Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: groch »

Jak w temacie szukam ludzi do obejrzenia Bayern- Inter...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: Imrahil »

omFg tylko czekalem az ktos zalozy temat co do ogladania meczow w bydzi ;)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: groch »

Co powiesz jutro Bayern-Inter w Warce, badz Browarze...?
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: Karpik »

Szybka akcja. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Kiedyś założyłem temat o meczach Interu w Bydgoszczy, ale podupadł. Dzisiaj jak najbardziej chętny.

"Telewizja nowej generacji n oraz Multikino zapraszają na mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) na wielkich ekranach kinowych! Wszystkie mecze transmitowane będą w jakości HD (High Definition) oraz systemie audio Dolby 5.1, które zapewniają najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Natomiast już 15 marca z rozgrywkami może się pożegnać Inter Mediolan. Bayern Monachium dość niespodziewanie wygrał poprzednie spotkanie ze zwycięzcą zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów 1:0. W ostatniej minucie regulaminowego czasu bramkarz gospodarzy Julio Cesar popełnił błąd. Wypuścił z rąk piłkę po strzale Arjena Robbena. Przechwycił ją zaś Mario Gomez i pozbawił Włochów nadziei na dobry wynik. Zdecydowanym faworytem jest więc Bayern Monachium, któremu do awansu do ćwierćfinału wystarczy remis."

Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 16:49 przez Karpik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

By Kropasz
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: Imrahil »

Niapisze w ten sposob. Dzisiaj jest za pozno zeby sie z wami ustawic (mam juz zaplanowany wieczor) ale na nast. mecz jak najbardziej =)

btw. mozna odswierzyc stary temat Karpika, i zaczac sie zbierac w bydzi na mecze. Ciekaw tez jestem ilu uzytkownikow przebywa w Bydgoszczy
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 16:56 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Bayern- Inter w Bydgoszczy?

Post autor: Karpik »

Następnego razu może nie być. Zepnij poślady, dziewczyna poczeka, mecz nie.
Obrazek

By Kropasz
ODPOWIEDZ