Album Interu

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Album Interu

Post autor: Radzisz_IM »

Założyłem ten wątek bo mam do Was prośbe. Prowadze multimedialny album Interu i brakuje mi tylko dwóch skrótow z obecnego sezonu, a nie moge ich nigdzie znaleźć. Na naszej stronce, po każdym meczu są wstawiane skróty, ale byłem przekonany ze mam komplet. Jak sie pozniej skapnąłem ze 2 mi brakuje, linki juz wygasły. Dlatego tez prośba do was o udostepnienie ich, albo przesłanie chociaz na maila...:):)

2 skróty z tego sezonu:
INTER 3-0 Lazio  (12 kolejka, ale mecz jak wszyscy dobrze wiemy rozegrany w poźniejszym terminie )
Catania 0-2 INTER (22 kolejka )

z Góry Dzięki Wielkie Interiści!!  :inter:

INTER NEL CUORE<3
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odp: Album Interu

Post autor: Radzisz_IM »

ponawiam prośbe :)

może ktos z Was ma dostep do skrótow z tych meczy:)
albo ma ściągniete i mógłby wrzucic na serwer lub przesłac mailem:)

byłbym bardzo wdzięczny! :)
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
tmkFCI
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2006, 18:21
Lokalizacja: Sieradz

Odp: Album Interu

Post autor: tmkFCI »

Ja nie mam skrótów, ale mam bramki z tych spotkań. Jeśli to Cię satysfakcjonuje to moge wstawić na jakiś serwer :-)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Album Interu

Post autor: Lamatico »

Inter-Lazio 3-0 Scarpini
Catania - Inter 0-2 Scarpini

Pozdro. Mecz z Lazio mam gdzieś na płytkach ale na serwer nie zdołam wrzucić :P z Catanią chyba też mam
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odp: Album Interu

Post autor: Radzisz_IM »

Dzięki serdeczne Lama! :) jestes Wielki!  :) :D

TomaszkoFCI, Tobie również dziękuje za propozycje i zainteresowanie, ale mimo wszystko bardzo zależy mi na tym żeby to były skróty. Mimo to jeszcze raz dzieki! :):)

super :) bede mógł skompletowac cały tegoroczny albumik :) oby zamykał go skrót ze zwycieskiego meczu w Parmie  :-) :inter:
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Album Interu

Post autor: Lamatico »

Spoko. Gdyby ktoś jeszcze coś potrzebował to śmiało pisać, może mi się uda skądś wyczarować ;)

Sam prowadzę takie albmy od jakieoś czasu. Mam bardzo dużo całych spotkań z ostatnich dwóch sezonów, o bramkach, skrótach i innych różnych archiwalnych plikach nie będę pisał bo tego jest za dużo nie da sie ogarnąć :P
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Odp: Album Interu

Post autor: Stachoo »

Przeglądałem dzisiaj tematy żeby nie zakładac nowego, w związku z tym tematem chciałbym zapytac ogółu czy nie ma ktoś upchnięte na serwerze, skrótów meczów Interu z LM i Ligi Włoskiej oraz PW z ostatnich sezonów w dobrej jakości?? chciałbym stworzyc multimedialny album z meczami Interu, zależy mi też na ważnych meczach z przeszłości  np. Finały PU. Jeśli ktoś może pomóc liczę na dobroc serca;))
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
ODPOWIEDZ