Katowice: spotkania podczas meczów

Rozmowy o kibicach Interu...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

Ogłoszenia parafialne od organizatorów (?), btw. ja napiszę to jak to będzie wyglądać na tą chwilę:):

1. Nie mamy rezerwacji, ponieważ wniosek jest taki, że chłopcy w mokasynkach bawią się w sobotę i w niedzielę pozostaną tylko niedobitki, studenci zmęczeni po zaocznych oraz ćmy barowe czyli plankton jak na cały bar. Poza tym rezerwacja jest płatna, a płacić nie chcemy licząc, że nawet jak nas będzie 10 to upchamy się w jakiejś loży (damy radę)

UWAGA! Jeżeli jest wielka potrzeba rezerwacji to pisać, jutro może ona jeszcze zostać zrobiona, ale musicie o tym poinformować w dniu dzisiejszym, ewentualnie jutro rano, bo potem nie będzie jak jej dokonać, ale nie widzę sensu, ale piszcie jak chcecie.

2. Na mecz idę na pewno ja, Magda i Łukasz, raczej nie przewidujemy spotkania dużo wcześniej z powodów pracowniczo-studenckich, po prostu dotrzemy przed meczem do baru i tyle, nie planujemy bawić się od 18, prędzej możemy się bawić do 8 rano;), również nie będziemy się zbierać gdzieś na centrum, ponieważ nie ma to sensu większego, więc jak ktoś nie wie co i jak, to musicie się razem gdzieś ugadać i wpaść.
UWAGA! Ewentualnie jak ktoś przyjdzie i będzie pierwszy raz w City i nie wie gdzie to jest, to możemy zabrać kogoś spod żaby w Kato (dla tych co nie wiedzą, gdzie jest żaba, to jest ta pseudo-fontanna na przeciwko dworca, za Mciem, obok Rossmana na ulicy Stawowej)

3. Wszyscy mile widziani, jak ktoś chce się skontaktować dodatkowo to proszę pisać mi na tele. 507 925 667, najlepiej z ksywką, żebym w razie czego wiedział kogo szukać.

4. Prośbę mam taką, aby dowiedzieć się na jakim kanale będzie mecz, ponieważ tego oczekują osoby obsługujące TV w lokalu,a nie są one specjalnie obyte w obsłudze platformy N, o czym się już nie raz przekonywałem. Więc bardzo byłbym wdzięczy, aby ktoś napisał tutaj na czym zobaczymy mecz, aby uniknąć potem 30 minut szukania po kanałach meczu i krzywej buźki pana/pani barmana/ki.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

Magda miała się zorientować co i jak...ale chyba dziewczyna trochę zapracowana i nie ma zbytnio czasu..ja także nie bardzo mam kiedy podskoczyć do City :/...ale tak jak piszesz rezerwacja chyba nie wchodzi w grę, jak mówisz że zmieścimy się przy jednym stoliku to byłoby fajnie :). Jeżeli już jednak nie chcemy rezerwować to proponowałbym spotkać się przed samym City, żeby później nie było że część będzie gdzie indziej siedzieć a druga część na drugim końcu sali :P..taka moja mała propozycja. Hmm....tak się zastanawiam nad tym lokalem, bo ostatnio (finał CL) jak tam byliśmy to nie podobała mi się obsługa, ale to nie o tym chciałem pisać .. Mecz na pewno będzie puszczał CANAL + SPORT . Tyle ode mnie. Jakieś pytania , śmiało można walić GG ;).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

to jedziemy jutro na mecz!!!
bierzcie szaliki w dłoń i ja będę do Ciebie dzwonił kachol koło 20 żeby sie dogadać gdzie jesteście!
paszek
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:13

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: paszek »

z tego co ja sie orientuje to w City maja n tv a takowa nie posiada canalu + ;/ jezeli bym zdązyl bo jutro sie wybieram do Kat na studia to moze tez bym dolączył do was...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

paszek pisze: z tego co ja sie orientuje to w City maja n tv a takowa nie posiada canalu + ;/ jezeli bym zdązyl bo jutro sie wybieram do Kat na studia to moze tez bym dolączył do was...
Zapraszamy ;)..co do transmisji to mam nadzieję, że jednak City posiada także inne platformy..z tego co wiem (słyszałem :P) to nie raz tam był oglądany mecz Interu..a te wiadomo, że lecą tylko na Canalu..mogę się mylić.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

Poszukałem na forum CityPubu i tak jak napisał Andy z meczem nie będzie problemu, ponieważ Citypub ma do dyspozycji platformę N, Canal+ i cyfrowy polsat, więc nie będzie problemu:) Więc mecz będzie na pewno pokazywany. Narazie widzę, że jest na 5 więc na pewno nie będzie problemu z miejscem, ale liczymy na więcej:)
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: PioFCI »

z racji dojazdu ekipa z Jaworzna odpada  :/
Inter na zawsze !!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

Podaję informację już teraz...żeby nie było .. zobaczymy ilu chętnych się zgłosi .. najwięcej ludzi ma śląsk i wierze, że wkońcu to się potwierdzi także na takich wypadach...a nie tylko gdy będziemy grali w finale ..

INTER - PARMA 28.11.2010 12:30
1.Andy
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

heh
zobacze czy na 100% ale raczej bede!
1.Andy
2.Hanysrr
BTB
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2009, 23:35

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: BTB »

Obawiam się, że tym razem może być problem z obejrzeniem tego spotkania, ze względu na wczesną porę tego meczu. Większość knajp (w tym City gdzie ostatnio byliśmy) przed 13.00 jest jeszcze zamknięta:)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

Tak, może być jeszcze zamknięta...ja w ostateczności jestem wstanie się poświęcić i mogę iść zobaczyć ten mecz chociażby w sts-ie :P...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Lubuszanin »

moze browara wypijemy w sobote 27 ?:P bedzie troche czasu do samolotu ;d
FORZA INTER !!!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

15 grudnia o godzinie 17.55 (środa) Inter zagra pierwszy mecz w KMŚ. Niestety nie wiem czy będzie można zobaczyć to spotkanie na platformie N, Canal+ lub cyfrowym Polsacie, ale jeżeli tak to proponuję się spotkać w City Pubie, bo to dobra okazja i termin, oraz godzina powinna większości odpowiadać. Oczywiście na pewno finał będzie większą atrakcją, również będzie o 18, tyle, że w sobotę (ale patrząc na grę to środa może być pewniejsza).

Jeżeli będą chętni i zorientujemy się w transmisji, mogę zrobić rezerwację w weekend (będzie ona bezpłatna). Piszcie co sądzicie o tym pomyśle, bo pomimo słabszego okresu wciąż mamy wielkie chęci na aktywizację kibiców z Silesi:)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

Ja jestem jak najbardziej za..hmm..KMŚ :P .. nie wiem czy będzie co akurat oglądać, ale zawsze można spróbować ;)..zobaczymy co z tego wyjdzie, chociaż przypuszczam, że zainteresowanie będzie równie niewielkie jak i w meczach Serie A czy CL..
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

hmmm?? czemu nie? może sie też wybiore!!
Saliwcio
Posty: 19
Rejestracja: 7 mar 2010, 23:13
Lokalizacja: Bytom

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Saliwcio »

Ogladamy panowie final KMS w wspolnym gronie gdzies w katowicach :)??
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

Dzisiaj na 18 ruszamy na CityPub. Decyzja zapadła właśnie w tej chwili, mecz powinien być, więc jak ktoś ma ochotę to niech pisze na mój nr. 507 925 667... oraz wstępnie mamy zbiórkę na 17.30 pod city pubem.

Do 16.30 również piszcie jak coś na stronie, potem tylko pod tele jestem osiągalny, oczywiście piszcie również do Andy'ego w razie jakiś pytań.

Kontaktowałem się z City Pubem, i dostałem odp w postaci "myślę, że tak", więc tym bardziej mecz powinien być do zobaczenia przy piwku...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 13:37 przez kachol, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

No i po spotkaniu ;). Było nas aż...3 .... panowie ! obudźcie się , nie wierze żeby w sobotni wieczór nie było żadnego chętnego na obejrzenie w gronie kibiców swojej drużyny .. ja już nie mam pomysłu jak zachęcać ludzi aby na takie spotkanka przyjeżdżali :neutral: ja na pewno nie zrezygnuję z kolejnych :D.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
JFH
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2008, 14:35
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: JFH »

jedziecie na Trzcianke ? na liscie jestescie, nie moge znalezc tematu ...
jedziemy z katowic o 5:20 pociagiem,

link do naszego tematu
ChelseaPoland.org
FCI_Knighter
Posty: 39
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00
Lokalizacja: Tychy

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: FCI_Knighter »

Będą jacys chętni na Inter-Bayern?
Andy organizujemy cuś?;)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Andy »

Jestem jak najbardziej ZA ! :) .. nie wiem jak reszta .. dziwię się że spotkania ligowe sobie odpuszczamy :P .
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
FCI_Knighter
Posty: 39
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00
Lokalizacja: Tychy

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: FCI_Knighter »

No to panowie, obecnosć obowiązkowa, zgłaszać sie:P
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

Biorąc pod uwagę ostatnią frekwencję to nie spodziewam się tłumów... Jak chcemy oglądać to trzeba pogadać z 5-6 dni przed meczem z ludźmi z City, bo gra Manchester też (jeśli się nie mylę), a oni są lepiej zorganizowani, poza tym więcej osób chce oglądać MU od Interu. Więc do 18-tego proponuję, żeby chętni się określili to podziałamy w sprawie rezerwacji... Niech piszą tylko osoby, które wiedzą, że się pojawią, bo jak powiem, że będzie nas 20 osób i kobieta nam zrobi rezerwację, a będzie 5 osób i nam meczu nie puszczą to tylko Ci co przyjdą ucierpią...
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

Ja raczej będę jeszcze powiem dokładnie jak dowiem się jaki plan będe miał na następny dzień ale na 90% ide z wami!!:D
StefanoInter
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2011, 14:55

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: StefanoInter »

Witam,

w City Pubie pewnie się pojawię. Będę tam raczej ze znajomymi, którzy dopingują Manchester, ale z chęcią usiadłbym i chociaż przez chwilę porozmawiał z Interistami z GŚ.
Jeśli jacyś się pojawią to z chęcią wypiję z Wami piwko ;)

Pzdr. StefanoInter  :flaga33:  :flaga33:  :flaga33:
adri92
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2011, 16:00

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: adri92 »

witam ,


ja również  sie pojaiw ale jakies info totyyczace polozenia lokalu w katowicach, ja z knurowa jestem wiec daleko niema a obejzal bym meczyk w tak dobrym gornie , prosze o kontakt
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

City Pub jest na ulicy 3-go Maja która jest położona równolegle do dworca PKP który jest remontowany


Ja mam znów inne pytanie: Czy aby na pewno będzie transmitowany mecz Interu a nie Marsylli i manu ?
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Borowa »

Nie jestem stałym bywalcem City, ale wydaje mi się, że puszczają teraz obydwa mecze rozgrywane w tym samym czasie. Informacja na nich stronie zdaje się być potwierdzeniem moich słów: http://www.citypub.pl/wydarzenia.php
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: Hanys »

a to raczej tak jak mówisz raczej będzie tak że brać ludzi i jedziemy na mecz:D
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Katowice: spotkania podczas meczów

Post autor: kachol »

Ogłoszenia parafialne:

Dzisiaj Magda zrobiła rezerwację na 8 osób (wiadomo, będzie 10-12, też się pomieścimy), rezerwacja jest od godziny 20 (oczywiście na sale z Interem;) ).

Osoby, które będą na 100% i chcą z nami oglądać niech dadzą znać.
ODPOWIEDZ