach Interu...
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Flaga?

Post autor: Paolo_ »

Juve ma, Milan ma, Roma ma, wiele wiele innych fan clubów europiejskich zespołów ma, to czemu my mielibyśmy nie mieć? :wink: Mowa oczywiście o fladze Polskich kibiców Interu. Koszt takiej flagi myśle byłby w okolicy 200zł (jakby nawet zapłaciło 15 osób po 10-20zł to starczy), przechowywana byłaby u jakiegoś zaufanego Polskiego kibica Nerazzurrich i zabierana na każdy wyjazd na mecz Interu, czy to na San Siro czy w inne części europy i świata :smile: . Warto się nad tym zastanowić. Można by było zrobić po kilka 2-3 osobowych grup które zajęły by się robotą odpowiedniego projektu (ew. każdy kto chce zrobiłby swój), i drogą głosowania wybrałoby się najlepszą wersje. Można też tak zrobić że wybierze się "delegacje" :smile: która wspólnymi siłami i pomysłami stworzy projekt tej ew. flagi. Jaka jest wasza opinia na ten temat?
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Flaga?

Post autor: Bart »

Najpierw to trzeba by było pomyśleć nad fan clubem, zlotem itp. A potem bajery.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Flaga?

Post autor: Nasir »

No wlasnie, najpierw trzeba by zorganizowac zlot. Teraz jest duzo czasu, tylko ktos musialby sie tym zajac na powaznie. A jak znam zycie, to pewnie nikomu sie nie chce :P
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Flaga?

Post autor: klusek »

Predzej czy pozniej bedziemy musieli sie jakos zorganizowac, bo pod tym wzgledem przegonili juz nas chyba nawet kibice Romy i Lazio. Najlepiej byloby zaczac od zalozenia porzadnego fanklubu (NFP umarl chyba smiercia naturalna :roll:), dopiero potem mozemy myslec nad zjazdem, wyjazdami i flaga.

Tylko czy chetnych do takiego przedsiewziecia by nie zabraklo ? :roll:
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Flaga?

Post autor: FuLa »

ze zlotem będzie jak problem bozawsze komuś niebędzie pasowało miejsce spotkania.Wszystko dobry pomysł ale Panowie trzeba słowa wprowadzić w Czyny!!!!! :mrgreen:
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Flaga?

Post autor: Bart »

Tu nie chodzi o to czy komuś pasuje czy nie. Tu potrzebny jest po prostu organizator, bądź też kilka osób, które zabrałyby się za konkrety. Tak było z kibicami Romy i się powiodło. Ja, mimo chęci, nie jestem typem organizatora, czy też osoby biorącej się za różne inicjatywy, a szkoda.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Flaga?

Post autor: Imrahil »

Najwiekszy problem tkwi w lokacji poszczegolnych kibicow.Ja mieszkam na polnocy,i trudno mi by bylo jechac na zlot np do ktc czy krakowa.Jesli zaczniemy mysliec powarznie na temat jakichkolwiek zlotow to najlepiej kilka,w roznych rejonach polski np. w gdansku,bdg,ktc,wawie czy krakowie.Bart ma recje,najwazniejszy jest organizator,i zlot ktory mialby trwac 1dzien nie ma wogole jakikolwiek sens..
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Flaga?

Post autor: Lolek »

No wlasnie na poczatku by sie podzililo na kilka grup. Zlot na wschodzie, zachodzie, polnocy, poludniu :]. Ja do Krakowa to jeszcze bym mogl jechac tylko ze mam taki problem ze jestem za mlody. Bo przeciez jak zlot to do baru trzeba jakiegos wpasc na piwko. Takze ze zlotem bym musial poczekac rok czy dwa. Ale jesli chodzi o zbiorki jakies kasy na bajery to jestem za. Tylko trzeba wlasnie tego organizatora co ma konto bankowe itp. Chociaz z tym kontem bankowym to maly problem.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Flaga?

Post autor: Nester »

Lolek pisze:Chociaz z tym kontem bankowym to maly problem.
Wtedy każdy co wpłacił jakąś kase miałby login i hasłó do konta. Fajny pomysł co :?: :lol:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Flaga?

Post autor: Lolek »

Widze ze pojales. Jest ten caly organizator i on ma konto bankowe. Przeciez jak mielibysmy sie skladac na flage to jedyna mozliwosc do przelew. A przelew mozna zrobic na poczcie jakbys chcial wiedziec...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Flaga?

Post autor: Imrahil »

i w PKO =]
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Flaga?

Post autor: Interfun3 »

łatwo powiedzieć :| tylko kto by sie tym zajął bo ze mnie marny organizator ale na zlot bym bardzo chętnie pojechał
Forza Inter
------------
Zawsze I Wszędzie Inter Najlepszy Bedzie
Obrazek
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Messie
Posty: 2499
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Flaga?

Post autor: Messie »

flagi sa troche droższe;/ niz 200zl;/ za 1 metr placi sie po 40zl u niektorych firm lub szyjacych osob:P poza tym organziacji nie mamy;/
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
tuiko
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2006, 11:56
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki
Kontakt:

Flaga?

Post autor: tuiko »

jak byscie juz zorganizowali takie spotkanie to czy moglo by byc w warszawie poniewarz pociagiem kazdego miasta malego mozna dojechac i sadze ze warszawie duzo fanow mieszka :?
Forza Inter Milano

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fly
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2006, 23:29
Lokalizacja: Krotoszyn

Flaga?

Post autor: Fly »

a ja bym proponował ta zrobić fanclub i podzielić go na 16 części każda cześc w danym woj. i co roku zloty woj. fanclubów i raz na pare lat jeden główny :mrgreen:
Miłośc do interu , tak zostałem wychowany , kto z nami czyma na zawsze jest wygrany
bossik
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2006, 21:37

Flaga?

Post autor: bossik »

Uważam że to bardzo dobry pomysł z tą flagą, tylko najpierw trzeba by było założy ogólnopolski fan club (można by np. było zapisywac się do niego na stronie www). Potem podyskutowa z członkami klubu na temat jak ma wygladac flaga. club miał by byc równiez po to aby na niektóre mecze jeździła delegacja fan clubu i wtedy rozwieszała naszą flage.

___________________________
Wierni po przegranej... Dumni po Zwycięstwie.. - tacy są kibice Interu
:flaga: :flaga: :inter: :szal:
khabar
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2006, 11:14
Lokalizacja: Szerzawy

Odp: Flaga?

Post autor: khabar »

FLAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



:flaga:
:inter:
:flaga:
:inter:
:flaga:
:szal:
:ave: :ave:
Obrazek[br] Za nabijanie postów ! W sumie za ten post, nie mam zamiaru się z nikim użerać ;p.
Forza Inter
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Odp: Flaga?

Post autor: Berith »

Ja tez chetnie bym przyjechal na jakis zlot. Mozna by bylo zrobic jakies szaliki swiadczace o przynaleznosci do Fanklubu
Forza INTER
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Flaga?

Post autor: EL_CHINO »

Powiem Ci kolego, żę były takie szaliki, ale nie wiem czy nadal są i nawet mam ów taki jeden :-D
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Odp: Flaga?

Post autor: Berith »

Wiem ze byly bo tez taki mam :) ale mowie o nowej edycji :)
Forza INTER
Muczapa
Posty: 17
Rejestracja: 31 sie 2006, 22:27

Odp: Flaga?

Post autor: Muczapa »

Flaga to dobry pomysł ale rzeczywiście najpierw można byłoby zorganizować fanklubi zjazd. Potem myśleć o gadżetach.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Flaga?

Post autor: Shady »

flaga? tylko wtedy gdy ktokolwiek bedzie jezdzil na mecze Interu i bedzie w miare regularnie wywieszal ja na stadionie San Siro... sama flaga po to tylko zeby byla w Polsce (badz co badz) niewidoczna (bo nikt nie wywiesi flagi Interu na meczu Orange Ekstraklasy czy innym wydarzeniu sportowym w Polsce) dla mnie jest nonsensem...
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, 20:36 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Flaga?

Post autor: elvis »

zeby załozyc fanklub oficjalny trzeba sie niezle napracowac. zarejestrowanie stowarzyszenia, zarejestrowanie fan klubu w siedzibie klubu. czaso i praco chłonne.
mozna by zrobic koszulki dla fanow, szale, wpinki czy popularne w Polsce vlepki :]
Obrazek
VIRUS
Posty: 51
Rejestracja: 18 gru 2006, 23:30
Lokalizacja: Dębno,woj.zachodniopomorskie

Odp: Flaga?

Post autor: VIRUS »

warto zaczerpnąc wzorcow z fanclubu Milanu.Świetnie zorganizowani!!!
Ja jestem za!!!
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Flaga?

Post autor: Internazionalista »

po co robic na wzor milanistow? grafikow Interistow jest od groma wiec o wzory nie ma sie co martwic. trzeba sie zorganizowac, zebrac kase, zrobic zlot, kupic flage, zarejestrowac fanklub, i potem ewentualnie szaliki przynaleznosci, wyjazdy itd oczywiscie powyzsza lista nie jest chronologiczna wszystko mozna ustalic najlepiej na czacie po meczu Interu albo sie umowic kiedys na zebranie, wszystko jest do zalatwienia trzeba tylko chciec :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Flaga?

Post autor: Ocheck »

moze teraz skupmy sie na projekcie listu. Oczywiscie pomysl z fan clubem jest przedni i juz wiele razy sie zastanawialem czemu takowego nie ma. Znajdzie sie na pewno grupa ludzi ktora podejmie sie organizacji tego przedsięwzięcia, ale troszke na to poczekajmy teraz dla wszystkich czy to uczniów, maturzystów studentów zaczyna sie gorący okres i nie ma głowy do az tak wielkiej organizacji. Mysle ze spokojnie po wakacjach zajmiemy sie tym tematem i powstanie Oficjalny Fan CluB Internazionale.  Nie ma tez co działać na hopa siupa w przypływie emocji zwiazanych ze zdobyciem Scudetto trzeba spokojnie wszystko przemyslec a poznie zajac sie flaga ktora bedzie juz wtedy malym pikusiem.  Pomysl z listem tez nie bedzie zrealizowany dzis czy jutro, zamierzamy go wysal za okolo miesiac lub dwa gdy minie ogólny szal - tak samo zrobimy z fan clubem i zjazdem. 
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Flaga?

Post autor: Wizard »

Panowie wszystko trzeba robić na spokojnie ... Bez zbędnego pośpiechu. Najpierw tak jak mówi kolega zrealizujmy do końca pomysł z listem gratulacyjnym.

A no i kwestie fanclubu, flagi itp lepiej by było na jakims spotkaniu ustalic a nie przez internet.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Flaga?

Post autor: Imrahil »

Bez pospiechu i podniety,bo pod wplywem tego drugiego zaraz bedzie pomysl na wybudowanie pomnika gdzies w centrum Wa-wy  :lol3:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Flaga?

Post autor: EL_CHINO »

Sądzę, że w grę może wchodzic również wiek, bo chyba średnia wieku na tym forum to gdzieś 19-20 lat, a nie wszyscy w takim wieku potrafią się usamodzielnic lub nazbierac kase aby się wybrac na mecz lub na jakieś spotkanie kibiców (o ile jest to daleka odległośc), no i niektórym chodzą po głowie studia lub inne instytucje państwowe/edukacyjne :P
VIRUS
Posty: 51
Rejestracja: 18 gru 2006, 23:30
Lokalizacja: Dębno,woj.zachodniopomorskie

Odp: Flaga?

Post autor: VIRUS »

Internazionalista pisze: po co robic na wzor milanistow? grafikow Interistow jest od groma wiec o wzory nie ma sie co martwic. trzeba sie zorganizowac, zebrac kase, zrobic zlot, kupic flage, zarejestrowac fanklub, i potem ewentualnie szaliki przynaleznosci, wyjazdy itd oczywiscie powyzsza lista nie jest chronologiczna wszystko mozna ustalic najlepiej na czacie po meczu Interu albo sie umowic kiedys na zebranie, wszystko jest do zalatwienia trzeba tylko chciec :)
zle mnie zrozumiałeś!!!chodziło mi o to że polski funclub milanu jest swietnie zorganizowany.i tu mozna wziąść przykład.Mój kumpel nalezy do niego wiec moge sie w ten sposob wyrazic bo mam informacje z pierwszej reki.Wspolne wyjazdy na mecze czy to w serie a czy LM,spotkania,zarejestrowani członkowie.I tylko to mi sie podoba.Do bani jest oczywiscie fakt ze jest to fanclub milanu a nie INTERU
ODPOWIEDZ