Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Berki »

Ok, to przekaż tam, że nie było żadnej drugiej oprawy przygotowanej.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Hanys »

Tak słyszałem więc pisze co wiem.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Stachoo »

Mora pisze:Barwy to barwy i trzeba ich pilnować. Flaga polskiego fanklubu zespołu z Włoch czy Hiszpanii nie jest może tak cenną zdobyczą jak flaga Legii czy Ruchu, ale dla kibiców Lecha jest to normalna zdobycz. Kibice obcego klubu byli na ich terenie z flagą, więc zostali skrojeni, proste. Gdy Lech grał z Juventusem to polski FC jude też został skrojony z flagi, gdy Lechia grała z Barceloną, to również flaga Barcy zmieniła właściciela.

Pewnych flag się nie kroi, ale nie dotyczy to polskich FC. Gdy Ruch skroił Śląskowi flagę kibiców niepełnosprawnych, to flagę zwrócił. Tak samo Legia kroiła "hurtowo" Koronę Kielce i w pośpiechu legioniści zawinęli flagę upamiętniającą ŚP. Małpę. Flaga również została zwrócona.
Następnym razem jak pojadę do domu w odwiedziny to skroje brachola. Kibic milanu, więc zdobycz będzie jak dla Lechity skroić szalik Legii :P :P
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Dzieje się na polskiej scenie kibicowskiej. Nie byłem zdziwiony gdy padała zgoda Jagiellonii z Wisłą, zdziwiłem się gdy padała zgoda Legii z Pogonią, byłem w szoku, gdy Wisła przybiła układ z Ruchem (dwa miesiące wcześniej wyzywali się od cweli), a dzisiaj Lechia kończy wieloletnią zgodę z Wisłą.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Czarson »

Chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze a idioci dorabiają sobie jakąś ideologie do tego ruchu kibicowskiego w Polsce.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Piter »

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, a w tym wypadku o pieniądze i narkotyki :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym ,że ma być klepnięta zgoda/układ z Ruchem.Wiadomo,że chodzi o narkotyki a nie jakieś sympatie bo ruch jest tak samo lubiany na Wiśle jak legia czy lech.

Chociaż to Lechia zerwała zgode(w sumie się im nie dziwie) to nie wierze,żeby osoby,które mają coś do powiedzenia na Wiśle nie zdawały sobie sprawy,że takie mogą być konsekwencje lizania się z niemcami.

Po zaklepaniu 'zgody"z lazio myślałem,że większego idiotyzmu nie zrobią a jednak się myliłem.Mi się to w głowie nie mieści.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Jak poszła zgoda z Lechią,tak teraz Śląsk zerwał z Wisłą zgode.W sumie nic mnie to nie dziwi.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Takie tam o układzie chorzowskich z Wisłą:

Obrazek

Wisła potraciła swoje wieloletnie zgody; Jagiellonię, Lechię i Śląsk, beka będzie jak Ruch się za pół roku rozmyśli i Wisła zostanie sama ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Układy ukladzikami, ale nie wypowiadajcie się na temat powodów zawarcia ukladu. Gdyby chodziło o kasę to na logikę lepszy jest w tym wypadku rozgłos, czy lepiej żeby nie zwracać na siebie uwagi? Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy jakie kontakty mają między soba osoby z wrogich ekip czy to Arka-Lechia, Lech -Legia itp. Do robienia jakichkolwiek interesów nie są potrzebne żadne układy!

Sam uklad jest zwykłym skurwieniem się Wisły. Ogólnie zbyt dużego poruszenia u nas w Gdańsku tym faktem nie było. Lechia została poinformowana o ukladzie, praktycznie od razu poszła decyzja o zerwaniu zgody, Wisła jeszcze wpadła do Gdańska na rozmowy, ale to nic nie dało i na następny dzień przeczytaliscie oświadczenie na "pudelku" ;)

Lechia i Śląsk!!!
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Masz racje narkobiznes potrzebuje rozgłosu;)

Jakoś Lechii taki sam układ Śląska nie przeszkadzał.Powód zerwania zgody ze strony wrocławian jest śmieszny bo my nie mamy ani układu ani zgody z Widzewem.Zgoda ze Śląskiem i tak kiedyś paść musiała,wszystko to dzięki ich zgodowiczom z Lublina.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Lopez87 pisze:Masz racje narkobiznes potrzebuje rozgłosu;)

Jakoś Lechii taki sam układ Śląska nie przeszkadzał.Powód zerwania zgody ze strony wrocławian jest śmieszny bo my nie mamy ani układu ani zgody z Widzewem.Zgoda ze Śląskiem i tak kiedyś paść musiała,wszystko to dzięki ich zgodowiczom z Lublina.
Jaki taki sam układ Śląska? Bo chyba coś Ci się uroiło.

Śląsk zerwał z dwóch powodów, już dawno się jebalo, Wisła zaproponowała Lechii wyjebanie się na wrocławian i dołączenie do układu.

W którym miejscu ja napisałem, że narkobiznes potrzebuje rozgłosu? Jeżeli to był sarkazm, to bardzo niskich lotów.

Ukladu z Widzewem nie ma, ale na fecie w Łodzi byli.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Minister pisze:
Lopez87 pisze:Masz racje narkobiznes potrzebuje rozgłosu;)

Jakoś Lechii taki sam układ Śląska nie przeszkadzał.Powód zerwania zgody ze strony wrocławian jest śmieszny bo my nie mamy ani układu ani zgody z Widzewem.Zgoda ze Śląskiem i tak kiedyś paść musiała,wszystko to dzięki ich zgodowiczom z Lublina.
Jaki taki sam układ Śląska? Bo chyba coś Ci się uroiło.

Śląsk zerwał z dwóch powodów, już dawno się jebalo, Wisła zaproponowała Lechii wyjebanie się na wrocławian i dołączenie do układu.

W którym miejscu ja napisałem, że narkobiznes potrzebuje rozgłosu? Jeżeli to był sarkazm, to bardzo niskich lotów.

Ukladu z Widzewem nie ma, ale na fecie w Łodzi byli.
Śląsk miał przez krótki czas układ z Ruchem,ale on jak się szybko zaczął tak szybko się skończył.I nie rozgłaszali tego na fejsbukach.

Jebało się ze względu na ich zgode z motorem.Wierzysz,że Wiślacy byli tak naiwni i wierzyli,że Lechia zostawi Śląsk?Nie sądze,żeby coś takiego zaproponowali.
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Berki »

To widać, że nie masz pojęcia co się teraz na naszej scenie dzieje. Jeśli chodzi o to kto do kogo teraz podbija to można zacytować klasyka "świat stanął na chuju i tańczy sobie breaka" :)

W chuj ciekawe czasy nas czekają.

Covery dziar zgodowych mają chyba teraz wzięcie :)

Króli było dwóch, bo trzeciego jebie Ruch :)))
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Berki pisze:To widać, że nie masz pojęcia co się teraz na naszej scenie dzieje. Jeśli chodzi o to kto do kogo teraz podbija to można zacytować klasyka "świat stanął na chuju i tańczy sobie breaka" :)

W chuj ciekawe czasy nas czekają.

Covery dziar zgodowych mają chyba teraz wzięcie :)

Króli było dwóch, bo trzeciego jebie Ruch :)))
Skoro Ty masz to mnie wyprowadź z błędu
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Berki »

Podbijają do siebie ekipy z dwóch różnych biegunów, Ruch robi układ z Wisłą podczas dogadywania walki ŚWL - R&W, to co dziwnego w tym, że nagle Wisła mająca wieczny problem do Śląska o Motor chce go wyjebać i zostać z Lechią?

A co do tych innych ekip, które do siebie teraz podbijają to wszystko wyjdzie na jaw prędzej czy później, nie będę nikogo o niczym uświadamiał :)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Berki dobrze prawi, świat stanął na chuju i jeszcze kilka coverow będzie do roboty ;)

Ty nie sądzisz, a ja wiem, że taka była propozycja. Tego samego dnia jak Lechia dowiedziała się o lizaniu się Wisły z Ruchem, praktycznie od razu została podjęta decyzja o zerwaniu zgody, ale nie chciano robić niczego pochopnie i czekali na wyjaśnienia. Wisła przyjechała dolala oliwy do ognia chcąc odjebac Śląsk i wtedy nie było już o czym rozmawiać. Między Śląskiem, a Lechia też w ostatnich latach nie było kolorowo. Śląsk parę razy nie zachował się tak jak trzeba co skutkowało niekiedy solowkami gdansko -wroclawskimi, ale jak widzisz Lechia ma trochę inny pogląd na szacunek do wieloletniej zgody.

Przez Motor? Proszę Cię nie rozsmieszaj mnie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Lopez87 pisze:Jebało się ze względu na ich zgode z motorem.Wierzysz,że Wiślacy byli tak naiwni i wierzyli,że Lechia zostawi Śląsk?Nie sądze,żeby coś takiego zaproponowali.
Tak ciężko Ci było napisać Motor z dużej litery? Jakiś kompleks czy problemy z językiem ojczystym?

Swoją drogą śmieszy mnie to płakanie kibiców Wisły o zgodę Śląska z Motorem. Przypominam, że zgoda wrocławsko-lubelska trwa od 1989 roku, a przyjaźń między Wisłą i Śląskiem została zawarta już podczas trwania zgody Ś&M, bodajże w 1994 roku. Skoro kibice Białej Gwiazdy tak bardzo nie trawili Motoru, to nie musieli się bratać ze zgodą znienawidzonych lublinian.

A ta próba wyjebania w powietrze Śląska cichaczem za plecami - dno i wodorosty, kompromitacja na całą Polskę. Obiektywnie patrząc to kibice Lechii pokazali klasę i charakter nie godząc się na żadne układy z Ruchem i RTS-em. Swoją drogą dziwne, że kibice Widzewa nie mają nic przeciwko układowi Ruchu z Wisłą, jeszcze nie dawno ganiali się po Krakowie...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Lopez »

Mora pisze:
Lopez87 pisze:Jebało się ze względu na ich zgode z motorem.Wierzysz,że Wiślacy byli tak naiwni i wierzyli,że Lechia zostawi Śląsk?Nie sądze,żeby coś takiego zaproponowali.
Tak ciężko Ci było napisać Motor z dużej litery? Jakiś kompleks czy problemy z językiem ojczystym?

Swoją drogą śmieszy mnie to płakanie kibiców Wisły o zgodę Śląska z Motorem. Przypominam, że zgoda wrocławsko-lubelska trwa od 1989 roku, a przyjaźń między Wisłą i Śląskiem została zawarta już podczas trwania zgody Ś&M, bodajże w 1994 roku. Skoro kibice Białej Gwiazdy tak bardzo nie trawili Motoru, to nie musieli się bratać ze zgodą znienawidzonych lublinian.

A ta próba wyjebania w powietrze Śląska cichaczem za plecami - dno i wodorosty, kompromitacja na całą Polskę. Obiektywnie patrząc to kibice Lechii pokazali klasę i charakter nie godząc się na żadne układy z Ruchem i RTS-em. Swoją drogą dziwne, że kibice Widzewa nie mają nic przeciwko układowi Ruchu z Wisłą, jeszcze nie dawno ganiali się po Krakowie...
Z pośpiechu tak wyszło.Sorry

Może się wtedy jeszcze nie nienawidzili?Nie wiem.Nie znam genezy konfliktu Wisły z Motorem,ale wiem,że swego czasu kibice z Lublina przyjeżdżali na derby Krakowa i siedzieli z Wiślakami.

Wielu kibiców Wisły nie chciało i nie chce żadnych kontaktów z Ruchem(no może oprócz tych z FC Jaworzno) czy Widzewem,ale nie mają żadnego wpływu na to,i myślę,że tak samo jest po drugiej stronie.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Bo Wisła miała zgodę z Motorem, która padła i przerodziła się w mega kosę. Ale co do tego ma Śląsk? Dlatego zerwania zgody w żaden sposób nie można powiązać ze zgodą Śląska. Lechia również ma kosę z Motorem od pamiętnego meczu na którym próbowali podpalić naszą flagę. Po tych wydarzeniach nikt w Gdańsku nie skarżył się we Wrocławiu tylko zwyczajnie przystapiono do polowania na Motor, ale nigdy nie mieszalismy w to Śląska.
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: pusiek »

Jak jeszcze interesowałem się Polską ligą i miałem zaszczyt jezdzić na wyjazdy to bardzo często słyszałem od kibiców czy Motoru czy Śląska,że Wrocławianie mają lepsze kontakty ( albo lepsze relacje) z kibicami Lechii i Motoru niż Wisłą. Może to była kwestia kilku osób co bardziej ceniła poszczególne zgody a nie triade, albo faktycznie zgoda z Wisła była taka na pokaz.
Nie hejtować mnie bo takie opowiesci słyszałem.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Minister »

Hejty nie poleca, bo napisałeś sporo prawdy. Jeżeli patrzeć na relację czysto piknikowe to zgoda Wisła-Śląsk miała się dobrze, nawet bardzo dobrze. Inaczej wyglądało to w przypadku ekip. Sporo poprawiło się po wspólnych harcowaniu w Szwecji, ale jak widać za mało.

Kwestią czasu jest, aż Wisła stanie się naszą kosa, a to może przyspieszyć jakiś dziwny układ między nami, a...do którego mam nadzieję nie dojdzie.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: anett »

"Wszystko w sprawie WKS-BKS-TSW, dzieje się poza internetem, jeżeli decyzyjne osoby będą chciały to poinformują o tym kibicowską Polskę i tylko od nich zależy czy, oraz jak to zrobią." ===> http://extremesupporters.com/2016/06/28 ... -wydarzen/

Tyle w temacie :D
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Wczoraj Widzew Łódź stracił cztery flagi na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego, w tym jedną ze swoich wizytówek - słynną flagę "Awanturnicy".
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Klinsi64 »

Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: maniekfci »

Klinsi64 pisze: 6 sie 2019, 04:52
Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)

Owczarek nasira czyli Neraz1908
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 6 sie 2019, 07:20
Klinsi64 pisze: 6 sie 2019, 04:52
Mora pisze: 6 sie 2019, 00:49
Znicz Pruszków - STALÓWKA 4:1
Do Pruszkowa dociera 85 osób w tym : 8 Karpaty Krosno, 4 Łada Biłgoraj, 4 Dynamo Brześć i gościnnie 6 Kibiców Interu Mediolan. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Niestety nie udaje się nam wejść na obiekt. Zarząd Znicza i kierownik ds bezpieczeństwa powołują się na nowe przepisy. Nie zgadzają się na dopisywanie do listy itd. Policja zna ich decyzję i nie pozwala nam nawet na dojście pod stadion. Po kilkudziesięciu minutach ruszamy w drogę powrotną.
Randama,maniek,Nasir,kusy,Piekarz i owczarek Nasira ;)

Owczarek nasira czyli Neraz1908
Dowcipny Klinsi. Stracił moda na SB, to mu się humor wyostrzyl.
franzz
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:41
Kontakt:

Re: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: franzz »

ja tam mam dobry ubaw ;D
Terapia tlenowa gdańsk https://oxybed.studio komora hiperbaryczna gdańsk
ODPOWIEDZ