POMOC KIBICOM !!!

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

POMOC KIBICOM !!!

Post autor: kjuska »

Pomoc kibicom Jagiellonii którzy zostali zatrzymani w Salonikach !! Więcej informacji www.pomoc-kibicom.pl

Wpłat dokonywać można na konto:

Adam Tołoczko
Z dopiskiem „POMOC CHŁOPAKOM”
90 1940 1076 4953 3606 0000 0000
Lukas Bank

A.C.A.B
Against Modern Football
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

Szanowni Kibice !!!

Stajemy ramię w ramię w bardzo trudnej sytuacji. Kilku z naszych kolegów zostało zatrzymanych w greckim areszcie. Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu. Najbardziej w tej chwili możemy pomóc tym ostatnim, do ich uwolnienia potrzebna jest niemała kwota – kilka tysięcy euro. Przeliczając na złotówki, mamy do czynienia z sumą około kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musimy im pomóc, w jak najszybszym trybie zdobywając te pieniążki. Dlatego liczymy teraz na wszystkich prawdziwych Kibiców. Liczy się każda złotówka! Każdy z nas, obecnych na stadionie w Salonikach, mógł stać się ofiarą „łapanki”, której bezpodstawnie dokonywali greccy policjanci. Jednak my wróciliśmy szczęśliwie do domu, zaś nasi koledzy pozostali. Wierzymy również w pomoc osób, które nie miały możliwości udać się do Grecji, kibiców przebywających zarówno w Polsce, jak i za granicą!


Wszyscy obecni na meczu z grecką drużyną przeżyli zatrważające momenty. Zewsząd napływają słowa oburzenia odnośnie zachowania „kibiców” Arisu w stosunku do działaczy Jagi. Jednak media omijają, a wręcz przeinaczają wydarzenia z naszym udziałem. Przez całe spotkanie byliśmy atakowani przez „fanów” miejscowej drużyny. W naszym kierunku nieustannie leciał grad nie tylko kamieni, ale także (szczególnie ze strony trybuny VIP) szklanych przedmiotów. Ochrona oraz policja umożliwiały miejscowym kibicom takie zachowanie poprzez ignorowanie tego faktu i zasłanianie ich. Nawet nie mieliśmy możliwości zrealizować celu, w jakim przyjechaliśmy setki kilometrów – nie mogliśmy dopingować i wspierać naszej drużyny w tym jakże ważnym meczu. Przez większość spotkania niemal czterysta osób musiało skupiać się na unikaniu, lecących z różnych kierunków na nasz sektor, przedmiotów. Niestety, nie wszystkim się to udało. Kibice Jagiellonii nie mieli jednak dostępu do opieki medycznej! Ponadto przetrzymywani przez długi okres czasu (do późnych godzin nocnych!), w tak nieznośną pogodę, nie mieliśmy dostępu do wody! Na domiar złego, policja znajdująca się na naszym sektorze, prowokacyjnie popijała napoje chłodzące. Greccy „stróże prawa” próbowali opluć i zerwać nasze flagi oraz niejednokrotnie bez przyczyny używali pałek w stosunku do kibiców Jagi. Wiele osób zostało dotkliwie pobitych. W mediach podawana jest informacja, iż na stadionie byliśmy w posiadaniu ostrych narzędzi, łomów i innych (czego to nie wymyślą!). Tymczasem przy wejściu na sektor byliśmy tak dokładnie obszukiwani, że zabierano nam nawet zapalniczki!

Czarę goryczy przepełnia fakt, iż media przedstawiają nas w złym świetle. Zdajemy sobie sprawę jak mogło to wyglądać z punktu widzenia postronnego obserwatora. Jednak rzucona w kierunku „kibiców” Arisu raca nie mogła równać się z tym, co zgotowali nam w Salonikach miejscowi. Dysponujemy nagraniami i zdjęciami, które są tego dowodem. Wszystkich Kibiców Jagiellonii będących w posiadaniu kolejnych filmów i zdjęć prosimy o kontakt! Ponadto zachęcamy do ich opublikowania i ukazania wszystkim, którzy tak pochopnie wyciągnęli wnioski na nasz temat. W Salonikach zetknęliśmy się ze spaczonym wymiarem sprawiedliwości, totalnym bezprawiem i prowokacją. Możemy śmiało powiedzieć, że to co tam zobaczyliśmy było chore, a „kibiców” Arisu z pewnością nie możemy nazwać ludźmi. Na każdym kroku odgrażali, atakowali, zachowywali się jak zwierzęta. Jeżeli ktoś narzeka na kibiców w Polsce, powinien szybko temu zaprzestać. Ponadto stadion Arisu nie jest miejscem, gdzie powinny odbywać się mecze takich rozgrywek, jak Liga Europejska. Stanowi to niebezpieczeństwo zarówno dla drużyn przyjezdnych, jak i kibiców. W tym celu także podejmiemy odpowiednie kroki.

Jednak walka o dobre imię w tej chwili musi zejść na drugi plan. Najważniejsza jest pomoc chłopakom, którzy utknęli w Grecji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego dokonać. Teraz prosimy fanów Jagiellonii oraz wszystkich, którzy rozumieją tą trudną sytuację, o dokonywanie wpłat na rzecz uwięzionych fanów Żółto-Czerwonych. Żadna złotówka nie pójdzie na marne, wszystkie wspomogą poszkodowanych chłopaków! Bracia, teraz wszystko w Waszych rękach...

Wpłat dokonywać można na konto:

Adam Tołoczko
Z dopiskiem „POMOC CHŁOPAKOM”
90 1940 1076 4953 3606 0000 0000
Lukas Bank


Będziemy starać się na bieżąco przedstawiać stan wpłat. Również w razie pojawienia się nowych wiadomości w sprawie, będziemy informować.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: BoDzIo »

No miło by było w imieniu FDP coś wrzucić do tego konta. Niech zapisują się ci co zadeklarują wpłatę, później dogadamy do kogo wpłacamy a ten w imieniu FDP mógłby dokonać wpłaty.

1. Bodzio - 10zł.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Rebelde
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kluczbork

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Rebelde »

Tak ładnie i pięknie jest to wszystko opisane, ale nie pisze za co tak naprawdę zostali zatrzymani? Jakie konkretne zarzuty zostały postawione?
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Tupac_FCI
Posty: 92
Rejestracja: 9 lis 2008, 10:08
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Tupac_FCI »

Nie wiem czy nasi byli aż tak agresywni, że pały tak zareagowały ale na język od razu mi się nasunęło... KU... GRECKIE!
"Rozejrzyj się wokoło, tu wcale nie jest wesoło..."
Obrazek
Chronos
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2006, 12:05

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Chronos »

Obejrzałem filmiki na ich stronie i z nich zupełnie nic nie wynika widać jak policja pałuje kibiców, ale nie wiadomo co się działo zanim filmik zaczął być kręcony. Inna sprawa to, że kibice z Polski swoimi działaniami zapracowali na taką reputacja, że policja woli ich trzymać krótko.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

Chronos pisze: Obejrzałem filmiki na ich stronie i z nich zupełnie nic nie wynika widać jak policja pałuje kibiców, ale nie wiadomo co się działo zanim filmik zaczął być kręcony. Inna sprawa to, że kibice z Polski swoimi działaniami zapracowali na taką reputacja, że policja woli ich trzymać krótko.
Człowieku... na ilu meczach byłeś? Byłeś chociaż raz na jakimś wyjeździe?

A.C.A.B
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Chronos
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2006, 12:05

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Chronos »

Odniosłem się tylko do tego co jest na ich stronie,a tam jest przedstawiona jednostronna relacja z wydarzeń.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Michal_fci »

Też mi sie wydaje ze do konca bez winy nie sa, ale wole sie nie wypowiadac bo nie wiem co sie dzialo a wiadomo co Polacy potrafia. Wystarczy filmik od poczatku co sie dzialo na trybunach i bedzie wszytko jasne
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Jak nie macie co z pieniędzmi robić to możecie na serwer sie dorzucić :P
Akcja bez sensu, ta strona ukazuje ich strasznie pokrzywdzonych, ja, chociaż próbowałem, informacji o co tak naprawdę chodzi nie uzyskałem. Wiem tylko tyle, że trzeba kasę zbierać, a tego typu akcje mi 'śmierdzą'
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Helton »

szkoda kasy nie wiadomo co to za typki i co to za akcja
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

http://www.youtube.com/watch?v=nZqcCLzY1OY

http://www.youtube.com/watch?v=pHQ0kYSU ... re=related


Pominę fakt że kilka tysięcy Greków na ulicy obrzucało Jagę koktajlami mołotowa i przez cały mecz mieli kamieniadę przy poklasku policji z którą to kibice Arisu bardzo dobrze się znają i współpracują!!! Zanim napiszecie Wasze społeczniakowe teksty pomyślcie 2 razy!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Obrzucanie koktajlami mołotowa to chyba dobry znak że nie byli tam mile widziani. Trzeba było się pakować w samolot i do kraju wracać.
Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia
Jakie mu postawiono zarzuty to już nie łaska napisać? Kwoty jakieś potrzebują też nigdzie nie ma. Jednym słowem amatorszczyzna większa niż z zakładaniem FDP.

Globus, jak się robi takie akcje to wypada jasno przedstawić cel, powód, wymaganą kwotę a nie pisać pomóżmy chłopakom, bo ich policja złapała :(.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

eKubaL pisze: Obrzucanie koktajlami mołotowa to chyba dobry znak że nie byli tam mile widziani. Trzeba było się pakować w samolot i do kraju wracać.
Działacze też mieli wracać do domu? Bo ich autokar został obrzucony a policji nie było... Gdzie UEFA? Gdzie konsekwencje?
Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia
Jakie mu postawiono zarzuty to już nie łaska napisać? Kwoty jakieś potrzebują też nigdzie nie ma. Jednym słowem amatorszczyzna większa niż z zakładaniem FDP.
Za zakłócenie porządku publicznego grecki sąd w trybie nagłym wydał wyroki skazujące dla pięciu osób, ale cztery z nich (wyroki w zawieszeniu) zostały już zwolnione.

W areszcie pozostał jeden z Polaków, który usłyszał wyrok dwóch lat i pięciu miesięcy więzienia za - jak podaje AP - "napaść i inne przestępstwa".
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,titl ... caid=1ab00


Śmiech na sali i tyle... kaucja o ile dobrze pamiętam wynosi bagatela 7 tysięcy Euro... do akcji przyłączają się media na Podlasiu i w całej Polsce.

Do kolesi którzy mają do powiedzenia bardzo dużo a nie potrafią zadać sensownego pytania tak jak to uczynił Kubal-  Moja propozycja... nie kminisz tematów kibicowskich, nie chcesz się dorzucić to się nie wypowiadaj i nie przekminiaj po swojemu.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Globus pisze:
eKubaL pisze: Obrzucanie koktajlami mołotowa to chyba dobry znak że nie byli tam mile widziani. Trzeba było się pakować w samolot i do kraju wracać.
Działacze też mieli wracać do domu? Bo ich autokar został obrzucony a policji nie było... Gdzie UEFA? Gdzie konsekwencje?
Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia
Jakie mu postawiono zarzuty to już nie łaska napisać? Kwoty jakieś potrzebują też nigdzie nie ma. Jednym słowem amatorszczyzna większa niż z zakładaniem FDP.
Za zakłócenie porządku publicznego grecki sąd w trybie nagłym wydał wyroki skazujące dla pięciu osób, ale cztery z nich (wyroki w zawieszeniu) zostały już zwolnione.

W areszcie pozostał jeden z Polaków, który usłyszał wyrok dwóch lat i pięciu miesięcy więzienia za - jak podaje AP - "napaść i inne przestępstwa".
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,titl ... caid=1ab00


Śmiech na sali i tyle... kaucja o ile dobrze pamiętam wynosi bagatela 7 tysięcy Euro... do akcji przyłączają się media na Podlasiu i w całej Polsce.

Do kolesi którzy mają do powiedzenia bardzo dużo a nie potrafią zadać sensownego pytania tak jak to uczynił Kubal-  Moja propozycja... nie kminisz tematów kibicowskich, nie chcesz się dorzucić to się nie wypowiadaj i nie przekminiaj po swojemu.
Globus, do Ciebie w tym temacie i tak żadne argumenty nie dotrą. Sensowne pytanie przedstawiłem: dlaczego tych informacji, cytowanych z wp.pl (uwielbiam wiarygodność tego źródła) nie ma na stronie tej szczytnej akcji ? Myślałem, że to będzie oczywiste, że chodziło mi o ten serwis, ale jak się okazuje, nie dla wszystkich.
Ja od osób, które podejmują się takich akcji wymagam rzetelnych informacji, skoro powstał ten serwis to dlaczego mam szukać tych danych po wp czy innych onetach ? (2 sensowne pytanie).

Nie rozumiem też jaki sens ma tutaj argument o autokarze działaczy? Mówimy o zatrzymanych 'kibicach' czy o całej sytuacji? Bo ja skupiłem się na konkretnym temacie, zadając konkretne pytanie, Ty natomiast nagle bardzo poszerzasz temat. Cóż, bardzo Ci chyba zależy aby pokazać jak to nie mam o tej sytuacji bladego pojęcia. Wziąłem na ostrzał serwis, który moim zdaniem jest na bardzo niskim poziomie. Możesz myśleć inaczej, no cóż, ale to nie Ty zajmujesz się tym zawodowo...

"Nie nagrywać tylko się bić, k***a" - a potem jest płacz że ich przymknęli.... Jak chcesz być chuligan, to sobie takie sytuacje wlicz w koszta, a nie rób ogólnopolskiej akcji jak coś nie wyjdzie. 7tys euro za 5 osób to wychodzi jakieś 6tys zł na głowę. Bez przesady z tą zbiórką.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

eKubaL pisze: Globus, do Ciebie w tym temacie i tak żadne argumenty nie dotrą. Sensowne pytanie przedstawiłem: dlaczego tych informacji, cytowanych z wp.pl (uwielbiam wiarygodność tego źródła) nie ma na stronie tej szczytnej akcji ? Myślałem, że to będzie oczywiste, że chodziło mi o ten serwis, ale jak się okazuje, nie dla wszystkich.
Ponieważ dla ludzi którzy znają chociaż trochę tą sprawę te informacje są oczywiste i przewijały się na wielu forach czy w w wielu informacjach zarówno w TV jak i w internecie.
eKubaL pisze: Nie rozumiem też jaki sens ma tutaj argument o autokarze działaczy? Mówimy o zatrzymanych 'kibicach' czy o całej sytuacji? Bo ja skupiłem się na konkretnym temacie, zadając konkretne pytanie, Ty natomiast nagle bardzo poszerzasz temat. Cóż, bardzo Ci chyba zależy aby pokazać jak to nie mam o tej sytuacji bladego pojęcia. Wziąłem na ostrzał serwis, który moim zdaniem jest na bardzo niskim poziomie. Możesz myśleć inaczej, no cóż, ale to nie Ty zajmujesz się tym zawodowo...
Przywołując informację o autokarze działaczy chciałem pokazać jaka panowała tam dzicz i dziadostwo...  Byłbyś hardy do bójki widząc kolesia który trzyma w rękach butelkę z benzyną?
eKubaL pisze: "Nie nagrywać tylko się bić, k***a" - a potem jest płacz że ich przymknęli.... Jak chcesz być chuligan, to sobie takie sytuacje wlicz w koszta, a nie rób ogólnopolskiej akcji jak coś nie wyjdzie. 7tys euro za 5 osób to wychodzi jakieś 6tys zł na głowę. Bez przesady z tą zbiórką.
Z Twojego toku myślenia wynika, że jeżeli pies Cię leje za nic po łbie to należy przyjąć to z pokorą ponieważ jesteś kibicem i Ci się należy :roll:

Po chuja w takim razie organizować te mecze? Dla pięknej piłki? Na takim poziomie rozgrywek nie jest ona piękna... Meczu na żywo obejrzeć nie wolno więc po cholere to wszystko? Piłka nożna podobno jest dla kibiców...

Tutaj zdjęcia chuliganów z Polski po ścieżce zdrowia

http://i37.tinypic.com/dd2w6g.jpg
http://i34.tinypic.com/ab14wk.jpg
http://i36.tinypic.com/kci3w7.jpg
http://i34.tinypic.com/2qk48wh.jpg
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: snuffy »

Chronos pisze: Inna sprawa to, że kibice z Polski swoimi działaniami zapracowali na taką reputacja, że policja woli ich trzymać krótko.
Dokładnie. Pewnie w Danii z okazji meczu z Broendby, na Litwie w meczu z Vetrą Wilno i z FC Siauliai przy okazji wyjazdu do Wiednia na mecz z Austrii ( jak na stacji benzynowej kradli co popadnie ) byli tez nie winni i pokrzywdzeni, a materiał z kamer i zdjęcia zostały sfałszowane :) Tylko dzieki temu, że szybko odpadaja z pucharów takich indydentów nie ma więcej. No ale cóż oczekiwać po kibicach którzy nawet na własnym stadionie potrafią rzucić nożem w piłkarza... Kto sieje wiatr, zbiera burze.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 09:12 przez snuffy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Globus pisze: Ponieważ dla ludzi którzy znają chociaż trochę tą sprawę te informacje są oczywiste i przewijały się na wielu forach czy w w wielu informacjach zarówno w TV jak i w internecie.
Nie wszyscy mają czas na czytanie tego typu for. Jeśli liczą na wsparcie finansowe ludzi, które nie 'znają chociaż trochę tę sprawę' to za tymi informacjami nie powinno się musieć przeszukiwać internetu.
Globus pisze: Z Twojego toku myślenia wynika, że jeżeli pies Cię leje za nic po łbie to należy przyjąć to z pokorą ponieważ jesteś kibicem i Ci się należy :roll:
Standardowo, jedna strona jest winna :). Jak na razie to tylko Ty kreujesz taki obraz rzeczywistości. Może wieloletnim działaniem polscy kibice zasłużyli na takie traktowanie?
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Globus »

eKubaL pisze:
Standardowo, jedna strona jest winna :). Jak na razie to tylko Ty kreujesz taki obraz rzeczywistości. Może wieloletnim działaniem polscy kibice zasłużyli na takie traktowanie?

Rozumiem, że na następnym meczu Interu na którym będziesz przyjmiesz pały za nic na plecy bo jesteś Polakiem i zasłużyłeś za innych na takie traktowanie? Odpowiedzialność zbiorowa...
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Lamatico »

Kłócicie się, kłócicie, a jak naprawdę tam było to nikt z nas nie wie i się nie dowie. Ile osób tyle wersji tak jest w przypadku każdej tego typu sensacji.. Może faktycznie zostali zaatakowani bezpodstawnie, a może w jakiś sposób sprowokowali o czym już nikt nie napisze. Akcja ok, jeśli ktoś czuje potrzebę wpłacenia pieniędzy, może to zrobić, żyjemy w wolnym kraju. Tylko żyjąc w tym kraju nauczyłem się jednego: zasady ograniczonego zaufania. Poczynając od rządu kończąc na znajomych wszyscy dla kasy się oszukują.

Jeśli chodzi o tę sprawę, czytałem coś na wp i tutaj, ale swoich ciężko zarobionych pieniędzy na taki cel nie poświęcę.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Standardowo jedna strona jest winna.

Z tą zbiorową odpowiedzialność to bardzo przekonujący argument, w końcu zatrzymano 5 osób z pewnie kilkutysięcznej grupy.


Jak pojadę na następny mecz do Włoch to spodziewam się nieco większej 'kultury' kibicowskiej niż ta o której tutaj rozmawiamy. Nawiązując do meczu z Juventusem I Wielkim sprzed dwóch lat, pamiętam, że kilkuosobowe grupy turyńskich kibiców bez żadnych problemów poruszały się w dniu meczu po centrum miasta w więziennych barwach. Nie wiem jak to wygląda w Polsce, gdzie kibiców niektórzy przedstawiają tutaj niemal jak świętych, ale jakoś nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

Lamatico pisze: Kłócicie się, kłócicie, a jak naprawdę tam było to nikt z nas nie wie i się nie dowie. Ile osób tyle wersji tak jest w przypadku każdej tego typu sensacji.. Może faktycznie zostali zaatakowani bezpodstawnie, a może w jakiś sposób sprowokowali o czym już nikt nie napisze. Akcja ok, jeśli ktoś czuje potrzebę wpłacenia pieniędzy, może to zrobić, żyjemy w wolnym kraju. Tylko żyjąc w tym kraju nauczyłem się jednego: zasady ograniczonego zaufania. Poczynając od rządu kończąc na znajomych wszyscy dla kasy się oszukują.

Jeśli chodzi o tę sprawę, czytałem coś na wp i tutaj, ale swoich ciężko zarobionych pieniędzy na taki cel nie poświęcę.
Więc ja proponuję podejść do tego krytycznie, a nie, że święci kibice, niedobre psy, zamykanie świętych za nic itp. Relacje uczestników są subiektywne i zawsze wyolbrzymione. A jeśli robimy zbiórkę pieniędzy to niech to będzie zrobione dobrze a nie tylko po to żeby było.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Michal_fci »

Jesli juz chcecie komus pomoc to beda tutaj zbiorki na dom dziecka wtedy wplacicie te pieniadze ktore wam przeszkadzaja i to bedzie pomoc dla POTRZEBUJACYCH
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Tupac_FCI
Posty: 92
Rejestracja: 9 lis 2008, 10:08
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Tupac_FCI »

Każdy wpłaca siano na co mu się podoba. Każda pomoc jest dobra... Koleś, który dostał 2 lata z hakiem też nie ma wesoło :/
"Rozejrzyj się wokoło, tu wcale nie jest wesoło..."
Obrazek
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: InterNH »

eKubaL pisze: Obrzucanie koktajlami mołotowa to chyba dobry znak że nie byli tam mile widziani. Trzeba było się pakować w samolot i do kraju wracać.
I Ty się człowieku mienisz kibicem?
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: eKubaL »

Nie, ja tu tylko sprzątam.

Przepraszam, że wymagam aby ludzie płacili za własne błędy. Przepraszam, że nie wierzę osobom, które nie potrafią zorganizować porządnej zbiórki pieniędzy, osobom, które chcą być fajniejsze niż są faktycznie. Rozumiem, że Cię moja postawa boli, ale cóż, ja polskiego bagna zwanego piłką nożną się nie tykam, więc może jest ona tym spowodowana.

Skoro wyznacznikiem bycia kibicem jest m.in. agresja wobec władz, to jak to zwykłem mówić, szkoda rekordów w bazie na tę dyskusje.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: InterNH »

Ale ja bynajmniej nie pije do tego.Zbiórka, zbiórką , ale chodzi mi o to zdanie, które zacytowałem.Skoro nie jesteś fanem polskiej piłki to zapewne nie podróżowałeś za swoją drużyną i nie znasz klimatu, który temu towarzyszy.Prawdziwy kibic gdy tylko może zawsze jest ze swoją drużyną, a oni mieli zrezygnować ze względu na bandę dzikusów?
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 17:50 przez InterNH, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: Lamatico »

InterNH pisze: Ale ja bynajmniej nie pije do tego.Zbiórka, zbiórką , ale chodzi mi o to zdanie, które zacytowałem.Skoro nie jesteś fanem polskiej piłki to zapewne nie podróżowałeś za swoją drużyną i nie znasz klimatu, który temu towarzyszy.Prawdziwy kibic gdy tylko może zawsze jest ze swoją drużyną, a oni mieli zrezygnować ze względu na bandę dzikusów?
Nie wierzę, że obeszło się bez prowokacji ze strony Polaków, a że trafiliśmy na naród o podobnym temperamencie to wyszło jak wyszło. Ja jestem zdanie, że jak Cię gdzieś nie chcę to się tam nie pchaj.
Osobiście bardziej cenię sobie swoje życie, zdrowie i bezpieczeństwo niż walkę (siłą, czy wyzwiskami) za klub. Najlepszym wyznacznikiem prawdziwego kibica jest umiejętność szanowania kibica drużyny przeciwnej. Niekiedy szacunek należy okazywać milczeniem.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: POMOC KIBICOM !!!

Post autor: InterNH »

Lamatico pisze:
InterNH pisze: Ale ja bynajmniej nie pije do tego.Zbiórka, zbiórką , ale chodzi mi o to zdanie, które zacytowałem.Skoro nie jesteś fanem polskiej piłki to zapewne nie podróżowałeś za swoją drużyną i nie znasz klimatu, który temu towarzyszy.Prawdziwy kibic gdy tylko może zawsze jest ze swoją drużyną, a oni mieli zrezygnować ze względu na bandę dzikusów?
Nie wierzę, że obeszło się bez prowokacji ze strony Polaków, a że trafiliśmy na naród o podobnym temperamencie to wyszło jak wyszło. Ja jestem zdanie, że jak Cię gdzieś nie chcę to się tam nie pchaj.
Osobiście bardziej cenię sobie swoje życie, zdrowie i bezpieczeństwo niż walkę (siłą, czy wyzwiskami) za klub. Najlepszym wyznacznikiem prawdziwego kibica jest umiejętność szanowania kibica drużyny przeciwnej. Niekiedy szacunek należy okazywać milczeniem.
Ale ja przeciez nie powiedziałem, ze mieli jechać się tam bić tylko dopingować swój zespół.A Grecy już w pierwszym meczu prowokowali pokazując obscenicznie swoje przyrodzenia w kierunku kibiców Jagi i nic im się nie stało co tylko dowodzi temu, że wina leży po stronie Arisu i greckiej POlicji.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
ODPOWIEDZ