Piotrków Trybunalski i okolice

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski i okolice

Post autor: Piter »

Ktoś z PTB i okolic żeby umówić się kiedyś na jakieś spotkanie i pyknąć sobie meczyka?
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Piotrków Trybunalski i okolice

Post autor: Lamatico »

Cześć, ja mieszkam niedaleko - ok 60-65 km od Piotrkowa, skończyłem technikum w Wolborzu, zapewne kojarzysz, ale obecnie zdecydowanie więcej czasu przebywam w Krakowie. Dobry temat założyłeś. Ewentualnie na jakiś zlot będzie można razem pojechać. Mecz w tym sezonie to z mojej strony już raczej nierealne, w przyszłym już jest to możliwe.

Trochę późno się obudziłeś:P bo dwa zloty miałeś pod nosem w Sulejowie :D
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Piotrków Trybunalski i okolice

Post autor: Piter »

w tym sezonie zacząłem wchodzić na forum dokładnie od miesiąca :D do sulejowa skuterkiem bym miał z 30min max :D
ale jak zlot w sulejowie albo okolicy postaram się być jeszcze jak wyjdą nasze koszulki co projektują je ludzie z forum to będzie miodzio, żeby nas tylko nie złapała ełksa widzew lub jakaś barca :D
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Piotrków Trybunalski i okolice

Post autor: Lamatico »

No w Sulejowie to były zloty numer V i VI. Z tego co słyszałem już Sulejów ma być omijany wielkim łukiem :p, ale zobaczymy jakie miejsce zostanei zaproponowane na ten sezon. Spokojnie Widzew czy ŁKS raczej się takimi zlotami nie interesują. Widzew miał w tamtym roku ogólnopolski zlot w Wolborzu podczas jednego z przedsezonowych sparingów. Dużo ludzi było. Przyjechali też kibice Ruchu ze śląska.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Piotrków Trybunalski i okolice

Post autor: Piter »

a ilu jest tam was mniej więcej? I co tam robicie oraz gdzie teraz może się to odbyć
Obrazek
ODPOWIEDZ