Jakim klubom kibicujesz??

Rozmowy o kibicach Interu...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: pewny »

Myślę że będzie to ciekawy wątek i My Interiści poznamy się bliżej od strony kibicowskiej...

a więc... jakim klubom kibicujesz, oczywiście po za Interem... Na pewno każdy z nas ma jakiś klub z Polski, któremu również kibicuje... nie zależnie od szczebla rozgrywek... :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Tkrauze »

Borussia, trochę Tottenham i Ajax :) 
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
KoRNeL
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Parczew

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: KoRNeL »

Wydaje mi się , że podobny temat na forum już istnieje. Jak znajdę jeszcze trochę czasu to poszukam go
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Piekarz »

Na pewno nie każdy.

Nie wyobrażam sobie, jak można kibicować więcej niż jednemu klubowi (co innego - sympatyzować, po prostu lubić i dobrze życzyć, ale dla mnie to jeszcze nie kibicowanie), choć staram się być tolerancyjny i nie oceniać, bo mogę kogoś nie rozumieć. Coś mnie jednak rusza na widok takich pytań jak "jakim klubom kibicujesz poza...". Dla mnie to jak mieć dwie ukochane naraz i akceptować taki stan rzeczy. I nawet nie chodzi o konflikt interesów, choć argument "polski i włoski świat piłkarski się nie przenikają" uważam za kiepski. Po prostu nie mógłbym w sobie pogodzić pełnego oddania dla dwóch klubów.
Może to też kwestia semantyki i autor wątku nie ma na myśli prawdziwego kibicowania, tylko nie umie tego inaczej nazwać; to ostatecznie faktycznie nie takie proste, bo żaden słownik nam tutaj nie pomoże, w tej dziedzinie musimy sobie sami stwarzać określenia i nadawać im rangi. Ja szafować słowem "kibic" nie lubię.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: mediolan »

Piekarz O.O ^^ kibicuje tylko Interowi a lubie ogladac poczynania takich klubow jak Newcastle Arsenal Podbeskidzie BB i odrobine Real ale to tylko ze wzgledu na to ze maja kose z Barca za ktora nie przepadam :)
Obrazek Obrazek
Bartoszkiewicz
Posty: 75
Rejestracja: 6 maja 2011, 07:59
Lokalizacja: Lipsko/Kielce

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Bartoszkiewicz »

Oczywiście INTER !!! Ale również FC Sochaux - Mont. , Montpellier HSC i São Paulo FC
Jeden klub , jedno życie . INTER .
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Piter »

Tylko i wyłącznie Inter do tego dochodzi sympatia Juve ( tata ich lubi i paru kolegów też mam za Juve), Manchester City i trochę Chelsea ale to z powodu wyeliminowania żydów z LM
Obrazek
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: VVujek »

Sympatia  Juve ? hahahaha

Only Inter !!
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Tobi »

Oczywiście kibicuję tylko Interowi. Sympatyzuję z Lechią, Lechem, Ajaxem i Porto :)
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: hQ »

Prócz kibicowania Interowi lubię, nie tylko za grę, ale także politykę transferową, takie kluby jak Porto (przede wszystkim), Newcastle czy Montpellier. Trzymam kciuki też za to aby Real wygrywał jak najczęściej, bo moja nienawiść do Barcelony jest większa niż do Juventusu wespół z Milanem. Fajnie też pooglądać polską Borussię :). Oczywiście kibicuję tylko Interowi, a wcześniej wymienione kluby co najwyżej lubię i szanuję.
jesioncesar
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2012, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: jesioncesar »

Oczywiście kibicuje i zawsze będę wierny, choćby nie wiem co INTEROWI. "Sympatyzuję" z Lechią Gdańsk. Kiedyś bardzo dużo interesowałem się jeszcze ligą portugalską i pierwszy klub, który mi się spodobał to FC Porto, podoba mi się ich gra i życzę ich jak najlepiej.
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Rustin »

Ja z kolei uważam, że kibicowanie przed telewizorem nijak ma się do tego na stadionie. Myślę, że 90% użytkowników tego forum, w tym i ja, nie było na ani jednym meczu Interu, dlatego nie rozumiem w ogóle tutaj dzielenia na sympatyzowanie i kibicowanie. Zupełnie inaczej jest, gdy chodzi się regularnie na mecze i czuje się z klubem więź na co dzień, inaczej gdy ogląda się przykładowo Inter tylko w telewizji czy przez Internet. Ciężej jest przyjść na stadion po kilku porażkach niż po prostu siąść przed ekranem i pisać, że jest się na dobre i na złe z klubem. Kibicuję Wiśle Kraków i Interowi przed ekranem, bo tylko taką mam możliwość. Jeśli mi kiedyś sytuacja finansowa pozwoli, pojadę na niejeden mecz i wtedy będę mógł się nazywać pełnoprawnym kibicem. Inaczej postrzegam kibicowanie. Poza tym nie widzę problemu w tym, że można kibicować wielu klubom. To co, nikt z Was nie kibicuje naszej reprezentacji (pomijam obecną sytuację wokół niej) bo to będzie "druga ukochana"? Nie ma problemu, gdy ktoś kibicuje wielu klubom, bo ma do tego prawo, ale im więcej klubów tym więcej problemów, gdy zagrają ze sobą. Dlatego myślę, że jak ktoś kibicuje reprezentacji, jednemu klubowi polskiemu i zagranicznemu to problemu nie ma. To tylko moja opinia i nikt nie musi się zgadzać, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy zrozumie.
Kto ma gówno w głowie, ten i gówno powie
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: pewny »

Piekarz pisze: Na pewno nie każdy.

Nie wyobrażam sobie, jak można kibicować więcej niż jednemu klubowi (co innego - sympatyzować, po prostu lubić i dobrze życzyć, ale dla mnie to jeszcze nie kibicowanie), choć staram się być tolerancyjny i nie oceniać, bo mogę kogoś nie rozumieć. Coś mnie jednak rusza na widok takich pytań jak "jakim klubom kibicujesz poza...". Dla mnie to jak mieć dwie ukochane naraz i akceptować taki stan rzeczy. I nawet nie chodzi o konflikt interesów, choć argument "polski i włoski świat piłkarski się nie przenikają" uważam za kiepski. Po prostu nie mógłbym w sobie pogodzić pełnego oddania dla dwóch klubów.
Może to też kwestia semantyki i autor wątku nie ma na myśli prawdziwego kibicowania, tylko nie umie tego inaczej nazwać; to ostatecznie faktycznie nie takie proste, bo żaden słownik nam tutaj nie pomoże, w tej dziedzinie musimy sobie sami stwarzać określenia i nadawać im rangi. Ja szafować słowem "kibic" nie lubię.
Piekarz chyba ma dar filozofa :)

szanuję Twoje zdanie, ale akurat z Tobą się nie zgodzę w kilku aspektach które wymieniłeś... nie bez powodu napisałem "klubu z Polski"...

pisząc to zdanie miałem na myśli kibicowanie zespołowi z miasta, miasteczka, wsi itd, w których mieszkamy, w których wychowaliśmy się itd.

wielu z nas kibicuje Interowi, ale również czynnie uczestniczy w kibicowaniu zespołu lokalnego... nie da rady cały czas jeździć na mecze Interu z wielu względów... przeważnie finansowych... a na szczeblu swojej miejscowości możesz czynnie uczestniczyć w meczach, organizacji ultras, produkcji gadżetów i nie tylko ;) nie ważne jaka liga, nie ważne czy kopaczom idzie dobrze czy źle, ważne aby być przywiązany do barw itd
na meczach lokalnych możesz na żywo kibicować, śpiewać, awanturować się ;) pomachać szalem itd, większość z nas kocha INTER, ale niestety mecze musi oglądać przez monitor... stąd fanatyzm np do dwóch klubów... przeważnie klubu z Polski i z zagranicy

postaraj się to zrozumieć od tej strony...

(aha i żebyś tego nie zrozumiał jako spiny, bo ani mi to przez myśl nie przeszło) łączy nas  :szal:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Kubus »

Piter9702 pisze: Tylko i wyłącznie Inter do tego dochodzi sympatia Juve ( tata ich lubi i paru kolegów też mam za Juve), Manchester City i trochę Chelsea ale to z powodu wyeliminowania żydów z LM
Tata musi być z Ciebie dumny.
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Piter »

Kubuś:) pisze:
Piter9702 pisze: Tylko i wyłącznie Inter do tego dochodzi sympatia Juve ( tata ich lubi i paru kolegów też mam za Juve), Manchester City i trochę Chelsea ale to z powodu wyeliminowania żydów z LM
Tata musi być z Ciebie dumny.

Jemu to nie przeszkadza, opowiadał mi tylko o tym, jak Juventus był najlepszy zdobywał puchary, nawet nie wie, że Inter to klub wrogi i jest bez lipy, jak oglądaliśmy derby to na końcu mówili o zdobyciu Scudetto przez starą damę i znów mi zaczął gadać o tym, jak Juventus jest dobry ale o Calciopoli nie mówił bo piłką nie interesuje się już z 20lat :D
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Kubus »

Piter9702 pisze:
Kubuś:) pisze:
Piter9702 pisze: Tylko i wyłącznie Inter do tego dochodzi sympatia Juve ( tata ich lubi i paru kolegów też mam za Juve), Manchester City i trochę Chelsea ale to z powodu wyeliminowania żydów z LM
Tata musi być z Ciebie dumny.

Jemu to nie przeszkadza, opowiadał mi tylko o tym, jak Juventus był najlepszy zdobywał puchary, nawet nie wie, że Inter to klub wrogi i jest bez lipy, jak oglądaliśmy derby to na końcu mówili o zdobyciu Scudetto przez starą damę i znów mi zaczął gadać o tym, jak Juventus jest dobry ale o Calciopoli nie mówił bo piłką nie interesuje się już z 20lat :D
Bardzo interesujące, opowiedz coś jeszcze o tych więziach rodzinnych. Wspomnij też o tych tytułach Juve zdobytych po Calciopoli bo ja się na tym niestety nie znam  :-|.
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Piter »

Widać, że kogoś zazdrość zżera, że Juve teraz triumfuje
Obrazek
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Lucas »

Kubuś:)

Ty masz jakiś problem? Czy na siłę chcesz pokazać jak to wielce kibicujesz Interowi i z zasady nie lubisz Juve?

Co do mnie to lubię oglądać mecze Serie A, nie ważne kto gra.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Kubus »

Lucas pisze: Kubuś:)

Ty masz jakiś problem?
Nie, pytałem bo zaciekawiła mnie jego wypowiedź.
Lucas pisze: Czy na siłę chcesz pokazać jak to wielce kibicujesz Interowi ?
Nic nikomu nie chce, ani nie muszę pokazywać i udowadniać.
Lucas pisze: z zasady nie lubisz Juve?
Tak to prawda, nie lubię Juve.
Obrazek
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Lucas »

Uff, całe szczęście, że nie chcesz nic nikomu udowadniać bo byłaby to parodia. Jak cię zaciekawiła jego wypowiedź to po co te głupie docinki? A z tą zasadą to nie zrozumiałeś. Bez odbioru.

Żeby nie było offtopa to napiszę jeszcze, że lubię czasami popatrzeć na Ligue Une, w szczególności na TFC.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Piekarz »

pewny pisze:
Piekarz pisze: Na pewno nie każdy.

Nie wyobrażam sobie, jak można kibicować więcej niż jednemu klubowi (co innego - sympatyzować, po prostu lubić i dobrze życzyć, ale dla mnie to jeszcze nie kibicowanie), choć staram się być tolerancyjny i nie oceniać, bo mogę kogoś nie rozumieć. Coś mnie jednak rusza na widok takich pytań jak "jakim klubom kibicujesz poza...". Dla mnie to jak mieć dwie ukochane naraz i akceptować taki stan rzeczy. I nawet nie chodzi o konflikt interesów, choć argument "polski i włoski świat piłkarski się nie przenikają" uważam za kiepski. Po prostu nie mógłbym w sobie pogodzić pełnego oddania dla dwóch klubów.
Może to też kwestia semantyki i autor wątku nie ma na myśli prawdziwego kibicowania, tylko nie umie tego inaczej nazwać; to ostatecznie faktycznie nie takie proste, bo żaden słownik nam tutaj nie pomoże, w tej dziedzinie musimy sobie sami stwarzać określenia i nadawać im rangi. Ja szafować słowem "kibic" nie lubię.
pisząc to zdanie miałem na myśli kibicowanie zespołowi z miasta, miasteczka, wsi itd, w których mieszkamy, w których wychowaliśmy się itd.

wielu z nas kibicuje Interowi, ale również czynnie uczestniczy w kibicowaniu zespołu lokalnego... nie da rady cały czas jeździć na mecze Interu z wielu względów... przeważnie finansowych... a na szczeblu swojej miejscowości możesz czynnie uczestniczyć w meczach, organizacji ultras, produkcji gadżetów i nie tylko ;) nie ważne jaka liga, nie ważne czy kopaczom idzie dobrze czy źle, ważne aby być przywiązany do barw itd
na meczach lokalnych możesz na żywo kibicować, śpiewać, awanturować się ;) pomachać szalem itd, większość z nas kocha INTER, ale niestety mecze musi oglądać przez monitor... stąd fanatyzm np do dwóch klubów... przeważnie klubu z Polski i z zagranicy

postaraj się to zrozumieć od tej strony...
Rozumiem to dość dobrze, tylko po prostu mam, pozwolę sobie tak to nazwać, bardziej maksymalistyczne podejście. W opisanej przez Ciebie sytuacji Inter wygląda mi (mi!) na fajny, "światowy" dodatek. Albo inaczej - ten klub z Polski jest tu dodatkiem, który wynagradza niemożność aktywnego uczestniczenia w życiu kibicowskim swojego klubu wynikłą z niedogodności logistycznych. To moje odczucia. Również prawie każdy mecz Interu przeżywam przed ekranem, ale nie w śpiewie, nie w organizacjach, nie w lokalnym patriotyzmie, nawet nie w obecności na stadionie leży dla mnie istota kibicowania i nie potrzebuję substytutów.

Montaigne twierdził, że można mieć tylko jednego prawdziwego przyjaciela, bo nie sposób w pełni oddać się dwóm osobom naraz - i przez ewentualny konflikt interesów między nimi, i... tak po prostu, bo jeśli odda się komuś całym sobą, to na nikogo innego już nic nie powinno zostać. Mało kto się z nim zgodzi, bo mało kto aż tak idealizuje przyjaźń. Nie miał racji, nie był w błędzie - to kwestia osobistej definicji. Moja definicja kibicowania jest dość wyniosła i nie wyobrażam sobie, bym mógł się nazwać kibicem dwóch klubów.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Lamatico »

We Włoszech sympatyzuję z AC Ceseną, taki sentyment mam.
Na krajowy podwórku Wisła Kraków i GKS Bełchatów. 15 sierpnia zagrają w Krakowie na inauguracją :P fany mecz się dla mnie zapowiada.

Lubię również Newcastle United i Real Madryt, nie tylko ze względu na Mourinho, ale przede wszystkim na te znakomitości, które tam grały. Raul, Figo, Makalele, Carlos, Morientes Helguera, Salgado czy Hierro. Strasznei lubiłem te drużynę, nawet koszulkę Raula miałem jeszcze te z Teka.
IlCapitano

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: IlCapitano »

Jak dla mnie to nazwa tematu powinna brzmieć: "Z jakim klubem sympatyzujesz" bo moim zdaniem trudno jest kibicować kilku klubom. No ale do rzeczy, moje sympatie:
Włochy: rzecz jasna Lazio, ze względu na zgodę z Interem.
Polska: Śląsk Wrocław i jego zgody, to tak w miarę lokalnego patriotyzmu itp. itd.
Reszta świata: Athletic Bilbao za konsekwentne stawianie na baskijskich wychowanków. Wielki szacunek za tradycję.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Lamatico »

Il Capitano pisze:
Polska: Śląsk Wrocław i jego zgody, to tak w miarę lokalnego patriotyzmu itp. itd.
To w maju śpiewałeś: "Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas" http://www.youtube.com/watch?v=VWPbMO0P ... re=related fajnie się tego słuchało na żywo jak kibice Wisły razem ze Śląskiem śpiewali. W Krakowie było wtedy zielono na ulicach i na stadionie.
A(dri)ras
Posty: 184
Rejestracja: 28 sie 2006, 18:50

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: A(dri)ras »

Hmm można dyskutować czy kibicować wielu czy jednym ja tam kibcuje Interowi a lubię z zagranicznych jeszcze Lazio wiadomo HSV Hamburg Borussie Marsylię i Atletico z Polskich Lecha Arkę Gdynia Cracovie...
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Omen »

Rustin pisze: Ja z kolei uważam, że kibicowanie przed telewizorem nijak ma się do tego na stadionie. Myślę, że 90% użytkowników tego forum, w tym i ja, nie było na ani jednym meczu Interu, dlatego nie rozumiem w ogóle tutaj dzielenia na sympatyzowanie i kibicowanie. Zupełnie inaczej jest, gdy chodzi się regularnie na mecze i czuje się z klubem więź na co dzień, inaczej gdy ogląda się przykładowo Inter tylko w telewizji czy przez Internet. Ciężej jest przyjść na stadion po kilku porażkach niż po prostu siąść przed ekranem i pisać, że jest się na dobre i na złe z klubem. Kibicuję Wiśle Kraków i Interowi przed ekranem, bo tylko taką mam możliwość. Jeśli mi kiedyś sytuacja finansowa pozwoli, pojadę na niejeden mecz i wtedy będę mógł się nazywać pełnoprawnym kibicem. Inaczej postrzegam kibicowanie.
Zgadzam się z Tobą.Mam podobnie,jestem kibicem Wisły Kraków chodzę na sektor C ale Inter też mam głęboko w sercu bo to od tego zespołu wszystko się zaczęło tak na dobrą sprawę...Cała przygoda z piłką.Może ktoś powie,że nie można kochać dwóch kobiet jednocześnie...ale po prostu choćby i ze względów finansowych nie mogę pozwolić sobie na wycieczki do Mediolanu co dwa tygodnie.
:szal:
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: pewny »

dla mnie serce bije jednakowo dla Widzewa i Interu :)

:piwko:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Mora »

Z zagranicznych drużyn sympatyzuję z Borussią Dortmund (bynajmniej nie od czasów polskiego trio :P ), Paris SG, Benficą Lizbona oraz Chelsea Londyn (od czasów Gianfranco Zoli).

Jeśli chodzi o polskie drużyny to od czasu do czasu chodzę na mecze Motoru Lublin, sympatyzuję również ze Śląskiem Wrocław i Chełmianką Chełm (zgody Motoru).
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alvaro 8
Posty: 86
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:41
Lokalizacja: Liszkowo
Kontakt:

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: Alvaro 8 »

Oprócz Interu oczywiście Zimny Lech Liszkowo - ekipa którą sam tworzyłem wraz z przyjaciółmi i występujemy w rozgrywkach halowych itp. Ona współdzieli moje serce z Interem:D Jest jeszcze Znicz Rojewo występujący w B-klasie, którego steonę internetową prowadzę, dlatego też życzę mu jak najlepiej.

www.lzszniczrojewo.futbolowo.pl
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Jakim klubom kibicujesz??

Post autor: mikruzzo »

Za granicą to lubię: Sporting Lizbona, Atletico Madryt i Lazio.
A w Polsce: Górnik Zabrze & Row Rybnik  :love:
ODPOWIEDZ