11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Minister »

Jak wiadomo tego dnia obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę ,,wolności".Każdy chętny na wyjazd z okolic Trójmiasta proszony jest o kontakt w tym temacie lub PW.Jeżeli jest ktoś chętny z innych regionów Polski również proszę o kontakt ,odpowiednio nakieruje daną osobę na organizatorów.

Jedni z organizatorów ,którymi jest ONR i MW starają się aby ten Marsz odbił się echem na całym świecie i dążą do tego aby "pękło" 11 tyś. osób.Już dzisiaj zapowiadane są liczne blokady największego marszu patriotycznego w Polsce przez różne ugrupowania lewackie z Biedroniami i wszystkimi Antifami na czele.Z tego co się orientuję praktycznie każda ekipa w Polsce wybiera się do Warszawy.Jedynie Lechia odpuszcza ze względu na to iż chcą w Gdańsku "przejąć" marsz Adamowicza.Ładnie zapowiada się wyjazd Jagi ,której liczby z wiadomych powodów podawać nie będę.

Wszystkich chętnych gorąco zachęcam, w takim dniu musimy się jednoczyć i pokazać ,że Polska jest dla nas wszystkim i nigdy nie zapomnimy o Naszej Historii !

KOSZT WYJAZDU 60 PLN.
ZAPISY TRWAJĄ DO 29 PAŹDZIERNIKA !
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: InterNH »

Do marszu już nie dużo, a w temacie cisza.. My jedziemy zgrabną ekipą z Nowej Huty :)
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: pabloos6 »

Tego w zakłamanych  telewizjach   nie zobaczysz  .  Kto był ten wie jak było naprawdę. Podaję to w temacie "sprawy kibicowskie" , bo też i kilka tysięcy kibiców w kilkudziesięciu tysięcznym tłumie  stawiło się 11 listopada na największej patriotycznej manifestacji.
http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 22:11 przez pabloos6, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Damiano »

Świetny ten filmik, byłem tam i mam nadzieję, że będę za rok.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Zzzz »

Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Globus »

Na marsz wyjechaliśmy pociągiem z mojej rodzinnej miejscowości we dwóch. Od początku w stolicy czuło się atmosferę mega święta, masa ludzi w szalikach z flagami na ulicach, w autobusach. Na placu konstytucji spotkałem od razu kumpli z Nidy Pińczów i razem po jakimś czasie ruszyliśmy (chłopaki z Pińczowa od stóp do głów w farbie po spotkaniu z antyfaszystami). Po 50 metrach nagle marsz przerwany bo psiarni przeszkadza bardzo, że maszerujemy... JKM szarpie się gdzieś w tle z policją, spychają ludzi tarczami do ściany i nadają przez szczekaczkę, że Nasze zachowanie jest niezgodne z prawem (jakie do tej pory nie wiem). Oczywiście mega zadyma z pół mózgami w białych kaskach i trasa się zmienia i idziemy w odwrotnym kierunku, w nagrodę otrzymujemy porcję gazu którym oberwałem. Ludzie prawie się potratowali, sam podnosiłem chłopaka który się przewrócił i ktoś mu nadepnął na rękę. Dalsza część marszu to bajka... rodziny z dziećmi, ludzie w podeszłym wieku, ludzie dołączający do Nas z ulicy i bijący Nam brawo. Po dotarciu pod pomnik Dmowskiego śpiewamy patriotyczne pieśni ale już widzimy koguty milicyjne i ciemną masę która szykuje się do kolejnej prowokacji. Oczywiście tak się wszystko kończy i od nowa dym który zaczęła policja (!). Spychają Nas cholera gdzie. Mnie i kolegę razem z grupą około 40 osobową spychają z tarczami w jakieś osiedle, uciekamy a z drugiej strony zajeżdżają Nam drogę na koniach heh. Ledwo jakimś nasypem wbijamy się na jakąś autostradę i udaje Nam się dotrzeć do "cywilizowanej" bez milicyjnej części miasta (warto zaznaczyć jakie teksty szły od policjanta który mnie gonił- do domu śmieciu bo Cię wsadzę do pierdla itp). Ledwo udało Nam się dotrzeć do akademika siostry i tak marsz się dla mnie zakończył. Takiej prowokacji nie widziałem nawet na meczach, policja zachowywała się tak jakby mieli z góry powiedziane, żeby zrobić wszystko aby ten marsz był już ostatni. Za rok jadę na 100% ale tym razem mam nadzieję, że nie będę się czuł jak w czasach łapanek przez gestapowców za wyrażanie patriotyzmu. Pozdro dla obecnych Interistów :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: dzielik »

Dobry dokument na temat marszu! Krew się gotuje, gdy widzi się jak media i rząd zakłamują rzeczywistość! http://youtu.be/4iSwjKupCO0
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Minister »

Dokument fajny ,nie ma co ukryć jednak moment w którym twórca zaznacza ,że widział jednego naziola z krzyżem celtyckim świadczy o braku jego wykształcenia.

W sieci jest mnóstwo filmików ukazujących prawdę o marszu więc od siebie już nic nie będę dodawał.

Mam jednak coś co na 99% nikt z obecnego forum nie widział:
http://www.youtube.com/watch?v=fDGtHHSs ... r_embedded

Ze swojej strony dodam ,a wiem trochę "od środka" ,że wszystko zmierza w dobrym kierunku.Myślę ,że zbliżają się piękne czasy dla Narodu Polskiego ,mam nadzieje ,że nic i nikt tego nie zaprzepaści ,bo to byłaby największa porażka po takim Marszu zepsuć sprawę!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: 11.11.11 WIELKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI!!!

Post autor: Blablarzynca »

No ciekawe, oby ruszyło coś w kwestii zjednoczenia, jak to powiedział rzecznik ONR, prawicowych "partyzantek".
all in the game, yo, all in the game
ODPOWIEDZ