Warszawa - Mecze Interu

Rozmowy o kibicach Interu...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Ja jestem nadal chętny jaby co  :-D Może być ten champions pub, obojętne w sumie. Tylko przydałoby się troche wcześniej tam stawić.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

ok, to ja, Rob, Proximus i Pestario powiedzmy ze bedziemy. tylko ja bede jechal prosto z pracy wiec moge byc kapke pozniej, w sam raz na poczatek meczu.

Nutcracker zamow prosze miejscowki na tych kilka osob, a ja sie bede z ktoryms z Was kontaktowal w ciagu dnia. Pewnie z Robem, jesli wyjde wczesniej z roboty to przyjedziemy we dwoch. pzdr!
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 00:23 przez kcpwwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Pestario »

ja bede, wygrzebie z łóżka z katarkiem i przybędę. Czy cos wiadomo na temat rezerwacji ?
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

Ok. To ja ide teraz tam i zarezerwuje 6 miejsc, jak się nie uda to napisze, a jak się uda to też napisze.
Zarezerwuję na 20.30.
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

Dobra. zarezerwowałem 6 miejsc. Super knajpa tak przy okazji. Podaj mi ktoś do siebie numer telefonu na priv. Ja tam będę o 20.30.
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Pestario »

wyslalem Ci swoj nr  :-)
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: nutcracker »

Super. Jeszcze niech KCP mi wyśle swój numer.
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Elooooo, zacząłem studia w Wawie i nie wiem czy gdzieś nasze FDP się spotyka i ogląda mecze czy nie, jeśli się spotyka to dajcie znać gdzie i czy się wybieracie na mecz z Genoą???
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Nie wiem czy w którymkolwiek pubie u nas jest wystarczająca ilość alko dla Ciebie.  :-D
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

RoB pisze: Nie wiem czy w którymkolwiek pubie u nas jest wystarczająca ilość alko dla Ciebie.  :-D
hehe już teraz nie będę tak pił bo jestem na SiMR na Politechnice Warszawskiej i musze się ogarnąć i zacząć uczyć. Ale jak będzie mecz w sobote to mogę troche bardziej podłożyć do pieca.
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: maciejos »

Zapraszam do siebie na Polskę w sobotę =)
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: PepeBergomi »

maciejos pisze: Zapraszam do siebie na Polskę w sobotę =)
Chetnie bym wpadl ale za daleko mam :-D
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: GULI »

PepeBergomi pisze:
maciejos pisze: Zapraszam do siebie na Polskę w sobotę =)
Chetnie bym wpadl ale za daleko mam :-D
to po cholere dupe zawracasz hehe :P
Obrazek
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: PepeBergomi »

GULI pisze:
PepeBergomi pisze:
maciejos pisze: Zapraszam do siebie na Polskę w sobotę =)
Chetnie bym wpadl ale za daleko mam :-D
to po cholere dupe zawracasz hehe :P
Szyc nie bądz taki cwaniak przez Internet :P ,pogadamy na kolejnej okazji :pijaki:
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Widzę, że nie ma miejsca w Wawie w którym można wspólnie obejrzeć mecz z FDP. Może się jednak jakoś na Dynamo wybierzemy??? Kto chętny pisać szybko. A i prosze o propozcje jakiegoś dobrego pubu, żeby można było obejrzeć mecz. :inter:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 14:40 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
koszcz
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2009, 14:17

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: koszcz »

Ja chętnie bym się zabrał, ale w tej chwili nie widzę żadnego klubu/pubu transmitującego ten mecz
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Nie wierze ze zaden Interista nie wie, gdzie jest pub w ktorym puszczaja mecz;/ I nie wierze ze go nie puszczaja nigdzie;))
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Ktoś jeszcze wpada? Jose?  :flaga:
jose_'6promili'_Alkorator
Posty: 260
Rejestracja: 24 lis 2007, 20:23
Lokalizacja: Mokrelipie (lubelskie)
Kontakt:

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: jose_'6promili'_Alkorator »

Nie no widzę, że nie ma tutaj kibiców z Wawy:/ szkoda, ale już niedługo wracam do Lublina, do Mory. Tam będzie nas dwóch, ale będziemy i tak chodzić do barów kibicować:DD
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: maciejos »

Britcafe London. Galeria Ursynów. Ustawka ok. 20:20-30. Rob, kacap, pestario mają również być.
Johnson
Posty: 69
Rejestracja: 16 lis 2009, 00:45

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Johnson »

Ja  Panowie jestem tutaj nowy, ale od dawna kibicuje Interowi..też teraz studiuje w Warszawie, więc jak jakiś mecz macie oglądać to też chętnie pokibicuje ;] Forza!!!!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

24.11 pewnie znow bedziemy sie jakos ustawiac- mecz z Barca bedzie duza motywacja. Ja mam, specjalnie na ten dzien zaklepane wolne w pracy. Jak powyzej napisal Maciejos- godzina i miejsce pewnie bedzie to samo.
wiecej informacji sie pewnie pojawi w tym temacie na pare dni przed meczem, wiec Johnson i inni, ktorzy nie ogladali dotychczas meczy w gronie Interistow niech sledza watek na biezaco.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: RoB »

Chyba jednak trzeba będzie się rozejrzeć za jakimś innym miejscem. ;)
Johnson
Posty: 69
Rejestracja: 16 lis 2009, 00:45

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Johnson »

kcp_wwa pisze: 24.11 pewnie znow bedziemy sie jakos ustawiac- mecz z Barca bedzie duza motywacja. Ja mam, specjalnie na ten dzien zaklepane wolne w pracy. Jak powyzej napisal Maciejos- godzina i miejsce pewnie bedzie to samo.
wiecej informacji sie pewnie pojawi w tym temacie na pare dni przed meczem, wiec Johnson i inni, ktorzy nie ogladali dotychczas meczy w gronie Interistow niech sledza watek na biezaco.
Ocziwiście ;)
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Pestario »

a na czym bedzie mecz, jesli na Nce to nie wiem czy w tym Brit Cafe maja taki kanal  ( skoro babka nie wiedziala czy ma polsat :] ) Ewentualnie to miejsce gdzie ogladalismy 1 mecz z Barca badz "dziewicze" miejsce ;)
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: maciejos »

Mecz jest we wtorek, więc będzie pokazywany tylko na nSport. Polsat transmituję 25 mecz Milan - Olympique Marsylia. Szukajmy pubu z eNką
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

Pestario pisze: a na czym bedzie mecz, jesli na Nce to nie wiem czy w tym Brit Cafe maja taki kanal  ( skoro babka nie wiedziala czy ma polsat :] ) Ewentualnie to miejsce gdzie ogladalismy 1 mecz z Barca badz "dziewicze" miejsce ;)
dobrze,jakby udalo nam sie znalezc jakies miejsce blizej centrum- kompromisowe, bo jazda na skraj Warszawy jest dosc uciazliwa. niemniej jak sie nic nie znajdzie,to lepszy wypad do tych grekow, jak ogladanie w domu  :P
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: Pestario »

kcp_wwa pisze:
Pestario pisze: a na czym bedzie mecz, jesli na Nce to nie wiem czy w tym Brit Cafe maja taki kanal  ( skoro babka nie wiedziala czy ma polsat :] ) Ewentualnie to miejsce gdzie ogladalismy 1 mecz z Barca badz "dziewicze" miejsce ;)
dobrze,jakby udalo nam sie znalezc jakies miejsce blizej centrum- kompromisowe, bo jazda na skraj Warszawy jest dosc uciazliwa. niemniej jak sie nic nie znajdzie,to lepszy wypad do tych grekow, jak ogladanie w domu  :P

to sa ludzie z Cypru ;p
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
vviktorek
Posty: 119
Rejestracja: 5 cze 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: vviktorek »

Panowie!
Słuchajcie w AL. SOLIDARNOŚCI 117 (WEJŚCIE OD JANA PAWŁA II) jest bardzo fajny pubik mi sie tam bardzo podoba ogólnie ogłaszają się ,że transmitują wiele meczy. Ceny są przystępne 8 zł 0.5 a ..a 1 metr warki to jest 10 szt po 0.5 czyli 5 litrów browaru  :ave: 70 zł dodatkowo jest rozbudowana oferta gastronomiczna wszsysko w miłej i przyjaznej atmosferze. Z tego co pamiętam jest tam wiele tv ( około 40 cali zawieszonych nad stolikami) wiec nie bedzie problemów ze ktos chce inny mecz tak samo z miejscami mysle ze tez nie powinno byc problemów ( jest tam go sporo nawet ale bez przesady). Ale żeby nei było tak różowo nie wiem czy jest tam platfroma n tv wysłałem już emaila jak nie odpiszą do końca dnia to będe dzwonił.


Ale teraz główne i wiążące pytanie .. Czy lokalizacja nam odpowiada  ? ( muranów , blisko jest stacja Ratusz arsenał metro )

Chodzi oczwiscie o mecz we wtorek Barceolna Inter.
Jest Jeden Klub.. Jest Jedno Życie..
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Warszawa - Mecze Interu

Post autor: kcpwwa »

gdybys dostal odpowiedz na tego maila to szybko raportuj, ja mialem nagrany jeden pub na Jana Pawła,ale nie maja eNki, dowiedzialem sie wczoraj.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
ODPOWIEDZ