kanal IRC

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ

Co jest lepszym rozwiazaniem?

kanal IRC
11
85%
czat
2
15%
 
Liczba głosów: 13

klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

kanal IRC

Post autor: klusek »

No wlasnie. Kiedys juz slepy_fan wspominal o tym, ale temat szybko umarl :P. Mysle, ze warto sie nad tym zastanowic. Czat nie jest zly, ale czemu by nie sprobowac czegos ambitniejszego? IRC to wieksza wygoda i mozliwosc utrzymania porzadku. No i czat nie jest calkowicie bezawaryjny, o czym moglismy sie niedawno przekonac :wink:.

Ja uwazam, ze mozna by sprobowac. Z tego co pisal slepy_fan, nie byloby problemow ze stworzeniem takiego kanalu. Wystarczyloby tylko to odpowiednio rozreklamowac - na kazdej polskiej stronie Interu news o powstaniu kanalu + jedno zdanie wiecej w relacji przedmeczowej. Sama instalacja programu i nauczenie sie jego obslugi nie powinna zajac duzo czasu. A wreszcie mielibysmy cos, co byloby dla kazdego fana Interu, bez wzgledu na to, na jakim forum pisze i z jakiej strony korzysta.

Czekam na Wasze opinie. Jezeli bedzie duzo glosow krytycznych - temat kanalu zamykamy.
Imperatore10
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2005, 18:42
Lokalizacja: Kolonia Ostrowicka

Odp: kanal IRC

Post autor: Imperatore10 »

Jestem za. IRC jest duzo wygodniejszy od chata. Czekam juz tylko na informacje kiedy otwarcie kanalu ;)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kanal IRC

Post autor: RoB »

Jestem za … choć muszę powiedzieć, że jestem kompletnie zielony w tym temacie    :mrgreen:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: kanal IRC

Post autor: Slepy »

Gdyby nie fakt, ze rozwaliła mi sie myszka to juz by wszystko chodzilo :-P Teraz jestem zmuszony do siedzenia nie na swoim kompie, dzis kupie myszke i wieczorem, a najpozniej jutro rano bedzie all good i oficjalne otwarcie moze nastapic. Oby tylko nickserv i chanserv działał na POLnecie bo bez tego ani rusz z rejestracja oficjalna kanału, a ostatnio robili jakies tam zmiany i nie bylo:) Takze niedlugo bedzie
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: kanal IRC

Post autor: Gaszka »

Jestem za. Obecnie mamy sami chat, bez im.com i im.pl, które zrobiły sobie nowy. Jak dla mnie wystarczy na jednej stronie taki mirc, mamy i tak najwięcej wejść każdego dnia.

slepy napisz do mnie na GG:6017943, przeważnie jestem niewidoczny.

I takie pytanie: jest możliwość wchodzenia na mirca przez stronę?? czyli żeby było okienko podobne do chata, tylko wejść i pisać.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2006, 14:06 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
// >> www.FcInter.pl << //
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: kanal IRC

Post autor: Ljarro »

takie pytanie: jest możliwość wchodzenia na mirca przez stronę?? czyli żeby było okienko podobne do chata, tylko wejść i pisać.
W operze wpisujesz tylko swojego uzytkownika, kanał i wchodzisz
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: kanal IRC

Post autor: Gaszka »

Ljarro pisze:
W operze wpisujesz tylko swojego uzytkownika, kanał i wchodzisz
Większość ludzi i tak chyba używa IE i firefoxa.... więc jakiś skrypt by do tego musiał być chyba...
// >> www.FcInter.pl << //
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: kanal IRC

Post autor: Bart »

Zdecydowanie jestem za. Byłem kilka razy na ircu Milanu i zdaje to egzamin. No i najlepiej żeby dotyczyło to wszystkich stron, nie ma co w kolejnym aspekcie dzielić i tak w pewnym sensie podzieloną internetową społeczność kibiców Interu w Polsce ;-)
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: kanal IRC

Post autor: Interfun3 »

ja osobiście jestem za IRC chociaż podobnie jak RoB nie za dużo o tym wiem  :-D
Obrazek
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: kanal IRC

Post autor: Slepy »

Kanał załozony, zarejestrowany, wlasciwie to moznaby juz siedziec 8-) kanał jest o wdzięcznej nazwie #inter w PolNecie... ja siedze sam na warszawa.ircnet.pl - najmniej wadliwy serwer.
Gaszka wlasnie zajmuje sie tym, by mozna bylo wchodzic przez strone - to dobrze, dla mas i tłumów:D
Jednak jesli ktos juz keidys siedzial normalnym klientem i wie jak to robic to zapraszam do sciagania - http://www.efnet.org/clients/win32/mirc/mirc62.exe. Oraz niezawodną strone www.ircnet.pl , wszystko opisane w jasny dobry sposób. Reszta, czekajcie na rozwój sytuacji i wchodzenie jak na czata w przegladarce  - Gaszka do boju :brawo:
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: kanal IRC

Post autor: Gaszka »

Na razie coś jest nie tak z tym skryptem żeby można było wchodzić przez stronę. Musze pogadać z Peterem, może on coś poradzi. Dajcie nam jeszcze troche czasu :-)

:szal:
// >> www.FcInter.pl << //
archie
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2007, 17:54

Odp: kanal IRC

Post autor: archie »

i co z tym kanałem ?
ODPOWIEDZ