Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Rozmowy o kibicach Interu...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Adriano_forever pisze:Zapraszam na Strat Krasnystaw. Też nie wiesz o co chodzi niestety :/

To pojechałeś. Kibice z Krasnegostawu są prawicowi. Nie pogrążaj się dalej. A z tym lewakiem od faszysty co mi pojechał to nawet szkoda rozmawiać.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Kubus »

Mora pisze:
KubusF pisze:Dajcie spokój z wynaturzoną prawicą (faszystami) nie ma sensu dyskutować.
Pojechałeś po całości Kubuś :)
Ty Ty Ty uważaj na nicki, ja nie mam nic wspólnego z tym tematem i się od niego odcinam, więc proszę mnie tu nie mieszać :]
Klinsi64

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Klinsi64 »

beka z idioty :D
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: FcDavids »

Jeśli walka z rasizmem im przeszkadza to ja nie widzę powodów żeby jeszcze prosić ich pozwolenie w wywieszaniu flag. Poza tym CN to nie jest jakaś rasistowska organizacja czy coś. Znalazło się tam paru psycholi i tyle.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Ljarro pisze:Choć to dziwne i znając naszą historię kontaktów, muszę się zgodzić z Globusem (żartuje o tej historii :P)
Mam wrażenie że autorzy filmiku nie do końca wiedzą co się dzieje wśród kibiców Interu z Włoch, możecie być pewni że jeśli takie coś tam dotrze to choćby o wywieszaniu flagi na CN możemy zapomnieć. Ja tam z Waszymi poglądami nie zamierzam polemizować, weźcie tylko pod uwagę że może to mieć określone, opłakane dla nas skutki.

Kumacze którzy tutaj atakują to co napisałem też gówno wiedzą z tego co widać, ale przecież napisać coś trzeba. Mimo, że mózg kury.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: YoozeQ »

Ale na filmiku nie ma znaczka FDP tylko nieoficjalnej, polskiej strony kibiców. Osoby, które to zrobiły przedstawiły się na końcu, więc nie rozumiem tego oburzenia. Mnie osobiście to nie rusza, chociaż pod filmikiem się nie podpisze i go nie popieram.
KubusF
Posty: 29
Rejestracja: 2 cze 2008, 17:34
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: KubusF »

Mora pisze:
KubusF pisze:Dajcie spokój z wynaturzoną prawicą (faszystami) nie ma sensu dyskutować.
Czyli jak ktoś ma poglądy prawicowe to od razu jest faszystą? Pojechałeś po całości Kubuś :)
Napisałem WYNATURZONĄ. Prawica nie jest zła i jej nie potępiam choć w wielu kwestiach się nie zgadzam. Istnieje niestety grupa bardzo radykalna do której zapewne Globus się zalicza.

Więc jeszcze raz pisząc WYNATURZONA mam na myśli RADYKALNA.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: VVujek »

YoozeQ pisze:Ale na filmiku nie ma znaczka FDP tylko nieoficjalnej, polskiej strony kibiców. Osoby, które to zrobiły przedstawiły się na końcu, więc nie rozumiem tego oburzenia. Mnie osobiście to nie rusza, chociaż pod filmikiem się nie podpisze i go nie popieram.

Dokładnie na filmiku nie ma znaczka FDP ale ten który ma mózg kury tego nie zobaczył :)
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

FcDavids pisze:Jeśli walka z rasizmem im przeszkadza to ja nie widzę powodów żeby jeszcze prosić ich pozwolenie w wywieszaniu flag. Poza tym CN to nie jest jakaś rasistowska organizacja czy coś. Znalazło się tam paru psycholi i tyle.

Człowieku dlaczego wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia?

KubusF- czyli jeżeli mam radykalne prawicowe poglądy to jestem faszystą? Za dużo szefie telewizji i gazet.

Nasri- ale jest znaczek fcinter.pl pacanie. Forum FDP i forum fciner.pl jest to samo. Chyba widać związek mózgowcu?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Ljarro »

FcDavids pisze:Jeśli walka z rasizmem im przeszkadza to ja nie widzę powodów żeby jeszcze prosić ich pozwolenie w wywieszaniu flag. Poza tym CN to nie jest jakaś rasistowska organizacja czy coś. Znalazło się tam paru psycholi i tyle.
Z tego co wiem, to nie do Ciebie należy decyzja gdzie i co chcemy wywieszać. Zresztą co ja tam wiem, w FDP nie jestem, dawno nigdzie nie byłem więc może się coś pozmieniało.
Ale na filmiku nie ma znaczka FDP tylko nieoficjalnej, polskiej strony kibiców.
Jak tam pojedziesz to nikt się nie będzie drążył skąd film pochodzi, będzie wiadomo że z Polski i tyle wystarczy.
A jak zauważyliście forum mamy wspólne
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

http://screenshooter.net/8280370/mdwqlxt Chuligani z SB zapraszam tutaj a nie już mi smarujecie dupę. Kurwa co za czasy. Kiedyś takie patafiany nic nie znaczące lądowały w koszu od razu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Piter »

Może napisz nicki tych patafianów i chuliganów którzy smarują Ci dupę bo nie wiem czy moje wpisy uraziły Twoją osobę a jak tak to postaram się napisać coś mądrego (nie zawsze mi to wychodzi)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: VVujek »

hahaha jakie to samo ?? ale skoro tak twierdzisz to jesteś na dobrej drodze aby założyć oddzielne forum dla FDP panie zordon ^^
Prawda jest taka,że to całe FDP to wyalinenowana grupa się zrobiła,nawet się nie pofatygowali aby akcje którą robią na FCI ogłosić też na IM.COM co to w końcu jest to FDP ?? polski klub kibica Interu Mediolan czy polski klub kibica FcInter.pl ??
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Kubuś:) pisze:
Mora pisze:
KubusF pisze:Dajcie spokój z wynaturzoną prawicą (faszystami) nie ma sensu dyskutować.
Pojechałeś po całości Kubuś :)
Ty Ty Ty uważaj na nicki, ja nie mam nic wspólnego z tym tematem i się od niego odcinam, więc proszę mnie tu nie mieszać :]
Heh oj bo tu same Kubusie na stronie i tak wyszło :)

A tak na poważnie, na końcu problematycznego filmiku konkretne osoby rzeczywiście wypowiedziały się tylko w swoim imieniu, jednak logo fcinter.pl powoduje, że oglądający filmik może stwierdzić, że mega tolerancyjna jest cała społeczność fcinter.pl (kilka tysięcy użytkowników), a autorzy filmiku (kilka osób) po prostu wypowiada się w imieniu nas wszystkich. Tak to można odebrać i reakcja Globusa mnie nie dziwi.

Zresztą autorzy filmiku promującego walkę z rasizmem powinni wiedzieć, że poglądy włoskich kibiców Interu są prawicowe, swego czasu, do połowy lat 90-tych na CN działała grupa Skins, która poglądy miała dość radykalne i na trybunach zdarzały się transparenty "pozdrawiające" niektórych piłkarzy. Aron Winter miał pseudonim "Czarny Żyd" itp. Grupa Skins przestała istnieć (większość członków jest teraz w Irr.) jednak poglądy na CN się nie zmienią. Kilka osób może sobie zrobić jakiś tam tolerancyjny filmik jednak z rzeczywistością kibicowską ma to niewiele wspólnego.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
KubusF
Posty: 29
Rejestracja: 2 cze 2008, 17:34
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: KubusF »

Od typowy prawicowy radykał. W głowie średniowiecze bo jak inaczej określić kogoś kto nie potrafi z rzeczowy sposób prowadzić dyskusji. Jedyne co można dostrzec to obelgi. Nie ma co się dziwić jedynymi argumentami radykałów jest siła fizyczna.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: yoda79 »

Nie znam Globusa, ale po tym co chlopaki napisali na sb dam radę - odpocznijcie od tv i gazet, bo wam mózgi sprało, nie wiecie co to prawica, za to widać u was lewactwo na maxa.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

KubusF pisze:Od typowy prawicowy radykał. W głowie średniowiecze bo jak inaczej określić kogoś kto nie potrafi z rzeczowy sposób prowadzić dyskusji. Jedyne co można dostrzec to obelgi. Nie ma co się dziwić jedynymi argumentami radykałów jest siła fizyczna.
Z tym, że to nie "prawicowy radykał" wyjechał z tekstem "przecież to jakaś prawicowa świnia z ONR". Nie bądźmy hipokrytami.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: sampam »

Poziom ignorancji i zacietrzewienia godny komentarzy z wp.pl i innych portali. Tak to jest jak sie lekcje o tolerancji przesypialo ;-) Zarowno "lewactwo" i "faszysci" maja swoje racje, a ze racja jest jak dupa i kazdy ma swoja, wiec ta dyskusja do niczego NIGDY nie doprowadzi.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 15:49 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Piter9702 pisze:Może napisz nicki tych patafianów i chuliganów którzy smarują Ci dupę bo nie wiem czy moje wpisy uraziły Twoją osobę a jak tak to postaram się napisać coś mądrego (nie zawsze mi to wychodzi)
Przecież widać kto mi tam od świni jechał itp. Nie chodziło na pewno o Ciebie.

KubusF czekam lewacki pajacu na Twoje argumenty. Świni to sobie na zdjęciach rodzinnych poszukaj.

Nasri- nie podoba Ci się cała otoczka FDP itp? Po cholere się na ten temat wypowiadasz skoro nic się nie udzielasz i nie udzielałeś w jej strukturach? I z jakiej racji na im.com coś miało by być podawane skoro od dawna oni maja w dupie wszystko? Weź się na forum onetu przerzuć i tam swoje tolerancyjne dyrdymały wstawiaj.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Ljarro »

Nasri pisze:hahaha jakie to samo ?? ale skoro tak twierdzisz to jesteś na dobrej drodze aby założyć oddzielne forum dla FDP panie zordon ^^
Prawda jest taka,że to całe FDP to wyalinenowana grupa się zrobiła,nawet się nie pofatygowali aby akcje którą robią na FCI ogłosić też na IM.COM co to w końcu jest to FDP ?? polski klub kibica Interu Mediolan czy polski klub kibica FcInter.pl ??
W zasadzie to tutaj komentarz nie jest potrzebny, bo to tak jakbym ja się wypowiadał o działaniach i zasadach przyjętych w polskim fc Milanu. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Daruj sobie kolejne komentarze, bo z każdym kolejnym się pogrążasz.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: VVujek »

Właśnie przed chwila udzieliłem swoje zdanie na temat FDP a ty nie masz prawa mi tego zabraniać,FDP powinno mieć swoje oddzielne forum i jeżeli zależy im na kibicach to powinni informować obie strony o swoich akcjach bo jak na razie to wygląda to tak jak nie powinno.
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Dominho »

GLOBUS: Rozumiem Twoje argumenty, wiem, że na CN nie brakuje rasistów. Mógłbyś tylko nieco spokojniej pisać, a nie w każdym poście kogoś wyzywać. Co do całej sprawy jeśli ten filmik ma w jakiś sposób oddziałać na FDP to ja go usunę. Fanklub jest naszym największym dobrem i w pełni rozumiem i zgadzam się z takim położeniem sprawy. Napisałem wiadomość do Prezesa - on jest najważniejszy i czekam na jego odpowiedź.

Co zaś do samej sprawy rasizmu, Twoich przekonań, przekonań innych. Uważam, że rasizm jest zły. Ani biali nie powinni dyskryminować czarnych, ani czarni arabów, ani arabowie białych itd. Trochę Globus ochłoń i spokojniej odpowiadaj, choć wiem, że ta wstawka i tak nic nie da. Czekam na odpowiedź Prezesa, jeżeli to ma naprawdę źle się na nas odbić to usuwam.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: GULI »

Widać że lobby michnikowsko-tvnowsko-syjonistyczno-dewiackie działa bo co niektórym mózgi wyprało. Nie chodzi tu o rasizm ale o teksty typu faszystowskie prawicowe swinie itp.I prosze nie wypowiadac sie kto tu (na stronie) jest w wiekszosci bo co po niektórzy mogliby sie "mocno zdziwić"

Sam fakt użycia loga strony w tym materiale faktycznie może Nam (Polskim Kibicom Interu)zaszkodzić na podwórku Włoskim i zniweczyć budowanego przez lata polskiego FC więc GLOBUS ma faktycznie racje ze jest to przegięcie.

Na przyszłość radze troche bardziej konsultować niektóre posunięcia z Zarządem FDP.

GNLS!
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Berki »

na szczęście są jeszcze ludzie, którym ta cała lansowana polityczna poprawność nie wyżarła mózgów do końca!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Hehe właśnie zdawało mi się, że gdzieś już widziałem ten motyw z lornetką :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Piter »

Gdy jeszcze oprawa była w fazie "początkowej" (bez pucharu LM i tego pana z lornetką) to któryś komentator powiedział, że jest to właśnie ta wspaniała oprawa a ja nie widziałem w niej nic fajnego. Gdy wychodzili piłkarze i wyłonił się puchar LM z tym "szatanem" to zaniemówiłem. (czyżby komentator wiedział co się kroi?? nie sądzę)
Dodam, że pod koniec meczu ten sam koleś powiedział, "ten kto wyszedł ze stadionu musi być kompletnym idiotą".
Zastanawiam się kto tu jest idiotą.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Oto wyjazdowa, trzystronna kartoniada Legii w Krakowie:
Obrazek

Oraz oprawa Wisły:
Obrazek

Kartoniada Wisły jak dla mnie bardzo przeciętna, natomiast Legia świetnie zaprezentowała się na tym wyjeździe, potwierdzając, że wraz z Lechem są najlepszą ekipą w Polsce.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Legia kroi Jagiellonie z 50 flag. Więcej chyba nie trzeba pisać :)
ODPOWIEDZ