Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Bart »

Niestety, do tej pory nie udało się zorganizować kibicom Interu w Polsce żadnego zlotu, ani większego spotkania (przynajmniej nie ma o tym wzmianki w internecie). W takim razie może zacząć od spotkania na mniejszą skalę- na przykład w pubie przy okazji meczu. A nie wątpię, że w Trójmieście i okolicach kibiców Interu nie brakuje, na tym forum jest ich całkiem sporo (nawet kilkadziesiąt). W marcu z inicjatywą wyszedł diarfa, ale nic z tego nie wyszło. Może więc tym razem?

Jeśli ktoś byłby chętny- pisać! Ja niestety zbyt wielkiego rozeznania nie mam, nie miałem okazji być "u siebie" w pubie na meczu. No i kiedy? Nie ważne, ważne, żeby znalazło się chociaż kilku chętnych, wszystko jest do ustalenia. Transmisji w tym roku raczej nie będzie brakować. :)
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: FcDavids »

No od środy będę mieszkał w Gdańsku bo tam idę na studia. Takie spotkanie to dobry pomysł :-) Jedyny problem to, to że nie znam Gdańska za dobrze i będę musiał się pierw zapoznać co, gdzie i jak :-) Napewno jest wielu kibiców Interu w Trójmieście :-)
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Imrahil »

no ja studiuje w koszalinie wiec daleko nie mam ;-) mam tez zioma(ke) ktorzy tam mieszkaja to looz ze spaniem
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Bart »

Szkoda, że zainteresowanie tak marne. Jeszcze niedawno wypowiadało się tu sporo kibiców z Trójmiasta, teraz ich nie widać...
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Bart »

Ok, ostatnia próba. Jesli jest ktoś chętny do obejrzenia Derbów Mediolanu W SOBOTĘ o 20.30, to pisać. Wszystko jest do uzgodnienia. Jeśli nikt się nie zgłosi, wywalić ten temat wpizdu. :wink:
Miśka
Posty: 67
Rejestracja: 30 sie 2006, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Miśka »

Jeszcze jakieś pomysły??
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Spotkanie kibiców Interu z Trójmiasta?

Post autor: Bart »

Żeby tylko jakiś porządny ozdew był..

Nie wiem, kiedy najbliższa transmisja, być może dopiero z Lazio w okolicach świąt, w każdym razie ze mną zawsze można się dogadać. ;)
ODPOWIEDZ