Lech Cup U-11

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Lech Cup U-11

Post autor: kesa »

Hmmm nie bardzo wiedzialem gdzie to zamiescic wiec pisze tutaj. Otoz w miniony weekend w Poznaniu odbyl sie Miedzynarodowy turniej pilkarski Lech Cup U-11, w ktorym braly udzial takie druzyny jak: Lech, Amica, Polska, HSV, Hertha, Sporting, Slavia, Celtic, Portsmouth, Tottenham, FC Barcelona i ktos z Naszego podworka czyli Lazio Rzym. Podczas turnieju tego odbyla sie tradycyjnie juz proba dopingu ogranizowana przez Poznanski Kociol, przyspiewki, glosny doping i odpalone race, zrobily piorunajace wrazenie na wszystkich trenerach pilkarzach i przedewszystkim kibicach z zagranicy, seryjnie robili zdjecia, ludzie z Wloch, Portugalii, Anglii i wielu innych byli poprostu zachwyceni. Odziwo kibice Lecha nie dopingowali tylko Kolejorza, w meczach Tottenham - Sporting opowiedzili sie za Sportingiem dopingujac go przez cale spotkanie, ale co wazniejsze i milsze w meczu Celtic - Lazio wspierali druzyne Lazio, spiewajac Lazio Lazio Rzym, lub Lazio S.S. duma Rzymu jest, Wloscy kibice byli poprostu w niebowzieci:D A co jeszcze lepsze pod koniec turnieju porozmawialem sobie z grupa wloskich kibicow Lazio i po krotkiej rozmowie i powiedzeniu im ze jestem kibicem Interu zostalem przez nich serdecznie wycalowany i wysciskany jak ktos z wielkiej wloskiej familii i obdarowany szalikiem Lazio. Zgoda Inter - Lazio jak najbardziej sluszna! :flaga33:
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Jaro »

Warto zobaczyć filmik z tej imprezy:
http://www.youtube.com/watch?v=HDpifuduiJ8

O dobrych stosunkach na linii Inter - Lazio coś mówili czy tylko ten szalik? Bo jak to byli Ojcowie zawodników to pewnie animozje kibicowskie ich nie obchodzą  :D
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: kesa »

Wsrod nich byli typowi Wloscy kibice Lazio, na moje slowa Fanatici Dalla Polonia Internazionale Milano szeroko sie usmiechneli i odrazu mnie jeden wysciskal, typowo jak w tych filmach o wloskich familiach:D uscisk reki przytulenie i polik do polika razy 3 :D :inter:
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: GULI »

no niezła inicjatywa ze kibole przyszli na mecze młodzików...tylko nie wiem czy szło w ogóle oddychac w arenie po odpaleniu tych rac przeciez to jest hala....ale atmosfera super takie rzeczy tylko w Poznaniu...!szacun
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Shady »

Jaro pisze: O dobrych stosunkach na linii Inter - Lazio coś mówili czy tylko ten szalik? Bo jak to byli Ojcowie zawodników to pewnie animozje kibicowskie ich nie obchodzą  :D
Lazio jest ogólnie lubiane przez sporą część kibiców Lecha jednak nie jest to nic "oficjalnego".
GULI pisze: no niezła inicjatywa ze kibole przyszli na mecze młodzików...tylko nie wiem czy szło w ogóle oddychac w arenie po odpaleniu tych rac przeciez to jest hala....ale atmosfera super takie rzeczy tylko w Poznaniu...!szacun
Od trzech (chyba) lat kibice Lecha zbierają się na mecze młodzików Lecha na tym turnieju. Za pierwszym razem był to jakby "trening" dopingu, a teraz jest to miła odskocznia i zrobienie frajdy dzieciakom.
Co do rac to na Remes Cup jest ich odpalane dużo więcej i spokojnie idzie oddychać.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Mora »

Dobrze,że organizuje się takie turnieje dla młodych piłkarzy,którzy dzięki obecności kibiców Lecha mogli poczuć się jak na prawdziwym stadionie.Wypada pogratulować organizatorom sprowadzenia tak dobrych klubów jak FC Barcelona,Lazio Rzym czy Celtic.
GULI pisze: ale atmosfera super takie rzeczy tylko w Poznaniu...
Chyba nie byłeś na meczu Globusowej Żylety Kozłów :-P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Minister »

Oczywiście inicjatywa fajna tylko teraz musicie uważać,żeby wyborcza nie postarała się dla Was o jakieś zakazy za race:P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Paru »

http://www.youtube.com/watch?v=C2RB0y8gsfo
Kolejny z filmików. Inicjatywa świetna.
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: Dominik »

Kto wygrał ten cały turniej?
FORZA INTER!!!
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Lech Cup U-11

Post autor: kesa »

Final A wygrala Hertha Berlin, a final B Lech Poznan :)

Generalnie turniej wygladal tak ze w pierwszy dzien imprezy byly 3 grupy po 4 zepoly pierwsze dwa przechodzily do fazy pucharowej A a 3 i 4 z kazdej grupy do fazy pucharowej B. Musze przyznac ze na mnie osobiscie niesamowite wrazenie zrobila Hertha Berlin, Sporting Lizbona, Slavia Praga i Tottenham Hotspur, niesamowicie mocne i utalentowane druzyny. Niemcy imponowali zgraniem, klepka, Portugalczycy finezja i wyszkoleniem technicznym, Slavia rowniez zgraniem do tego mieli z dwoch czarodzieji, natomiast Tottenham byl oparty na systemie Lennon + Crouch:D byl tam taki maly napadzior ktory krecil jak lennon i taki wysoooki (okolo 174cm - 11 latek;D) murzynek ktory go wspomagal w ataku. Warto tez wspomniec o Oskarze "Osa" Suchodolskim, reprezentancie Polski, gosciu ma 11lat a wyglada jak 20letni pener, lydke to mial taka jak ja, a od 6 lat gram w pile i jestem dosc duzej postury, na boisku to ten typ wszystkich po bandach rozpychal, takie male koksiwo;D
Ostatnio zmieniony 15 gru 2009, 13:08 przez kesa, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ