Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Rozmowy o kibicach Interu...
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Bardzo chciałbym pojechać we wrześniu do Mediolanu na mecz przeciwko Bari lub Udinese. Nie orientujecie się, czy ktoś z naszego forum się na któryś z tych spotkań wybiera, i może powiedzieć coś o dojeździe i zakwaterowaniu? Bo wyjazd z biurem podróży kosztowałby 1500-1700 PLN  :-|
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Pablusso »

Najtaniej jest najpierw znalezc samolot, a pozniej dopiero pod ten termin szukac meczu :) Ale poszukaj na stronie wizzaira, czesto mozna poleciec za bezcen (ja na Chelsea lecialem za 100 zl w dwie strony). Jezeli chodzi o zakwaterowanie, to Bart ma namiary na hotelik, w ktorym placili za noc bodajze 20 euro od lebka. Takze zle nie jest. Ja tam nie nocowalem, wiec dokladnie nie powiem co to za hotelik.

Orientacyjnie powiem Ci, ze na wyjazd na Chelsea, bez noclegu wydalem ok. 1000 zl ze wszystkim (dojazd do Katowic, powrot, samolot w dwie strony, zycie na miejscu w Mediolanie i pamiatki). Cena jest mocno zawyzona, bo prawie polowe tego wydalem w winterstore.
Obrazek
sig by Orzeu
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

Nie lepiej polecieć na Inter - Juventus 3go października? Znalazłem takie loty, jednak nie wiem czy do nich nie są doliczane jeszcze jakieś koszty.
na wizzarze coś linki mi nie działają, ale tam lot w obie strony 2paź. z Wawy i 4paź. powrót wyniósł 180zł
http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/sk ... cgi?step=1
http://www.bookryanair.com/SkySales/FRSelect.aspx
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 11:40 przez zoniek, łącznie zmieniany 1 raz.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Bodzek »

zoniek pisze: Nie lepiej polecieć na Inter - Juventus 3go października? Znalazłem takie loty, jednak nie wiem czy do nich nie są doliczane jeszcze jakieś koszty.
na wizzarze coś linki mi nie działają, ale tam lot w obie strony 2paź. z Wawy i 4paź. powrót wyniósł 180zł
http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/sk ... cgi?step=1
http://www.bookryanair.com/SkySales/FRSelect.aspx
Dostanie biletu będzie bardzo trudne, juz to przerabialiśmy. Zostaja konie, ale może znowu wprowadza restrykcje, bo to mecz podwyższonego ryzyka. Dlatego ja w tym roku planuje poleciec na przeciwnika słabszgo ale miec pewny bilet kupiony w kasie przed stadionem
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
fubu
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2008, 19:38

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: fubu »

Też jestem zainteresowany wyjazdem w tym sezonie. Lot lotem, a co z biletami?
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Pablusso »

W kasie na miejscu albo przez internet, poprzez initer.it. Na slabszego przeciwnika nie ma problemu z dostaniem biletu. Gorzej jesli chcialbys sie wybrac na mecz "podwyzszonego ryzyka" albo na jakis szlagier np. w LM.
Obrazek
sig by Orzeu
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

Zakładając, że chcę jechać na ten podwyższonego ryzyka. Widzę, że na oficjalnej stronie można kupić bilet online. Ktoś to przerabiał? Jakbym teraz kupił to chyba nie byłoby problemu?
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Pablusso »

Jest problem, bo biletow przez internet nie kupisz z wyprzedzeniem. A w ogole, zeby je zakupic musisz dysponowac karta kredytowa. Najlepiej wlasna, bo pozniej przy odbiorze w kasie pod stadionem bedziesz potrzebowal dowod osoby, na ktora jest karta.
Obrazek
sig by Orzeu
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Znalazłem na wizzairze przykładowy promocyjny lot, Gdańsk-Mediolan za ok. 200 zł w jedną stronę w pasującym terminie. Na Udinese/Bari jak mówicie, nie powinno być problemu z kupieniem biletu na miejscu. Ale i tak trzeba szukać taniego noclegu i kogoś, kto pomógłby się odnaleźć na miejscu.  
fubu
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2008, 19:38

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: fubu »

Z lotniska (Bergamo) jest bardzo łatwy dojazd (najpierw autobusem do Milano Centrale, a potem metrem). Pablusso, wiesz czy ten hotel jest daleko od stadionu?
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Pablusso »

Z tego co pamietam to nie byl daleko, bo gdzies miedzy Stazione Centrale a GM.

@syn: Tam nie potrzebujesz nikogo do oprowadzenia. Nie dosc, ze na stadion (a raczej w jego okolice) dojedziesz metrem ze Stazione Centrale, to jeszcze kazdy wie gdzie jest San Siro i chetnie ci wskaze droge. Pomijam, ze w dzien meczu wystarczy isc za ludzmi w barwach klubu, ktorych jest wszedzie pelno.
Obrazek
sig by Orzeu
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

Jak chcesz leciec to mozesz zorganizowac cos tutaj na forum a chetnych by sie znalazlo ale na mecz z bari bo z juve to biletow sie nie dostanie
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Dzięki Wam za info.

No właśnie Krzaku chcę sie dowiedzieć, czy ktoś tutaj byłby chętny na jakiś wyjazd we wrześniu, lot samemu to nie to samo :)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 12:55 przez syn, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

Jak bede mial kase to ja bym polecial ale nie wiem jak bedzie z kasa bo czaje sie na Mediolan  i nawet sprawdzalem bilety to teraz z wrocka do Mediolan czy tam do bergamo jest 62 zlote plus 7,90 euro za autobus do centrum i jedzie sie godzine wiec jakby tutaj byl wyjazd organizowany to raczej bym sie wybral
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

W wizzairze są loty do Mediolanu z Wrocka i Poznania za 41 PLN, ale promocja kończy się za dwa dni, więc trzeba by się szybko dogadać co do wyjazdu.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

to trzeba liste zrobic  kto jedzie i zapisy ale w 2 dni to nie wypali
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

Ja bym się pisał.
Lot z Wawy WIZZAIRem 22go o 6 rano, powrót w piątek o 10 30 na Okęciu. Cena: 220zł (nie wiem czy dochodzą jakieś opłaty)
Lub:
lot z Krakowa RyanAIRem w środę 22go o 14 50 jesteśmy w Mediolanie. Powrót czwartek lub piątek 12 35. Cena: 211zł (nie wiem czy dochodzą jakieś opłaty).
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Dzięki zoniek za info :)  Te ceny są za lot w jedną stronę? Ja na 100% będę mieć czas i pieniądze, aby sie wybrać
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

to ceny w obie strony, ale jak napisałem, nie wiem czy jakieś ukryte koszty nie dochodzą. Może ktoś leciał tymi liniami i wie gdzie i co sprawdzić na ich stronie żeby sprawdzić dokładną cenę?
I pytanie do tych co byli:
ile szykować hajsu na nocleg, żarcie, alko tak na dwa dni?
też bym chętnie poleciał, ale nie wiem czy mecz z Bari jest tym, który mi urwie jajca :)
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

im slabszy przeciwnik tym tanszy bilet bedzie, a tez bym sie wybral
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Bardzo możliwe że to nie są pełne ceny biletów.

Jak Bari nie pasuje to jest jeszcze Udinese :P, ale wiadomo że nie wszyscy mogą mieć wtedy czas na wyjazd.

I dołączam się do pytania zonka co do kasy.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Bodzek »

Krzaku pisze: im slabszy przeciwnik tym tanszy bilet bedzie, a tez bym sie wybral
Ceny za bilet są stałe na każdy mecz, w zeszłym sezonie 27 euro na Curve
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

Chyba ze :P no to inaczej im slabszy przeciwnik tym latwiej bedzie bilety dostac :)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

Różnica na mecze Milanu czy Juve to raptem 5 euro na drugi pierścień na curvie. Nie wiem jak Wy, ale ja jakbym miał już szykować się na taki wyjazd to wolałbym, żeby on był konkretny, pełne pro. Ale jak mówicie, że dostanie biletów graniczy z cudem to trudno. Nie wiem, jak jest możliwość, żeby teraz tam nabyć bilety na Juve to mam ziomka, co teraz siedzi we Włoszech i jakbyśmy mu przelali hajsy to by mógł ogarnąć. Chociaż wierzę, że wielu z Was ten pomysł raczej nie przypadłby do gustu. Tak czy tak, na jakiś mecz chce polecieć :)
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Ja na przykład nie mogę jechać na Juve, bo nie mam już wtedy tyle czasu. Poza tym szkoda zachodu i hajsu na męczenie się i załatwianie biletów. Trzeba się dowiedzieć o jakichś noclegach(noclegi z biura podróży to min. 150 euro za noc. :lol2:)
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: zoniek »

No to wylot z Wawy wizzairem w środę 22go o 6 rano, a powrót w piątek 24go 10 30 już w Wawie. Co do hosteli to znalazłem coś takiego:
http://www.reservations.bookhostels.com ... i0l5j8bQEo
ustawiłem, że na 3 noce od środy, bo w piątek jeszcze będziemy tam pomieszkiwać z rana, chociaż nie wiem jak to dokładnie u nich jest (o której się kończy doba hotelowa).
Od 55zł za noc. Podaję pierwszą lepszą najniższą cenę, bo jakbyśmy już jakieś konkretne kroki podejmowali to byśmy razem wybrali coś co by nam odpowiadało (chodzi mi o lokalizację, cenę).


Kto się pisze na taki wypad?
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Michal_fci »

Ja bym jechał ale do Wa-wy mi sie nie oplaca smigac
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
syn
Posty: 64
Rejestracja: 7 paź 2007, 20:48

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: syn »

Ja mieszkam na Pomorzu i nie ma problemu, mogę jechać do stolicy na samolot.  Dobrze zoniek że znalazłeś tę stronę z hotelami, ceny nie są  złe jak na duże miasto.
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Lubuszanin »

ja tez chce jechac na Mecz w tym sezonie.. ale we wrzesniu jest zlot wiec nie ogarne finansowo ale potem jaka FDP bedzie cos organizowac to pisze sie na to :)
FORZA INTER !!!
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Wyjazd na mecz Interu we wrześniu

Post autor: Bart »

Chciałem zakładać podobny temat, tylko "wyjazdy na mecze Interu po wrześniu".  :-) Od 27 września będę mieszkał w Austrii, 10 h pociągiem od Mediolanu i mam zamiar w rundzie jesiennej 2-3 razy zawitać na San Siro. Pomijając wyjazd FDP, który mam nadzieję się odbędzie, liczę, że ktoś, tak jak np. syn będzie chciał wybrać się na San Siro indywidualnie. Wtedy niech uderza do mnie 8)

Co do Hoteli, polecam Hotel Brasil (zazwyczaj bardzo tanio, można trafić na fajne sąsiadki :P), Hotel Margherita (lepsze warunki, ale trafiają się ceny jak w Brasil), Hotel Ambra w trochę gorszym położeniu też bywa tani.

Wchodzimy wtedy na www.booking.com i szukamy, który hotel danego dnia oferuje najtańszy nocleg.
ODPOWIEDZ