Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: dzielik »

Bart pisze: Ta CWKS Legia to jakiś nowy odłam Legii czy jak?
Raczej to Legia jest odłamem CWKSu;) Tutaj masz ładnie to opisane

http://pl.wikipedia.org/wiki/CWKS_Legia_Warszawa

Co do Lecha, to propaganda GW trwa, tylko nie wiem, co ma na celu... Czy dla nich wszyscy kibice są be? Takich pierdół to naprawdę dawno nie czytałem. A wszystko zaczęło się od tego artykułu (troszkę za długi by go wklejać)
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,60545 ... eszta.html
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

KP Legia jest odłamem CWKS Legia. KP wystąpiło z CWKS w 1997 roku i założyło SSA.

A co do propagandy GW. To mam nadzieję, że WL i władze Lecha odpowiedzą na ten nędzny artykulik "pana dziennikarza".
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Grupa tifosich Milanu zakłóciła przebieg programu Controcampo w niedzielny wieczór. Dostali się do studia i zaczęli wykrzykiwać obraźliwe hasła pod adresem fanów Juve, którzy siedzieli na widownii. Milaniści chcieli zamanifestować również swoje niezadowolenie z powodu złego procesu dystrybucji biletów na mecze wyjazdowe, szczególnie na ten w Turynie.

Prowadzący Controcampo Alberto Brandi próbował uspokoić grupę milanistów a panaceum na kłopot okazał się blok reklamowy
http://pl.youtube.com/watch?v=H73p572dHrI
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: proba1 »

Boi Się Nas Cały Świat - Lech Poznań - 303 pkt <<< takie glupoty to tylko w polsce moga pisac

Oprawy ladne ale czasami hasla na tych oprawach to po prostu kabaret

No nie wiem czy to tekst przyspiewki czy czego(niesledze wogle polskiego pierdolnika) ale dosyc smiesznie to brzmi. Chociaz przyznaje cos ostatnio czytalem o jakies bandzie lecha z ktora niechcial sie nikt w polsce lac bo podobno byli tacy wariaci.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, 18:53 przez proba1, łącznie zmieniany 1 raz.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Shady »

proba1 pisze: Boi Się Nas Cały Świat - Lech Poznań - 303 pkt <<< takie glupoty to tylko w polsce moga pisac

Oprawy ladne ale czasami hasla na tych oprawach to po prostu kabaret
To tekst z przyśpiewki Sherlocku.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

proba1 pisze:
No nie wiem czy to tekst przyspiewki czy czego(niesledze wogle polskiego pierdolnika) ale dosyc smiesznie to brzmi. Chociaz przyznaje cos ostatnio czytalem o jakies bandzie lecha z ktora niechcial sie nikt w polsce lac bo podobno byli tacy wariaci.
Nie śledzisz polskiego pierdolnika? A jaką scenę kibicowską śledzisz tak dokładnie? bo widzę że przekumaty jesteś  :lol2:
A jeśli chodzi o bandę Lecha to mylisz się... dużo ekip z Polski się chciało z nimi grzyby zbierać  :!: a oni zawsze chętnie przystawali na wspólne grzybobranie!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Shady »

proba1 pisze: No nie wiem czy to tekst przyspiewki czy czego(niesledze wogle polskiego pierdolnika) ale dosyc smiesznie to brzmi. Chociaz przyznaje cos ostatnio czytalem o jakies bandzie lecha z ktora niechcial sie nikt w polsce lac bo podobno byli tacy wariaci.
No to jeżeli czegoś nie śledzisz i o czymś nie masz pojęcia to na ch*j się wypowiadasz?
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

proba1 popieram Cię dla mnie takie teksty są smieszne? czemu one mają służyć? ale co do opraw Lech robi je najlepiej w Polsce i za to im szacunek, dzieki nim Polscy kibice mają coraz lepszą renome w europie
Obrazek
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: kjuska »

Chyba nie widziałeś opraw u nas w Białymstoku. :-D
Against Modern Football
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: proba1 popieram Cię dla mnie takie teksty są smieszne? czemu one mają służyć? ale co do opraw Lech robi je najlepiej w Polsce i za to im szacunek, dzieki nim Polscy kibice mają coraz lepszą renome w europie
Lech najlepsze? Na pewno są w ścisłej czołówce ale mi osobiście bardziej podobają się oprawy Jagi, Ruchu Radzionków, Stomilu czy kiedyś Legii ;) Z całym szacunkiem dla WL ponieważ działa bardzo sprawnie i robi bardzo często dobre oprawy które nadają kolorów szarej krajowej piłce
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, 22:37 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Mi sie tam najbardziej oprawy Lecha podobają. Legia tez robila fajne ale najbardziej pamietam tą oprawe "WITAMY W PIEKLE" to było coś
Obrazek
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: kjuska »

Against Modern Football
Obrazek
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

Proba1 posłuchaj. Skoro nie interesujesz się, jak to nazwałeś, polskim pierdolnikiem to na uj się tu wypowiadasz? Ja nie zabieram głosu w sprawach, o których nie mam zielonego pojęcia. Wprowadzasz tylko niepotrzebne zamieszanie. Więc proszę Cię nie wypowiadaj się w tematach, które Cię nie interesują.

A co do opraw to Legia, Lech i może jeszcze Widzew (czasami) należą do ścisłej czołówki. Z całym szacunkiem do innych ekip ale mogą one buty czyścić wyżej wymienionym. Obecnie prym wiodą kibice Lecha, co ma oczywiście związek z protestem i remontem stadionu na Legii. Dość ciekawe zaczyna sie robić w Olsztynie, gdzie można zaobserwować naprawdę fajne oprawy.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

Reasumując każda ekipa w Polsce może zrobić doskonałą oprawę! Nie ważne czy jest to mega ekipa z dużego miasta czy wręcz przeciwnie ekipa mało miasteczkowa ;)
ta może posłużyć jako przykład :P Jak dla mnie genialna! Z przesłaniem itp
Obrazek
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Pablusso »

Ma sie rozumiec, ze to oprawa z meczu Żylety Kozłów?:P Podziwiam!

http://www.youtube.com/watch?v=L9m1QOMjV3w

Tak wyglada oprawa na meczach mojej nowosolskiej Arki z Chrobrym Głogów... mecz derbowy więc sztachety lataja pelna geba :)
Obrazek
sig by Orzeu
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: proba1 »

Jezeli tepienie glupoty i polskiej megalomani a za taka uwazam "Boi Się Nas Cały Świat"  jeszcze rozumie jakby to padło na stadionie jakieś potegi to fakt mozna by to jeszcze strawic ale w Polsce?? Ciekawe ilu ludzi po przekroczeniu granicy rozpozna herb Lecha? ciekawe ilu ludzi w Mediolanie na haslo Lech Poznan czy innej ekipy z polskiej  odpowie inaczej niz "Who?" --- ale nie no Boi Się Nas Cały Świat

Poza tym "wielcy hooligansi" wypowiedzialem sie na temat hasla a nie oprawy, a do tego nie trzeba miec wiedzy na temat ultrasow ekip i calej reszty  itd
Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 15:07 przez proba1, łącznie zmieniany 1 raz.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

Posłuchaj.
Po pierwsze. Zakładam, że byłeś kiedykolwiek na meczu w naszym kraju. Siedziałeś może wśród tych najbardziej oddanych klubowi, tych, którzy poświęcają swój czas i pieniądze aby ubarwić naszą szarą ligową rzeczywistość? Jeżeli tak to powinieneś wiedzieć, że dla takich ludzi ich klub jest najlepszy na świecie i inne się nie liczą i właśnie dlatego używają takich haseł w oprawach czy też śpiewają takie pieśni. Jeżeli nie to nigdy nie zrozumiesz jakie przesłanie ma to hasło i co znaczy dla takich osób.
Po drugie. Nikt tutaj nie napisał, że jest "wielkim hooligansem" więc daruj sobie takie teksty.
Po trzecie. Właśnie żeby powiedzieć/napisać coś sensownego na dany temat trzeba mieć o nim wiedzę, a nie wypisywać jakieś dyrdymały.

A oprawa Ruchu Radzionków bardzo mi się podoba, zresztą większości osób też. Ale Proba1 zaraz przyczepi się do hasła z oprawy i zacznie rozkminianie w stylu kto co był i w ogóle.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: proba1 »

Byłem na meczach Motoru chocby na derbach z Avia kilka lat temu i zapewniam cie ze sliwek nie zbieralem , jako że wtedy miałem i dalej mam kilku znajomych ktorzy fanatycznie kibicuja temu klubowi, i jakos wybacz adriano88 ale "Boi sie nas caly swiat" to co ma to znaczyc boi sie naszych skladek ,naszej oprawy, naszej duzyny, naszego prezesa czy naszych kuchenek marki Amica? Hasla w stylu "Zawsze wierni i oddani" itd. itp jeszcze maja jakis sens ale to powyzej i jemu podobne hasla i przyspiewki jaki ma sens ze co zadyma burdy i debilizm to jest wsparcie dla klubu? klub raczej dziekuje serdecznie za takich kibicow, bo to tylko odstrasz rzesze innych moze mniej widocznych na stadionach, kronikach policyjnych czy mediach ale czy mniej oddanych klubowi?

Co do hasla RR policja/media/pzpn kazda z tych organizacji ma swoje wady ale darcie ryja hwdp, "jebac,jebac pzpn" czy chocby ten transparent ze prawda jest po stronie tej trybuny tzn jaka prawda??to nie jest wsparcie dla klubu ani nic co mozna by nazwac proba zmiany "naszej szarej ligowej rzeczywistość"  PZPN ma sie dobrze, do policji nie czarujmy sie rodzynki intelektualne/fizyczne/moralne nie ida sam znam przyklady kolesi ktorzy cale zycie robili sporo rzeczy niezgodnych z prawem nie wpadli a teraz poszli do policji i pierwsi krzycza "jebac biede" a wtedy policja zla niedobra no my biedni chcemy tylko zarobic na zycie tak samo jest z hooliganami biedni poszkodowani policja sie na nich uwziela, Tvn/GW pokazuja jak wszystkie media czy to we Włoszech czy Anglii to co ludzi bulwersuje a skoro czesc kibicow to intelektualni analfabeci i im pasuje robienie dymu w imie dobra klubu to czemu sie pozniej dziwic ze media o tym mowia to co maja mowic "Banda Motor wraz z Chełmianka zniszczyla x autobosow,y przystankow ale to wszystko wina policji bo nie pozowolila na tamto i owamto, zostali biedacy sprowokowani" albo "Staszek Ptaszek gniazdowy na meczach motoru zabil w afekcie i do tego niechcial bo noz mu sam sie otworzyl w Lublinie w dniu dzisiejszym Zbysia i Grzesia kibicow Lublinianki " ale pewnie wykladnia tego jak nalezy przedstawiac kibicow jest pewnie To my kibice itp ziny branzowe. Jednak i policje i pzpn i media mozna przekonac do pokazywania pozytywnych aspektow kibicowania, wspiernia kibicow tylko to zazwyczaj robia ci ktorzy nie chodza i nie robia syfu na meczach to oni faktycznie wspieraja swoje kluby i robia cos dla innych normalnych kibicow.

Tak od serca jako normalnego fana piłki nożnej to jak ide na stadion na zygmuntowskie czy Roosvelta to po meczu interesuje mnie jak grala moja druzyna jaki wynik padl jak chlopcy sie prezentowali a nie to ile rac odpalila Torcida ile transparentow wywiesila BM i tego pewnie wielu z was nie pamieta miesiac czy dwa pozniej ale wynik gra zespolu to jest to co wzbudza emocja a nie to ze wywiesi sobie transparent  "Boi sie nas caly swiat", pewnie ze spiewy itd. w cywilizowanej formie dodaja kolorytu meczowi
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Globus »

proba1 pisze: Ciekawe ilu ludzi po przekroczeniu granicy rozpozna herb Lecha?
Herb może i nie ale tutaj to dowaliłeś-
proba1 pisze: ciekawe ilu ludzi w Mediolanie na haslo Lech Poznan czy innej ekipy z polskiej  odpowie inaczej niz "Who?" --- ale nie no Boi Się Nas Cały Świat

Ty nie znasz klubów europejskich? Dam sobie głowę uciąć że 99% ludzi na stadionie w Mediolanie słyszało o Lechu, Legii czy Wiśle  :roll: Tym bardziej ludzi interesujący się kibicowskimi sprawami!  Lech ma układ ze Spartakiem Moskwa i jedną z najlepszych grup chuligańskich w Europie jeśli nie na świecie więc wyluzuj z tym że jest to szarak w Europie
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: dzielik »

Czytając twoją wypowiedź mam wrażenie, że ty chyba z zarządu Legii jesteś;) Fajną żeś sobie ideologie do tego biednego i Bogu ducha winnemu transparentu dorobił..."Boi się nas cały świat": Nas, czyli Lecha Poznań, a co ty rozumiesz pod pojęciem Lech Poznań to to już twoja sprawa, jedni rozumieją to jako "Lech Poznań - taki klub" inni "Lech Poznań - czyli jego wierni kibice" a inni "Lech Poznań - czyli taki klub i jego wierni kibice". Uważasz, że to hasło jest bezsensowne itd... To co ty byś chciał oglądać na tych transparentach? Po raz n-ty "do boju nasi", albo "jesteśmy z wami"? Brakuje jeszcze tylko śpiewania przez 90 minut "Polskaaaaa, biało-czerwonii", trąbki, pomalowanej twarzy i już jesteśmy na turnieju skoków czy na siatkówce. Nie wiem jak ty, ale ja bym tam umarł z nudów. Poza tym uwierz mi, że jak będąc na Polonii śpiewam na cały głoś "o Polonio, Polonio, Polonio, (uważaj teraz) ty najlepszych kibiców w Polsce masz, o Polonio , Polonio, Polonio (teraz najlepsze), ty najlepiej w Europie całej grasz", to wiem, że w Bytomiu nie ma najlepszej w Europie drużyny, ani nawet najlepszych kibiców (choć słabi też nie jesteśmy). Za to wiem, że głośny doping i wspaniała oprawa, w jakiejkolwiek by formie nie była (nawet bluzgów i gwizdów na przeciwnika), pomaga mojej drużynie, a jak sam słusznie zauważyłeś, właśnie wynik i gra ukochanej drużyny powinna kibica najbardziej interesować. Dla mnie tym co wzbudza emocje jest dobra gra i wyniki mojego zespołu, wspaniały doping, wybuch radości po strzeleniu gola, piękne oprawy. I każda z tych rzeczy na maksa, czy jak wolisz, na pełnej %@#^#, a nie "pewne śpiewy".
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Ogolnie mowiąc ja nie popieram zadnych transparentów typu ,,Hooligans'' itd, mam nadzieje ze kiedys u Nas bedzie normalnie i jadąc na wyjazd nie będe musial sie martwic czy dostane po mordzie. Po co komu kolejne ofiary smiertelne przez awantury? to co sie dzieje w krakowie to poprostu przechodzi samo siebie. Jak już ktoś chce sie bic to niech idzie na ustawki gdzies do lasu i sie bije albo w klatce niech sie bije z kibicem innej druzyny ale tą 2 opcje zapewno nie liczni wybiorą bo każdy jest mocny tylko w grupie
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Shady »

proba1 pisze: Jezeli tepienie glupoty i polskiej megalomani a za taka uwazam "Boi Się Nas Cały Świat"  jeszcze rozumie jakby to padło na stadionie jakieś potegi to fakt mozna by to jeszcze strawic ale w Polsce?? Ciekawe ilu ludzi po przekroczeniu granicy rozpozna herb Lecha? ciekawe ilu ludzi w Mediolanie na haslo Lech Poznan czy innej ekipy z polskiej  odpowie inaczej niz "Who?" --- ale nie no Boi Się Nas Cały Świat
Jakbyś "geniuszu" przeczytał cały tekst z oprawy oraz znałbyś całą przyśpiewkę to byś wiedział do czego konkretnie odnosi się przytaczany przez Ciebie fragment z oprawy. I wierz mi w sferach kibicowskich Lech nie jest anonimowy w całej Europie. Tyle ode mnie i proszę Cię skończ pisać o rzeczach o których nie masz pojęcia (co sam przyznałeś).
Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 18:17 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

Proba1 Skoro mówisz, że Cię to nie interesuje i nie nie masz o tym pojęcia to po co się wypowiadasz w tym temacie? Zadałem proste pytanie więc oczekuję prostej odpowiedzi.

I(1)N(9)T(0)E(8)R powiedz mi kiedy widziałeś na meczu transparent typu "Hooligans" itd?

A co do rozpoznawalności polskich klubów i ich kibiców za granicą, to mamy naprawdę niezłą renomę wśród fanów za granicą.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: kjuska »

Renomę mają głównie ekipy tzw. "mocniejszych wrażeń". Jeżeli chodzi o ultras, to tylko nieliczne ekipy.
Against Modern Football
Obrazek
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

Ale też nie można mówić, że jesteśmy anonimowi w świecie 8)
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

ardiano88 oczywiscie chodzi mi o flagi na plocie i kibice kazdej druzyny maja flage typu hooligans czy cos  w tym stylu
Obrazek
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Mora »

proba1 pisze: Tvn/GW pokazuja jak wszystkie media czy to we Włoszech czy Anglii to co ludzi bulwersuje a skoro czesc kibicow to intelektualni analfabeci i im pasuje robienie dymu w imie dobra klubu to czemu sie pozniej dziwic ze media o tym mowia to co maja mowic
Właśnie."Część kibiców".A Wybiórcza wystawia świadectwo wszystkim kibicom ,niezależnie czy w zadymie brało udział kilkanaście osób czy kilkadziesiąt.Zresztą ta śmieszna gazetka różne szopki odstawia.Swego czasu zostało zamalowane zgodowe graffiti Motoru i Śląska ,bo jakaś "intelektualistka" z Wybiórczej doszukała się Bóg wie czego...
proba1 pisze: policja zla niedobra no my biedni chcemy tylko zarobic na zycie tak samo jest z hooliganami biedni poszkodowani policja sie na nich uwziela,
Biedni i poszkodowani policjanci często sami prowokują zadymy swoim zachowaniem ,ale Ty o tym nie wiesz ,ponieważ nie interesuje Cię "polski pierdolnik".
proba1 pisze:PZPN ma sie dobrze
PZPN chce zabić ruch kibicowski w Polsce.Tyle o tych pajacach.
proba1 pisze: Byłem na meczach Motoru chocby na derbach z Avia kilka lat temu i zapewniam cie ze sliwek nie zbieralem
A co, jagody :?:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: Paolo_ »

kjuska pisze: Renomę mają głównie ekipy tzw. "mocniejszych wrażeń". Jeżeli chodzi o ultras, to tylko nieliczne ekipy.
Ja bym się nie zgodził, podaj mi pare ekip w Europie które zrobiłyby na wyjazdach taki doping jak Lech w Rotterdamie, Wisła w Londynie czy Legia w Wiedniu. Ja bym znalazł chyba 3 maksymalnie: Dinamo Zagrzeb, Hajduk Split, Crvena Zvezda Belgrad. Reszta jest daleko w tyle. Tak wynika z tego jak dane ekipy jeżdżą i jaki robią doping. Turasy są mocni tylko u siebie (czyli w Turcji i Niemczech), Grecy z wyjazdami nie szaleją, Niemcy raz na ruski rok. Z czystym sumieniem zaliczyłbym Legie, Lecha, Wisłę do czołowej 10 ultras w Europie. A i z czasem takich ekip będzie więcej, nasz rozwój blokują w dużej mierze też stadiony. Lepsze stadiony - więcej ludzi na meczach - więcej ludzi "łapiących bakcyla" - więcej ludzi do śpiewania - więcej ludzi do jeżdżenia na wyjazdy itp itd :P Najlepszym przykładem takiego rozwoju jest właśnie Lech, teraz czas na Śląsk Wrocław, Lechie Gdańsk, Górnik Zabrze, Jagiellonie Białystok itd :wink: O zapełnienie stadionów po 2012 roku bym się nie martwił, o ile nie nastąpi jakiś gwałtowny atak GW i jej "walki z kibolstwem" :roll: Bo z tego co czytałem już nie w smak im trochę to że o kibicach Lecha mówi się (pozytywnie) w całej Europie :/ To dalekie od ich wizji "idealnego kibica" w czapce małyszówce na głowie, trąbką i popkornem w łapach.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 14:30 przez Paolo_, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: kjuska »

Paolo_ pisze: Grecy z wyjazdami nie szaleją
Tu jednak się mylisz. Zobacz chociażby mecz LM Inter-Panathinaikos i zobacz w jakiej liczbie i jakości zaprezentowali się kibice PAO.
Against Modern Football
Obrazek
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Polska,Włochy,cały Świat- sprawy kibicowskie

Post autor: ardiano88 »

Dokładnie, Grecy już od jakiegoś czasu jeżdżą bardzo konkretnie po Europie.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
ODPOWIEDZ