Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Rozmowy o kibicach Interu...
milosz912
Posty: 96
Rejestracja: 22 lis 2007, 18:46
Lokalizacja: Lisów

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: milosz912 »

ja mam 65 km do rzeszowa i w sumie moglbym przyjechac :D... gralem 8 lat w pilke tylko ze musialem skonczyc z powodu kontuzji kolana.. operacja te sprawy ale moglbym w sumie pomoc druzynie :D
To juz 104 lata !!  104 lata dumy i tradycji, łez i krwi, a serce pozostaje dalej niebiesko czarne <3 !!
Woycieeech
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2010, 00:59

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: Woycieeech »

Panowie wstępnie byłbym zainteresowany grą, do Rzeszowa mam około godziny busikiem... ;) Grałem w okręgówce, co prawda rok temu, więc forma już nie ta, ale może bym się na coś przydał :)
19tucho08
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2010, 15:36

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: 19tucho08 »

nie pękajcie, ja jestem z Łodzi i jadę.Wkońcu bądź co bądź ale dla reprezentowania naszego klubu warto :D
Interfan17
Posty: 123
Rejestracja: 15 sie 2009, 15:29

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: Interfan17 »

no to wysyłać do creeka na pw swoje imię i nazwisko :yes2: ja mieszkam koło przemyśla nie narzekam, ale studiuję w rzeszowie :-)
Obrazek
milosz912
Posty: 96
Rejestracja: 22 lis 2007, 18:46
Lokalizacja: Lisów

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: milosz912 »

na pw tylko imie i naziwsko ?? jak tak to tylko to wysłałem mu :)
To juz 104 lata !!  104 lata dumy i tradycji, łez i krwi, a serce pozostaje dalej niebiesko czarne <3 !!
Interfan17
Posty: 123
Rejestracja: 15 sie 2009, 15:29

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: Interfan17 »

milosz912 pisze: na pw tylko imie i naziwsko ?? jak tak to tylko to wysłałem mu :)
tak tylko to wystarczy do zgłoszenia ;-)
Obrazek
creek
Posty: 34
Rejestracja: 14 sty 2007, 03:35
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Turniej kibiców w Rzeszowie 2.X.2010

Post autor: creek »

"Urząd Marszałkowski po rozmowie i przemyśleniu sprawy stwierdził, że pomysł jest bardzo fajny, aczkowiek lepiej zrealizować go trochę później i wyciągnąć na to środki z Unii Europejskiej. Obiecali nam pomoc ze zorganizowaniem hali oraz wyżywieniem i zakwaterowaniem zawodników. UM chciałby za to zrobić promocję na stronach fanklubów, które by zagrały (co jest raczej logiczne, plakaty by się wrzuciło) oraz chciałoby ściągnąć jakieś gwiazdy w stylu Maćka Żurawskiego czy Jurka Dudka, którzy grali (grają) za granicą i mogliby przyciągnąć kibiców.

Turniej odbyłby się końcówką lutego, do tego czasu muszę przedstawić plan Turnieju oraz ekipy. Urząd prosił, aby wrzucić tam też jakiś polski akcent, na przykład ściągając też na turniej Reprezentację Artystów Polskich. Oczywiście ze ściągnięciem gwiazd mogą nam pomóc, gdyż chcą ten turniej zrobić także pod egidą PZPN-u.

Jest też pomysł, aby może zaprosić ekpiy zagranicznych branchów, na przykład naszych przyjaciół z Węgier czy Słowacji. Jeżeli macie kontakty z Waszymi zagranicznymi branchami blisko Polski, można by pomyśleć też nad tym.

Kontaktowałem się już z prezesem naszego FK i zadeklarowałem się podjęcia i zorganizowania tego Turnieju, dlatego oficjalnie zamykam temat rozegrania go 2 października, a rozpoczynam akcję pod tytułem: Luty 2011.

PS. Oczywiście, jeśli impreza wypali, miasto chciałoby to wpiąć w swój coroczny program, a nasz prezes zaproponował, że moglibyśmy zrobić I Ogólnopolską Edycję Halową Turnieju Drużyn Zagranicznych w Rzeszowie, a w maju kontynuować Kalwarię na trawie, która ma spore zainteresowanie wszak. "


Takie info otrzymałem od kolegi, który się tym zajmuje. Nie mniej jednak będziemy chcieli na własna ręke zorganizować jakieś rozgrywki 2 października. Propunowałbym aby zapiywały się tylko osoby z Rzeszowa i okolic, lub które będą w tym czasie w Rzeszowie (nie wiadomo do końca czy to wypali). Jeśli dalej jesteście zainteresowani to proszę o potwierdzenie tego na pw.
ODPOWIEDZ