Mecze Interu - Bydgoszcz

Rozmowy o kibicach Interu...
Francisco
Posty: 10
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:58

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Francisco »

Ja również z BDG :) Na derby może ktoś się wybiera do jakiegoś pubu??
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Dobra Pany.
Wróciłem do Bydgoszczy. Ogarniam kolano i jutro pytam w warce o derby.
Jeśli wszystko będzie dobrze. To widzimy się na meczu. Jutro obdzwonie lub odwiedze Warkę itd i jak tylko wrócę z roboty ~21 zdam relacje.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Dobra. Panowie wszystko jest w porzątku. Mamy już pub jutro z Karpikiem idziemy rezerwacje załatwić.
Kto się piszę może niech napisze bo byśmy musieli wiedzieć ile miejsc. Czy 1 stolik czy 2.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Imrahil »

1. Forza Inter!  :szal:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Karpik »

Byłem tam dzisiaj. Lokal bardzo fajny, klimatyczny, jednak wielkość telewizora nie powala szczerze powiedziawszy (chyba 32 cale) mimo wszystko jestem jak najbardziej za. Pytałem barmana jak to wszystko wygląda. Odpowiedział mi, że mecz będzie na 99% (chyba, że przyjdzie więcej kibiców innego meczu, ale w tym czasie chyba nie ma lepszego meczu), dlatego tez jest to powód dla którego im więcej tym lepiej :). Cena rezerwacji to 60 złotych (w tym 10 półlitrowych piw). Wyłożymy z grochem, później się rozliczymy. Tak więc otwieram zapisy! Im szybciej tym prędzej! Pisać się, żeby było klarowne ile stolików zamawiać.

1. Imrahil Hitokiri
2. grochu
3. Karpik
4.
5.
6.
Obrazek

By Kropasz
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Kielben »

No to wszystko elegancko załatwione.
Teraz tak..
czekam na odpowiedź od Kłaniesia , bo mówi, że musi brata spytać jak pracuję i czy mu pasuje i jeśli tak to jadą we 2 , a jak nie to w ogóle. Ja z djqbaa jesteśmy na 90%. Kuba będzie jechał furą, tylko we 2 też się nam nie będzie opłacało..wszystko zależy od Kłaniesiów. Jeżeli ogarną to myślę , że na 99% będzie 4osobowa ekipa z Torunia. Czekam na ich odpowiedź i dam znać.
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
egzekutor77
Posty: 40
Rejestracja: 12 paź 2009, 00:45
Lokalizacja: Inowrocław

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: egzekutor77 »

Ja derby ogladne w domu , w sobote o 17 mam swój mecz , kopie jeszcze w 4 lidze wiec nie dam rady dojechac do was , tymbardziej bede zmeczony jak pies... hehe
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: KŁANIEŚ »

Panowie, wpisuje się żeby dać znać tym niezdecydowanym, że kolejna osoba śledzi temat i na poważnie rozważa udział we wspólnym oglądaniu meczu z innymi fanami :) Jeśli chodzi o naszą ekipę to tak jak napisał Kiełben, jest Nn i Kuba, do tego jeszcze podobno jakiś Kamil, jakbym doszedł ja to w 4 osoby byśmy przyjechali. Niestety, jeśli chodzi o mojego brata (na forum nick: Haj), to wypadł mu dziś 4-dniowy wyjazd do Wrocławia, także on odpada. A tak to już byśmy mieli pewną ekipę i ja byłbym zdecydowany. Wpisywać się ludzie! Więcej osób będzie to i my przyjedziemy! Pozdro
Ostatnio zmieniony 29 mar 2011, 23:33 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
plabo
Posty: 9
Rejestracja: 1 mar 2009, 21:15
Lokalizacja: Więcbork/Bydgoszcz

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: plabo »

Będę!:P Btw. Warka to...Piwiarnia? Czy co?:P
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Karpik »

1. Imrahil Hitokiri
2. grochu
3. Karpik
4. plabo
5.
6.

Tak, Warka to Piwiarnia.
Obrazek

By Kropasz
Alvaro 8
Posty: 86
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:41
Lokalizacja: Liszkowo
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Alvaro 8 »

A jedzie ktoś z Inowrocławia lub okolic?? Bo ja bym miał problem z powrotem do domu, a ostatni PKS mam 22:20.
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Karpik »

Kamill też jest z Inowrocławia i tez ma ten sam problem. Nikt z Was się nie poświęci i nie pojedzie samochodem? :) A jak nie to macie jeszcze pociąg o 00:39, 1:26 jesteście na miejscu. Zawsze jakieś rozwiązanie.
Obrazek

By Kropasz
Alvaro 8
Posty: 86
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:41
Lokalizacja: Liszkowo
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Alvaro 8 »

Ja bym się bardzo chętnie poświęcił bo w niedzielę i tak muszę być w dobrym stanie ale nie posiadam prawa jazdy :-D Ale ja muszę dostać się do Złotnik Kujawskich dostać. Szukam kierowcy wśród swoich znajomych jeśli nie będzie to problemem :-)
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Karpik »

Pewnie, żaden problem, dasz koledze jakąś koszulke Interu, żeby wyglądał :D to by był dobry pomysł, zabralibyście od razu kamilla.
Obrazek

By Kropasz
Alvaro 8
Posty: 86
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:41
Lokalizacja: Liszkowo
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Alvaro 8 »

No postaram się i mam nadzieję że kogoś uproszę:)
kamill
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2011, 13:25

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: kamill »

Też postaram się poszukać, bo prawka nie posiadam również : ).
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Napiszę tak... Jakby co przenocować kogoś mogę. Więc jak ktoś nie chce nocą PKP się włóczyć nie ma problemu :)
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Francisco
Posty: 10
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:58

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Francisco »

Panowie z chęcią bym poszedł ale na 90% idę do kumpla on w HD ma 42 cale i wraz z drugim kumplem (Milanistą) będę święcił tryumf Interu :)

Może na Shalke? Miłego kibicowania życzę.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Na Shalke też się z chęcią wybiorę:). Tylko w ten dzień jest Real-Tottenham więc o transmisji w pubie zapomnijmy ;/
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Karpik »

Póki co, malutko nas, spodziewałem się większego zainteresowania, tym bardziej, że słyszałem głosy o tym jak to fajnie będzie zorganizować coś w Bydgoszczy, a teraz tych osób się doprosić nie da. Półtora dnia do meczu a tutaj 5 osób...
Obrazek

By Kropasz
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: KŁANIEŚ »

też spodziewałem się większego zainteresowania, szczególnie, że Bydgoszcz to na prawdę duże miasto, a w dodatku jest jeszcze sporo fanów z okolic (Toruń, Inowrocław, Piła). szkoda bo szczerze liczyłem na grupkę 10-15 osób (+nasza ekipa z Torunia). a tak to po raz kolejny pozostanie 42' cale i Canal+, ale bez kibiców Interu (jedynie mała tradycyjna już domowa grupka)... no ale może jeszcze się chętni znajdą do jutra (piątek). WPISYWAĆ SIĘ !!!
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Kielben »

Niestety ale ekipa z Trn raczej nie wpadnie..
co to jest , żeby 5 osób z Bydgoszczy się zapisała na mecz ?
Przecież to nie jest byle jakie miasto i ja oczekiwałem podobnie jak kłanieś 10-15 osób a nie 5..
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Hehe tylko że jeśli Wy dołączycie to już jest 8... może z 2 do jutra się dopisze jest już 10... :)
No ale ok. Ja jakby co będę choćby sam więc jeśli zmienicie zdanie to walcie śmiało.


Trzeba przyznać też nasz błąd. Temat został odświeżony zbyt późno...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Kielben »

Jednak było trochę czasu na zapisy.
Gadałem z Karpikiem , to niestety muszę przyznać , że 3/4 osób zainteresowanych tym spotkaniem , po prostu sobie sprawę..OLAŁO.
Nikt nikomu nie dał znać, każdy odciągał z odpowiedzią, a przecież nie o to tu chodzi.

Szkoda , że nie wypaliło , następny jakiś wypad planujemy zrobić w Toruniu , już gadałem z Kłaniesiem i djqbaa..
No i min. 10 osób od nas jest gwarancją choćby od zaraz. Plus dojezdni oczywiście , więc koło 15 osób jest na pewno.
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: groch »

Następny wypad to będzie pewnie 1/2 LM jak dobrze pójdzie. Bo wątpie żeby z Shalke w jakimś pubie dali...
Podsumowując:
1. Imrahil Hitokiri
2. grochu
3. Karpik
4. plabo
5. Ynter (75%)
...
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2011, 00:29 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: KŁANIEŚ »

4 (słownie - cztery) osoby w 2 tygodnie się na listę zapisują żeby mecz (i to nie byle jaki, bo derby z Milanem) w Bydgoszczy obejrzeć, to jakieś nieporozumienie. Panowie, to nie miasto wielkości Solca Kujawskkiego czy Koronowa, także taka liczba nie przystoi. Jeżeli mamy u siebie w domach większe telewizory niż w tym pubie, pewność, że o 22:00 jakiś dureń nie przełączy na Villa-Barca, to po co jechać taki kawał drogi żeby obejrzeć mecz w 8 osób (4 Bydgoszcz, 4 Toruń), a to tylko lista i trzeba brać pod uwagę, że jeszcze ktoś może się wykruszyć (bez urazy, czysta spekulacja - Plabo - 4 posty na forum). Należy dodać, że organizacja poprzedniego spotkania na meczu w Bydgoszczy (z Bayernem) również się nie udała, a i wcześniejsze próby zakończyły się fiaskiem. Oczywiście nie mam żadnych pretensji do tych co się zapisali, fajnie, że chociaż Wy macie chęci i próbujecie coś robić! Zaznaczyć trzeba, że od jakiegoś czasu z Bydgoszczy wpisują się wciąż te same osoby (Groch, Karpik, Imrahil Hitokiri) i niestety nie mają wsparcia innych kibiców. Przykład: ktoś się wpisuje - "kto wpada na derby?"; mija kilka dni i dodaje - "jednak obejrze mecz u kumpla". Także to jednoczenie Bydgoszczy wychodzi dosyć słabo. Oczywiście nie będziemy siedzieć też z założonymi rękami,
także postanawiamy:

W niedalekiej przyszłości na forum pojawi się temat "Toruń - mecze Interu". Ja wraz z Kiełbenem weźmiemy na siebie zoorganizowanie spotkania fanów Interu na meczu Nerazzurrich w Toruniu. Miejscem spotkania będzie klub "Szwejk" / www.szwejk.torun.com.pl /. Lokal sprawdzony i w pełni przystosowany do obejrzenia najważniejszych spotkań dla każdego Interisty, mieści się w samym centrum Torunia, przy Ratuszu na Starym Rynku, 20 metrów od pomnika Kopernika. Mecze puszczane są z projektora, lokal ma 2 sale. W "Szwejku" można obejrzeć mecze zarówno z platformy "N" (LM) jak i Cyfry+ (Serie A). Jak już pisałem, lokal sprawdzony i wynika to nie tylko z opowieści. Oglądałem tam spotkania Interu ze znajomymi, z Barceloną (faza grupowa, 0:0), Manchesterem (0:0), Liverpoolem (0:1), mecze reprezentacji Polski na MŚ i Euro, w 2007 r. z dziewczyną zajrzeliśmy na finał LM, gdzie na meczu z Milanem spotkali się fani LFC z całej Polski / http://lfc.pl/ZlotyFanow/FinalLMWToruniu /.

Okazji do spotkania fanów Interu z okolic Torunia (Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław) jeszcze w tym sezonie brakować nie powinno, wybierzemy jeden z najbliższych meczów który będzie pokazywany w tym lokalu. Możliwe jest, że "Szwejk" pokaże rewanż z Schalke (jeśli Real wygra z Tottenhamem pierwszy mecz więcej niż Inter na Meazza), w przypadku awansu naszych (oby nie dali plamy!) na pewno będzie można zobaczyć tam dwumecz z Manchesterem lub Chelsea, a jak Bóg da i Milito wróci do formy a nasza obrona będzie chociaż w 80% tworzyła taki mur jak w poprzednim sezonie, to może i finał LM. Z ligowych spotkań pozostanie Lazio u siebie i najatrakcyjniejszy mecz na kolejkę przed końcem rozgrywek - wyjazd do Napoli. Organizując mecz w Toruniu na wstępie będziemy mieli 6-10 osób - Kłanieś (+Kamila - zlot FDP, wyjazd z FDP na Juve), Haj (+Magda - zlot FDP, wyjazd z FDP na Juve), Kiełben, DjKuba, 2/3 kibiców ode mnie niezarejestrowanych na forum i co najmniej ta sama liczba od Kiełbena (zawsze trzeba brać pod uwagę, że jednak komuś może nie pasować termin). Groch, Karpik, Imrahil Hitokiri, Plabo, Ynter - zapraszamy do Torunia! Może wreszcie uda się nam coś zoorganizować, spotkać i w szerszym gronie obejrzeć z resztą fanów ubranych na czarno-niebiesko mecz Interu!

Pozdrowienia
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Imrahil »

:/ Smiech na sali,jak napisal uzytkownik KŁANIEŚ cztery osoby (max piec) a jutro mecz.

Toruń? Pewnie kolejny raz miasto te pokaze wyzszosc nad Bydgoszcza..
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
plabo
Posty: 9
Rejestracja: 1 mar 2009, 21:15
Lokalizacja: Więcbork/Bydgoszcz

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: plabo »

Wiesz KŁANIEŚ może się nie udzielam zbytnio na forum, bo po prostu jakoś nie lubię tego, no ale jestem kibicem Interu, może nie jakiś fanatyk, ale wierny kibic. Jak napisałem, że będę to będę:) Qrde od czasu do czasu można inaczej pooglądać mecz ulubionej drużyny niż przy TV bądź przy kompie, a do tego fajny klimat będzie. Na mecze do Torunia, pewnie czemu nie, mogę pojechać, ale najpierw muszę ustatkować swoją sytuację materialną po studiach...bo z pracą krucho...
Pozdrawiam
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: KŁANIEŚ »

Plabo, tak jak napisałem, podałem to czysto teoretycznie, chodziło mi oczywiście o ilość postów :) Nie kwestjonuje twojego przywiązania do Interu a tym bardziej wierności :) Pozdrawiam i zapraszam do Torunia :)
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Mecze Interu - Bydgoszcz

Post autor: Lubuszanin »

ja mieszkam w Trzciance , no i niestety jestem jedynym fanem Intreru w 20tysiecznym miasteczKU:D !! ja to mam przerąbnane;p
FORZA INTER !!!
ODPOWIEDZ