Warszawa - Mecze Interu

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

Tak pomyślałem że opłacałoby się założyć jeden topic co do oglądania meczy Interu w Warszawie. Tak żeby nie tworzyć na każdy większy mecz oddzielnego tematu.
Właściwie to nie wiem ile tutaj jest fanów Interu z warszawy więc w sumie dobrze by było też zadeklarować się kto mieszka w Warszawie.

Tak więc, osobiście wybieram się dzisiaj z paroma kolegami na mecz do pubu Starlight (http://starlightcafe.pl/) I wiem że napewno(bo dzwoniłem do nich) będą tam puszczali dzisiejszy mecz Interu (mają tam pare telewizorów).

Oprócz tego wiem że będą puszczać też mecz w Championsie w Mariocie ale nie polecam tego miejsca bo akurat wybiera się tam grupka 20iluś kibiców Liverpoolu  :P Pozatym piwo jest tam koszmarnie drogie. Z tego co pamietam to nawet i ponad 10 można wydać za jednego browara.

Tak więc, jesli ktoś by chciał z Warszawy wpaść na mecz to zapraszam do Starlighta. Metro Imielin, wyjście w stronę centrum na prawo.

I przy okazji jakby mogli się przedstawić kibice z Warszawy to byłoby miło.
caceel
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2008, 20:45

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: caceel »

Witam ;)

Z tej strony caceel - Warszawa/Ursus. Wierny kibic Interu od juz 12 lat bodajze. Gdyby byla mozliwosc z checia bym skorzystal w przyszlosci bo jakos sopcasta pozostawia wiele do zyczenia :P
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

moze daloby sie zebrac kilka osób na derby?? trzeba by bylo znalezc jakis lokal i zarezerwowac miejsca itd. Moze ktos cos zaproponuje. Ja ostatnio bylem na meczu Liverpool - Inter niedaleko Dworca Centralnego to spotkałem grupke kibiców LFC :) ma ktos moze propozycje?? Derby niedlugo wiec jak cos mozna zrobic to trzeba szybko zorganizowac. jak cos to postaram sie dowiedziec wiecej o knajpce :)


EDIT: nutcracker to ja sie moze do tej twojej knajpki wybiore. a wiesz moze czy napewno bedzie tam mecz ten który chcemy?? a i jeszcze jedno pytanie. czy wstep jest od 18 lat czy wolny?? to drugie pytanie jest wazniejsze bo ja niestety 18-stke za niecale 2 lata dopiero obchodze :)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2008, 16:25 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

Ja na 95% bede oglądał na Natolinie z 2 lub ew. 3 kolegami w galerii ursynów.

Britcafe London - Warszawa, Ursynów
ul. Aleja K.E.N. 36 ( Galeria Ursynów , I piętro )
Tanie piwo : 6 zl , 4.80 zl po 22.00. W trakcie trwania innych spotkań piłkarskich piwo w cenie 4,80 tylko w II polowie meczu, po godzinie 21 na mocniejsze trunki jest rabat. Duza Plazma , Canal + , dobra atmosfera Istnieje możliwość rezerwacji miejsc pod numerem telefonu : 022 4365608 Otwarte 7 dni w tygodniu od 10.00 do 23.00

Zawsze jak chciałem obejrzeć mecz Interu to go puszczali, dzwoniłem wcześniej i nie było problemu.

Zapraszam tam.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Ja może wpadnę. Czy będę na pewno napiszę w sobotę. Kiszka trochę, że mecz jest o 15.
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

To jest cafee/pub piłkarski, tam lubią puszczać mecze i nie są nastawieni anty na ligę włoską. Zawsze jak Inter grał a ja dzwoniłem tego dnia lub dzień wczesniej do nich z pytaniem, to się zgadzali. Ostatnio na derbach spotkałem prawdziwego włocha który był kibicem Milanu. Ale 5 minut po drugiej bramce jak się odwróciłem to już go nie było :)

Wpuszczają każdego, ale pytają o dowód młodych ludzi w przypadku chęci kupna jakiegoś alkoholu.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

Zajebiscie,w niedziele pracuje od rana do nocy.chyba musze rzucic ta robote. :lol:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

na 80% bede w tej knajpce o której mówił nutcracker :) mam nadzieje ze kilka osób bedzie.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

wiec chcialbym wiedziec kto bedzie w tym pubie o którym wspominał nutcracker. samemu nie chce mi sie tam siedziec :) jak cos to piszcie na moje gg 6207650
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, 22:17 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Mnie niestety nie będzie. Wyrobiłbym się gdzieś na początek drugiej połowy. 
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

Interiści z Warszawy mam pomysł. Moznaby tak spotkac sie w te wakacje w wolnym czasie, niekoniecznie na jakims meczu ale chociażby zebysmy sami pograli w pilke miedzy sobą :) wiem ze paru forumowiczów jest ze stolicy wiec mysle ze jakby kazdy miał troche wolnego czasu to moznaby bylo cos zorganizowac ;)
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

no tak, tylko że nas jest chyba 3 lub 4 max.
Crespo09
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2007, 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Crespo09 »

no to dochodzi jeszcze jeden kibic z W-wy  :love: Forza Inter! :szal:
    (a dokładniej z Pragi Płn :lol2:)
FORZA INTER!!! ;]
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

nutcracker pisze: no tak, tylko że nas jest chyba 3 lub 4 max.
no ale zawsze bedzie mozna zaprosić swoich kolegów ;)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Shady »

Nie wierzę, że w 1,7 milionowym mieście jest tylko 4 sympatyków Interu, na pewno jest ich więcej, kwestia dotarcia do nich :]
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Gaszka »

Jest 18 ludzi na forum z wpisanym miejscem pobytu Warszawa. A większość miejsca pobytu nie wpisuje.
// >> www.FcInter.pl << //
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

Gaszka pisze: Jest 18 ludzi na forum z wpisanym miejscem pobytu Warszawa. A większość miejsca pobytu nie wpisuje.
Gaszka a masz moze liste tych osób?? bo jakbym mial wszystkich to bym napisał przez prywatną wiadomość i jakos by sie to wszystko zorganizowało :) no bo 18 osób to jest juz pożądna liczba i jakby sie udało chociaz z 12 uzbierac byloby fajnie

EDIT
a czy to jest boisko klubu SEMP ?? bo ono jest naprawde fajne tyle ze boczna linia pola karnego jest jakies 2-3 metry od linii autowej :D no chyba ze o innym boisku mowimy :)
Ostatnio zmieniony 7 lip 2008, 14:12 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

tzn, ja pare ziomków moge ogarnąć. Poza tym zawsze do gry sie dołączają jakieś miejscowe dresiki.
Jest dobre boisko przy metrze wierzbno, bardzo dobra nawierzchnia, duze bramki, linie itp. tam zawsze gra moj kolega i ja wiec mozemy tam kiedys zagrac jak pasuje miejsce.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

widze panowie ze temat upadł szybko. Nie wierze ze mamy tak mało Warszawiaków. ludzie przeciez to nic nie kosztuje, to nie ma byc jakis zjazd ani nic tylko zwykle spotkanie Interistów z Warszawy ;)
vviktorek
Posty: 119
Rejestracja: 5 cze 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: vviktorek »

O to przepraszam ja się PISZE !! :pijaki: :flaga:
Jest Jeden Klub.. Jest Jedno Życie..
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Gaszka pisze: Jest 18 ludzi na forum z wpisanym miejscem pobytu Warszawa. A większość miejsca pobytu nie wpisuje.
Jeśli już jesteśmy przy statystykach to może warto wspomnieć o kilku ciekawostkach. Otóż najwięcej wejść na stronę statystyki notują z województwa śląskiego - łącznie prawie 11%. Później mamy woj. mazowieckie z 6.26%, a dalej z bardzo podobnym wynikiem plasują się województwa małopolskie, wielkopolskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie i łódzkie. Najmniej wejść jest ze świętokrzyskiego - zaledwie 0.12%.

To najciekawsze.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

kibice ze stolicy, dlaczego ja jeszcze żadnego z Was nie znam?? :) być może się znamy, ale o tym poprostu nie wiemy :P do jakich szkół chodzicie?? :) ja na przykład chodze do LO im. Konopnickiej :) jest ktoś ode mnie ze szkoły jeszcze?? :) wiem, że jest pare osób z Warszawy, a przynajmniej twierdzą, że są z Warszawy :)
Proxxximus
Posty: 80
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:22
Lokalizacja: Warszawa/ Sewerynówka:)

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Proxxximus »

hmm ja to w sumie jako miejsce pobytu tez moge okreslic warszawe bo tu studiuje i pracuje... miejsce pobytu bielany gdzie paraduje w szaliku interu wzbudzajac czesto zainteresowanie kibcow legii... a tak przy okazji pozdrowienia dla interisty co handluje winem w ch bemowo:)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Gdzie konkretnie na Bielanach?
Proxxximus
Posty: 80
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:22
Lokalizacja: Warszawa/ Sewerynówka:)

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Proxxximus »

a konkretnie to Piaski ulica Kochanowskiego...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Rzut beretem ode mnie i od Kacapa w sumie też.  ;-)
Proxxximus
Posty: 80
Rejestracja: 10 kwie 2008, 18:22
Lokalizacja: Warszawa/ Sewerynówka:)

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Proxxximus »

ooo to moze kiedys na jakies bro sie pojdzie:)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Chuchu »

Ktoś będzie oglądał derby poza domem swoim bądź czyimś? w jakims pubie albo coś? jak tak to dajcie znać.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

Jest ktos, kto idzie na mecz z Manchesterem do jakiegos pubu? ja bede prawdopodobnie w Bierhalle,w Arkadii, pisze sie kto na spotkanie?

Podejrzewam,ze znow za wielu nas nie bedzie,bo akurat nutcracker ze swoja banda wylecial do Mediolanu  :wink:
niemniej odpowiedzi mile widziane :wink:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

Ponawiam pytanie poki jeszcze pora!!!
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
ODPOWIEDZ